UITSLAGENLIJST DWARS DOOR HET LEUDAL, AV HEYTHUYSEN 21 OKTOBER 2006

 (totaallijst 15 km staat onderaan)

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 2300M ‑ Dames

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1    337  Nicole Barten              Baexem                1993      1e     10:23  13,291     4:30

    2    338  Linda Kox                  Hapert                1994      4e     11:27  12,052     4:58

    3    339  Jenny van Roy              Roggel                1993      5e     12:08  11,374     5:16

    4    340  Rani Skrabanja             Cadier en Keer        1998      6e     13:16  10,402     5:46

    5    336  Sonja Meyerhofer           Roermond              1980      7e     19:56   6,923     8:40

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 2300M ‑ Heren

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1    240  Roel Kox                   Hapert                1996      2e     10:57  12,603     4:45

    2    241  Axel Skrabanja             Cadier en Keer        1995      3e     11:02  12,508     4:47

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 6500M ‑ Dames

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1    649  Diekje van Heeswijk        Heythuysen            1992     14e     30:14  12,900     4:39

    2    648  Nellie Hannen              Heythuysen            1954     16e     30:29  12,794     4:41

    3    667  Joan Dekkers               Melick                1961     21e     33:45  11,556     5:11

    4    640  Lenie van Roy              Roggel                         23e     35:10  11,090     5:24

    5    668  M.P.C. Zeuren              Baexem                1969     25e     35:36  10,955     5:28

    6    623  Wilma Vinken               Maasbracht                     26e     36:10  10,783     5:33

    7    650  Nicole v.d. Heyden         Deurne                1993     27e     36:17  10,749     5:34

    8    665  Marieke Arts               Deurne                1993     28e     36:18  10,744     5:35

    9    642  Wilma Stroucken            Heythuysen            1954     29e     36:34  10,665     5:37

   10    669  Trudeke Moller             Bunde                          30e     36:48  10,598     5:39

   11    666  Mireille Wulf              Beesel                1970     32e     36:51  10,583     5:40

   12    644  Ans Peeters                                      1966     33e     36:56  10,560     5:40

   13    643  Corke Verstappen           Neer                  1962     34e     36:56  10,560     5:40

   14    647  Nicole Driessen            Heythuysen            1986     35e     37:08  10,503     5:42

   15    636  Trees van Heeswijk         Heythuysen                     36e     37:30  10,400     5:46

   16    637  Ria Snijkers               Heythuysen                     37e     38:02  10,254     5:51

   17    638  Heleen Schouten            Heythuysen                     38e     38:11  10,214     5:52

   18    639  Lucy Snijders              Heythuysen                     39e     39:13   9,945     6:02

   19    641  Foekje Stelma              Haelen                         40e     42:54   9,091     6:36

   20    645  Annemie Broens             Echt                  1958     41e     43:49   8,901     6:44

   21    646  Hilde Lamriex ‑ Van Pol    Echt                  1957     42e     43:50   8,897     6:44

   22    624  Moniek van Hout            Heythuysen                     45e     45:39   8,543     7:01

 


 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 6500M ‑ Heren

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1    532  Rens Seunis                Heythuysen            1990      1e     24:34  15,875     3:46

    2    530  Hans Bulkens               Boxmeer               1962      2e     24:35  15,864     3:46

    3    529  Aarts                      Bunde                 1972      3e     25:36  15,234     3:56

    4    545  Rob Janssen                Ittervoort            1981      4e     25:44  15,155     3:57

    5    543  Paul Sniekers              Stramproy             1979      5e     27:43  14,071     4:15

    6   3551  Cor Timmermans             Roermond              1968      6e     27:44  14,063     4:16

    7    539  Berry Brummans             Roermond              1970      7e     27:45  14,054     4:16

    8   4543  Thijs Verstappen           Neer                  1959      8e     28:42  13,589     4:24

    9    540  Peter Coenen               Horst                 1966      9e     28:51  13,518     4:26

   10    536  Jeroen Driessen            Heythuysen            1989     10e     29:03  13,425     4:28

   11   6505  Jo Fraats                  Heythuysen            1949     11e     29:06  13,402     4:28

   12    542  Jan Melkert                Deurne                1945     12e     29:22  13,280     4:31

   13    534  Will van de Wauw           Urmond                1949     13e     30:12  12,914     4:38

   14    538  Henk Corstjens             Ittervoort            1964     15e     30:16  12,885     4:39

   15    531  Jac Knoben                 Montfort              1944     17e     31:03  12,560     4:46

   16    548  Sjors Joosten              Heythuysen            1993     18e     31:40  12,316     4:52

   17    537  Cor Segers                 Ittervoort            1954     19e     32:40  11,939     5:01

   18    541  Ernst van Zutphen          Deurne                1944     20e     32:52  11,866     5:03

   19    544  Jo Frijns                  Heerlen               1955     22e     33:49  11,533     5:12

   20    547  Mart                       Melick                1958     24e     35:20  11,038     5:26

   21    546  Dennis Klop                Melick                1962     31e     36:48  10,598     5:39

   22    535  Will Lambriek              Echt                  1944     43e     43:53   8,887     6:45

   23    533  Koen Graat                 Heythuysen            1995     44e     45:38   8,546     7:01

 

 

                      UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ DAMES

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1    719  Anja van den Berg          Lopersgroep Deurne    1963     14e     59:54  15,025     3:59

    2    718  Jitske van Heeswijk        AV Heythuysen         1989     42e   1:08:18  13,177     4:33

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ Dames35

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   3523  Maria van Dinther          Lopersgroep Deurne    1967     36e   1:05:33  13,730     4:22

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ Dames45

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   4541  Mieke van Hoof             No‑Limits             1959     58e   1:12:17  12,451     4:49

    2   4550  Willemien Gijsbers         Lopersgroep Deurne    1957     61e   1:13:21  12,270     4:53

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ Dames50

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   5056  Carla Meijer               Veteranen Nederland   1941     67e   1:15:18  11,952     5:01


 

                      UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ DamesREC

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   6593  Anjes Kurvers              Wessem                1965     52e   1:11:10  12,646     4:44

    2   6588  Kathryn Heber              Sint Odilienberg      1964     55e   1:12:00  12,500     4:48

    3   6589  Esther Bouman              Cadier en Keer        1964     56e   1:12:06  12,483     4:48

    4   6587  Tonny Kersten              Ommel                 1961     63e   1:14:02  12,157     4:56

    5   6590  Lijanne Lans               Asten                 1974     73e   1:17:46  11,573     5:11

    6   6585  Angelique Reijnders        Herten                1971     78e   1:18:15  11,502     5:13

    7   6584  Kara Hamers                Roermond              1973     79e   1:18:16  11,499     5:13

    8   6592  Caroline Vries             Heel                  1968     80e   1:19:32  11,316     5:18

    9   6591  Els de Vries               Lierop                1960     83e   1:21:16  11,075     5:25

   10   6586  Jet Joris                  Haelen                1955     84e   1:22:29  10,911     5:29

 

 

                      UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ HEREN

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1    425  Roger Rousseau             Maastricht            1972      1e     49:58  18,012     3:19

    2    427  Patrick Delait             Caesar                1969      2e     51:14  17,567     3:24

    3    428  Marcel Vaessen             Swift Atletiek        1978      3e     54:15  16,590     3:37

    4    426  Patrick Snijders           AV Heythuysen         1975      7e     55:59  16,076     3:43

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ Heren35

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   3552  Rene Janssen               AV Weert              1967      6e     55:50  16,119     3:43

    2   3553  Hans Schipper              Swift Atletiek        1967     20e   1:01:20  14,674     4:05

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ Heren40

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   4058  Karel Teunkens             Balen                 1962      4e     54:35  16,489     3:38

    2   4057  Robert Willems             Atletiek Maastricht   1963     16e   1:00:18  14,925     4:01

    3   4056  Roland Robinson            HAC                   1962     29e   1:04:14  14,011     4:16

    4   4059  Geert‑Jan van Kessel       Maasbracht            1965     43e   1:08:24  13,158     4:33

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ Heren45

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   4551  Alex Gijsbers              Oss '78               1960      8e     56:53  15,822     3:47

    2   4552  Hans Peeters               AV Helden             1961     13e     59:33  15,113     3:58

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ Heren50

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   5066  Har Boonen                 AV Heythuysen         1952     24e   1:02:44  14,346     4:10

    2   5068  Mart van de Laar           Haelen                1955     57e   1:12:16  12,454     4:49

    3   5067  Frits Cloudt               Nederweert Eind       1954     60e   1:12:56  12,340     4:51

 

 

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ H55

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   5580  Jo Schoonbroodt            Maastricht            1950      5e     55:10  16,314     3:40

    2   5581  Hans Smeets                Achilles‑Top          1947     11e     58:26  15,402     3:53

    3   5582  Henk Uzanvoort             Veteranen Nederland   1951     19e   1:01:06  14,730     4:04

    4   5579  Wim Hoeks                  Veteranen Nederland   1947     30e   1:04:28  13,961     4:17

 

 

                       UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ H60

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   6026  Piet Loverbosch            Lopersgroep Deurne    1937     47e   1:09:20  12,981     4:37

 

 

                      UITSLAGENLIJST ‑ 15000M ‑ HREC

 

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1   6537  Bas Boonen                 Echt                  1984      9e     57:54  15,544     3:51

    2   6518  Rene Broens                Echt                  1955     10e     58:07  15,486     3:52

    3   6548  Geert Linders              Ysselsteyn Lb         1966     12e     59:12  15,203     3:56

    4   6551  Martin van Nieuwenhoven    Buggenum              1962     15e   1:00:09  14,963     4:00

    5   6519  Jack Steyvers              Stramproy             1966     17e   1:00:27  14,888     4:01

    6   6555  Patrick Bonne              Eindhoven             1969     18e   1:00:32  14,868     4:02

    7   6532  Ad Meeuws                  Someren               1958     21e   1:01:30  14,634     4:06

    8   6534  Jan Parren                 Wessem                1956     22e   1:02:07  14,489     4:08

    9   6557  Jacques Scheurs            Roggel                1953     23e   1:02:26  14,415     4:09

   10   6513  Karim Omani                Stein Lb              1966     25e   1:02:50  14,324     4:11

   11   6512  Thomas Boontje             Roermond              1980     26e   1:02:58  14,293     4:11

   12   6553  Erik Hilkens               Weert                 1966     27e   1:03:02  14,278     4:12

   13   6507  Bert van Bogget            Roggel                1962     28e   1:03:02  14,278     4:12

   14   6523  Arno Skrabanja             Cadier en Keer        1956     31e   1:04:33  13,943     4:18

   15   6549  Guido Dekkers              Melick                1965     32e   1:04:39  13,921     4:18

   16   6521  Noel Roumans               Maasmechelen          1957     33e   1:04:40  13,918     4:18

   17   6525  Jan Vaessen                Maasbree              1959     34e   1:04:45  13,900     4:19

   18   6531  Peter Weerts               Deurne                1947     35e   1:04:52  13,875     4:19

   19   6551  Martin van Nieuwenhoven    Buggenum              1962     37e   1:05:53  13,661     4:23

   20   6508  Jan Jacobs                 Baexem                1957     38e   1:05:56  13,650     4:23

   21   6522  Thijs van Heugten          Weert                 1953     39e   1:06:57  13,443     4:27

   22   6511  Hans Gijsbers              Deurne                1953     40e   1:07:28  13,340     4:29

   23   6550  John  van Haeff            Neer                  1963     41e   1:07:50  13,268     4:31

   24   6538  Jo Evers                   Heythuysen            1956     44e   1:08:47  13,085     4:35

   25   6529  Eric Smeets                Heel                  1963     45e   1:09:00  13,043     4:36

   26   6545  Joosten Jacques            Haelen                1949     46e   1:09:15  12,996     4:37

   27   6546  Wim Oosse                  Haelen                1958     48e   1:09:34  12,937     4:38

   28   6535  Cor Beckers                Montfort              1953     49e   1:09:45  12,903     4:39

   29   6514  Germain Bakker             Echt                  1961     50e   1:10:33  12,757     4:42

   30   6530  Rob hendriks               Lanklaar (BEL)        1961     51e   1:11:00  12,676     4:44

   31   6520  Ger Nieskens               Herten                1949     53e   1:11:42  12,552     4:46

   32   6536  Theo Geilen                Sint Joost            1953     54e   1:11:44  12,546     4:46

   33   6542  Ron Willems                Heel                  1978     59e   1:12:33  12,405     4:50

   34   6527  Erik Joosten               Lierop                1960     62e   1:13:44  12,206     4:54

   35   6509  Mathieu Hendriks           Haelen                1947     64e   1:14:30  12,081     4:58

   36   6516  Bert Mennen                Deurne                1939     65e   1:14:35  12,067     4:58

   37   6552  Folkert Gehem              Asten                 1950     66e   1:14:52  12,021     4:59

   38   6533  Jan Janssen                Beegden               1943     68e   1:15:19  11,950     5:01

   39   6539  Herman Wijnands            Schin op Geul         1960     69e   1:15:30  11,921     5:02

   40    527  Mat Skrabanja              Heythuysen            1962     70e   1:15:42  11,889     5:02

   41   6556  Bair Joosten               Heythuysen            1958     71e   1:16:27  11,772     5:05

   42   6525  Jan Vaessen                Maasbree              1959     72e   1:16:34  11,754     5:06

  Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

   43   6541  Jo Willems                 Baexem                1949     74e   1:17:54  11,553     5:11

   44   6547  Hay van de Beuken          Helden                1947     75e   1:17:54  11,553     5:11

   45   6526  Ad van der Wallen          Asten                 1948     76e   1:17:55  11,551     5:11

   46   6540  Ed Willems                 Limbricht             1964     77e   1:18:06  11,524     5:12

   47   6506  Oscar Boekhoudt            Horn                  1971     81e   1:19:34  11,311     5:18

   48   6543  Vriese                     Horn                  1972     82e   1:19:34  11,311     5:18

   49   6517  Sjeng Francot              Echt                  1938     85e   1:24:39  10,632     5:38

   50   6544  Pascal Kanters             Venlo                 1972     86e   1:24:55  10,599     5:39

   51   6515  Leon Heber                 Sint Odilienberg      1962     87e   1:26:27  10,411     5:45

   52   6554  Wiel Niessen               Roermond              1961     88e   1:26:31  10,403     5:46

   53   6510  Leo Mertens                Heythuysen            1949     89e   1:26:32  10,401     5:46

   54   6524  John Lans                  Asten                 1972     90e   1:27:36  10,274     5:50

 

Totaallijst 15 km Dwars door het Leudal

 

                          UITSLAGENLIJST ‑ 15000M (ALLE CATEGORIE╦N)

 

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km

‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑  ‑‑‑‑‑‑‑

    1    425  Roger Rousseau             Maastricht            1972      1e Heren     49:58  18,012     3:19

    2    427  Patrick Delait             Caesar                1969      2e Heren     51:14  17,567     3:24

    3    428  Marcel Vaessen             Swift Atletiek        1978      3e Heren     54:15  16,590     3:37

    4   4058  Karel Teunkens             Balen                 1962      1e H40       54:35  16,489     3:38

    5   5580  Jo Schoonbroodt            Maastricht            1950      1e H55       55:10  16,314     3:40

    6   3552  Rene Janssen               AV Weert              1967      1e H35       55:50  16,119     3:43

    7    426  Patrick Snijders           AV Heythuysen         1975      4e Heren     55:59  16,076     3:43

    8   4551  Alex Gijsbers              Oss '78               1960      1e H45       56:53  15,822     3:47

    9   6537  Bas Boonen                 Echt                  1984      1e Hrec      57:54  15,544     3:51

   10   6518  Rene Broens                Echt                  1955      2e Hrec      58:07  15,486     3:52

   11   5581  Hans Smeets                Achilles‑Top          1947      2e H55       58:26  15,402     3:53

   12   6548  Geert Linders              Ysselsteyn Lb         1966      3e Hrec      59:12  15,203     3:56

   13   4552  Hans Peeters               AV Helden             1961      2e H45       59:33  15,113     3:58

   14    719  Anja van den Berg          Lopersgroep Deurne    1963      1e Dames     59:54  15,025     3:59

   15   6551  Martin van Nieuwenhoven    Buggenum              1962      4e Hrec    1:00:09  14,963     4:00

   16   4057  Robert Willems             Atletiek Maastricht   1963      2e H40     1:00:18  14,925     4:01

   17   6519  Jack Steyvers              Stramproy             1966      5e Hrec    1:00:27  14,888     4:01

   18   6555  Patrick Bonne              Eindhoven             1969      6e Hrec    1:00:32  14,868     4:02

   19   5582  Henk Uzanvoort             Veteranen Nederland   1951      3e H55     1:01:06  14,730     4:04

   20   3553  Hans Schipper              Swift Atletiek        1967      2e H35     1:01:20  14,674     4:05

   21   6532  Ad Meeuws                  Someren               1958      7e Hrec    1:01:30  14,634     4:06

   22   6534  Jan Parren                 Wessem                1956      8e Hrec    1:02:07  14,489     4:08

   23   6557  Jacques Scheurs            Roggel                1953      9e Hrec    1:02:26  14,415     4:09

   24   5066  Har Boonen                 AV Heythuysen         1952      1e H50     1:02:44  14,346     4:10

   25   6513  Karim Omani                Stein Lb              1966     10e Hrec    1:02:50  14,324     4:11

   26   6512  Thomas Boontje             Roermond              1980     11e Hrec    1:02:58  14,293     4:11

   27   6553  Erik Hilkens               Weert                 1966     12e Hrec    1:03:02  14,278     4:12

   28   6507  Bert van Bogget            Roggel                1962     13e Hrec    1:03:02  14,278     4:12

   29   4056  Roland Robinson            HAC                   1962      3e H40     1:04:14  14,011     4:16

   30   5579  Wim Hoeks                  Veteranen Nederland   1947      4e H55     1:04:28  13,961     4:17

   31   6523  Arno Skrabanja             Cadier en Keer        1956     14e Hrec    1:04:33  13,943     4:18

   32   6549  Guido Dekkers              Melick                1965     15e Hrec    1:04:39  13,921     4:18

   33   6521  Noel Roumans               Maasmechelen          1957     16e Hrec    1:04:40  13,918     4:18

   34   6525  Jan Vaessen                Maasbree              1959     17e Hrec    1:04:45  13,900     4:19

   35   6531  Peter Weerts               Deurne                1947     18e Hrec    1:04:52  13,875     4:19

   36   3523  Maria van Dinther          Lopersgroep Deurne    1967      1e D35     1:05:33  13,730     4:22

   37   6551  Martin van Nieuwenhoven    Buggenum              1962     19e Hrec    1:05:53  13,661     4:23

   38   6508  Jan Jacobs                 Baexem                1957     20e Hrec    1:05:56  13,650     4:23

   39   6522  Thijs van Heugten          Weert                 1953     21e Hrec    1:06:57  13,443     4:27

   40   6511  Hans Gijsbers              Deurne                1953     22e Hrec    1:07:28  13,340     4:29

   41   6550  John  van Haeff            Neer                  1963     23e Hrec    1:07:50  13,268     4:31

   42    718  Jitske van Heeswijk        AV Heythuysen         1989      2e Dames   1:08:18  13,177     4:33

   43   4059  Geert‑Jan van Kessel       Maasbracht            1965      4e H40     1:08:24  13,158     4:33

   44   6538  Jo Evers                   Heythuysen            1956     24e Hrec    1:08:47  13,085     4:35

   45   6529  Eric Smeets                Heel                  1963     25e Hrec    1:09:00  13,043     4:36

   46   6545  Joosten Jacques            Haelen                1949     26e Hrec    1:09:15  12,996     4:37

   47   6026  Piet Loverbosch            Lopersgroep Deurne    1937      1e H60     1:09:20  12,981     4:37

   48   6546  Wim Oosse                  Haelen                1958     27e Hrec    1:09:34  12,937     4:38

   49   6535  Cor Beckers                Montfort              1953     28e Hrec    1:09:45  12,903     4:39

   50   6514  Germain Bakker             Echt                  1961     29e Hrec    1:10:33  12,757     4:42

   51   6530  Rob hendriks               Lanklaar (BEL)        1961     30e Hrec    1:11:00  12,676     4:44

   52   6593  Anjes Kurvers              Wessem                1965      1e Drec    1:11:10  12,646     4:44

   53   6520  Ger Nieskens               Herten                1949     31e Hrec    1:11:42  12,552     4:46

   54   6536  Theo Geilen                Sint Joost            1953     32e Hrec    1:11:44  12,546     4:46

   55   6588  Kathryn Heber              Sint Odilienberg      1964      2e Drec    1:12:00  12,500     4:48

   56   6589  Esther Bouman              Cadier en Keer        1964      3e Drec    1:12:06  12,483     4:48

   57   5068  Mart van de Laar           Haelen                1955      2e H50     1:12:16  12,454     4:49

   58   4541  Mieke van Hoof             No‑Limits             1959      1e D45     1:12:17  12,451     4:49

   59   6542  Ron Willems                Heel                  1978     33e Hrec    1:12:33  12,405     4:50

   60   5067  Frits Cloudt               Nederweert Eind       1954      3e H50     1:12:56  12,340     4:51

   61   4550  Willemien Gijsbers         Lopersgroep Deurne    1957      2e D45     1:13:21  12,270     4:53

   62   6527  Erik Joosten               Lierop                1960     34e Hrec    1:13:44  12,206     4:54

   63   6587  Tonny Kersten              Ommel                 1961      4e Drec    1:14:02  12,157     4:56

   64   6509  Mathieu Hendriks           Haelen                1947     35e Hrec    1:14:30  12,081     4:58

   65   6516  Bert Mennen                Deurne                1939     36e Hrec    1:14:35  12,067     4:58

   66   6552  Folkert Gehem              Asten                 1950     37e Hrec    1:14:52  12,021     4:59

   67   5056  Carla Meijer               Veteranen Nederland   1941      1e D50     1:15:18  11,952     5:01

   68   6533  Jan Janssen                Beegden               1943     38e Hrec    1:15:19  11,950     5:01

   69   6539  Herman Wijnands            Schin op Geul         1960     39e Hrec    1:15:30  11,921     5:02

   70    527  Mat Skrabanja              Heythuysen            1962     40e Hrec    1:15:42  11,889     5:02

   71   6556  Bair Joosten               Heythuysen            1958     41e Hrec    1:16:27  11,772     5:05

   72   6525  Jan Vaessen                Maasbree              1959     42e Hrec    1:16:34  11,754     5:06

   73   6590  Lijanne Lans               Asten                 1974      5e Drec    1:17:46  11,573     5:11

   74   6541  Jo Willems                 Baexem                1949     43e Hrec    1:17:54  11,553     5:11

   75   6547  Hay van de Beuken          Helden                1947     44e Hrec    1:17:54  11,553     5:11

   76   6526  Ad van der Wallen          Asten                 1948     45e Hrec    1:17:55  11,551     5:11

   77   6540  Ed Willems                 Limbricht             1964     46e Hrec    1:18:06  11,524     5:12

   78   6585  Angelique Reijnders        Herten                1971      6e Drec    1:18:15  11,502     5:13

   79   6584  Kara Hamers                Roermond              1973      7e Drec    1:18:16  11,499     5:13

   80   6592  Caroline Vries             Heel                  1968      8e Drec    1:19:32  11,316     5:18

   81   6506  Oscar Boekhoudt            Horn                  1971     47e Hrec    1:19:34  11,311     5:18

   82   6543  Vriese                     Horn                  1972     48e Hrec    1:19:34  11,311     5:18

   83   6591  Els de Vries               Lierop                1960      9e Drec    1:21:16  11,075     5:25

   84   6586  Jet Joris                  Haelen                1955     10e Drec    1:22:29  10,911     5:29

   85   6517  Sjeng Francot              Echt                  1938     49e Hrec    1:24:39  10,632     5:38

   86   6544  Pascal Kanters             Venlo                 1972     50e Hrec    1:24:55  10,599     5:39

   87   6515  Leon Heber                 Sint Odilienberg      1962     51e Hrec    1:26:27  10,411     5:45

   88   6554  Wiel Niessen               Roermond              1961     52e Hrec    1:26:31  10,403     5:46

   89   6510  Leo Mertens                Heythuysen            1949     53e Hrec    1:26:32  10,401     5:46

   90   6524  John Lans                  Asten                 1972     54e Hrec    1:27:36  10,274     5:50