Nederlandse database aller tijden 3000 meter mannen
(binnen 8.35.00)

Dutch alltime database 3000 metres men
(within 8:35:00)



Copyright © 2002-2017 by Michel Franssen


Laatste update: 16 januari 2017, 21.19 uur


Last update:
January 16, 2017; 21:19 hours CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
7.37.48 Gert-Jan Liefers 26.09.78 AV'34 Apeldoorn Hengelo 29.05.05
7.44.4h Jos Hermens 08.01.50 Unattached Oslo 04.07.74
7.45.37 Jim Svenøy 22.04.72 Rotterdam Florø 23.05.98
7.45.44 Kamiel Maase 20.10.71 Leiden Atletiek Leiden 12.06.99
7.45.88 Marcel Versteeg 20.08.65 Haag Atletiek Koblenz 26.08.92
7.46.01 Paul Mwangi 19.11.73 Haag Atletiek Jena 24.05.98
7.46.52 Marko Koers 03.11.72 Nijmegen Leiden 12.06.99
7.47.2h Gerard Tebroke 09.11.49 Ciko'66 Keulen 22.06.77
7.47.4h Stijn Jaspers 23.06.61 Haarlem Brussel 24.08.84
7.47.78 Maurício González 16.10.60 Walcheren West-Berlijn 23.08.85
7.51.34i Robert de Brouwer 23.11.62 Achil'87 Sevilla 08.03.91
7.51.48 Marcel Laros 10.10.71 Sprint Tessenderlo 31.08.96
7.51.4hi Klaas Lok 12.01.55 Phoenix Milaan 12.03.78
7.51.75 Henk Gommer 17.11.62 Schuurmans Rhede 06.08.93
7.51.79 Cor Lambregts 20.04.58 Unitas Hengelo 06.06.81
7.52.49 Sander Schutgens 31.12.75 Pegasus Rhede 18.06.99
7.52.57 Jesper vd Wielen 02.08.91 Cifla Wageningen 18.05.12
7.52.67 Guus Janssen 22.08.81 Nijmegen Atletiek Leiden 13.06.09
7.52.6h Hans Koeleman 05.10.57 AAC Breda 18.05.85
7.52.8h Haico Scharn 18.06.45 Ciko'66 Lingby 15.08.73
7.54.03i Luc Krotwaar 25.01.68 PSV Den Haag 20.02.94
7.54.17 Martin Lauret 27.10.71 Ciko'66 Rhede 18.06.99
7.54.46 Armando Houtveen 21.04.59 Altis Hengelo 27.07.82
7.54.55 Jean-Pierre Weerts 20.06.86 Achilles-Top Naimette 15.07.09
7.54.6hi Egbert Nijstad 24.06.42 DOS Dwingeloo Rotterdam 03.03.73
7.54.89 Moses Waweru 07.02.78 Hellas Uden 05.07.03
7.54.8h Bram Wassenaar 30.03.44 Bataven Papendal 13.07.74
7.54.91 Dennis Licht 30.05.84 AV'34 Apeldoorn Braunschweig 22.06.14
7.55.84 Joost Borm 08.08.56 Phoenix Hengelo 27.07.82
7.56.01 Rob Detert 11.12.78 AV'34 Apeldoorn Nijmegen 20.05.05
7.56.09 Patrick Stitzinger 25.08.81 Pegasus Wattenscheid 12.08.07
7.56.19 Han Kulker 15.08.59 Bataven Stuttgart 31.01.88
7.56.52 Kristof van Malderen 30.05.83 VAC/TDR Leiden 13.06.09
7.56.64i René Godlieb 01.12.66 AAC Den Haag 20.02.94
7.56.73 Khalid Choukoud 23.03.86 Haag Atletiek Rhede 09.07.11
7.56.77 Remco Kortenoeven 22.06.72 Prins Hendrik Tessenderlo 28.08.99
7.57.06 Mark Borghans 01.04.60 Unitas Tessenderlo 22.08.87
7.57.07 Abdi Nageeye 02.03.89 AV'34 Apeldoorn Oordegem 04.07.09
7.57.16 Martin ten Kate 16.12.58 Fortis Brussel 26.08.83
7.57.40 Tony Dirks 12.02.61 Keien Tessenderlo 22.08.87
7.57.44 Patrick Aris 05.10.56 V&LTC Aken 30.05.86
7.57.62 Paul Jaspers 10.08.65 Haarlem Hechtel 14.08.84
7.57.75 Mark van Rooy 06.11.60 AAC Rhede 03.08.90
7.58.38 Simon Vroemen 11.05.69 Tartlétos Leiden 09.06.01
7.58.66 Koen Raymaekers 31.08.80 Hellas Uden 05.07.03
7.58.72 Roy Hoornweg 08.05.89 Passaat Oordegem 05.07.14
7.58.77 Herman Hofstee 17.07.63 DOS Dwingeloo Kerkrade 06.06.90
7.59.46 Jeroen van Damme 29.09.72 LTES Uden 05.07.03
7.59.80 Michel Butter 05.11.85 Lycurgus Leiden 13.06.09
7.59.84 Ramses Bekkenk 27.07.76 Leiden Atletiek Tessenderlo 28.08.99
8.00.8h Roelof Veld 23.09.44 Daventria Koblenz 04.04.73
8.01.17 Ronald vd Blink 04.03.79 Nijmegen Tessenderlo 28.08.99
8.01.2h Jo Schout 25.04.54 Hulst Arnhem 25.01.75
8.01.70 Gerben IJpelaar 20.03.72 Attila Tessenderlo 31.08.96
8.02.16 Mohammed Baket 27.08.68 Hellas Utrecht 16.08.96
8.02.55 Michiel Otten 26.10.68 Prins Hendrik Tessenderlo 31.08.96
8.03.0h Rudy Verriet 29.12.56 UNC Roosendaal 10.08.77
8.03.17 Stan Rijken 18.04.73 Prins Hendrik Leiden 14.06.97
8.03.62 Ronald Schröer 28.09.84 Hera Oordegem 02.06.12
8.03.7h Jan van Oss 03.01.54 Valkenswaard Neerpelt 29.06.80
8.03.8h Ton Luttikhold 10.03.54 ASV Rhede 30.07.80
8.04.0hi John vd Wansem 05.07.50 Sparta Leiden 24.02.75
8.04.28 Tom Wiggers 10.08.87 Haarlem Lisse 05.05.12
8.04.34 Thomas Poesiat 18.01.88 Haag Atletiek Leiden 11.06.11
8.04.45 Sam Volovics 06.02.61 AAC Breda 08.06.86
8.04.46 Johan de Koning 07.06.74 Sprint Vught 15.05.97
8.04.8h Pieter Vos 18.01.51 GVAV Rapiditas Dortmund 06.06.76
8.04.91 Mohammed Ali Mohammed 11.11.89 Eindhoven Atletiek Leiden 12.06.10
8.05.15 Jorit van Malsen 02.10.88 Hellas Wageningen 18.05.12
8.05.18 Alexander Hahn 14.02.89 Pegasus Leiden 11.06.11
8.05.27 Huub Pragt 28.07.61 Sparta Rhede 02.07.86
8.05.2h Johan Kuijpers 06.03.65 Festina Nijmegen 03.06.83
8.05.2h John Vermeule 04.12.61 Dynamo'70 Nijmegen 03.06.83
8.05.34 René Jacobs 20.09.69 Prins Hendrik Uden 14.05.98
8.05.6h Gerard Nijboer 18.08.55 Daventria Recklingha 05.08.79
8.05.82 Aart Bakker 09.11.61 V&LTC Papendal 17.08.88
8.05.96 Richard Kooijman 26.12.63 Rotterdam Leverkusen 28.06.88
8.05.96 Gert-Jan Wassink 31.08.82 Argo Gaanderen Lisse 05.05.12
8.06.1h Rick Snoep 15.02.55 MPM Nijmegen 03.06.83
8.06.42 Hugo vd Broek 18.09.76 Castricum Vught 29.05.03
8.06.5h André Hermsen 25.03.64 Hellas Papendal 30.06.89
8.06.7h Jeroen Linneman 05.12.64 Tion Papendal 30.06.89
8.06.8h Kees vd Heul 12.07.51 Avantri Papendal 16.07.75
8.06.98 Mike Foppen 29.11.96 Cifla Kessel-Lo 30.07.16
8.07.01 Casper Vroemen 11.05.69 Sprint Leiden 13.06.98
8.07.0h Theo Geutjes 08.10.51 Fit Papendal 16.07.75
8.07.42 Jeroen Broekzitter 08.02.77 Hellas Amsterdam 02.07.99
8.07.4h Emile Vrijman 04.11.62 Metro Nijmegen 03.06.83
8.07.64 Edo Baart 16.04.68 Prins Hendrik Tessenderlo 30.08.97
8.07.6h No Opdenoordt 13.11.41 Kimbria Brussel 13.09.67
8.07.74 Frank Wiegman 17.12.64 Tartlétos Utrecht 14.06.94
8.07.76 Bob Winter 01.12.77 Lycurgus Tessenderlo 28.08.99
8.07.8h Joep Delnoye 30.08.34 Kimbria Keulen 01.07.59
8.07.93 Marco Gielen 30.05.70 Scopias Uden 30.06.01
8.08.0h Jan Zethof 09.05.60 AAC Papendal 30.06.89
8.08.13i Dirk de Heer 08.04.81 Groningen Ames 14.02.04
8.08.2h Roger Jaspers 28.10.63 Unitas Tessenderlo 22.08.87
8.08.49 Ad Verwey 07.11.78 Typhoon Hilversum 10.09.00
8.08.72 Joost la Lau 11.07.70 Bataven Hengelo 04.06.94
8.08.8h Wim Slijkhuis 13.01.23 AAC Bergen 27.08.46
8.08.90 Jos Sasse 23.10.57 AVA'70 Rhede 02.07.86
8.08.99 Steven Sloof 06.03.65 GVAV Rapiditas Groningen 17.06.92
8.09.14 Dirkjan Hoogstraten 24.04.61 Haag Atletiek Hechtel 15.08.86
8.09.2h Leonard Frederiks 07.08.50 Lycurgus Papendal 16.07.75
8.09.3h Ronald Klomp 08.03.62 Attila Uden 18.05.89
8.09.43 René Stokvis 25.01.87 Tion Lisse 05.05.12
8.09.44 Wouter Timmer 14.10.71 Hellas Leiden 13.06.98
8.09.4h Piet Vonck 20.04.47 Hulst Roosendaal 04.09.77
8.09.6h Michael Stiemer 31.01.67 Altis Vught 19.05.94
8.09.6hi Toine van Wilderen 21.08.51 Quick Leiden 11.02.73
8.09.80 Berthold Berger 20.10.68 Start'78 Den Haag 27.02.93
8.09.86 Joep Tigchelaar 09.02.81 Seven Hills Uden 05.07.03
8.09.91i Peter vd Velden 29.11.68 PSV Den Haag 20.02.94
8.10.2h Rien vd Wilt 06.08.49 Clytoneüs Papendal 30.06.89
8.10.4h Ad Buijs 20.09.52 Phoenix Roosendaal 04.09.77
8.10.4h Armand vd Smissen 30.06.68 Sprint Vught 19.05.94
8.10.60i Mark Nouws 20.08.90 Thor Apeldoorn 23.02.14
8.10.62 Ron van Diepen 14.06.70 Hera Lisse 27.04.96
8.10.90 Christian Fischer 28.06.72 Pegasus Wipperfürth 16.08.97
8.10.93 Ed van Gemeren 30.01.61 AAV'36 Hechtel 14.08.85
8.10.9h Ruud vd Oetelaar 09.06.80 PSV Tessenderlo 25.08.01
8.11.0h Evert Hoving 14.01.53 NOP Bremen 08.05.75
8.11.0h Jack van Avendonk 09.04.67 AVR'69 Vught 19.05.94
8.11.0h Leo Herijgers 18.04.68 Sprint Vught 19.05.94
8.11.2h Henk Mentink 05.03.52 Daventria Papendal 27.06.79
8.11.4h Piet Waaning 19.03.47 Spartaan Papendal 16.07.75
8.11.6h Léon Haan 01.08.68 Rotterdam Amsterdam 31.07.92
8.11.70 Eelco de Voogt 04.11.69 Ilion Leiden 08.06.02
8.11.7h Conno du Fossé 08.06.52 Holland Haarlem Roosendaal 05.06.79
8.11.80 Jack van Bladel 12.06.65 Unitas Rhede 02.07.86
8.11.8h Arno Schout 01.01.51 Hulst Arnhem 27.01.74
8.12.0hi Henk Tiebosch 06.06.46 Metro Rotterdam 21.02.74
8.12.1h Abdelghani Zarhouni 11.03.70 Ciko'66 Breda 04.09.90
8.12.22i Jurjen Polderman 21.04.91 Clytoneüs Apeldoorn 23.02.14
8.12.2h Theo Verbeek 29.03.49 Trias Papendal 16.07.75
8.12.39 Pim Molenaar 30.11.87 Trias Leiden 12.06.10
8.12.4h Edwin Aardenburg 05.08.62 DEM Papendal 30.06.89
8.12.58 Patrick vd Rijdt 18.01.71 Keien Vught 15.05.97
8.12.5h Melchert Kok 20.09.58 Zaanland Vught 27.08.85
8.12.74 Robert Smits 11.08.70 Argo'77 Utrecht 14.06.94
8.13.0h Jan Jansen 03.04.64 Holland Leiden Leiden 23.06.92
8.13.15 Alwin Roovers 14.10.92 Achilles Etten-Leur Utrecht 10.07.15
8.13.1h Robin van HeIden 06.02.65 Haag Atletiek Uden 06.06.91
8.13.3h Bert van Vlaanderen 25.11.64 Hellas Amsterdam 19.07.91
8.13.44 Mark van Maaren 07.10.70 Haag Atletiek Tessenderlo 30.08.97
8.13.48 Bram Rouwen 04.04.85 Hanzesport Breda 28.08.10
8.13.4h Adri Hartveld 07.10.59 AAV36 Birmingham 15.08.84
8.13.56 Fransua Woldemariam 20.10.70 PSV Sittard 23.05.94
8.13.6h Rien van Haperen 10.01.52 Prins Hendrik Roosendaal 10.08.77
8.13.6h Evert van Ravensberg 04.02.53 Haarlem Roosendaal 01.09.78
8.13.77 Tijs Groen 11.12.85 Liemers Lisse 05.05.12
8.13.7h Jan Dirk Hazeleger 19.09.63 Bataven Leiden 23.06.92
8.13.97 Eyob Muller 08.09.67 Spark Hechtel 15.08.86
8.13.9h Ton Verbaandert 09.04.69 GVAC Lommel 13.07.90
8.13.9h John Sloot 05.03.69 Haag Atletiek Breda 04.09.90
8.14.0h Harry Patist 05.05.46 Sprint Den Haag 23.04.78
8.14.15 Toon Heeren 08.03.67 Achilles Etten-Leur Duffel 17.05.97
8.14.28 Ries van Zon 29.11.85 Climax Alphen ad Rijn 09.06.13
8.14.2h Peter Bakker 18.08.52 Lionitas Den Haag 15.08.79
8.14.2h Ad Peeters 26.02.68 PSV Tessenderlo 31.08.96
8.14.3h Peter Rusman 29.08.53 Unitas Leuven 12.07.81
8.14.57 Ruben Scheurwater 19.02.80 Prins Hendrik Vught 20.05.04
8.14.59 Greg van Hest 03.06.73 Schuurmans Sittard 25.07.92
8.14.5h Kees Kraaijeveld 15.07.55 AV'34 Apeldoorn Vught 21.08.86
8.14.67 Erik Edelman 29.10.62 Rotterdam Papendal 08.06.88
8.14.6h Henk Snepvangers 27.02.39 MOC'17 Oisterwijk 08.09.63
8.14.70 Guido Sasse 21.02.65 AVA'70 Rhede 01.07.88
8.14.7h Kor Louws 16.10.55 Gemzen Rhede 09.06.82
8.14.7h Hans Bloemendaal 20.04.66 Lycurgus Hengelo 20.06.93
8.14.7h Jeroen van Dijke 06.04.76 Leiden Atletiek Tessenderlo 25.08.01
8.14.8h Piet de Peuter 05.11.58 Phoenix Dormagen 31.07.77
8.14.8h Ronald Schut 10.09.65 PSV Mol 08.08.93
8.14.9h Hugo van Duijsse 01.01.53 RKHAV Bornem 03.08.79
8.14.9h Jeffrey Sullivan 11.11.70 Haarlem Leiden 12.08.98
8.15.05 Erik Negerman 15.01.75 Lionitas Hoorn 20.05.00
8.15.0h Michel Visschers 10.03.51 Unitas Papendal 27.06.79
8.15.12 Getaneh Tessema 28.01.68 Achilles Etten-Leur Etten-Leur 02.07.96
8.15.17 Mark vd Koelen 03.10.83 Nijmegen Tessenderlo 24.08.02
8.15.1h Michel Franssen 07.05.53 Swift Sittard 12.08.77
8.15.27 Noah Schutte 15.05.95 Leiden Atletiek Oordegem 04.06.16
8.15.2h Paul Watson 01.01.61 Afcent Striders Neerpelt 11.08.82
8.15.37 Menno Lievers 20.08.59 SOS Lisse 07.05.83
8.15.39 Cor Datema 19.09.71 AV'40 Leiden 10.06.00
8.15.41i Maurits vd Veen 12.09.67 CMS Boston 14.02.98
8.15.44 Roy van Son 13.10.75 Pegasus Nijmegen 20.05.05
8.15.47 Ron Vlenterie 01.12.59 Unitas Breda 08.06.86
8.15.48 Joost Blokland 07.02.82 Gouda Uden 03.07.04
8.15.4h Johan Breel 01.01.55 Marathon Roosendaal 02.09.78
8.15.61 Frank Futselaar 16.07.91 De Liemers Kessel-Lo 30.07.16
8.15.74 Jos Verbeek 09.11.62 Rotterdam Leiden 19.06.86
8.15.78 Barend Derriks 02.08.81 Castricum Vught 09.05.02
8.15.7h Peter Hopman 30.05.65 Trias Papendal 09.09.92
8.15.87 Ate vd Burgt 17.03.78 Tartlétos Breda 28.08.10
8.15.8h René Stam 01.01.61 Sprint Amsterdam 31.07.92
8.15.9h Martin Delleman 28.10.68 Typhoon Gorinchem 17.09.93
8.16.0h Remco de Bree 05.12.66 Hellas Tessenderlo 31.08.96
8.16.12 Maarten vd Heuvel 15.04.81 Hanzesport Lisse 06.05.06
8.16.1h André Klappe 27.01.74 PEC Papendal 04.09.96
8.16.22 Evert Gielen 16.08.71 Achilles-Top Tessenderlo 28.08.99
8.16.40 Paul Verkleij 03.05.73 Gouda Lisse 02.05.98
8.16.5h Martien vd Hoorn 18.03.53 Holland Leiden Den Haag 15.08.79
8.16.5h Jan Tuithof 01.01.55 Phoenix Vught 21.08.86
8.16.73 Peter Visser 06.11.63 AV'34 Apeldoorn Leiden 10.06.00
8.16.79 Stan Niesten 19.11.96 DEM Huizingen 06.06.15
8.16.81 Joeri Wolf 21.02.91 Cifla Utrecht 10.07.15
8.16.82 Niels Verwer 10.07.89 Phanos Leiden 14.06.14
8.17.12 Jaouad el Bouazzaoui 02.04.80 Rotterdam Breda 23.08.03
8.17.23 Michiel Löschner 09.11.76 AAC Vught 16.05.05
8.17.29 Edgard Creemers 26.03.75 Leiden Atletiek Vught 16.05.05
8.17.2h Peetjan van Zijl 21.05.55 Hellas ? 01.01.76
8.17.33 Latta Jiru Wago 23.08.84 PSV Uden 03.07.04
8.17.45 Bart van Nunen 24.09.95 De Passaat Duffel 20.06.15
8.17.4h Wibo Lelieveld 07.05.57 Bataven Den Haag 23.09.80
8.17.4h Paul Kraakman 17.03.63 Edam Den Haag 20.07.84
8.17.51 Peter Res 16.08.78 Castricum Uden 03.07.04
8.17.60 Henk vd Boogaard 21.05.65 Valkenswaard Hengelo 20.06.93
8.17.7h Frank Reith 15.10.69 Tion Uden 06.06.91
8.17.81 John Duinmeijer 11.03.68 DEM Leiden 18.05.91
8.17.87 Pip Tesselaar 20.06.69 Hera Vught 09.05.02
8.17.88 Stefan Wessel 03.05.87 Groningen Atletiek Rhede 07.06.12
8.18.04 Erik Punt 17.07.67 LGPK Hengelo 20.06.93
8.18.1h Rens Eising 12.07.69 Zaanland Uden 06.06.91
8.18.1h Paul Overbeek 14.09.60 Haag Atletiek Amsterdam 26.06.92
8.18.38 Twan Lensen 25.02.76 Venray Uden 03.07.04
8.18.54 Christiaan de Lie 31.07.76 Castricum Vught 10.05.00
8.18.73 Michiel de Ruiter 23.07.86 Hera Nijmegen 29.05.09
8.18.76 Wouter Ploeger 10.10.92 AAC'61 Lisse 07.05.16
8.18.7h Wim van Miltenburg 14.02.57 Hellas Papendal 08.07.81
8.18.88 Nils Pennekamp 29.05.87 Phanos Leiden 14.06.14
8.18.91 Edwin de Vries 11.12.92 Castricum Utrecht 14.08.15
8.18.91 Zerom Gebrihiwet 01.01.93 Unitas Kessel-Lo 30.07.16
8.18.9h Cullum Murray 01.01.60 Afcent Striders Sittard 16.07.82
8.19.03 Ruud van Wuyckhuyse 01.01.53 FIT Leiden 19.06.86
8.19.07 Paul Hagedoren 25.12.67 Unitas Kerkrade 07.06.89
8.19.2h Jan Laan 17.05.51 Spartaan Lisse 19.08.86
8.19.3h Piet vd Haas 30.06.58 HAC Helmond Neerpelt 11.08.82
8.19.49 Gert Tromp 13.03.62 Gemzen Arnhem 17.08.88
8.19.52i Flores Weverling 19.02.73 Leiden Atletiek Apeldoorn 15.01.17
8.19.5h Marcel de Veen 21.10.56 Achilles-Top Sittard 24.07.87
8.19.6h Wim Roovers 20.11.28 Thor Wolfsburg 01.05.58
8.19.78 Andy Neal 18.03.68 Nijmegen Sittard 21.07.91
8.19.86 Mahadi Ali Abdi 08.11.95 Unitas Vught 05.05.16
8.19.8h Douwe Jaarsma 01.01.47 FIT Den Haag 25.07.80
8.19.91 David Hemstede 17.04.79 Atletico'73 Leiden 08.06.02
8.19.98 Bob Dielis 31.12.65 HAC Helmond Utrecht 26.08.84
8.20.0h Johan Antheunisse 01.01.49 Marathon Sittard 25.08.78
8.20.0h Mark Jaspers 29.03.65 Unitas Sittard 21.05.88
8.20.1h Frans Verberne 20.09.56 Tartlétos Nijmegen 03.08.83
8.20.21 Herman Couperus 11.04.65 Hermes Hengelo 05.06.95
8.20.25 Orphan van Faassen 18.12.83 Lycurgus Nijmegen 29.05.09
8.20.33q Mohammed Raggani 09.10.76 Phanos 01.01.01
8.20.50 Ricardo Floris 30.01.90 Pegasus Rhede 11.07.14
8.20.53 Jos Kaptein 15.03.65 Trias Papendal 13.08.86
8.20.55 Frank Blikslager 26.12.92 Groningen Atletiek Rhede 07.06.12
8.20.6h Erik Schurink 11.07.56 AAC Vught 27.08.85
8.20.73 Wouter Jansen 17.06.87 Cifla Leiden 11.06.11
8.20.75 Maurice van Veldhooven 15.11.76 Olympus'70 Hoorn 20.05.00
8.20.7h Aziz Bougra 02.02.66 PSV Valkenswaard 12.06.01
8.20.89 Luc Schout 05.05.87 Attila Leiden 09.06.07
8.20.92 Robert Ton 12.04.85 Phanos Kessel-Lo 06.06.09
8.21.0h Mathieu Korpershoek 11.11.50 AV'34 Maastricht Sittard 25.08.78
8.21.18 Bas van Hooren 12.06.92 Atletiek Maastricht Vught 05.05.16
8.21.2h Henk Lindner 06.06.59 Marathon Roosendaal 10.08.77
8.21.2h Frank Assmann 15.12.66 Prins Hendrik Vught 27.08.85
8.21.31 Kees van Klink 02.08.56 Bataven Papendal 13.08.86
8.21.38 Daan Kers 03.04.68 Ciko'66 Hengelo 04.06.01
8.21.45 Erik Hopman 12.05.60 Trias Papendal 21.08.85
8.21.45 Neal Bouterse 11.08.93 Castricum Goes 11.08.15
8.21.49 Sjoerd Weijers 02.10.95 Nijmegen Atletiek Leiden 14.06.14
8.21.5h Theo vd Veer 17.10.54 Holland Leiden Nijmegen 03.08.83
8.21.5h Jan Verloop 01.01.59 Bataven Leiden 11.07.84
8.21.85 Erik Niemeijer 15.07.79 Vitalis Leiden 07.06.03
8.21.87 Jaap de Knegt 22.10.71 Rotterdam Hengelo 04.06.01
8.21.99 Vincent Telgen 08.11.72 Cialfo Lisse 01.05.93
8.22.15 Michel de Maat 10.09.61 Fortuna Vlaardingen Kerkrade 06.06.90
8.22.1h Henk Naaykens 01.01.50 Attila Vught 28.06.77
8.22.26 Marcel Tesselaar 26.06.69 Hera Vught 10.05.01
8.22.26 Simon Grannetia 20.08.94 De Spartaan Kessel-Lo 30.07.16
8.22.2h Herman de Jong 17.02.46 Phoenix Leiden 14.06.69
8.22.34 Dick vd Broek 25.03.71 Pijnenburg Kerkrade 30.05.92
8.22.35 Pieter Oosterhof 12.11.67 Haasje Stiphout 14.06.94
8.22.3h Erik van Amstel 01.01.54 Kimbria Sittard 20.07.79
8.22.44 Casper vd Putten 20.05.95 Eindhoven Atletiek Vught 05.05.16
8.22.4h Pascal Vroemen 01.05.67 Caesar Maastricht 04.06.93
8.22.55 Ian Murdoch 10.07.80 Hylas Leiden 13.06.09
8.22.56 Wycher Wiggemans 21.02.61 Ciko'66 Papendal 13.08.86
8.22.56 Said Ayada 03.10.82 Rotterdam Breda 23.08.03
8.22.59 Paul Zwama 23.04.87 Groningen/Fresno State Stanford 06.03.10
8.22.5h Dick van Driest 01.01.64 Atos Amsterdam 29.07.88
8.22.6h Mike Fairley 01.01.52 Quick Sittard 14.08.77
8.22.78 Jos van Leeuwen 24.06.61 Sparta Leiden 12.05.90
8.22.78 Bart Hoogenboom 06.05.75 GVAV Rapiditas Annecy 05.05.02
8.22.87 Peter van Wees 01.01.59 Holland Haarlem Den Haag 02.08.78
8.22.87 Jek Persoons 17.04.62 AAV36 Utrecht 23.08.81
8.22.8h Chris Semplonius 01.01.52 AV'55 Den Haag 03.08.77
8.22.8h Martin vd Ven 23.10.52 Attila Vught 13.09.81
8.22.8h Rob Druppers 29.04.62 Hellas ? 01.01.88
8.22.8h Kees-Jan Schuurman 27.07.63 Unitas Sittard 05.08.89
8.23.03 Noël Keijsers 22.05.73 Prins Hendrik Vught 16.05.05
8.23.0h Hans vd Mortel 11.07.61 Deurne Uden 05.07.90
8.23.0h Edwin Kok 04.11.71 Keien Nijmegen 06.08.93
8.23.0h Geurt Rozendaal 27.08.69 GAC Hilversum Amsterdam 05.08.94
8.23.14 Thijmen Kupers 10.04.91 Groningen Atletiek Lisse 10.05.14
8.23.15 Casper Dirks 31.03.73 Argo'77 Den Haag 21.02.99
8.23.16 Saïd Serifi Kenfaoui 15.12.73 Gouda Vught 16.05.05
8.23.1h Jeffrey Himpers 21.09.70 Sprint Etten-Leur 24.08.93
8.23.22 Stef Harweg 05.12.64 Haasje Vught 15.05.97
8.23.2h Martin Daniëls 01.01.52 HAC Helmond Sittard 19.08.79
8.23.2h William Slotboom 01.01.57 PAC Den Haag 08.07.81
8.23.2h Ron Kalisvaart 03.03.60 Sparta Amsterdam 10.08.90
8.23.39 Wilbert Touw 18.12.69 Achilles Etten-Leur Hengelo 05.06.95
8.23.4h Bert Jacobse 01.01.52 Kimbria Sittard 28.05.78
8.23.5h Abel Knol 01.01.56 GVAV Sittard 25.08.78
8.23.5h John Vaessen 27.05.55 Unitas Stiphout 01.01.84
8.23.5h Jaap van Duijvenvoorde 27.02.63 Bataven Amsterdam 10.08.90
8.23.67 Menno Groenendal 01.01.60 Liemers Papendal 08.06.88
8.23.6h Piet Wink 22.09.49 Phoenix Brussel 10.09.74
8.23.6h Imco Brouwer 17.05.60 Zaanland Roosendaal 16.09.80
8.23.73 Dennis Weijers 17.06.86 Phoenix Nijmegen 29.05.09
8.23.77 Daan Reintjes 30.07.93 De Liemers Lisse 10.05.14
8.23.7h Paul Kolb 01.01.54 Ciko'66 Den Haag 05.06.81
8.23.82 Steve Brooks 08.06.70 Unitas Sittard 27.05.96
8.23.84 Jesse van Burg 09.03.88 Ilion Lisse 05.05.12
8.23.85 Gert de Ruijgt 01.01.58 Pijnenburg Vught 16.06.87
8.23.87 Ronald Bassa 11.02.75 Keien Leiden 14.06.08
8.23.92 Maikel vd Steen 31.05.92 Prins Hendrik Lisse 05.05.12
8.23.98 Johnny Nagelhout 09.06.70 GAC Hilversum Hengelo 20.06.93
8.23.9h Bernard Hogeslag 01.01.55 Daventria Papendal 27.06.79
8.24.0h Bert van Hamersveld 01.01.54 AAC Papendal 08.07.81
8.24.0h Kees Langelaan 01.01.56 AV'40 Leiden 11.07.84
8.24.0h Erwin Nederlof 01.01.62 Sliedrecht Sport Stiphout 02.06.87
8.24.11 Geert Visser 01.01.57 Liemers Lisse 07.05.83
8.24.29 Henry Tibben 02.08.62 GVAV Rapiditas Amsterdam 19.07.96
8.24.29 Erik vd Linden 17.04.74 Hera Vught 20.05.04
8.24.2h Jan Dijkkamp 01.01.50 Metro Papendal 28.06.78
8.24.2h Gerard Smit 11.12.57 AAC Amsterdam 03.07.87
8.24.2h Robin Punt 28.04.69 LGPK Papendal 16.06.93
8.24.3h Jaap Flötman 01.01.64 Zaanland Vught 27.08.85
8.24.44 Jan Korevaar 11.12.61 Sliedrecht Sport Lisse 06.05.89
8.24.54 Sullivan Smith 16.09.76 Phanos Leiden 18.08.04
8.24.58 Ronald de Graaf 13.08.70 AAV'36 Utrecht 15.08.97
8.24.59 Lucas Nieuweboer 01.10.94 Holland Haarlem Vught 05.05.16
8.24.61 Jorrit Pels 23.06.87 Rotterdam Leiden 13.06.09
8.24.6h Bernard Hoogeslag 01.01.55 Daventria Nijmegen 07.09.77
8.24.6h Wim Verriet 01.01.58 Cifla Stiphout 26.05.82
8.24.6h Dick van Zalinge 27.10.59 Edam Heerhugowaard 12.06.84
8.24.6h Pieter Fris 05.05.57 Sparta Lisse 19.08.86
8.24.6h Cor Olieman 12.12.71 AAC Amsterdam 04.08.95
8.24.79 Jarno van Miltenburg 09.04.88 Hellas Wageningen 18.05.12
8.24.7h Peter Havermans 01.01.52 Marathon Papendal 27.06.79
8.24.7h Aart Stigter 15.09.56 AAV'36 Den Haag 15.06.84
8.24.7h Gerard van Lent 03.12.56 AAC Vught 27.08.85
8.24.82 Erik Sanders 22.05.84 Nijmegen Oordegem 02.07.05
8.24.89 Lars Gerritsen 06.01.94 Passaat Rotterdam 11.08.16
8.24.8h Kim Reijnierse 10.01.61 Dynamo'70 Middelburg 06.07.88
8.24.8h Joost Wessels 30.10.63 GVAV Rapiditas Nijmegen 05.08.93
8.24.8h Nico Vessies 12.02.62 DEM Amsterdam 13.08.93
8.24.9h Rik Bisschop 25.04.67 AV40 Papendal 16.06.93
8.25.09 Godfrey Ramokone 01.01.85 Haarlem Leiden 09.06.07
8.25.0h Piet Deelstra 01.01.40 Lionitas Den Haag 15.08.79
8.25.13 Michel Basemans 07.04.87 DCLA Kessel-Lo 06.06.09
8.25.13 Olfert Molenhuis 29.09.83 Groningen Vught 13.05.10
8.25.1h Harry Driessen 21.04.56 PSV Stiphout 26.05.82
8.25.27 Corné Peters 21.01.66 Spado Amsterdam 01.07.84
8.25.27 Nick van Tol 04.05.90 GAC Hilversum Leiden 13.06.09
8.25.2h Ben van Stiphout 01.01.51 HAC Helmond Sittard 17.06.72
8.25.2h Léon Wijers 01.01.57 Nijmegen Den Haag 25.07.80
8.25.2h Bert Bouma 18.07.59 Edam Amsterdam 28.08.87
8.25.35 Neals Strik 10.12.73 BAV Vught 14.05.96
8.25.3h Henk vd Oever 01.01.65 Bataven Leiden 12.07.85
8.25.3h Gerrit Veenstra 26.01.64 GVAV Rapiditas Amsterdam 13.08.93
8.25.42 Manuel de Backer 14.07.96 Thor Leiden 13.06.15
8.25.4h Dirk ten Bruggencate 01.01.52 Trias Heerhugowaard 12.06.84
8.25.57 Jeroen vd Biggelaar 07.12.76 Venray Vught 29.05.03
8.25.5h Willem van Veenendaal 31.01.62 Phoenix Vught 16.07.91
8.25.65 Hakim Najib 10.08.77 Haag Atletiek Hoorn 19.05.01
8.25.6h John Verhiel 23.09.59 Achilles-Top Kerkrade 06.07.86
8.25.71 Henk Raassens 23.12.70 Venray Stiphout 14.06.94
8.25.73 Jody Tesselaar 13.09.74 Hera Tessenderlo 20.08.05
8.25.74 Roland Coray 23.11.66 Attila Kerkrade 06.06.90
8.25.77 Harrie Dam 01.01.71 Nea Volharding Haarlem 24.07.92
8.25.7h Erwin Groenendal 01.01.68 Haarlem Nijmegen 03.06.88
8.25.8h Jan de Bart 09.12.58 AV56 Roosendaal 10.08.77
8.25.8h Frank Mos 01.01.61 Sparta Den Haag 06.09.85
8.25.9h Jef Hensgens 27.01.48 Achilles-Top ? 01.01.68
8.25.9h Paul Hopman 04.09.63 Trias Amsterdam 09.09.88
8.25.9h Ronald Groot 21.03.66 AAC Amsterdam 26.06.92
8.25.9h Han Wolsing 17.01.65 Altis Amsterdam 13.08.93
8.26.0h Wil Pepels 14.07.58 Caesar Maastricht 04.06.93
8.26.1h Fred Rademaker 01.01.61 V&LTC Lisse 19.08.86
8.26.1h Anton Huijben 27.07.72 Keien Amsterdam 31.07.92
8.26.1h Koos Verwey 05.04.71 OSS-Volo Den Bosch 28.05.98
8.26.1h Jeroen Pals 04.12.80 Sprint ? 01.01.99
8.26.2h Robert Hassink 24.03.65 Hellas Nijmegen 03.06.88
8.26.3h Mark Hilberts 11.04.73 Pijnenburg Alphen 22.07.93
8.26.4h Michel Ziekman 16.09.66 Valkenswaard Stiphout 23.05.89
8.26.57 Frank Ruitenbeek 26.08.60 AAC Amsterdam 12.09.85
8.26.5h Simon Blom 01.01.55 Delta Sport Sittard 20.07.79
8.26.5h Robertjan de Graaf 04.02.73 PEC Amsterdam 31.07.92
8.26.63 Vincent Hoek 14.04.71 Avantri Lisse 01.05.93
8.26.66 Wouter Warndorff 16.07.91 Thor Vught 13.05.10
8.26.68 Joost Vollaard 28.01.72 Nijmegen Alphen 28.06.91
8.26.74 Mohammed Akoudad 06.11.72 Haag Atletiek Papendal 08.07.95
8.26.7h Walter van Rossum 01.01.51 ROVS Utrecht 01.08.81
8.26.7h Frans Visser 01.01.54 Liemers Papendal 07.07.82
8.26.7h Domien Brandsma 19.09.61 Fortuna Vlaardingen Leiden 18.06.86
8.26.7h Johan Smet 20.07.59 AAC Amsterdam 26.06.92
8.26.8h Peter Jansen 23.03.64 Sprint Vught 16.07.91
8.26.8h Michael Meyler 12.12.70 GVAV Rapiditas Amsterdam 13.08.93
8.26.93 Bernard te Boekhorst 18.02.72 Phoenix Hilversum 10.09.00
8.27.01 Guus Huls 21.09.70 AAC Uden 14.05.98
8.27.1h Jos Koniuszek 01.01.52 Sprint Sreda 12.06.83
8.27.1h Marinus Rosbergen 06.02.66 AV'40 Lisse 10.08.88
8.27.1h Gery van Huisstede 13.12.64 GAC Hilversum Amersfoort 01.07.92
8.27.25 Wesley vd Gouw 30.04.85 Prins Hendrik Vught 09.05.13
8.27.2h Léon Classen 01.08.60 Swift Neerpelt 06.05.83
8.27.2h Herman Jolink 01.01.59 Liemers Amsterdam 04.07.87
8.27.2h Aarnoud Huisman 11.05.68 Horror Papendal 08.06.88
8.27.2h Casper Ravensbergen 19.04.66 Bataven Alphen 22.07.93
8.27.2h Patrick Weijers 09.01.70 Haasje Nl jmegen 02.06.95
8.27.35 Roger Klingestijn 15.03.64 Unitas Rhede 02.07.86
8.27.39 Wijnand Rijkenberg 30.10.84 Lycurgus Leiden 10.06.06
8.27.3h Honoré Hoedt 13.08.59 Ciko'66 Kerkrade 06.07.86
8.27.48 Tjerk Conijn 17.01.87 Lycurgus Utrecht 14.08.15
8.27.4h Kees Ruyter 20.11.57 NOP Papendal 16.07.75
8.27.4h Frans Smit 22.08.58 Liemers Papendal 08.07.81
8.27.56 John Philipsen 21.09.74 Deurne Vught 10.05.01
8.27.57 Jorrit Cleij 22.06.87 Cifla Vught 14.05.15
8.27.61 Louran van Keulen 10.10.68 AAC Lisse 02.05.98
8.27.63 Bouke Onstenk 28.01.81 Hollandia Osterode am Harz 15.06.11
8.27.69 Patrick Franken 16.01.74 Unitas Tessenderlo 30.08.99
8.27.6h Barry Kneppers 01.01.49 Noordkop Den Haag 02.08.78
8.27.6h Richard Litjens 01.01.55 Sprint Roosendaal 02.09.78
8.27.71 Hessel Posthuma 30.08.82 Castricum Vught 29.05.03
8.27.75 Edwin de Leeuw 06.01.74 AV56 Sittard 25.07.92
8.27.76 Marijn vd Ploeg 25.08.73 Hellas Utrecht 16.08.96
8.27.78 Karsten Kruck 01.01.78 Pegasus Vught 10.05.01
8.27.79 Marco Glastra 18.07.72 Vitalis Utrecht 15.08.97
8.27.7h Jaap van Duivenvoorde 27.02.63 Bataven Lisse 12.08.87
8.27.7h Harry Weinans 12.04.60 Nijmegen Nijmegen 10.05.89
8.27.7h Merlijn Trouw 13.01.71 AAC Amsterdam 26.06.92
8.27.87 Louis Dam jr 23.10.62 AAC Haarlem 24.07.92
8.27.91 Mike Teekens 16.12.88 Achilles Etten-Leur Utrecht 19.06.15
8.27.99 Roelof Flierman 30.12.76 Leiden Atletiek Leiden 10.06.00
8.27.9h Corné Haast 01.01.59 Spado Breda 12.06.83
8.27.9h Ad Coolbergen 30.08.63 Haarlem Amsterdam 03.08.89
8.28.01 William Augustinus 04.04.67 Spartaan Lisse 04.05.91
8.28.02 Ruud Sleper 01.01.50 AV'34 Apeldoorn Papendal 15.08.84
8.28.10 Hans Bader 07.08.65 Phoenix Utrecht 14.06.94
8.28.1h Kees van Westerop 12.06.54 Phoenix Stiphout 25.05.82
8.28.27 Aart de Waard 01.01.62 Typhoon Amsterdam 12.07.85
8.28.2h Hans Mens 01.01.54 HAC Helmond Stiphout 22.09.77
8.28.2h Wim Ogink 01.01.51 Hellas Utrecht 01.08.81
8.28.2h Jan van Rijthoven 21.02.61 AVR'69 Vught 21.08.86
8.28.2h Ton Baltus 28.12.65 Lycurgus Amsterdam 01.09.93
8.28.38 Jeroen Maas 29.11.82 Sprint Leiden 11.06.11
8.28.39 Henri ter Braak 01.01.65 Liemers Utrecht 26.08.84
8.28.3h Ton Rovers 01.01.53 Valkenswaard Stiphout 31.05.88
8.28.41 Jan Kortekaas 16.09.93 Leiden Atletiek Utrecht 16.08.96
8.28.49 Fred van Zoest 03.07.60 AV'47 Leiden 18.05.91
8.28.4h Erik Hopman 01.01.60 Trias Heerhugowaard 12.06.84
8.28.4h Richard Zethof 01.01.67 AVA'64 Lisse 12.08.87
8.28.57 Kees van Klink 02.08.56 Bataven Leiden 12.05.90
8.28.5h Ruud van Weerden 01.01.63 TEC Vught 13.09.84
8.28.6h Henk Kalf 01.01.47 GVAV Rapiditas Groningen 26.05.82
8.28.6h Hamady el Hossini 05.05.67 AV'34 Apeldoorn Papendal 09.09.92
8.28.6h Robert Boer 22.06.65 AVR Vught 01.07.93
8.28.73 Ivo Bijl 28.06.93 Passaat Utrecht 09.08.13
8.28.88 Saïd Hayek 30.12.80 HAC Utrecht 30.08.13
8.28.93 Gijs Peters 21.02.85 Attila Vught 17.05.07
8.28.99 Kees Hordijk 01.01.56 Haarlem Amsterdam 12.07.85
8.28.9h Albert-Jan Cohen Tervaart 01.01.59 GVAV Rapiditas Groningen 08.06.83
8.29.12 Niek Blikslager 13.06.95 Groningen Atletiek Rhede 07.06.12
8.29.13 Tim Bolink 09.04.92 AAC Utrecht 19.06.15
8.29.14 Jeroen Engels 07.05.83 Prins Hendrik Hilversum 07.07.13
8.29.1h Titus Mulder 15.05.61 Fortis Nijmegen 10.05.89
8.29.1h Wil Goessens 27.06.62 Unitas Sittard 15.07.89
8.29.1h René van Dijke 25.01.74 Parthenon Vught 19.05.94
8.29.26 Wesley Pauël 20.10.90 Castricum Leiden 12.06.10
8.29.2h Ad Diederen 15.09.60 Unitas Sittard 09.08.86
8.29.40 Remco Grasman 21.09.72 Almere'81 Leiden 14.06.97
8.29.4h Marco Eskes 01.01.62 Waterland Beverwijk 24.07.87
8.29.5h Wil Rindt 01.01.53 PSV Papendal 08.07.81
8.29.5h Jeroen van Erp 05.11.70 Haasje Nijmegen 02.06.95
8.29.62 Guus Reijngoud 19.04.88 Hellas Leiden 11.06.11
8.29.6h Ruud Onland 01.01.55 MPM Hengelo 21.06.81
8.29.6h Rob Hoevenaars 11.06.74 Keien Vught 19.05.94
8.29.70 Cas Lutz 27.10.93 GAC Hilversum Kessel-Lo 30.07.16
8.29.71 Colin Bekers 21.09.79 LTES Kessel-Lo 14.08.10
8.29.7h Bert van Delden 01.01.53 AVR Den Haag 25.07.80
8.29.7h Mario vd Hoeven 01.01.64 Haag Atletiek Den Haag 06.09.85
8.29.7h Veron Lust 21.01.63 Nea Volharding Amsterdam 26.06.92
8.29.8h José Orvalho 01.01.48 Tion Papendal 27.06.79
8.29.8h Erik Kahls 24.06.67 Haarlem Beverwijk 24.07.87
8.29.8h Roeland vd Waardt 29.09.73 Altis Vught 19.05.94
8.29.9h Han Baauw 01.01.63 Haarlem Beverwijk 24.07.87
8.29.9h Hans vd Voorden 04.11.62 Bataven Santpoort 20.05.88
8.29.9h Piet Kuijs 25.11.59 Castricum Papendal 12.09.90
8.30.01 Ismaïl Chamali 25.10.79 Improve RR Vught 17.05.07
8.30.05 Jeroen Kramer 02.06.63 AAC Luik 02.10.82
8.30.0h Paul Bekers 01.01.59 GVAC Breda 12.06.83
8.30.0h Nico Langbroek 01.01.58 Suomi Lisse 09.08.84
8.30.0h René Bouwmeester 08.06.61 Zaanland Amersfoort 27.05.87
8.30.0h Remco Peetoom 08.03.55 AAC Amsterdam 19.07.91
8.30.18 Benjamin Romkes 15.02.65 Zaanland Oordegem 01.07.06
8.30.1h Jos Renne 01.01.57 Holland Leiden Sittard 25.08.78
8.30.1h Martin de Pater 01.01.54 V&LTC Den Haag 26.06.79
8.30.1h Max van Wersch 01.01.58 Achilles-Top Sittard 26.07.85
8.30.1h Gert van Bergen 01.08.64 AAC Amsterdam 26.06.92
8.30.1h Taco Wehrung 31.12.71 Unitas Vught 19.05.94
8.30.21 Mark Leeman 18.08.81 Phoenix Leiden 14.06.08
8.30.2h Nico vd Heyden 01.01.63 Metro Den Haag 20.07.84
8.30.38 Joost vd Ende 19.02.88 Seven Hills Drunen 24.06.10
8.30.3h Joop van Engelen 01.01.52 Sparta Den Haag 15.08.79
8.30.3h Kees vd Velde 01.01.56 Hellas Utrecht 28.06.85
8.30.3h Arnold van Roermund 01.01.63 Sprint Vught 27.08.85
8.30.3h Johan ten Kate 08.05.64 Sprinter Nijmegen 10.05.89
8.30.49 Jelmer vd Linden 15.10.96 Statina Vught 05.05.16
8.30.4h Vincent ter Laak 01.01.60 Olympus'70 Nijmegen 24.08.83
8.30.52 Jan-Hendrik Neiser 01.01.71 Hellas ? 01.01.96
8.30.56 Fausto Sassen 14.02.73 Scopias Venlo 08.07.93
8.30.63 Jeroen Veldhuis 20.10.75 AAC Oordegem 02.07.11
8.30.63 Léon Graumans 25.08.88 Phoenix Utrecht 10.08.12
8.30.7h Steven Wijker 01.01.67 Trias Beverwijk 24.07.87
8.30.7h Hans Koenekoop 11.05.65 AAV'36 Den Haag 08.06.88
8.30.7h Clemens Vollenbergh 27.08.63 Keien Breda 04.09.90
8.30.7h Ton Klerkx 01.01.60 Weert Hechtel 26.07.95
8.30.81 Mark Pacqué 26.04.82 Sparta Leiden 09.06.01
8.30.8h Jan Honcoop 01.01.43 Hellas Papendal 08.07.81
8.30.8h Peter Schouw 23.03.65 V&LTC Den Haag 08.06.88
8.30.94 Job Dusch 16.12.81 Scopias Vught 10.05.00
8.30.97 Stijn Boek 31.01.75 Spirit Lelystad Groningen 25.06.93
8.30.9h Henry Polman 01.01.60 Liemers Nijmegen 26.06.81
8.30.9h Koen Dudink 20.11.62 SAV Amsterdam 06.05.88
8.30.9h Henk Klop 18.04.62 Fortuna Vlaardingen Middelburg 06.07.88
8.31.00 Tom Koetsenruiter 12.08.93 Thor Vught 02.06.11
8.31.10 Wilbert van Vliet 03.01.89 Seven Hills Breda 18.08.07
8.31.11 Sobhe Abdelhak ? Haag Atletiek Lisse 08.05.04
8.31.1h Piet de Vries ? Lionitas Den Haag 20.06.78
8.31.1h Stefan Beerepoot 24.07.71 Hollandia Amsterdam 10.09.93
8.31.2h Wim Paardekoper 15.09.65 Hague RR Naaldwijk 22.07.92
8.31.37i Okke-Jan Bosker 09.10.65 GVAV Rapiditas Den Haag 04.02.89
8.31.3h Peter Wielaard 14.12.67 Hellas Vught 19.05.94
8.31.42 Stefan Hulisz 22.08.74 Bataven Hengelo 05.06.95
8.31.42 Marco Ramaekers 02.08.75 PSV Vught 20.05.04
8.31.48 Jos Sukel 14.06.75 Prins Hendrik Leiden 13.06.98
8.31.4h Fons Siemonsma 01.01.57 AV'55 Den Haag 15.08.79
8.31.4h Hans Vrolijk 01.01.53 Sparta Den Haag 29.07.83
8.31.4h Ron vd Linde 01.01.62 Sliedrecht Sport Vlissingen 22.09.84
8.31.4h John Boogaard 02.06.63 SAV Amsterdam 26.06.92
8.31.5h Peter Wezel 01.01.55 Bataven Den Haag 23.09.80
8.31.5h Rein Merkenhof 01.01.52 Vitesse Utrecht 11.07.86
8.31.5h Toine van Leent 24.10.60 Sprint Stiphout 23.05.89
8.31.6h Ton van Hoesel 01.01.52 Attila Roosendaal 10.05.78
8.31.6h Siem Boekel 05.09.61 Hera Den Haag 08.06.83
8.31.6h Mike Binks 01.01.55 Afcent Striders Sittard 04.08.84
8.31.6h Bob vd Rhee 01.01.62 Metro Amsterdam 28.08.87
8.31.6h Henk Janssen 11.02.55 Kronos Hengelo 29.06.88
8.31.7h Wilbert vd Bosch 01.01.61 Sprint Vught 27.08.85
8.31.8h Jeroen Deen 20.09.68 SAV Amsterdam 26.06.92
8.31.8h Angelo Timas 04.09.67 AAC Amsterdam 13.08.93
8.31.96 Erik Bakker 15.04.70 Spartaan Lisse 04.05.91
8.31.97 Rob Bravenboer 19.12.70 Prins Hendrik Tessenderlo 24.08.02
8.31.99 Erik Leusink 04.07.89 HAC'63 Utrecht 15.07.16
8.31.9h Paul de Greef 01.01.61 Tartlétos Vught 27.08.85
8.32.0h Paul Grimbergen 28.04.57 Spartaan Den Haag 20.07.84
8.32.0h Fred Kooiman 07.02.66 Sliedrecht Sport Amsterdam 06.05.88
8.32.10 Erwin Harmes 30.10.81 Dynamica Goes 15.08.14
8.32.14 Rick van Laarhoven 28.07.78 RKHAV Vught 10.05.01
8.32.1h Henk Salentijn 01.01.58 Swift Neerpelt 19.08.83
8.32.1h Ivo vd Maarel 01.01.66 Nijmegen Stiphout 05.06.84
8.32.1h Maarten van Maanen 01.01.61 Bataven Utrecht 11.07.86
8.32.1h Henk Ravensbergen 12.10.56 Bataven Leiden 13.06.90
8.32.27 Jan-Hendrik van Steensel 17.05.71 Leiden Atletiek Leiden 10.06.00
8.32.2h Peter Appelman 29.06.56 Trias Heerhugowaard 17.06.84
8.32.30 Niels de Bruin 07.12.79 BAV Utrecht 08.06.07
8.32.31 Hylke vd Gaast 28.09.66 Bataven Papendal 08.07.95
8.32.39 Henk Smit 01.01.59 PSV Papendal 13.08.86
8.32.47 Robert Jongh 05.10.71 Hellas Tessenderlo 30.08.97
8.32.4h Pieter Wouda 01.01.47 Horror Drachten 24.08.77
8.32.4h Jan Sinnige 01.01.58 DEM Krommenie 09.08.81
8.32.50 Rafik Boulaabi 08.09.79 Sparta Waasland 01.06.00
8.32.50i Richard Smulders 01.01.00 PSV Den Haag 27.02.94
8.32.54 Roman Vinken 02.10.72 STAP Kerkrade 22.07.00
8.32.5h Herman Kromhout 05.02.46 V&LTC Den Haag 03.09.82
8.32.5h Rob van Schooten 28.07.55 AAV'36 Amsterdam 28.08.87
8.32.5h Theo Kuunders 15.08.60 Deurne Vught 13.09.88
8.32.5h Luuk Steenbergen 08.12.62 Bataven Amsterdam 10.08.90
8.32.61 Bert Wenker 01.01.63 Holland Leiden Papendal 13.08.86
8.32.62 Jaco Luijendijk 18.03.76 Leiden Atletiek Vught 29.05.03
8.32.65 Jeroen Zeinstra 06.02.75 LGPK Vught 16.05.05
8.32.6h Hein Veld 01.01.42 AVON Sittard 14.08.77
8.32.70 Gijs Jacobs 06.04.87 HAC Helmond Vught 17.05.07
8.32.7h Willy Roox 01.01.53 Kimbria Dülken 05.08.78
8.32.7h Fred Oudshoorn 01.01.51 V&LTC Den Haag 26.06.79
8.32.7h Johan de Vieger 01.01.58 Marathon Den Haag 15.06.84
8.32.7h Marco Peeters 15.02.61 Olympia Eindhoven Sittard 05.08.89
8.32.84 Rob Brouwer 01.01.59 AAC Amsterdam 12.07.85
8.32.84 Bram Anderiessen 01.08.99 AKU Utrecht 12.08.16
8.32.86 Jack Hopmans 28.12.67 Spado Etten-Leur 26.08.97
8.32.8h Huib Dalebout 01.01.55 AV'56 Vlissingen 23.09.84
8.32.93 Ralph van Houwelingen 26.07.94 Prins Hendrik Vught 05.05.16
8.32.94 John Houter 01.01.61 SAV Amsterdam 12.07.85
8.32.9h Jacques Valentin 06.09.55 Olympus'70 Den Haag 19.06.80
8.33.00 Rien van Blankers 01.01.58 Ciko'66 Papendal 15.08.84
8.33.01 Nabil Karimi 25.12.79 Typhoon Leiden 09.06.01
8.33.0h Joop Keizer 11.06.41 Atos Amsterdam 12.06.64
8.33.0h Arne Evers 01.01.47 AAC Papendal 27.06.79
8.33.0h Peter te Lintelo 13.10.63 Tion Papendal 12.09.90
8.33.10 Jan-Willem Schaar 24.08.75 Parthenon Dordrecht 27.06.03
8.33.11 Adnan Naanaa 23.03.80 AAC Hilversum 25.05.05
8.33.15 Simon de Jong PSV Brussel 09.07.95
8.33.17 Leonard van Putten 10.07.76 Flakkee Waasland 01.06.00
8.33.17 Gerwin vd Hurk 03.06.86 Prins Hendrik Vught 17.05.07
8.33.1h Arno Körmeling 01.01.56 Sisu Papendal 22.04.79
8.33.1h Harry Ruitenbeek 17.01.57 AAC Utrecht 29.06.84
8.33.1h Rian vd Broeke 23.02.61 Atletica Vlissingen Roosendaal 14.06.89
8.33.2h Jan-Willem Boogman 08.02.52 Hellas Utrecht 22.05.79
8.33.2h Jack Spijkerboer 01.01.53 GM Best Papendal 27.06.79
8.33.2h Wessel Koopmans 01.04.62 DOS Kampen Amersfoort 09.05.90
8.33.2h Edwin Alferink 03.11.73 Fortis Nijmegen 02.06.95
8.33.31 Fabian ten Kate 29.07.92 Vitalis Utrecht 12.08.16
8.33.36 Ruben Sansom 13.11.97 Pallas'67 Vught 05.05.16
8.33.3h Norbert Groenewegen 07.05.59 Sparta Den Haag 20.07.84
8.33.3h Jos Mols 26.11.62 Nijmegen Nijmegen 03.05.91
8.33.53 Abraham Zewdie 22.08.64 Hellas Utrecht 16.08.96
8.33.5h Peter van Marrewijk 05.06.63 Olympus'70 Vlissingen 22.07.84
8.33.62 Henk van Eck 14.10.56 GAC Gemert Stiphout 15.06.93
8.33.64 Cor Brandwijk 17.06.68 Holland Leiden Lisse 04.05.91
8.33.6h Gerard Bras 01.01.52 AV'56 Den Haag 02.08.78
8.33.73 Marco Vermond 08.05.86 Seven Hills Uden 03.07.04
8.33.7h Paul van Diepen 01.01.54 AAC Papendal 27.06.79
8.33.81 Michael Doeser 05.02.69 Typhoon Uden 14.05.98
8.33.8h Cor vd Burgt HAC Helmond ? 01.01.70
8.33.8h Hans Gaertner 20.06.72 Nijmegen Papendal 12.09.90
8.33.8h Paul Kruithof 16.02.65 Energie Wespelaar 09.08.91
8.34.02 Arne Mulder 20.06.90 PEC Vught 05.05.16
8.34.05 Jesse Kayser 20.11.82 Phoenix Leiden 11.06.05
8.34.0h Martin Beck 01.01.53 AAC Nijmegen 07.09.77
8.34.0h Edwin vd Berg 13.05.62 Phoenix Utrecht-O 29.06.84
8.34.13 Richard Bock 26.02.71 PSV Kerkrade 06.06.90
8.34.13 Tecle Mekonnen 24.05.82 Nijmegen Atletiek Sint-Niklaas 05.07.15
8.34.14 Léon Verheyen 01.01.57 Tartlétos Papendal 15.08.84
8.34.24 Michiel de Jong 12.07.73 Impala Drachten 11.09.96
8.34.24 Rens Dekkers 26.06.69 Hera Vught 17.05.07
8.34.29 Peter Heusschen 09.01.76 Venray Vught 20.05.04
8.34.2h Hans Spitzen 01.01.52 Steenwijk Nijmegen 07.09.77
8.34.2h Renaldo Mercelina 01.01.46 AAC Amsterdam 01.08.84
8.34.2h Kees vd Put 02.05.57 Scorpio Breda 11.05.89
8.34.2h Ger Zwartendijk 04.04.69 Sprint Tilburg 12.09.91
8.34.2h Erik Jans 03.03.76 Keien Uden 10.09.97
8.34.33i Roger Smeets 23.08.73 Caesar Düsseldorf 08.02.03
8.34.3h Bert van Exsel 01.01.54 Sprint Roosendaal 05.06.79
8.34.42 Tim vd Broeke 10.10.95 Dynamica Utrecht 15.07.16
8.34.4h Henk Cysouw 01.01.59 Sprint Breda 12.06.83
8.34.4h Ben Kerkvliet 01.01.41 Bataven Den Haag 15.06.84
8.34.4h Kees-Jan Bongaertz 14.06.71 V&LTC Amsterdam 19.05.88
8.34.4h Kees van Dommele 15.09.49 Haarlem Santpoort 20.05.88
8.34.4h Walter Zuyderduin 04.02.64 AAC Amsterdam 28.05.93
8.34.50 Klaas-Jan Hofstra 18.07.65 Impala
8.34.51 Jack vd Broek 01.01.65 GVAC Rotterdam 31.05.84
8.34.5h Johan Manders 01.01.62 Jasper Sport Sittard 25.07.86
8.34.5h Paul Chardon 01.01.54 Sprint Vught 20.08.87
8.34.5h John van Wieringen 01.01.63 Bataven Leiden 29.08.87
8.34.5h Wilfried van Meer 10.04.66 Scorpio Breda 21.08.88
8.34.6h Gerard Mentink 01.01.51 Daventria Deventer 16.04.77
8.34.6h Abdoella Boechmala 01.01.51 PEC Den Haag 19.06.80
8.34.7h Zeger de Ruiter 01.01.52 Typhoon Utrecht 29.05.84
8.34.82 Wouter Hagemeyer 01.01.50 Hellas Papendal 15.08.84
8.34.84 Pim Gouw 27.12.85 Zuidwal Hilversum 25.05.05
8.34.8h Wim Hol 01.01.41 Hercules Den Haag 15.08.69
8.34.8h Jos vd Boer 01.01.48 Sprint Roosendaal 02.09.78
8.34.8h Frans Burger 01.01.57 Spado Stiphout 26.05.82
8.34.8h Hans vd Griendt 17.07.67 Scheldesport Vlissingen 15.09.90
8.34.8h Jacco Schipperen 16.09.67 Sprint Etten-Leur 09.06.92
8.34.92 Ruud Boom 03.01.91 Tion Lisse 05.05.12
8.34.96 Erwin Palsma 01.01.63 Lycurgus Amsterdam 12.07.85
8.34.96 Rogier Rijkenberg 08.03.78 Lycurgus Tessenderlo 30.08.97


Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar Indexpagina Atletiek

Back to Index page of Track & Field