Uitslagen Avondbaanwedstrijd

16-06-2006

Organisatie AV de Wielingen

Jongens junioren C
800m 6 deelnemer(s)
1 340 Schoenmaker, Stefan 29-08-1991 ADSV Dynamica 2.11.0 min ptn
2 339 Adan, Erwin 19-01-1992 ADSV Dynamica 2.17.1 min ptn
3 382 Exter, Niek den 15-02-1992 AV Scheldesport 2.17.9 min ptn
4 356 Brouwer, Job de 11-10-1992 RK HAV 2.25.3 min ptn
384 Paardekoper, Lars 1992 AV'56 min ptn
346 Beije, P.J. 19-11-1991 AV `56 min ptn
100 3 deelnemer(s)
347 Bakker, Frits 13-01-1992 AV `56 13.5 sec ptn
346 Beije, P.J. 19-11-1991 AV `56 13.5 sec ptn
384 Paardekoper, Lars 1992 AV'56 14.1 sec ptn
150 1 deelnemer(s)
347 Bakker, Frits 13-01-1992 AV `56 sec ptn
ver 4 deelnemer(s)
356 Brouwer, Job de 11-10-1992 RK HAV m ptn
382 Exter, Niek den 15-02-1992 AV Scheldesport m ptn
346 Beije, P.J. 19-11-1991 AV `56 m ptn
347 Bakker, Frits 13-01-1992 AV `56 m ptn
discus 2 deelnemer(s)
347 Bakker, Frits 13-01-1992 AV `56 m ptn
339 Adan, Erwin 19-01-1992 ADSV Dynamica m ptn
Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 100mh Discuswerpen Speerwerpen 1000m ptn
347 Frits Bakker 1992 15.5 4.14 21.30 1118 ptn
346 P.J. Beije 1991 13.5 4.28 1041 ptn
382 Niek den Exter 1992 4.51 521 ptn
384 Lars Paardekoper 1992 14.1 493 ptn
339 Erwin Adan 1992 24.05 379 ptn
340 Stefan Schoenmaker 1991 0 ptn
356 Job de Brouwer 1992 0 ptn
Meisjes junioren C
600m 4 deelnemer(s)
1 333 Platteeuw, Esther 03-01-1992 AV Scheldesport 1.41.3 min ptn
2 313 Smits, Ilse 09-08-1992 Delta Sport 1.56.3 min ptn
3 303 Luteijn, Bianca 01-03-1992 De Wielingen 2.00.1 min ptn
4 329 Kaijser, Liselot 14-04-1991 AV Scheldesport 2.01.5 min ptn
80 4 deelnemer(s)
385 Manders, Brett 1991 De Wielingen 11.6 sec ptn
355 Burm, Evelien 26-05-1992 RK HAV 11.7 sec ptn
303 Luteijn, Bianca 01-03-1992 De Wielingen 11.8 sec ptn
307 Bouman, Stephanie 01-07-1992 de Wielingen 12.8 sec ptn
150 2 deelnemer(s)
385 Manders, Brett 1991 De Wielingen 22.9 sec ptn
334 Haak, Arlette 11-09-1991 AV Scheldesport sec ptn
discus 4 deelnemer(s)
1 329 Kaijser, Liselot 14-04-1991 AV Scheldesport 21.91 m ptn
2 333 Platteeuw, Esther 03-01-1992 AV Scheldesport 21.52 m ptn
3 355 Burm, Evelien 26-05-1992 RK HAV 18.03 m ptn
4 307 Bouman, Stephanie 01-07-1992 de Wielingen 14.86 m ptn
Stnr Naam geb 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn
385 Brett Manders 1991 4.34 486 ptn
313 Ilse Smits 1992 4.22 462 ptn
333 Esther Platteeuw 1992 4.11 440 ptn
303 Bianca Luteijn 1992 3.92 402 ptn
355 Evelien Burm 1992 3.89 396 ptn
329 Liselot Kaijser 1991 3.86 390 ptn
307 Stephanie Bouman 1992 3.62 342 ptn
334 Arlette Haak 1991 0 ptn
Jongens junioren B
3000m 3 deelnemer(s)
341 Sandee, Yordi 1989 ADSV Dynamica 10.37.1 min ptn
349 Beelen, Viktor 20-04-1990 AV `56 10.52.1 min ptn
343 Luitwieler, Jermaine 13-03-1989 ADSV Dynamica 11.13.4 min ptn
200 1 deelnemer(s)
350 Zwolle, Alex 22-06-1990 AV `56 25.4 sec ptn
>
Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Polsstokhoogspringen 110mh Discuswerpen ptn
342 Noes Seitte 1990 12.7 5.02 864 ptn
341 Yordi Sandee 1989 12.7 24.63 838 ptn
349 Viktor Beelen 1990 13.3 4.55 679 ptn
357 Brian Boidin 1990 11.9 624 ptn
348 Danny Goulooze 1990 11.67 586 ptn
373 Coen de Danschutter 1990 6.98 20.13 580 ptn
350 Alex Zwolle 1990 12.2 567 ptn
343 Jermaine Luitwieler 1989 4.63 313 ptn
Meisjes junioren B
3000m 0 deelnemer(s)
100 2 deelnemer(s)
381 Elfrink, DaniŽlle 16-01-1990 Delta Sport 14.3 sec ptn
301 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 16.8 sec ptn
200 0 deelnemer(s)
discus 1 deelnemer(s)
1 301 Velde, Daisy van de 29-11-1990 AV De Wielingen 16.95 m ptn
kogel 0 deelnemer(s)
Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
381 DaniŽlle Elfrink 1990 4.21 357 ptn
301 Daisy van de Velde 1990 3.42 184 ptn
Jongens junioren A
3000m 3 deelnemer(s)
332 Kingma, Paul 13-06-1988 AV Scheldesport 10.20.3 min ptn
375 Meule, Jeffrey v.d. 01-06-1987 Delta Sport 10.29.9 min ptn
377 Francke, Jesper 01-05-1988 ADSV Dynamica 109.07.4 min ptn
Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen ptn
351 Stefan Stokman 1987 12.68 33.45 1181 ptn
332 Paul Kingma 1988 12.2 9.09 998 ptn
377 Jesper Francke 1988 0 ptn
375 Jeffrey v.d. Meule 1987 0 ptn
352 Caesar Zwolle 1987 0 ptn
Mannen Senioren
3000m 2 deelnemer(s)
386 Rabout, Theo 09-11-1973 ADSV Dynamica 9.17.9 min ptn
387 Quekelberghe, Patrick van 06-09-1966 AV De Wielingen min ptn
200 3 deelnemer(s)
353 Reijnhout, Richard 15-09-1985 AV `56 24.1 sec ptn
380 Meijer, Arjan 27-05-1980 Delta Sport 27.3 sec ptn
372 Westerweele, Henrik 14-07-1980 ADSV Dynamica sec ptn
Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen ptn
364 Jeroen Hage 1968 4.71 11.00 34.45 1427 ptn
363 Jeroen van Belzen 1983 10.96 30.07 1009 ptn
380 Arjan Meijer 1980 12.7 5.00 860 ptn
326 Emilie Fabry 1966 10.37 23.90 854 ptn
353 Richard Reijnhout 1985 11.7 663 ptn
372 Henrik Westerweele 1980 12.0 605 ptn
379 Henk van den Berg 1972 0 ptn
Vrouwen Senioren
3000m 1 deelnemer(s)
1 361 Block, Sandra de 04-09-1982 RK HAV 10.30.4 min ptn
100 1 deelnemer(s)
317 Verdonk, Marianne 31-08-1986 AV Scheldesport 13.9 sec ptn
200 1 deelnemer(s)
317 Verdonk, Marianne 31-08-1986 AV Scheldesport 29.2 sec ptn
td>0 ptn
Stnr Naam geb 100m Discuswerpen 100mh Verspringen Kogelstoten ptn
317 Marianne Verdonk 1986 13.9 3.72 6.38 1123 ptn
369 Linda Visser 1985 26.68 9.31 884 ptn
359 Audrey de Beule 1986 23.44 8.92 799 ptn
360 Jessica Segers 1986 19.29 265 ptn
327 Nathalie Wijsevelde 1985
361 Sandra de Block 1982 0 ptn
Mannen Veteranen(1e jrs)
3000m 5 deelnemer(s)
1 383 Luteijn, Sjaak 1956 LPK 9.23.8 min ptn
2 368 Leng, Edward DE 22-11-1962 ADSV Dynamica 10.26.0 min ptn
3 366 Luitwieler, Jacky 13-08-1961 ADSV Dynamica 10.32.1 min ptn
4 358 Exter, Chris den 1962 Schelde Sport 11.57.0 min ptn
328 Platteeuw, Albert 23-04-1965 Schelde Sport min ptn
Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m horden Discuswerpen ptn
367 Jan Kees Mol 1962 12.3 4.15 18.60 1207 ptn
330 Leo Kaijser 1960 7.03 20.01 647 ptn
365 George Stroh 1962 13.1 502 ptn
323 Ronald Rasenberg 1965 8.73 26.93 0 ptn
368 Edward DE Leng 1962 0 ptn
328 Albert Platteeuw 1965 0 ptn
358 Chris den Exter 1962 0 ptn
366 Jacky Luitwieler 1961 0 ptn
Mannen Veteranen(2e jrs)
3000m 1 deelnemer(s)
Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m horden Discuswerpen ptn
378 Geert Oerlemans 1948 10.09 33.99 1269 ptn
362 Donald Segers 1945 10.47 686 ptn
371 John Overweel 1951 0 ptn
Vrouwen Veteranen(1e jrs)
discus 3 deelnemer(s)
1 325 Verdonk-van Eersel, Wilhelmien 11-02-1958 Schelde Sport 21.55 m ptn
2 370 Visser-Kouijzer, Marja 1958 Dynamica 20.17 m ptn
3 324 Bouterse, Tina 1962 Schelde Sport 14.98 m ptn
Stnr Naam geb horden Hoogspringen Kogelstoten ptn
370 Marja Visser-Kouijzer 1958 7.85 552 ptn
325 Wilhelmien Verdonk-van Eersel 1958 7.56 526 ptn
324 Tina Bouterse 1962 5.29 284 ptn
Jongens junioren D
600m 6 deelnemer(s)
306 Thomaes, Jurgen 25-09-1993 de Wielingen 1.47.9 min ptn
338 Sandee, Django 1993 Dynamica 1.48.6 min ptn
316 Bouterse, Sebastiaan 1994 Schelde Sport 1.51.2 min ptn
315 Szymanski, Victor 1993 Schelde Sport 2.03.5 min ptn
305 Koeijer, Ewout de 11-02-1994 de Wielingen 2.21.2 min ptn
304 Luteijn, Arjen 30-07-1994 De Wielingen 2.28.1 min ptn
80 8 deelnemer(s)
300 Hooft, Joeri van der 08-09-1993 de Wielingen 10.7 sec ptn
316 Bouterse, Sebastiaan 1994 Schelde Sport 11.9 sec ptn
338 Sandee, Django 1993 Dynamica 12.0 sec ptn
306 Thomaes, Jurgen 25-09-1993 de Wielingen 12.1 sec ptn
376 Knibbeler, Jasper 1994 Delta Sport 12.2 sec ptn
315 Szymanski, Victor 1993 Schelde Sport 13.1 sec ptn
305 Koeijer, Ewout de 11-02-1994 de Wielingen 13.6 sec ptn
304 Luteijn, Arjen 30-07-1994 De Wielingen 15.0 sec ptn
80 m 8 deelnemer(s)
300 Hooft, Joeri van der 08-09-1993 de Wielingen 10.7 sec ptn
316 Bouterse, Sebastiaan 1994 Schelde Sport 11.9 sec ptn
338 Sandee, Django 1993 Dynamica 11.9 sec ptn
376 Knibbeler, Jasper 1994 Delta Sport 12.4 sec ptn
315 Szymanski, Victor 1993 Schelde Sport 13.3 sec ptn
305 Koeijer, Ewout de 11-02-1994 de Wielingen 14.0 sec ptn
304 Luteijn, Arjen 30-07-1994 De Wielingen 14.1 sec ptn
306 Thomaes, Jurgen 25-09-1993 de Wielingen sec ptn
Stnr Naam geb 80m Verspringen Speerwerpen 80mh Hoogspringen Kogelstoten 1000m ptn
304 Arjen Luteijn 1994 2.34 86 ptn
316 Sebastiaan Bouterse 1994 0 ptn
338 Django Sandee 1993 0 ptn
376 Jasper Knibbeler 1994 0 ptn
315 Victor Szymanski 1993 0 ptn
300 Joeri van der Hooft 1993 0 ptn
305 Ewout de Koeijer 1994 0 ptn
306 Jurgen Thomaes 1993 0 ptn
Stnr Naam geb 80m Verspringen Kogelstoten 80mh Discuswerpen ptn
338 Django Sandee 1993 21.50 334 ptn
306 Jurgen Thomaes 1993 21.06 326 ptn
300 Joeri van der Hooft 1993 17.05 250 ptn
315 Victor Szymanski 1993 14.60 198 ptn
305 Ewout de Koeijer 1994 0 ptn
376 Jasper Knibbeler 1994 0 ptn
304 Arjen Luteijn 1994 0 ptn
316 Sebastiaan Bouterse 1994 0 ptn
Stnr Naam geb 80m Verspringen Hoogspringen 80mh Speerwerpen ptn
300 Joeri van der Hooft 1993 4.86 593 ptn
376 Jasper Knibbeler 1994 3.56 330 ptn
316 Sebastiaan Bouterse 1994 3.53 324 ptn
305 Ewout de Koeijer 1994 3.38 294 ptn
304 Arjen Luteijn 1994 2.34 86 ptn
338 Django Sandee 1993 0 ptn
306 Jurgen Thomaes 1993 0 ptn
315 Victor Szymanski 1993 0 ptn
Meisjes junioren D
600m 5 deelnemer(s)
1 318 Hout, Dascha van der 1993 AV Scheldesport 1.51.8 min ptn
2 337 Seitte, Jemilla 1993 Dynamica 1.58.2 min ptn
3 302 Velde, Wendy van de 05-05-1993 AV De Wielingen 2.11.3 min ptn
4 321 Duerinck, Gerlinde 1994 AV Scheldesport 2.15.4 min ptn
5 308 Luyk, Paulien van 04-02-1994 de Wielingen 2.25.6 min ptn
60 10 deelnemer(s)
337 Seitte, Jemilla 1993 Dynamica 8.3 sec ptn
2 319 Murre, Annick 1993 AV Scheldesport 9.0 sec ptn
3 308 Luyk, Paulien van 04-02-1994 de Wielingen 9.1 sec ptn
4 318 Hout, Dascha van der 1993 AV Scheldesport 9.2 sec ptn
5 321 Duerinck, Gerlinde 1994 AV Scheldesport 9.3 sec ptn
6 322 Reale, Dominique 1994 AV Scheldesport 9.6 sec ptn
7 354 Beule, Kylie de 1994 RKHAV 9.7 sec ptn
8 336 Mol, Daphne 1993 Dynamica 10.2 sec ptn
9 302 Velde, Wendy van de 05-05-1993 AV De Wielingen 10.3 sec ptn
10 345 Danielse, Michelle 1993 AV'56 10.5 sec ptn
60 m 10 deelnemer(s)
337 Seitte, Jemilla 1993 Dynamica 8.9 sec ptn
319 Murre, Annick 1993 AV Scheldesport 8.9 sec ptn
308 Luyk, Paulien van 04-02-1994 de Wielingen 8.9 sec ptn
322 Reale, Dominique 1994 AV Scheldesport 9.3 sec ptn
354 Beule, Kylie de 1994 RKHAV 9.8 sec ptn
302 Velde, Wendy van de 05-05-1993 AV De Wielingen 10.2 sec ptn
336 Mol, Daphne 1993 Dynamica 10.3 sec ptn
345 Danielse, Michelle 1993 AV'56 sec ptn
318 Hout, Dascha van der 1993 AV Scheldesport sec ptn
321 Duerinck, Gerlinde 1994 AV Scheldesport sec ptn
Stnr Naam geb 60mh Hoogspringen Speerwerpen Verspringen Kogelstoten 600m ptn
336 Daphne Mol 1993 ptn
331 Layla de Vries 1993 ptn
322 Dominique Reale 1994 ptn
337 Jemilla Seitte 1993 ptn
354 Kylie de Beule 1994 ptn
345 Michelle Danielse 1993 ptn
318 Dascha van der Hout 1993 ptn
308 Paulien van Luyk 1994 ptn
302 Wendy van de Velde 1993 ptn
321 Gerlinde Duerinck 1994 ptn
320 Joyce Murre 1994 ptn
319 Annick Murre 1993 ptn
Stnr Naam geb 60m Verspringen Hoogspringen 60mh Speerwerpen ptn
319 Annick Murre 1993 3.89 396 ptn
331 Layla de Vries 1993 3.76 370 ptn
318 Dascha van der Hout 1993 3.51 320 ptn
322 Dominique Reale 1994 3.38 294 ptn
336 Daphne Mol 1993 3.31 280 ptn
320 Joyce Murre 1994 3.23 264 ptn
302 Wendy van de Velde 1993 3.00 218 ptn
354 Kylie de Beule 1994 0 ptn
345 Michelle Danielse 1993 0 ptn
308 Paulien van Luyk 1994 0 ptn
321 Gerlinde Duerinck 1994 0 ptn
Stnr Naam geb 60m Verspringen Kogelstoten 60mh Discuswerpen ptn
319 Annick Murre 1993 22.68 355 ptn
337 Jemilla Seitte 1993 19.63 300 ptn
322 Dominique Reale 1994 14.99 207 ptn
321 Gerlinde Duerinck 1994 13.20 167 ptn
354 Kylie de Beule 1994 13.10 165 ptn
308 Paulien van Luyk 1994 12.72 156 ptn
320 Joyce Murre 1994 10.65 105 ptn
345 Michelle Danielse 1993 0 ptn
302 Wendy van de Velde 1993 0 ptn
318 Dascha van der Hout 1993 0 ptn
331 Layla de Vries 1993 0 ptn
336 Daphne Mol 1993 0 ptn