Joe Mann Cross Country

Hosted by General MichaŽlis Track Club

Best, Joe Mann Natural Theatre, February 19, 2006

English version by Michel Franssen


Women 1998-up

Ī 1070 metres

1.

Jody Schellekens

1998

AVR'69

5.08

2.

Nina van der Pasch

1998

Oirschot

5.27

3.

Femke Hanssen

1998

GVAC

5.27

4.

Desi Hallegraeff

1998

AVR'69

6.06

5.

Jessie van Os

1998

Generaal MichaŽlis

6.14

6.

Femke Hoek

1999

GVAC

6.29

7.

Manon Bogaars

1998

AVR'69

6.44

8.

Anne van Limpt

1999

AVR'69

8.22

Men 1998-up

Ī 1070 metres

1.

Rob Wouters

1998

AVR'69

5.08

2.

Luca Tramontina

1998

Olympia Eindhoven

5.09

3.

Lars van Gelderen

1998

Valkenswaard

5.33

4.

Thomas Bakermans

1998

PSV

5.34

5.

Donnie van Kerkoerle

1998

Generaal MichaŽlis

5.41

6.

Mitchel Bartels

1998

GVAC

5.47

7.

Kane Bongers

1998

DES

5.56

8.

Teun Roymans

1998

AVR'69

6.02

9.

Tuur Krekels

1998

AVR'69

6.04

10.

Vincent Hein

1998

Generaal MichaŽlis

6.07

11.

Kevin van de Vleuten

1999

Generaal MichaŽlis

6.09

12.

Jordi Goewie

1998

AVR'69

6.11

13.

Loed Krekels

2000

AVR'69

7.02

Women 1997

Ī 1070 metres

1.

Milou Dekkers

1997

PSV

4.59

2.

Quirien Robbe

1997

Valkenswaard

5.10

3.

Sanne Denneman

1997

PSV

5.14

4.

Iris van Slooten

1997

Valkenswaard

5.15

5.

Jip Hendriks

1997

Valkenswaard

5.19

6.

Marielle Lavrijsen

1997

AVR'69

5.21

7.

Maureen de Bresser

1997

Generaal MichaŽlis

5.32

8.

Bente van de Pol

1997

Generaal MichaŽlis

5.37

9.

Renee van Limpt

1997

AVR'69

5.39

10.

Lieke Schulting

1997

PSV

5.46

11.

Sofie Prinsen

1997

PSV

5.53

12.

Jolien Bruininx

1997

AVR'69

6.05

13.

Kim Wouters

1997

AVR'69

6.07

14.

Carmen Heijligers

1997

Generaal MichaŽlis

6.15

15.

Britt van den Branden

1997

Oirschot

6.55

Men 1997

Ī 1070 metres

1.

Thijs Spierenburg

1997

Sprint

4.37

2.

Thijs Roymans

1997

AVR'69

4.49

3.

Tom Schellekens

1997

AVR'69

4.58

4.

Max Gulickx

1997

Olympia Eindhoven

5.02

5.

Jeroen Koeleman

1997

Astylos

5.06

6.

Stijn Hoek

1997

GVAC

5.09

7.

Koen van der Lip

1997

GVAC

5.11

8.

Luuk Antonius

1997

AVR'69

5.13

9.

Rein Reurekas

1997

Generaal MichaŽlis

5.17

10.

Domingos Muanza

1997

AVR'69

5.18

11.

Wesley Wirjadi

1997

Generaal MichaŽlis

5.19

12.

Martijn Boon

1997

PSV

5.22

13.

Devian van Dorst

1997

Generaal MichaŽlis

5.48

14.

Tom Valkenburg

1997

PSV

6.12

15.

Bart Stravers

1997

Generaal MichaŽlis

6.14

16.

Rik van Laarhoven

1997

Generaal MichaŽlis

6.52

Women 1995-1996

Ī 1480 metres

1.

Ilonka de Bresser

1995

Generaal MichaŽlis

6.38

2.

Mirna van Slooten

1995

Valkenswaard

6.49

3.

Evie van den Ouweland

1996

Valkenswaard

6.57

4.

Anne van Leuken

1995

Generaal MichaŽlis

6.59

5.

Michelle Lavrijsen

1995

AVR'69

7.03

6.

Renske van de Wijdeven

1996

Valkenswaard

7.15

7.

Anne Kok

1995

Olympia Eindhoven

7.16

8.

Nina de Poorter

1995

PSV

7.19

9.

Ingeborg van Bree

1996

Generaal MichaŽlis

7.29

10.

Floor Koks

1996

Valkenswaard

7.33

11.

Marlieke van der Linde

1996

Generaal MichaŽlis

7.44

12.

Lauri Hanssen

1996

GVAC

7.48

13.

Aniek Dirkx

1995

AVR'69

7.53

14.

Romy Dekkers

1995

PSV

7.54

15.

Leanne van Est

1995

PSV

7.57

16.

Suzan Dortmans

1996

Generaal MichaŽlis

7.58

17.

Sophie Valkenburg

1996

PSV

8.00

18.

Maartje Fijneman

1995

Generaal MichaŽlis

8.05

19.

Leonie Hiemstraa

1996

PSV

8.11

20.

Lotte Verhoeven

1996

Oirschot

8.19

21.

Nora Huijsman

1995

PSV

8.27

22.

Denise van Gerven

1996

Valkenswaard

8.32

23.

Esther van Heerebeek

1995

Oirschot

8.34

24.

Anne-Marijke Voets

1995

PSV

8.38

25.

Floor Nijskens

1995

PSV

8.54

26.

Bo van den Branden

1996

Oirschot

9.09

Men 1995-1996

Ī 1480 metres

1.

Bas van der Lip

1995

GVAC

6.25

2.

Max Wouters

1995

AVR'69

6.34

3.

Shaun Harris

1996

Olympia Eindhoven

6.39

4.

Sam van der Pasch

1996

Oirschot

6.44

5.

Max van de Ven

1996

AVR'69

6.48

6.

Roel Kox

1996

AVR'69

6.53

7.

Marijn van Est

1996

PSV

6.53

8.

Bas van Oirschot

1995

Generaal MichaŽlis

7.01

9.

Stanley Wirjadi

1995

Generaal MichaŽlis

7.04

10.

Sjors Peeters

1995

GVAC

7.19

11.

Jordan Harris

1996

Olympia Eindhoven

7.19

12.

Niels Groen

1996

Generaal MichaŽlis

7.22

13.

Tom van Duuren

1995

PSV

7.28

14.

Rik Roelen

1996

PSV

7.32

15.

Jonathan Immink

1995

Generaal MichaŽlis

7.35

16.

Martijn Peeters

1995

GVAC

7.36

17.

Geert Jansen

1996

AVR'69

7.40

18.

Jim Bongers

1996

DES

7.45

19.

Sjoerd Prinsen

1996

PSV

7.45

20.

Tim van Hoof

1996

Valkenswaard

7.48

21.

Giel Peeters

1996

Oirschot

7.51

22.

Jordy Maas

1996

DES

8.02

23.

Rinke de Vries

1996

GVAC

8.14

24.

Harm Peters

1995

AVR'69

8.34

25.

Carlo Tromp

1996

Oirschot

9.08

26.

Mark van Nuenen

1995

Oirschot

9.51

Women 1993-1994

Ī 1480 metres

1.

Laura Hoogers

1993

Oirschot

6.09

2.

Renske van Os

1994

Generaal MichaŽlis

6.18

3.

Anouk van den Ouweland

1994

Valkenswaard

6.19

4.

Ellen Versteegen

1993

Nijmegen

6.27

5.

Rianne van Slooten

1993

Valkenswaard

6.39

6.

Linda Kox

1994

AVR'69

7.00

7.

Sandra van Bree

1993

Generaal MichaŽlis

7.04

8.

Demi Saris

1994

Generaal MichaŽlis

7.06

9.

Tamara Doreleijers

1994

Generaal MichaŽlis

7.29

10.

Laila Dekkers

1993

PSV

7.33

11.

Liza Wouters

1994

AVR'69

7.37

12.

Cindy van Kraaij

1993

PSV

7.39

13.

Inge Hallegraeff

1994

AVR'69

8.15

14.

Michelle Wirjadi

1994

Generaal MichaŽlis

8.34

15.

Suzan Crombach

1993

Generaal MichaŽlis

8.37

16.

Noukje Verhoeven

1994

Oirschot

9.04

Men 1993-1994

Ī 2140 metres

1.

Tipp Bongers

1993

Seven Hills

8.45

2.

Enzo Thomassen

1993

PSV

8.49

3.

John Vosters

1993

AVR'69

9.01

4.

Dirk van Vroonhoven

1992

GVAC

9.19

5.

Marijn van Oss

1994

PSV

9.24

6.

Nick van den Hoogen

1993

Oss'78

9.27

7.

Miro Vermeeren

1993

Oirschot

9.43

8.

Rohan de Bresser

1993

Generaal MichaŽlis

9.48

9.

Erwin Timmermans

1994

Oirschot

9.52

10.

Bas van der Rijd

1994

GVAC

9.56

11.

Rowan Ekelhoff

1994

DES

10.01

12.

Gijs Graat

1994

Olympia Eindhoven

10.05

13.

Stijn Jansen

1994

AVR'69

10.18

14.

Bart Schenau

1994

AVR'69

10.23

15.

Mike Willems

1994

DES

10.25

16.

Bas van der Lubbe

1994

Generaal MichaŽlis

10.29

17.

Koen Willemsen

1993

Generaal MichaŽlis

11.30

18.

Nick Eliens

1993

DES

11.47

19.

Wessel Scheepers

1993

Generaal MichaŽlis

12.44

20.

Bas Tap

1994

Generaal MichaŽlis

13.09

Women 1991-1992

Ī 2140 metres

1.

Juul Lavrijsen

1993

Seven Hills

8.25

2.

Admay van Oevelen

1991

Attila

8.33

3.

Jessica Faesen

1991

Attila

8.49

4.

Ellen van Vroonhoven

1992

GVAC

8.52

5.

Maud Schijven

1992

Nijmegen

8.59

6.

Nikki Tromp

1991

Oirschot

9.20

7.

Joske Huijsman

1992

PSV

9.28

8.

Karin Timmermans

1991

Oirschot

9.45

9.

Inge Sengers

1992

Valkenswaard

9.53

10.

Yrla Bijsterveld

1991

PSV

9.58

11.

Vera van Staveren

1992

Nijmegen

10.01

12.

Sietske Noorman

1991

Generaal MichaŽlis

10.34

13.

Katrien Castelijns

1991

AVR'69

10.39

14.

Manon Vosters

1991

AVR'69

10.47

15.

Sanne Heijmans

1991

Oirschot

11.12

16.

Carlijn Eliens

1991

DES

11.19

17.

Fiona Vereijken

1992

Generaal MichaŽlis

12.39

Men 1991-1992

Ī 2900 metres

1.

Remco Hoeymans

1992

Valkenswaard

9.56

2.

Jesper van der Wielen

1992

LGPK

10.07

3.

Pieter van Oirschot

1992

Generaal MichaŽlis

10.11

4.

Mads Bijsterveld

1991

PSV

10.21

5.

Harm Smits

1991

GVAC

10.23

6.

Bart van der Pasch

1992

Generaal MichaŽlis

10.36

7.

Daan Crombach

1991

Generaal MichaŽlis

10.36

8.

Radik Volochov

1992

Unitas

10.47

9.

Sander van Esch

1991

Oirschot

10.50

10.

Teun Geurts

1993

Seven Hills

10.53

11.

Mark van der Pasch

1992

Oirschot

11.21

12.

Peter Peijs

1992

AVR'69

11.35

13.

Ben Bruisten

1992

PSV

11.37

14.

Rick Kokken

1992

AVR'69

11.41

15.

Cameron Assmann

1992

PSV

11.44

16.

Luc Bekers

1991

GVAC

12.02

17.

Joost de Man

1991

Oirschot

12.37

18.

Bram Derks

1992

Oirschot

12.57

19.

Zino Thomassen

1992

PSV

12.59

20.

Mark de Man

1991

Oirschot

13.17

21.

Tjeu van Heerebeek

1992

Oirschot

13.51

22.

Niels van der Heijden

1992

AVR'69

14.01

23.

Arno Classen

1991

PSV

15.17

Women 1989-1990

Ī 2900 metres

1.

Brechtje Kraan

1989

Seven Hills

10.45

2.

Kirsten Jeras

1990

LTES

11.25

3.

Suzanne van Staveren

1990

Seven Hills

11.39

4.

Sarah KŲrver

1989

PSV

11.57

5.

Yvonne Vosters

1990

AVR'69

12.35

6.

Suzanne Faasen

1990

Valkenswaard

12.43

7.

Lenne van der Heijden

1990

AVR'69

12.47

8.

Eefje Vangangelt

1989

PSV

13.00

9.

Sanne Bruininx

1990

AVR'69

13.46

10.

Coco Korse

1990

Generaal MichaŽlis

14.19

11.

Kristie Meulenbroeks

1990

GVAC

15.01

Men 1989-1990

Ī 5800 metres

1.

Wouter Dilling

1990

Seven Hills

19.16

2.

Tom Stultiens

1990

PSV

19.29

3.

Niels Jacobs

1990

HAC

20.16

4.

Joeri Spoor

1990

PSV

20.23

5.

Robin van Limpt

1990

GVAC

20.26

6.

Daan vd Ende

1990

Maastricht

21.19

7.

Coen van Sambeeck

1990

AVR'69

22.12

8.

Rob van Agt

1990

Oirschot

22.44

9.

Ben Maas

1990

AVR'69

23.59

10.

Coen Lauwers

1990

AVR'69

25.02

11.

Thijs van Heerebeek

1990

Oirschot

28.18

12.

Jeroen der Kinderen

1989

Oirschot

31.12

Women 1987-1988

Ī 2900 metres

1.

Esther Ruijters

1988

Achilles-Top

11.29

2.

Lonne van Esch

1988

Oirschot

12.50

3.

Shari de Poorter

1988

PSV

13.40

4.

Inge Eliens

1988

DES

14.33

Men 1987-1988

Ī 8700 metres

1.

Luc Schout

1987

Attila

27.20

2.

Gijs Jacobs

1987

HAC

27.55

3.

Joost van den Ende

1988

Seven Hills

28.20

4.

Ron Szigetti

1987

Attila

30.01

5.

Stephan Hoeymans

1988

Valkenswaard

34.50

6.

Bart Noyen

1988

Oirschot

36.12

7.

Hein van den Borne

1987

AVR'69

39.08

8.

Jeroen van de Ven

1988

Oirschot

39.29

Women < 1987

Ī 5800 metres

1.

Daphne Panhuijsen

1977

Nijmegen

20.19

2.

Lotte Jacobs

1988

HAC

20.50

3.

Anouk Lievaart

1982

Attila

22.09

4.

Rian van de Burgt

1975

Valkenswaard

22.14

5.

Manon Loeffen

1985

Seven Hills

22.29

6.

Inge van der Meulen

1973

Olympia Eindhoven

23.20

7.

Wendy Mutsaarts

1982

Generaal MichaŽlis

23.29

8.

Lotte van Dinther

1984

Nijmegen

24.33

9.

Nathalie Lotthrinkx

1976

PSV

24.50

10.

Yvette Adams

1984

AVR'69

27.05

11.

Lianne Hendrikx

1973

AVR'69

30.53

12.

Marlieke Moesman

1982

Olympia Eindhoven

31.55

13.

Kim Asveld

1982

Generaal MichaŽlis

33.10

Women 35-plus

Ī 5800 metres

1.

Annie Michiels

1965

AVR'69

23.12

2.

Wilma Venmans

1962

Attila

24.13

3.

Mieke van Hoof

1959

No-Limits

26.35

4.

Gerrie Maas

1959

AVR'69

27.25

5.

Sjan Roest

1959

AVR'69

29.44

6.

Ria van Hoof

1948

AVR'69

31.29

Men < 1987

Ī 11,600 metres

1.

Rik van Laarhoven

1978

Hulst

37.00

2.

Ad de Bruyn

1970

LADB

37.51

3.

Cor Datema

1971

Prins Hendrik

39.06

4.

Ivan Lowe

1972

PSV

39.49

5.

Michael Harris

1966

Olympia Eindhoven

40.40

6.

Marco Tramontina

1968

LGPK

41.22

7.

Sybrand Verkerk

1978

PSV

41.38

8.

Sadite El Mourabite

1972

PSV

42.49

9.

Janus Kerkhofs

1967

AVR'69

43.55

10.

Martijn Verdonk

1977

Asterix

45.21

11.

Maarten van der Heijden

1969

De Springbokken

46.20

12.

Paul van Limpt

1983

AVR'69

46.46

13.

Bart Lavrijsen

1965

AVR'69

47.16

14.

Mart van de Ven

1980

Generaal MichaŽlis

47.18

15.

Martin Struijk

1971

PSV

49.36

16.

Martin van Falier

1963

49.48

17.

Steven Lucassen

1972

Olympia Eindhoven

50.12

18.

Sjaak Smit

1959

AV '23

52.15

19.

Paul Roest

1985

AVR'69

56.50

20.

Albert Schellekens

1967

AVR'69

61.27

Men < 1987

Ī 5800 metres

1.

Dorus Arts

1986

Seven Hills

18.36

2.

Twan Lensen

1976

Nijmegen

18.37

3.

Jeroen van den Biggelaar

1976

HAC

18.50

4.

Saichon Kloyiam

1985

19.33

5.

Jordy Smilde

1986

Attila

19.42

6.

Bart le Coq

1978

PSV

19.50

7.

Sam Krop

1983

Asterix

19.55

8.

Dirk-Jan Linsen

1981

PSV

19.58

9.

Sander Halin

1985

PSV

20.09

10.

Hilko Ellerbroek

1975

PSV

20.52

Men 40-plus

Ī 11,600 metres

1.

Rene van de Weijenberg

1963

PSV

38.43

2.

Fons Liebregts

1965

PSV

40.00

3.

Theo van der Wielen

1957

Nijmegen

40.58

4.

Kees Wouters

1962

DES

41.46

5.

Wil Punt

1959

GVAC

42.05

6.

Nicolai van der Heijde

1965

Generaal MichaŽlis

44.17

7.

Peter Ederveen

1960

Logo

44.38

8.

Gerrie Dijkstra

1960

GVAC

44.38

9.

Sjef van Beers

1959

AVR'69

44.53

10.

Kees vd Put

1957

PSV

45.01

11.

Ton Peeters

1964

Oirschot

46.20

12.

Hans Bijsterveld

1959

PSV

46.52

13.

Piet van der Heijden

1957

AVR'69

47.01

14.

Erik Hellings

1965

Wijbosch

47.59

15.

Mark Moeskops

1964

AVR'69

48.26

16.

Henk van Gerven

1957

Oirschot

48.47

17.

Hans Cuijlits

1962

AVR'69

49.02

18.

Hein Wulf

1964

Olympia Eindhoven

49.32

19.

Mark Rodrigues de Mira

1962

AVR'69

52.14

Men 50-plus

Ī 8700 metres

1.

Wil Rindt

1953

PSV

31.42

2.

Arie van de Akker

1949

Olympia Eindhoven

32.42

3.

Peter van der Wulp

1955

Veteranen Nederland

33.02

4.

Joop Slagboom

1953

GVAC

33.10

5.

Ad Pheninxks

1945

Valkenswaard

35.09

6.

Hein Asveld

1954

Generaal MichaŽlis

35.21

7.

Frans de Waal

1954

Nijmegen

35.33

8.

Egbert Tick

1955

LGPK

36.23

9.

Renť van Oevelen

1955

Achil '87

36.50

10.

Rinus van Dijck

1943

Olympia Eindhoven

38.08

11.

Tinie Theunissen

1955

Olympia Eindhoven

38.16

12.

Hans van Limpt

1950

AVR'69

41.25

13.

Aad van Limpt

1943

DES

42.38

Disabled athletes

Ī 1070 metres

1.

Marianne Verdonk

1986

Scheldesport

4.39

2.

Marco van de Boogaart

1968

Scheldesport

5.18

3.

Giel Krooymans

1996

Sprint

5.47

4.

Ronnie Tiggelman

1987

Sprint

5.49

5.

Sjoerd van den Heuvel

1981

Generaal MichaŽlis

6.03

6.

Madelon Tax

1992

Sprint

6.33

7.

Donovan D'Hert

1996

Scheldesport

6.43

8.

Jolanda van Kuik

1968

Generaal MichaŽlis

6.45

9.

Damien de Hoog

1990

Sprint

6.58

10.

Tim Szelech

1989

Sprint

7.00

11.

Mart van Dongen

1995

Sprint

7.11

12.

Sira Lambregts

1990

Sprint

7.37

13.

Yunus Ozden

1994

Scheldesport

7.55

14.

Jacqueling Lange

1989

Scheldesport

7.56

15.

Tiffany de Hoog

1993

Sprint

8.21

16.

Marc Tonen

1960

Generaal MichaŽlis

10.40

17.

Nellie Tonen

1966

Generaal MichaŽlis

10.41

Fun runners

Ī 2900 metres

1.

Erik Kempe

1978

Generaal MichaŽlis

11.46

2.

Koen Kielenstijn

1996

GM Best (unattached)

13.42

3.

Cees van Laarhoven

1947

Generaal MichaŽlis

14.17

4.

Theo Kuijpers

1943

15.17

5.

Rob Rebel

1946

Generaal MichaŽlis

15.32

6.

Leo Bastiaans

1948

18.43

7.

Henk

1936

19.00

8.

Ad vd Biggelaar

1946

Generaal MichaŽlis

19.01

9.

Joseph Schutte

1930

Generaal MichaŽlis

19.32

10.

Annelies van Aken

1961

19.50

11.

Bianca Spitters

1969

19.52

Fun runners

Ī 5800 metres

1.

Peter Warmoeskerken

1947

20.31

2.

Peter van den Elshout

1962

23.37

3.

Anton Kon

1953

Generaal MichaŽlis

23.53

4.

Rob Faessen

1959

Generaal MichaŽlis

24.22

5.

Peter Meijler

GM Best (unattached)

24.26

6.

Guido Leunissen

GM Best (unattached)

25.02

7.

Haroldinio Abauna

1962

PSV

25.04

8.

Frits Leenderts

1966

Generaal MichaŽlis

25.45

9.

Jolanda de Poorter

1963

Generaal MichaŽlis

25.47

10.

Wendy Verspeek

1967

Generaal MichaŽlis

25.48

11.

Arno de Bresser

1963

Generaal MichaŽlis

25.51

12.

Joost van Rosendaal

1967

Generaal MichaŽlis

26.33

13.

Frank Coppelmans

1958

Generaal MichaŽlis

26.36

14.

Anton Verkooijen

1952

Generaal MichaŽlis

26.52

15.

Henk de Korte

1959

De Springbokken

27.14

16.

Erwin Pieschel

1956

Generaal MichaŽlis

27.15

17.

Hans Verbeek

1964

Generaal MichaŽlis

27.28

18.

Jeroen Josephs

1973

27.37

19.

Marti van Iersel

1957

Generaal MichaŽlis

27.38

20.

Cor vd Nieuwenhuisen

1957

Generaal MichaŽlis

27.38

21.

Mat Heuvelmans

1967

Generaal MichaŽlis

28.15

22.

Miriam Nuijs

1968

28.19

23.

Han vd Bogaard

1960

Generaal MichaŽlis

28.19

24.

Ben de Jong

1956

Generaal MichaŽlis

28.41

25.

Harm Bakker

1953

Generaal MichaŽlis

28.44

26.

Mirjam Verhagen

1962

Generaal MichaŽlis

29.04

27.

Cindy Koolen

1977

29.10

28.

Bep Vogels

1957

Generaal MichaŽlis

29.18

29.

Mariette Vlassak

Generaal MichaŽlis

29.21

30.

Jan Meesters

1950

Generaal MichaŽlis

29.41

31.

Jos Korver

1956

29.51

32.

Francis Mutsaarts

1958

Generaal MichaŽlis

29.54

33.

Lia Tielen

1952

Generaal MichaŽlis

30.12

34.

Rob Voss

1965

Generaal MichaŽlis

30.39

35.

H vd Haghen

31.44

36.

Rosita Duif

1958

Generaal MichaŽlis

31.49

37.

Theo Megens

1937

Generaal MichaŽlis

32.08

38.

Jan Leijtens

1955

Generaal MichaŽlis

33.59

39.

Henk Huyskens

1937

Generaal MichaŽlis

34.10

40.

Jacqueline Schulting

1965

34.13

41.

Rik Vanlaer

1955

GVAC

35.26

42.

Riny Verreijt

1952

36.14

43.

Arie Nagelkerke

1931

36.24

44.

Kristel de Kaart

1975

36.42

45.

Jo Jansen

1935

GVAC

37.23

46.

Ina Verhallen

1962

38.47

47.

Wim de Bresser

GM Best (unattached)

42.51

Fun runners

Ī 8700 metres

1.

Richard van Kroonenburg

1967

No-Limits

22.53

2.

Jos Heesakkers

1963

Eindhoven

28.09

3.

Rob Wilcke

1957

PSV

32.33

4.

Carlo Bartels

1974

GVAC

33.07

5.

Twan van Lippen

1978

PSV

35.39

6.

Eeuwe van der Meulen

1962

36.48

7.

Monieque Seijger

1979

De Triotters

37.44

8.

Sjoerd Vangangelt

1961

37.55

9.

Paul Schrauwen

1971

Helmond

39.10

10.

Maurice van de Berge

1963

PSV

39.30

11.

Edwin Saris

1973

40.41

12.

Corrie Waterschoot

1957

AVR'69

41.17

13.

Willie Maessen

1956

Eindhoven

41.18

14.

Rene van Os

1966

41.19

15.

David Veraart

1965

42.42

16.

Henk van Aspert

1957

PSV

43.01

17.

Joop Coolen

1949

43.06

18.

Elbert Beekers

1961

43.14

19.

Jim Dieterman

1955

GVAC

44.41

20.

Esther Teuwens

1974

PSV

46.36

21.

H Wouters

1939

GVAC

47.53

22.

Marcel van den Braak

1962

Marvel

47.56

23.

Jack Klumpkens

1948

48.53

24.

Marita Hoof

1955

Oirschot

50.16

25.

Tonnie Beekmans

1949

50.41

26.

Eefje Mertens

1972

Helmond

54.33

Fun runners

Ī 11,600 metres

1.

Walter van de Pol

1966

Generaal MichaŽlis

43.46

2.

Robert Sanchez

1957

Olympia Eindhoven

46.12

3.

Andre van Est

1961

47.19

4.

Ad van Kollenburg

1954

Generaal MichaŽlis

49.41

5.

Karel Rikkers

1955

Generaal MichaŽlis

49.55

6.

Jos van de Wijdeven

1962

Generaal MichaŽlis

50.20

7.

Coen Crombach

1954

Generaal MichaŽlis

50.45

8.

Piet Pijnenburg

1954

Generaal MichaŽlis

51.00

9.

Harry Dahmen

1951

Generaal MichaŽlis

51.29

10.

Remko Rop

1977

Generaal MichaŽlis

51.49

11.

George Immink

1963

53.12

12.

Peter Brouwers

1956

Generaal MichaŽlis

54.37

13.

L vd Laken

1962

PSV

55.09

Men 35-plus

Ī 11,600 metres

1.

Ronnie van Dortmont

1971

Generaal MichaŽlis

44.45


Back to T&F results of 2006
Terug naar atletiekuitslagen 2006

 

Back to frontpage of Tracklion
Terug naar startpagina Tracklion