Nederlandse database aller tijden 3000 meter vrouwen
(binnen 10.00.00)

Dutch alltime database 3000 metres women
(within 10:00:00)



Copyright © 2002-2017 by Michel Franssen


Laatste update: 18 februari 2017, 19.28 uur

Last update:
February 18, 2017, 19:28 hours CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
8.29.38 Sifan Hassan 01.01.93 Eindhoven Atletiek Brussel 05.09.14
8.33.82i# Elly van Hulst 09.06.59 FSTC Boedapest 04.03.89
8.36.08 Susan Kuijken 08.07.86 Seven Hills Brussel 05.09.14
8.43.95 Susan Chepkemei 25.06.75 Deurne Monte Carlo 20.07.01
8.44.63i Maureen Koster 03.07.92 AAV'36 Birmingham, GB 18.02.17
8.45.96 Christine Toonstra 22.06.66 ADA Hengelo 28.06.92
8.49.50 Jip Vastenburg 21.03.94 AV'34 Hengelo 24.05.15
8.50.97 Sarah Lahti 18.02.95 Cifla Utrecht 24.06.16
8.52.82 Lornah Kiplagat 01.05.74 Hylas Leiden 10.06.00
8.53.01 Grete Koens 26.05.67 Ciko'66 Helsinki 29.06.94
8.53.24i Adriënne Herzog 30.09.85 AV'34 Doha 11.03.10
8.57.14 Anja Smolders 02.06.73 Prins Hendrik Brussel 03.09.99
8.57.84 Erika vd Bilt 07.04.71 Leiden Leiden 10.06.00
8.59.7h Marjan Freriks 13.12.61 Daventria Zwolle 25.08.89
9.00.28 Jane Kiptoo 08.08.82 Phanos Nijmegen 24.05.03
9.00.80 Elizeba Cherono 06.06.88 Achilles Etten-Leur Utrecht 30.05.14
9.01.49i Wilma van Onna 13.06.65 Olympia'48 Indianapolis 11.03.89
9.04.32 Saskia Brouwer 14.08.60 Ciko'66 Brussel 26.08.83
9.05.6h Joke van Gerven 18.05.49 De Spartaan Sittard 08.07.77
9.05.6h Tineke Kluft 28.08.56 Thor Sittard 12.08.78
9.05.89 Sylvia Kruijer 06.09.74 Castricum Uden 14.05.98
9.06.8h Rita Delnoye 20.06.66 Olympia'48 Sittard 11.08.90
9.07.08i Letitia Vriesde 05.10.64 AVR Den Haag 31.01.93
9.07.28 Lesley van Miert 10.06.85 Sprint Wageningen 18.05.12
9.07.68 Anja Smolders 02.06.73 Prins Hendrik Vught 29.05.03
9.08.15 Yvonne vd Kolk 07.01.69 AVR Eindhoven 28.07.91
9.08.22 Suzanne Wiertsema 06.10.71 Castricum Vught 09.05.02
9.08.32 Carla Beurskens 15.02.52 Festina Pescara 02.08.81
9.08.94 Carlien Harms 13.02.68 SATC Kerkrade 30.05.92
9.09.53i Hillary Stellingwerf 07.08.81 Unitas Boston 29.01.05
9.12.06 Helen Hofstede 31.12.80 Atverni Nijmegen 12.06.13
9.12.2h Maaike Persoons 24.07.63 ADA Den Haag 04.09.81
9.13.58 Marieke Falkmann 07.01.87 Groningen Atletiek Leiden 09.06.12
9.14.66 Miranda Boonstra 29.08.72 Leiden Vught 20.05.04
9.14.85 Ilse Pol 27.06.82 Running'2000 Vught 02.06.11
9.14.8h Marijke Moser 13.11.46 GAC Hilversum Kopenhagen 15.08.74
9.14.95 Selma Borst 06.09.83 Hera Vught 16.05.05
9.15.29 Anita Looper 21.10.75 Groningen Vught 20.05.04
9.15.79 Sandra Hofmans 29.09.71 Sprint Uden 14.05.98
9.16.39 Anne Luijten 04.04.94 Portland Uni/Olympus'70 Iraklion 20.06.15
9.17.96 Drissia Nadim 16.10.84 Haag Gouda 03.09.04
9.17.96 Marlies Overbeeke 25.06.80 PAC Vught 25.05.06
9.18.24 Marijke de Visser 15.01.93 Phoenix Utrecht 08.08.14
9.18.4h Annie van Stiphout 30.09.52 HAC Helmond Sittard 08.07.77
9.19.0h Marga Wiegman 08.08.57 AV'55 Sittard 10.08.80
9.19.15i Irene van Lieshout 01.09.93 De Keien Apeldoorn 22.02.14
9.19.27 Wilma Rusman 14.05.58 Unitas Voght 24.07.83
9.19.62 Daphne Panhuijsen 30.07.77 Cifla Apeldoorn 31.05.02
9.19.76 Joke Kleyweg 29.01.62 Sparta Rotterdam 15.07.90
9.20.78 Andrea Deelstra 06.03.85 Heerenveen Utrecht 09.07.10
9.20.81 Ruth vd Meyden 15.08.84 Asterix Eindhoven 14.05.13
9.21.31 Jamie van Lieshout 12.07.91 Attila Utrecht 11.07.14
9.21.32 Marije te Raa 22.06.84 AAC Utrecht 27.05.11
9.22.21 Vivian Ruijters 31.08.71 Zuidwal Apeldoorn 07.07.00
9.22.72 Kim Dillen 15.01.83 Eindhoven Atletiek Kortrijk 14.07.13
9.22.86 Marianne vd Linde 06.07.62 Haarlem Haarlem 24.07.92
9.23.58 Marcella Herzog 24.02.93 Running'2000 Emmeloord 09.07.16
9.23.5h Mieke Aanen 02.05.63 Haag Leiden 27.05.98
9.23.60 Gabriëlle Vijverberg 22.05.68 Caesar Sittard 03.08.96
9.24.01 Sabine vd Reijt 08.09.81 Sprint Leiden 09.06.12
9.24.09i Britt Ummels 24.08.93 Atletiek Maastricht Ames 12.02.16
9.24.33 Chantelle Ann Groenewoud 03.03.89 Vancouver/Unitas Lahti 17.07.13
9.24.33i Lotte Jacobs 11.10.88 HAC Helmond Apeldoorn 12.02.11
9.25.38 Brenda Sleeuwenhoek 03.11.70 Avantri USA? 01.01.95
9.26.16 Inge Nijhoving 24.08.72 Prins Hendrik Vught 29.05.03
9.26.31 Diane van Es 22.03.99 PAC Lokeren 25.05.15
9.26.89 Kristijna Loonen 26.07.70 Altis Papendal 11.07.92
9.27.06i Manon Kruiver 03.01.88 Nova Apeldoorn 21.02.15
9.27.3h Birgit de Nijs 27.06.58 Sparta Nijmegen 09.07.80
9.27.6h Liesbeth vd Heuvel 21.01.66 Haag Leiden 27.05.98
9.27.75 Nina Mathijssen 03.05.80 Phanos Utrecht 10.08.07
9.27.78 Inge de Jong 06.06.76 Trias Utrecht 10.07.15
9.27.83 Krista Aukema 20.09.67 Spartacus Hengelo 31.08.85
9.28.64 Esther Schrijvers 18.01.85 Prins Hendrik Assen 21.06.02
9.28.9h Annet Bezemer 23.03.69 Keien Nijrnegen 15.05.90
9.29.09 Isabelle Heusinkveld 08.01.67 Ciko'66 Koblenz 14.06.89
9.29.34 Annelieke vd Sluijs 10.02.66 Haag Kerkrade 27.05.95
9.29.59 Heidi vd Plas 09.01.64 Gemzen Brugge 04.06.90
9.29.84 Margriet Berkhout 27.08.90 Nova Heiloo 01.08.08
9.29.99 Stella Jongmans 17.05.71 AVR Den Haag 17.05.92
9.30.57i Greta Jansen 09.10.65 Impala Den Haag 03.02.89
9.30.83 Jolanda Homminga 03.07.59 ADA Haarlem 03.09.89
9.31.10 Ezbe Strydom 27.03.81 Fit Pretoria 30.01.09
9.31.5h Hennie Zantinga 27.11.51 Impala Enmen 17.05.92
9.31.69 Marja Verhoef 13.06.63 Phoenix Utrecht 14.06.94
9.31.75 Lindy Burgman 24.05.83 PEC Leiden 12.06.04
9.32.03 Helle Vullings 25.10.66 PSV Venlo 30.06.94
9.32.92 Marlin van Hal 05.09.93 De Keien Vught 09.05.13
9.33.10 Jolanda Verstraten 26.06.83 Scopias Duffel 25.05.02
9.33.16 Juanée Pekelharing 08.03.82 Prins Hendrik Utrecht 10.08.07
9.33.36 Edith Kortekaas 29.11.74 Kimbria Sittard 01.06.98
9.33.50 Elise Zijderlaan 28.04.69 Avantri Tessenderlo 31.08.96
9.34.07 Sandra ter Horst 28.04.73 Ciko'66 Vught 09.05.02
9.34.27 Julia van Velthoven 12.03.94 Attila Utrecht 11.07.14
9.34.36 Daisy Hombergen 22.01.63 Hellas Amsterdam 25.07.93
9.35.17 Huria Riadi 02.05.79 LAAC Hengelo 27.06.98
9.35.46 Nadja Wijenberg 02.04.64 Tilburg RR Kerkrade 27.05.01
9.35.79 Hilda Kibet 01.01.81 Castricum Vught 29.05.03
9.35.95 Pauline Claessen 19.08.80 Nijmegen Apeldoorn 01.06.07
9.36.06 Tirza vd Wolf 26.05.94 Reeuwijk/URT Utrecht 12.08.16
9.36.3h Lara Nicod 23.03.85 Phanos Adelaide 17.03.10
9.36.46 Karen Glerum 06.04.70 Dynamo'70 Kerkrade 14.06.91
9.36.4h Petra van Liempt 10.01.54 Prins Hendrik Voght 13.09.88
9.36.58 Lilian Veerman 05.05.63 Edam Groningen 17.07.88
9.36.5h Ineke Vis 29.12.58 Olympia'48 Amsterdam 17.07.88
9.36.7h Margreet Verbeek 14.06.61 Olympia'48 Den Haag 24.06.88
9.36.81 Erika Souverein 15.12.63 AAC Kerkrade 27.05.95
9.37.48 Veerle Bakker 29.09.97 Triathlon Utrecht 15.07.16
9.37.50i Barbara Kamp 05.07.61 PAC Den Haag 21.02.89
9.37.5h Claartje Raedts 03.04.78 Leiden Leiden 18.08.04
9.37.69 Margret Hink 27.06.84 Nova Vught 09.05.02
9.38.07 Iris Wullems 16.08.75 Rotterdam Vught 20.05.04
9.38.37 Evelien Ruijters 10.08.85 Atletiek Maastricht Utrecht 24.06.11
9.38.49 Barbara Zutt 07.03.81 Hera Utrecht 13.08.04
9.38.52 Janine vd Bolt 24.08.63 Achilles-Top Amsterdam 13.07.86
9.38.6h Anneke de Lange 23.07.46 Sparta Den Haag 31.03.74
9.38.73i Merel van Steenbergen 22.01.92 Portland Uni/AV'47 Seattle 03.03.12
9.38.84 Wendy de Boer 01.01.85 Castricum Vught 09.05.02
9.38.87 Bo Ummels 24.08.93 Atletiek Maastricht Utrecht 08.08.14
9.38.99 Joke Spikman 27.01.65 Argo'77 Assen 17.07.94
9.39.37 Esther Platteeuw 03.01.92 Scheldesport Utrecht 11.07.14
9.39.59i Maddie Duhon 21.02.89 Uni of Stanford/Olympus'70 College Station 30.01.10
9.39.83 Hanneke Schipper 29.01.78 Groningen Vught 16.05.05
9.40.3h Katja Staartjes 11.03.63 Tartlétos Nijmegen 17.08.84
9.40.55 Rachel Klamer 08.10.90 LAAC Rijssen 15.05.15
9.40.5h Marlies Kort 21.06.72 Delta Sport Zundert 04.07.00
9.40.64 Lorraine Ravestein 11.11.86 Phoenix Utrecht 08.08.14
9.40.69 Nisrine Masrhalmi 17.11.96 Energie Vught 29.05.14
9.40.75 Lisanne Wever 21.12.91 Nea-Volharding Leiden 09.06.12
9.41.00 Joke de Zeeuw 09.05.49 PAC Sittard 24.06.84
9.41.9h Jacqueline Rustidge 28.04.68 Isala'96 Epe 21.06.96
9.42.05 Stefanie Bouma 31.08.82 Impala Utrecht 05.07.13
9.42.08 Anne van Schuppen 11.10.60 Hague RR Leiden 11.05.97
9.42.45 Hester Pols 05.06.65 Rotterdam Amsterdam 25.06.89
9.42.4h Christine ten Bosch 10.11.73 De Gemzen Nijmegen 08.09.89
9.42.4h Corina Dekker 03.12.61 Hera Heiloo 04.08.95
9.42.62 Marel vd Marel 01.11.99 Haarlemmermeer Utrecht 10.07.15
9.42.67 Desirée Heijnen 09.02.66 Unitas Sittard 24.06.84
9.42.6h Regina van Duyn 06.09.65 Bataven Lisse 27.08.91
9.43.0h Claire Spauwen 25.06.50 Achilles-Top Bonn 27.04.74
9.43.49 Annet van Veldhuizen 09.06.69 Spartaan Leiden 18.05.91
9.43.8h Eefje van Wissen 17.11.47 Hollandia Krommenie 03.08.84
9.43.9h Ali Monsma 24.06.60 Lionitas Groningen 24.06.81
9.44.00 Irma Heeren 16.04.67 AAC Krommenie 10.05.98
9.44.0h Jacky Winkelman 27.05.63 Achilles-Top Kerkrade 12.08.89
9.44.1h Marjan van Schie 20.02.59 De Bataven Kessel-Lo 23.05.79
9.44.23 Suus Baggen 28.11.53 Hellas Sittard 24.06.84
9.44.27 Irene Wentzel 23.06.45 Hellas Zwolle 07.07.85
9.44.32 Eva Janssen 10.05.77 GAC Hilversum Leiden 09.06.01
9.44.68 Karin Witte 18.11.61 ADA Den Haag 06.09.92
9.44.96 Bianca Paus 20.07.67 LAAC Utrecht 21.05.93
9.45.00 Simone Guikema 11.01.70 Start'78 Rotterdam 15.07.90
9.45.03 Tessa den Heijer 27.02.96 Groningen Atletiek Lillehammer 20.06.15
9.45.18 Irmgard Goud 02.04.63 PSV Groningen 21.06.92
9.45.22 Anja Bunthof 31.03.76 HAC Helmond Uden 14.05.98
9.45.33 Marije Peters 30.07.93 Seven Hills Utrecht 11.07.14
9.45.61 Roos Blokhuis 05.02.01 Passaat Rotterdam 11.08.16
9.45.67 Lotte Krause 29.11.92 AKU Utrecht 20.06.14
9.46.66i Jill Holterman 11.09.91 Zaanland Apeldoorn 25.02.12
9.46.73i Geeske Jansen 05.03.59 GAC Hilversum Den Haag 03.02.89
9.47.28 Hermien Vleems 17.09.59 VAV Stiphout 05.07.92
9.47.55 Jasmijn Bakker 11.10.99 Triathlon Vught 14.05.15
9.47.7h Karin de Nijs 30.07.59 SOS Brugge 02.10.82
9.47.7h Annie van Hoek 31.07.60 Spiridon Etten-Leur 15.06.93
9.48.10 Corine Spaans 01.01.76 Eindhoven Atletiek Valkenswaard 23.06.09
9.48.2h Hilde Dix 02.01.49 Hellas Amsterdam 26.05.74
9.48.2h Thea Martens 12.10.45 Sprint Sittard 08.07.77
9.48.43 Merel de Knegt 09.05.79 Attila Veldhoven 22.04.07
9.48.48 Jasmijn Lau 11.03.99 Ciko'66 Vught 14.05.15
9.48.54 Karin Harmelink 08.01.67 GVAV Rapiditas Hoorn 20.05.00
9.48.5h An Rindt 28.01.58 HAC Helmond Sittard 10.08.80
9.48.5h Frederike Sieders 21.12.61 Ciko'66 Sittard 10.08.80
9.49.24 Adèle Poelmans 01.01.54 Prins Hendrik Hengelo 13.09.87
9.49.26 Elisa de Jong 05.12.92 Groningen Atletiek Utrecht 12.08.16
9.49.47 Judy Broer 09.12.59 Sparta Amsterdam 13.06.86
9.49.59i Yasmin Hillebrink 27.02.89 Aart Stigter Apeldoorn 27.02.16
9.49.64 Marit Tegelaar 22.10.90 Uni of Portland/PAC Eugene 20.03.10
9.50.3h Marlien van Beek 06.04.65 Phoenix Etten-Leur 16.08.94
9.50.78 Léonie Balter 26.05.91 Avon Utrecht 04.05.12
9.50.83i Giselle Slotboom 09.03.93 JSU/De Spartaan Clemson 10.02.12
9.50.91i Jasmijn Lau 11.03.99 Ciko'66 Apeldoorn 28.02.15
9.50.99 Saskia Weinans 12.02.94 AV'34 Utrecht 20.06.14
9.50.9h Lio Hogenbosch 09.03.81 Nijmegen Uden 10.09.97
9.51.12 Maria Peters 10.07.50 Prins Hendrik Vught 24.07.83
9.51.2h Mieke Hombergen 14.07.57 DAK Vught 16.07.91
9.51.31 Kristel vd Berg 30.10.98 Energie Utrecht 09.05.14
9.51.58 Anne-Mieke vd Pol 10.07.64 Wijchen Vught 29.05.03
9.51.82 Jeanine vd Klashorst 05.04.91 U-Track Utrecht 05.07.13
9.51.8h Wilma van Wouw 22.09.60 Hollandia Zwolle 03.09.89
9.51.90 Rosa Pieltjes 19.01.80 De Gemzen Nijmegen 21.05.99
9.52.39 Marjon vd Wansem 28.12.91 LADB Zwolle 25.06.10
9.52.49 Laura Bosman 08.10.67 Rotterdam Limassol 05.06.93
9.52.58x Saskia van Vugt 13.12.82 Phoenix Vught 28.06.08
9.52.6h Marja Wokke 21.03.57 Trias Heiloo 19.05.79
9.53.15 Marianne Stolk 10.11.59 Sprint Hengelo 07.07.89
9.53.29 Vanessa van Voskuilen 01.03.81 Ilion Hoorn 20.05.00
9.53.32 Wendy Vlaming 14.10.73 Phanos Leiden 14.08.02
9.53.34 Lesley Luna 01.01.85 Unitas Vught 17.05.07
9.53.4h Boukje Hiemstra 03.11.65 Impala Utrecht 22.06.85
9.54.0h Luciënne Groenendijk 24.08.69 Noordkop Grootebroek 05.09.97
9.54.29 Lindsay van Marrewijk 04.02.83 Olympus'70 Sittard 06.06.10
9.54.38 Judy Middelburg 26.02.89 Olympus'70 Oordegem 02.06.12
9.54.41 Lesley Smit 20.07.89 LAAC Utrecht 11.07.14
9.54.54 Sanne Bakker 05.05.81 Castricum Hengelo 27.06.98
9.54.89 Femke Klous 02.05.76 Castricum Leiden 09.06.01
9.55.10 Irina Fischer Baling 06.11.66 Nijmegen Amsterdam 08.09.91
9.55.82 Heleen Plaatzer 20.11.79 Haasje Maastricht 29.05.03
9.55.85i Lisan Duijvestijn 15.02.98 Olympus'70 Apeldoorn 18.02.17
9.56.1h Carla Hoekstra 27.05.65 VAV Amersfoort 15.06.88
9.56.21 Ashley Melcherts 17.04.98 Energie Gorinchem 21.06.13
9.56.40 Linda van Vliet 27.06.64 Olympus'70 Vught 24.07.83
9.56.4h Ina Bakker 11.02.57 Olympus'70 Hengelo 06.06.81
9.56.54 Yvonne Hak 30.06.86 AAC Alphen ad Rijn 13.09.15
9.56.82 Jessica Oosterloo 21.01.90 Invictus Vught 05.05.16
9.56.8h Coralène van Velzen ADA Amsterdam 12.08.88
9.56.94 Anouk Lievaart 15.10.82 Attila Vught 17.05.07
9.57.02 Carolien Lucas 27.09.60 Sagitta Amsterdam 13.07.82
9.57.36 Lenie vd Poel 08.10.56 De Spartaan Amsterdam 08.08.82
9.57.55 Lotte vd Boom 11.03.87 Thor Utrecht 11.08.06
9.57.6h Carla Ophorst 01.12.58 Olympia'48 Den Haag 19.05.85
9.57.7h Brigitte Pletting 15.10.68 Sparta Den Haag 05.07.96
9.57.9h Corry Konings 16.10.40 Sprint Roosendaal 17.05.78
9.58.0h Mariëlle Schiltmans 01.10.71 Astylos Papendal 09.09.92
9.58.39 Nicole Philippens 11.02.72 Holland Haarlem Leiden 01.05.02
9.58.4h Monique Seffinga 09.04.64 Atletico'73 Apeldoorn 08.07.94
9.58.65 Suzanne Broxterman 23.02.88 Tartlétos Vught 14.05.15
9.58.83 Loes Delleman 04.08.66 Nijmegen Eindhoven 01.05.94
9.59.02 Monique Bruins 26.11.63 Leiden Leiden 02.07.00
9.59.1h Marjon Roefs 13.04.66 De Keien Vught 27.08.85
9.59.3h Jopie Daane 25.03.51 Marathon Vught 27.08.85
9.59.4h Marrit van Buuren 08.04.71 VAV Papendal 13.09.89
9.59.6h Marian Peeters 31.10.68 Kimbria Eindhoven 31.05.97
9.59.81 Irene vd Reijken 13.08.93 Rotterdam Atletiek Gouda 10.06.16
9.59.9h Marja vd Werf 01.07.58 Olympia'48 Amsterdam 23.08.89

# Former world indoor record



Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar Indexpagina Atletiek

Back to Index page of Track & Field