Nederlandse database aller tijden 5000 meter mannen
(binnen 15.00.00)

Dutch alltime database 5000 metres men
(within 15:00:00)



Copyright © 2001-2024 by Michel Franssen

Laatste update: 15 juni 2024, 23.24

Last update: June 15, 2024, 23:24 CET


Elektronische tijden moeten altijd voorrang krijgen op handtijden binnen dezelfde seconde.

Voorbeeld: 12.34.99 elektronisch prevaleert boven 12.34.0h.

Wij hebben tot onze verbazing ontdekt, dat de nieuwste versie van MS Excel de tijden anders sorteert.

Het lijkt erop, dat dit euvel zich alleen voordoet bij tijden van 10.00.00 minuten en hoger.

Een vernieuwing blijkt niet altijd een verbetering te zijn, zeker niet in de 21ste eeuw.

Extra complicatie: de IAAF heeft heel lang de regel gehanteerd, dat elektronische tijden naar

boven moeten worden afgerond op 0.2 seconde.

Voorbeeld: 12.34.81 moest worden afgerond naar 12.35.0h.

Dat had te maken met het (inmiddels losgelaten) dogma van de onfeilbaarheid van juryleden.

Elektronische tijdmeting op 0.01 seconde was nota bene lang voor de tweede wereldoorlog al mogelijk.

Mateloos irritant, maar we zullen het er even mee moeten doen.


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
13.05.66 Mike Foppen 29.11.96 Seven Hills/Cifla Heusden-Zolder 15.07.23
13.13.06 Kamiel Maase 20.10.71 Leiden Berlijn 06.09.02
13.16.45 Mahadi Abdi Ali 08.11.95 Valley RT/Unitas Brussel 25.05.24
13.17.67 Tim Verbaandert 17.07.00 Eindhoven Atletiek Oordegem 27.05.23
13.21.09 Isaac Kimeli 09.03.94 Rotterdam Atletiek Stanford 03.05.18
13.21.67 Gerard Tebroke 09.11.49 Ciko'66 Zürich 16.08.78
13.21.9h Jos Hermens 08.01.50 Unattached Nijmegen 09.07.78
13.22.26 Gertjan Liefers 26.09.78 AV'34 Apeldoorn Luzern 14.06.05
13.22.37 Maurício González 16.10.60 Walcheren Walnut 27.04.85
13.23.00 Dennis Licht 30.05.84 Phanos Stanford 02.05.15
13.23.01 Niels Laros 17.04.05 Scorpio Oordegem 27.05.23
13.24.46 Stijn Jaspers 23.06.61 Haarlem Leuven 02.06.84
13.26.29 Marcel Versteeg 20.08.65 Haag Atletiek Kerkrade 31.05.92
13.26.32 Benjamin de Haan 27.02.93 AV'34 Apeldoorn Heusden-Zolder 03.07.21
13.29.02 Jesper vd Wielen 02.08.91 Cifla Oordegem 26.05.12
13.30.25 Henk Gommer 17.11.62 Tartlétos Hechtel 31.07.93
13.31.41 Roy Hoornweg 08.05.89 Passaat Heusden-Zolder 18.07.15
13.32.39 Mohammed Ali Mohammed 11.11.89 Nijmegen Atletiek Ninove 01.08.15
13.32.94 Cor Lambregts 22.04.58 Unitas Koblenz 25.08.82
13.33.24i Robert de Brouwer 23.11.62 Unitas East Rutherford 09.02.85
13.33.28 Sander Schutgens 31.12.75 Pegasus Hechtel 01.08.98
13.33.41 Marti ten Kate 16.12.58 Fortis Hengelo 13.08.89
13.33.41 Mohammed Baket 27.08.68 Hellas Hechtel 19.07.97
13.35.26 Stan Niesten 19.11.96 DEM Heusden-Zolder 06.09.20
13.36.1h Klaas Lok 12.01.55 Phoenix Brussel 22.08.80
13.37.11 Tony Dirks 12.02.61 Keien Hengelo 19.07.87
13.37.18 Jim Svenøy 22.04.72 Rotterdam Eugene 26.05.96
13.37.23 Mebrahtu Werkineh Kiros 09.01.03 Ciko'66 Montreuil 02.06.22
13.37.33 Michel Butter 05.11.85 Lycurgus Heusden-Zolder 18.07.08
13.37.6h Bram Wassenaar 30.03.44 Ciko'66 Aarhus 27.05.76
13.37.73 Roger Clark 06.04.44 Afcent Striders Chrystal Palace 14.07.73
13.38.12 Getaneh Tessema 28.01.68 Achilles Etten-Leur Kerkrade 28.05.94
13.38.35 Tom Wiggers 10.08.87 Hylas Oordegem 31.05.14
13.38.73 Luc Krotwaar 25.01.68 Prins Hendrik Papendal 05.07.00
13.38.86 Abdi Nageeye 02.03.89 AV'34 Apeldoorn Oordegem 26.05.12
13.38.89 Greg van Hest 03.06.73 Tilburg RR Kerkrade 17.05.96
13.39.33 Khalid Choukoud 23.03.86 Sparta Heusden-Zolder 18.07.09
13.39.39 Frank Futselaar 16.07.91 De Liemers Utrecht 29.08.20
13.39.68 Noah Schutte 15.05.95 Leiden Oordegem 27.05.23
13.39.69 Juan Zijderlaan 27.09.05 Scorpio Brussel 25.05.24
13.39.73 Herman Hofstee 17.07.63 DOS Dwingeloo Kerkrade 30.05.92
13.40.25 Koen Raymaekers 31.01.80 Hellas Hechtel 23.08.03
13.40.8h Jo Schout 25.04.54 Hulst Papendal 04.06.75
13.40.97 Hans Koeleman 05.10.57 AAC Den Haag 06.07.80
13.42.24 Martin Lauret 27.10.71 Typhoon Heusden-Zolder 20.07.08
13.42.45 Marco Gielen 30.05.70 Scopias Heusden-Zolder 14.07.01
13.44.21 Patrick Aris 05.01.56 V&LTC Hengelo 06.07.84
13.44.44 Remco Kortenoeven 22.06.72 Prins Hendrik Heusden-Zolder 05.08.00
13.46.01 Joep Tigchelaar 09.02.81 Seven Hills Palo Alto 27.03.04
13.46.2h Cor Vriend 08.11.49 PSV Papendal 04.06.75
13.46.92 Jeroen van Damme 29.09.72 Achilles Etten-Leur Heusden-Zolder 14.07.01
13.47.14 Rob Detert 11.12.78 AV'34 Apeldoorn Heusden-Zolder 23.07.05
13.47.17 Gert-Jan Wassink 18.12.85 Argo Gaanderen Oordegem 26.05.12
13.47.51 Patrick Stitzinger 25.08.81 Pegasus Heusden-Zolder 28.07.07
13.47.70 Jorit van Malsen 02.10.88 Atverni Oordegem 26.05.12
13.47.79 René Godlieb 01.12.66 AAC Papendal 10.07.93
13.48.28 Jean-Pierre Weerts 20.06.86 Achilles-Top Heusden-Zolder 18.07.09
13.48.43 Moses Waweru 07.02.78 Hellas Hechtel 23.08.03
13.49.0h Egbert Nijstad 24.05.42 DOS Dwingeloo Papendal 07.07.71
13.49.2h Ton Luttikhold 10.03.54 ASV Sittard 10.08.80
13.49.30 Mark van Rooy 06.11.60 AAC Kerkrade 14.06.91
13.50.0h Roelof Veld 23.09.44 Daventria Papendal 15.05.78
13.50.77 Simon Vroemen 11.05.69 Ciko'66 Kerkrade 24.05.97
13.51.01 John Vermeule 04.12.61 Dynamo70 Sittard 18.06.89
13.51.2h Haico Scharn 19.06.45 Ciko'66 Aarhus 24.06.73
13.51.2h Henk Mentink 05.03.52 Daventria Sittard 10.08.80
13.51.52 Filmon Tesfu 05.09.93 Sportlust Breda 28.07.23
13.52.22 Armand vd Smissen 30.06.68 Schuurmans Papendal 09.07.94
13.52.94 Steve Brooks 08.06.70 Iowa State/Unitas Madison 07.05.94
13.53.23 Bert van Vlaanderen 25.11.64 Hellas Kerkrade 30.05.92
13.53.61 Yorben Ruiter 19.08.95 PAC Dublin 21.08.19
13.53.63 Marcel Laros 10.10.71 Sprint Uden 28.06.97
13.53.6h Rudy Verriet 29.12.58 Nijmegen Papendal 15.05.78
13.53.82 Michiel Otten 26.10.68 Prins Hendrik Ninove 03.08.96
13.53.95 Jurjen Polderman 21.04.91 Clytoneüs Walnut 06.05.23
13.54.02 Casper Vroemen 11.05.69 Haag Atletiek Uden 28.06.97
13.54.74 Levi van Mulken 15.05.03 Unitas Heusden-Zolder 15.06.24
13.54.80 Bart van Nunen 24.09.95 Passaat Oordegem 25.05.19
13.55.06 Kalid Amin 27.09.97 Cifla Heusden-Zolder 20.07.19
13.55.0h Piet Vonck 02.04.47 Hulst Sittard 09.07.77
13.55.46 Hugo vd Broek 18.09.76 Castricum Nijmegen 24.05.03
13.55.53 Lars Laros 19.11.02 Wingate Uni/Scorpio Azusa 12.04.24
13.55.6h John vd Wansem 05.07.50 Sparta Papendal 11.08.74
13.55.76 Remyo Tielsema 11.10.90 Phanos Heusden-Zolder 15.06.24
13.55.95 Ronald Schröer 28.09.84 Hera Heusden-Zolder 18.07.09
13.56.0h Armando Houtveen 21.04.59 Altis Steinkjer 30.05.80
13.56.12 Alexander Hahn 14.02.89 Pegasus Nijmegen 25.05.11
13.56.16 Job IJtsma 16.06.00 Groningen Atletiek Azusa 14.04.23
13.56.2h Gerard Nijboer 18.08.55 Daventria Papendal 04.06.79
13.56.65 Mohammed Abdirachman 06.08.01 Cifla Oordegem 28.05.22
13.57.40 Peter vd Velden 29.11.68 PSV Kerkrade 27.05.95
13.57.67 Thomas Poesiat 18.01.88 Haag Atletiek Nijmegen 26.05.10
13.57.92 Huub Pragt 28.07.61 V&LTC Hengelo 27.06.86
13.58.4h Joost Borm 08.08.56 Phoenix Leuven 08.09.79
13.58.99 Jesse Fokkenrood 28.03.02 Scorpio Heusden-Zolder 02.07.22
13.58.9h Aart Bakker 09.11.61 V&LTC Hechtel 30.07.88
13.59.37 Maikel Peeman 14.01.99 Flakkee Heusden-Zolder 02.07.22
13.59.65 Lucas Nieuweboer 01.10.94 Holland Haarlem Oordegem 28.05.22
13.59.8h No op den Oordt 13.11.41 Kimbria Den Bosch 31.07.66
13.59.99 Luuk Maas 26.08.99 Cifla Utrecht 29.08.20
14.00.10 Christian Fischer 28.06.72 Pegasus Flanders 05.09.97
14.00.41 Nik Lemmink 21.09.98 Groningen Atletiek Heusden-Zolder 15.07.23
14.00.45 Niek Blikslager 13.06.95 Groningen Atletiek Breda 26.06.21
14.01.61 Paul Jaspers 10.08.65 Haarlem Koblenz 14.06.89
14.01.8h Piet Waaning 19.03.47 De Spartaan Papendal 05.07.75
14.02.03 Guus Janssen 22.08.81 Nijmegen Utrecht 11.07.04
14.02.08 Jan van Oss 03.01.54 Valkenswaard Leiden 22.05.81
14.02.23 Stan Rijken 18.04.73 Prins Hendrik Emmeloord 06.07.97
14.02.66 Tom Hendrikse 11.08.98 AAC'61 Nijmegen 29.05.21
14.03.04 Richard Douma 17.04.93 Zaanland Apeldoorn 25.06.22
14.03.08 Milan vd Meer 1996 Het Haasje Nijmegen 18.05.24
14.03.10 Tim vd Broeke 10.10.95 Dynamica Nijmegen 28.05.22
14.03.19 Ties van den Hurk 06.06.96 Het Haasje Heusden-Zolder 15.06.24
14.03.26 Gerard Kappert 10.10.61 Daventria Hengelo 09.07.89
14.03.57 Daan Reintjes 30.07.93 De Liemers Nijmegen 29.05.21
14.03.78 Kristof van Malderen 30.05.83 VAC/TDR Heusden-Zolder 22.07.06
14.04.0h Theo Geutjes 08.10.51 Fit Papendal 04.06.75
14.04.19 Björn Koreman 06.03.91 Leiden Atletiek Nijmegen 29.05.21
14.04.35 Adri Hartveld 07.10.59 AAV'36 Sittard 23.06.84
14.05.05 Bram Anderiessen 01.08.99 AKU Rotterdam 02.09.22
14.05.22 Luc Velzeboer 10.10.98 Almere'81 Oordegem 27.05.23
14.05.35 Max Polak 18.02.00 PAC Dortmund 15.08.20
14.05.57 Gianluca Assorgia 29.11.94 Sportlust Nijmegen 28.05.22
14.05.86 René Jacobs 20.09.69 Prins Hendrik Utrecht 29.05.98
14.06.0h Harry Patist 05.05.46 Sprint Sittard 09.09.78
14.06.2h Geert Jansen 05.01.42 AAC Papendal 26.07.72
14.06.4h Theo Verbeek 29.03.49 Trias Papendal 04.06.75
14.07.13 Jamal Baligha 11.12.73 Zuidwal Amsterdam 09.07.06
14.07.25 Dirk de Heer 08.04.81 Groningen Palo Alto 02.05.03
14.07.29i Cas Kopmels 28.10.00 Wingate Uni/Leiden Atletiek Allendale 09.12.22
14.07.48 Ruud vd Oetelaar 09.06.80 PSV Utrecht 01.09.01
14.07.6h Hugo van Duysse 1953 Hulst Kessel-Lo 30.08.79
14.07.70 Jarreau Suijkerbuijk 19.08.01 Scorpio Heusden-Zolder 03.07.21
14.07.8h Ad Buys 20.09.52 Phoenix Sittard 09.07.77
14.08.12 Edwin de Vries 11.12.92 Almere'81 Oordegem 26.05.19
14.08.49 Dries Basemans 12.02.92 DCLA Oordegem 28.05.16
14.08.58 Wouter Heinrich 18.09.93 Phanos Utrecht 29.08.20
14.08.62 Manuel de Backer 14.07.96 Saint-Louis/Thor Heusden-Zolder 03.07.21
14.08.6h Jack van Bladel 12.06.65 Attila Leiden 25.09.86
14.08.91 Edo Baart 16.04.68 Prins Hendrik Papendal 12.07.97
14.09.2h Pieter Vos 18.01.51 GVAV Rapiditas Papendal 04.06.75
14.09.55 Mark Borghans 01.04.60 Unitas Hengelo 06.07.84
14.09.68 Floris Willeboordse 23.10.90 González Ninove 16.07.22
14.09.81 Aziz Bougra 1961 Leiden Amsterdam 16.07.00
14.10.67 Henk vd Boogaard 21.05.65 Valkenswaard Hechtel 31.07.93
14.10.68 Roger Jaspers 28.10.63 Unitas Amsterdam 12.07.86
14.10.93 Robert Smits 11.08.70 Argo'77 Ninove 03.08.96
14.11.0h Joep Delnoye 30.08.34 Kimbria Keulen 09.07.58
14.11.12 Aiduna Aitnafa 28.10.74 PSV Kerkrade 24.05.97
14.11.17i Wouter van den Akker 2003 Umass Lowell/ATC'75 Boston 10.02.24
14.11.6h Evert Hoving 14.01.53 NOP Papendal 15.06.77
14.11.81 Jeroen Broekzitter 08.02.77 Hellas Stanford 13.05.97
14.11.85 Luc Schout 05.05.87 GAC Gemert Nijmegen 11.06.14
14.11.8h Henny Stokvis 24.10.45 Fortis Papendal 12.06.74
14.11.94 Ruben Sansom 13.11.97 Atletiek Maastricht Apeldoorn 25.06.22
14.12.13 Robert Ton 12.04.85 Phanos Heusden-Zolder 18.07.09
14.12.1h Guido Sasse 21.02.65 AVA70 Papendal 07.09.88
14.12.20 Paul Zwama 23.04.87 Groningen Atletiek Oordegem 27.05.17
14.12.48 Jos Sasse 23.10.57 AVA70 Amsterdam 12.07.86
14.12.4h Piet Deelstra 21.08.40 AV'55 Papendal 03.08.74
14.12.72 Aart Stigter 15.09.56 AAV'36 Apeldoorn 14.09.90
14.12.85 Jack van Avendonk 09.04.67 Attila Ninove 03.08.96
14.12.89 Berthold Berger 20.10.68 Haag Atletiek Papendal 14.07.91
14.12.8h Hein Cujé 05.06.33 EMM Stockholm 21.08.58
14.13.12 Cullum Murray 1960 Afcent Striders Amsterdam 08.08.82
14.13.34 Leo Herijgers 18.04.68 Sprint Ninove 03.08.96
14.13.3h Chris Semplonius 22.01.52 Lionitas Sittard 21.07.78
14.13.40 Paul Overbeek 14.09.60 Haag Atletiek Papendal 11.07.92
14.13.42 Sifan Hassan 1993 Nike Oregon/Eindhoven Atletiek Londen 23.07.23
14.13.52 Sam Volovitsj 06.02.61 AAC Amsterdam 12.07.86
14.13.61 Zerom Gebrihiwet 1993 Unitas Heusden-Zolder 16.07.16
14.13.89 Robin van Riel 30.04.00 Attila Chorzów 25.06.23
14.13.99 Olfert Molenhuis 29.09.83 Groningen Heusden-Zolder 13.07.13
14.13.9h Kees Kraaijeveld 15.07.55 AV'34 Apeldoorn Leiden 25.09.86
14.14.0h Wim Slijkhuis 13.01.23 AAC Oslo 23.08.46
14.14.2h Michel Franssen 07.05.53 Swift Sittard 09.07.77
14.14.3h Peter Rusman 29.08.53 Unitas Kessel-Lo 03.06.80
14.14.46 Tijs Groen 11.12.85 Liemers Tilburg 25.05.12
14.14.60 Dominic Bersee 19.09.90 Olympus'70 Oordegem 28.05.22
14.14.62 Peter Visser 06.11.63 PEC Hengelo 27.05.96
14.14.84 Bas van Hooren 12.06.92 Atletiek Maastricht Schifflange 22.08.21
14.14.92 Stan Schipperen 29.11.01 Scorpio Nijmegen 29.05.21
14.14.94 Rik Goethals 20.11.92 Triathlon Heusden-Zolder 02.07.22
14.15.42 Joeri Wolf 21.02.91 Cifla Heusden-Zolder 22.07.17
14.15.48 Mads Meijer 2003 De Sprinter Nijmegen 18.05.24
14.15.4h Henk Tiebosch 06.06.46 Metro Papendal 10.06.73
14.15.78 Milco Hahury 03.10.95 Rotterdam Atletiek Heusden-Zolder 15.07.23
14.15.7h Jan Zethof 09.05.60 AAC Haarlem 20.05.84
14.16.09 Wouter Ploeger 10.10.92 AAC'61 Koblenz 25.05.16
14.16.3h Rien vd Wilt 06.08.49 Clytoneüs Papendal 07.09.88
14.16.40 John Duinmeijer 11.03.68 DEM Hechtel 18.07.92
14.16.66 Tom Hoogeboom 08.09.01 Hylas Nijmegen 28.05.22
14.16.77 Yakoub Labquira 10.05.93 Haag Atletiek Assendelft 21.05.22
14.16.79 Frank Wiegman 17.12.64 Tartlétos Tempe AZ 23.03.90
14.16.84 Jeroen Linneman 05.12.64 Tion Breda 12.05.91
14.16.99 Alwin Roovers 14.10.92 Achilles Etten-Leur Oordegem 23.05.14
14.16.9h Richard Kooyman 26.12.63 Rotterdam Stiphout 21.06.88
14.17.0h Kees vd Heul 12.07.51 Avantri Zevenaar 18.06.80
14.17.0h Peter Hopman 30.05.65 Trias Zevenaar 07.06.95
14.17.13 Toon Heeren 08.03.67 Achilles Etten-Leur Apeldoorn 27.06.99
14.17.16 Mike Teekens 16.12.88 Achilles Etten-Leur Oordegem 29.05.16
14.17.26 Ramses Bekkenk 27.07.76 Leiden Utrecht 04.09.99
14.17.4h Jos Koniuszek 14.06.52 Sprint Hechtel 15.08.86
14.17.87 Tim Bolink 09.04.92 AAC Heusden-Zolder 20.07.19
14.18.30 Manolo Pierson 2001 Asterix Heusden-Zolder 15.06.24
14.18.31 Kim Reynierse 10.01.61 Dynamo'70 Leiden 08.05.86
14.18.4h Gerjo Spans 12.07.48 SOS Sittard 14.07.72
14.18.4h Barry Kneppers 20.11.49 AAC Haarlem 06.09.80
14.18.4h Rick Snoep 15.02.55 MPM Hengelo 27.04.84
14.18.68 Edwin Aardenburg 05.08.62 DEM Hechtel 18.07.92
14.18.88 Erik Negerman 15.01.75 Phanos Papendal 09.06.04
14.18.92 Jan Jansen 03.04.65 Holland Leiden Hechtel 18.07.92
14.18.96 Martin Delleman 28.10.68 Typhoon Ninove 25.07.98
14.18.9h Bill Caine 1956 Afcent Striders Sittard 21.05.82
14.19.02 Mark Nouws 20.08.90 Castricum Utrecht 28.08.14
14.19.06 Abdelghani Zarhouni 11.03.70 Ciko'66 Hechtel 18.07.92
14.19.2h Michel Visschers 10.03.51 Unitas Sittard 12.07.78
14.19.3h Paul Watson 1961 Afcent Striders Sittard 05.08.83
14.19.76 Jorrit Cleij 22.06.87 Cifla Heusden-Zolder 13.07.13
14.19.76 Merlijn vd Velden 07.01.03 Cifla Heusden-Zolder 15.06.24
14.20.05 Jan-Dirk Hazeleger 19.09.63 Bataven Hechtel 31.07.93
14.20.27 Mohammed Akoudad 06.11.72 Haag Atletiek Hechtel 06.07.96
14.20.45 Rick Hartogs 24.08.89 DAK Breda 26.06.21
14.20.4h Peetjan van Zijl 21.05.55 Phoenix Papendal 16.06.78
14.20.5h Emile Vrijman 04.11.62 Metro Leiden 26.09.85
14.20.66 Jan Laan 17.05.51 De Spartaan Amsterdam 12.07.86
14.21.00i Simon Grannetia 20.08.94 Uni of Portland/De Spartaan Seattle 23.02.18
14.21.03 Mick Wolvekamp 02.02.05 Valley RT/Unitas Brussel 25.05.24
14.21.28 Jeffrey Sullivan 11.11.70 Haarlem Utrecht 29.08.98
14.21.38 Flores Weverling 19.02.73 Leiden Atletiek Oordegem 28.05.17
14.21.4h Johan Breel 11.10.55 Marathon Roosendaal 12.07.78
14.21.53 Wesley vd Gouw 30.04.85 Prins Hendrik Heusden-Zolder 13.07.13
14.21.6h Bob Dielis 31.12.65 HAC Helmond Amsterdam 03.06.84
14.21.9h Léon Wijers 15.01.57 Nijmegen Den Haag 01.08.79
14.22.07 Jan Tuithof 16.10.55 Phoenix Amsterdam 12.07.86
14.22.09 Said Ayada 03.10.82 Rotterdam Utrecht 01.09.01
14.22.0h Wijnand Bladt 28.02.47 V&LTC Papendal 12.06.74
14.22.26 Marcel de Veen 21.10.56 Achilles-Top Hechtel 08.08.87
14.22.5h Piet vd Haas 30.06.58 HAC Helmond Beek 16.05.80
14.22.6h Ben van Stiphout 1951 HAC Helmond Sittard 15.07.72
14.22.70 Ronald vd Blink 04.03.79 Nijmegen Utrecht 04.09.99
14.23.08 Lars Gerritsen 06.01.94 Prins Hendrik Nijmegen 18.05.24
14.23.0h Geert Visser 1957 Liemers Zevenaar 29.05.83
14.23.0h Dirkjan Hoogstraten 24.04.61 Sparta Leiden 25.09.86
14.23.2h Piet Beelen 09.03.43 De Spartaan Leiden 10.06.67
14.23.30 Wijnand Rijkenberg 30.10.84 Lycurgus Palo Alto 31.03.06
14.23.33 Gerrit Kramer 24.04.66 Lionitas Hengelo 27.05.96
14.23.3h Evert van Ravensberg 1953 Haarlem Sittard 21.07.78
14.23.46 Bram van Druten 2003 Olympus'70 Utrecht 04.08.23
14.23.4h Johan Kijne 1947 Metro 1972
14.23.4h Conno du Fossé 1952 Holland Haarlem Sittard 21.07.78
14.23.4h Kees van Klink 02.08.56 Bataven Leiden 25.09.86
14.23.4h René Stam 1961 Sprint Vlaardingen 17.06.92
14.23.56 Remco de Bree 05.12.66 Hellas Kerkrade 27.05.95
14.23.65 Mark van Maaren 07.10.70 Haag Atletiek Hechtel 06.07.96
14.23.71 Eelco de Voogt 04.11.69 Ilion Leiden 12.05.02
14.23.7h Peter Bakker 1952 Lionitas Papendal 31.08.79
14.23.8h Gijs de Bode 25.07.41 Metro Leiden 14.06.67
14.23.8h Jan Dijkkamp 1950 Metro Roosendaal 12.07.78
14.24.02 Ruben Scheurwater 1981 Passaat Wageningen 03.06.09
14.24.0h Fransua Woldemariam 20.10.70 Zuidwal Zaandam 18.06.00
14.24.19 Luc Heesterbeek 2004 Valkenswaard Brussel 25.05.24
14.24.22 Dick vd Broek 25.03.71 Pijnenburg Ninove 28.07.01
14.24.2h Henk Viset 17.11.29 Cialfo Keulen 09.07.58
14.24.41 Roy van Son 13.10.75 Pegasus/Duffel Papendal 22.06.05
14.24.4h Ron van Diepen 19.06.70 Hera Zaanstad 18.06.00
14.24.50 Pim Lambregts 07.02.96 Swift Nijmegen 17.06.23
14.24.5h Ronald Schut 10.09.66 PSV Uden 17.08.90
14.24.66 Pip Tesselaar 26.06.69 Hera Heusden-Zolder 31.07.04
14.25.09 Theo vd Veer 17.10.54 Holland Leiden Leiden 12.05.91
14.25.0h Michel de Maat 10.09.61 Fortuna Vlaardingen Stiphout 03.09.89
14.25.0h Pieter Oosterhof 12.11.67 Haasje Vught 23.06.94
14.25.2h Cees Clement 02.02.40 FIT Amsterdam 12.06.63
14.25.2h Steef Kijne 31.05.49 Metro Nijrnegen 17.08.77
14.25.36 Jarno van Miltenburg 09.04.88 Hellas Oordegem 26.05.12
14.25.53 Joost vd Ende 19.02.88 Seven Hills Heusden-Zolder 18.07.09
14.25.5h Pascal Vroemen 01.06.67 Caesar Vught 23.06.94
14.25.80 Noël Keijsers 22.05.73 Prins Hendrik Heusden-Zolder 02.08.03
14.25.84 Andy Neal 18.03.68 Nijmegen Sittard 24.08.91
14.25.8h Frans Künen 17.04.30 Sprint Dresden 20.09.56
14.25.8h Klaas de Ruiter 1934 AV'34 Apeldoorn Rotterdam 31.05.62
14.25.8h Gerrit Veenstra 26.01.64 GVAV Rapiditas Papendal 29.06.90
14.26.15 Jorrit Pels 23.06.87 Rotterdam Heusden-Zolder 18.07.09
14.26.31 André Hermsen 25.03.64 Hellas Hechtel 18.07.92
14.26.31 Christiaan de Lie 31.07.76 Castricum Heusden-Zolder 18.07.09
14.26.37 Yennick Wolthuizen 16.12.84 Dokev Heusden-Zolder 18.07.09
14.26.56 Wesley Pauël 20.10.90 Castricum Heusden-Zolder 16.07.11
14.26.72 Nico Vessies 12.02.62 DEM Hechtel 18.07.92
14.26.73 Martijn Wijnhoven 2002 Nijmegen Atletiek Brussel 26.05.24
14.26.7h Ruud van Wuyckhuyse 1953 Hellas Nijmegen 13.06.86
14.26.85 Edgard Creemers 26.03.75 Leiden Leiden 22.05.05
14.26.87 Pim Molenaar 30.11.87 Trias Heusden-Zolder 20.07.08
14.26.98 Robert Hassink 24.03.65 Hellas Koblenz 14.06.89
14.26.98 Maurice van Veldhooven 15.11.76 Olympus'70 Heusden-Zolder 14.07.01
14.26.9h Henk Janssen 11.02.55 Kronos Papendal 07.09.88
14.27.09 Gerard Smit 11.12.57 AAC Zwolle 06.07.85
14.27.0h Fons Veldhuizen 1934 KNAU Maastricht 03.06.62
14.27.0h Hans Bloemendaal 20.04.66 Lycurgus Leiden 28.09.89
14.27.16 Erik Edelman 29.10.62 AVR Groningen 16.07.88
14.27.1h Henk Lindner 1959 Marathon Haarlem 20.06.79
14.27.2h Hans Ruiter 23.10.46 Ciko'66 Papendal 04.06.72
14.27.39 Edwin Sjerps 18.11.97 SAV Utrecht 06.08.21
14.27.3h Richard Vollenbroek 23.07.57 MPM Drachten 26.09.82
14.27.40 Gerwin vd Hurk 03.06.86 Prins Hendrik Wageningen 11.06.08
14.27.44 Danny Koppelman 13.02.97 ACO/Van Elderen Wageningen 05.07.19
14.27.67 Twan Lensen 25.02.76 Venray Utrecht 11.07.04
14.27.75 Bart Hoogenboom 06.05.75 Groningen Versailles 23.05.04
14.27.89 Roel Wijmenga 19.06.92 Atletiek Maastricht Utrecht 06.08.21
14.28.02 Peter Res 16.08.78 Castricum Papendal 09.06.04
14.28.03 Tadesse Woldemeskel 05.10.72 PSV Eindhoven 08.09.96
14.28.0h Hans van Engeland 1946 Unitas Antwerpen 22.06.69
14.28.10 Gert de Ruygt 1958 Pijnenburg Koblenz 27.05.87
14.28.24 Orphan van Faassen  18.12.83 Ciko'66 Heusden-Zolder 20.07.08
14.28.35 Ricardo Floris 30.01.90 Pegasus Nijmegen 11.06.14
14.28.3h José Orvalho 1948 Tion Roosendaal 12.07.78
14.28.4h Martien vd Hoorn 18.03.53 AAV'36 Nijmegen 02.08.79
14.28.58 Latta Jiru Wago 23.08.84 Argo'77 Papendal 12.06.02
14.28.5h John Verhiel 23.09.59 Achilles-Top Sittard 19.07.86
14.28.61 Evert Gielen 16.08.71 Achilles-Top Vught 20.09.98
14.28.65 Mojalefa Kloprogge 15.09.01 PAC Oordegem 28.05.22
14.28.97 Jaap de Knegt 22.10.71 AVR Heusden 14.07.01
14.29.24 Mischa Hermans 06.08.03 Unitas Heusden-Zolder 02.07.22
14.29.2h Herman Kromhout 05.02.46 V&LTC Papendal 12.06.74
14.29.30 Ad Peeters 26.02.66 PSV Kerkrade 17.05.96
14.29.31 Sven Schoonebeek 30.01.97 Zaanland Amsterdam 26.05.23
14.29.46 Niels de Bruin 07.12.79 BAV Papendal 12.06.02
14.29.4h Wim Roovers 20.11.28 Thor Middelburg 28.06.58
14.29.4h Henk Kalf 22.01.47 GVAV Rapiditas Sittard 14.07.72
14.29.5h Douwe Jaarsma 1947 FIT Nijmegen 04.07.79
14.29.75 Erik Sanders 22.05.84 Nijmegen Wageningen 11.06.08
14.29.80 Nathan Houwaard 2005 Triathlon Nijmegen 17.06.23
14.29.88 Jeroen van Erp 05.11.70 Stap Vooruit Apeldoorn 27.06.97
14.29.8h JW Keesom 1933 AV'23 Rotterdam 29.05.60
14.30.06 Paul Hagedoren 25.12.67 Unitas Uden 29.05.94
14.30.0h Mike Fairley 1952 Quick Den Haag 25.06.77
14.30.17 Frank Reith 15.10.69 Tion Koblenz 22.06.90
14.30.1h Jan van Rijthoven 21.02.61 AVR'69 Papendal 29.06.90
14.30.1h Bob Winter 01.12.77 Lycurgus Oordegem 26.08.00
14.30.21 Cor Datema 19.09.71 GVAV Rapiditas Utrecht 19.08.00
14.30.22 Dennis Weijers 17.06.86 Phoenix Oordegem 04.07.09
14.30.2h Eyob Muller 08.09.67 Spark Leiden 22.09.88
14.30.41 Robert Jongh 05.10.71 Hellas Utrecht 29.05.98
14.30.4h Wil Willems 13.06.44 Kimbria Aken 27.07.66
14.30.4h Johan Antheunisse 1949 Marathon Roosendaal 20.09.78
14.30.4h Gerard Mentink 06.05.51 Daventria Den Haag 14.08.81
14.30.4h Hans vd Mortel 11.07.61 Deurne Papendal 30.05.90
14.30.90 Tom de Gelder 07.10.98 Olympus'70 Utrecht 04.08.23
14.30.9h Martin vd Ven 23.10.52 Attila Den Haag 14.08.81
14.30.9h Ed van Gemeren 30.01.61 AAV'36 Lisse 20.09.83
14.31.01 Mario vd Hoeven 1964 V&LTC Amsterdam 31.05.85
14.31.0h Ko vd Weijden 06.07.45 AV'23 Sittard 14.07.72
14.31.50 Ambroise Uwiragiye 13.12.80 SAV Utrecht 29.08.14
14.31.58 Pieter Fris 05.05.57 Sparta Amsterdam 31.05.85
14.31.6h Dirk de Bruyn 1936 Minerva Rotterdam 1964
14.31.6h Erik Punt 17.07.67 Rotterdam Apeldoorn 02.07.93
14.31.73 Maarten Hindriks 12.04.95 Groningen Atletiek Nijmegen 15.08.20
14.31.83 Jan Willem Schaar 24.08.75 Parthenon Utrecht 20.06.03
14.31.86 Jelmer vd Linden 15.10.96 Statina Utrecht 31.08.18
14.31.87 Matthew Neill 2001 Phanos Nijmegen 17.06.22
14.32.0h Kees Hopman 1946 Trias Heiloo 18.06.75
14.32.17 André Klappe 27.01.74 PEC Utrecht 08.08.97
14.32.1h Michael Stiemer 31.01.67 Altis Amsterdam 06.08.93
14.32.24 Jos van Leeuwen 24.06.61 Sparta Santpoort 27.06.90
14.32.2h Bert van Hamersveld 1954 AAC Amsterdam 03.06.84
14.32.4h Aad Steylen 01.08.35 Metro Rotterdam 18.06.67
14.32.54 Maikel vd Steen 31.05.92 Prins Hendrik Wageningen 15.06.11
14.32.77 Wessel van Veenen 27.10.95 Groningen Atletiek Utrecht 04.08.23
14.32.90 Jeroen Veldhuis 20.10.75 AAC Heusden-Zolder 18.07.09
14.32.96 Mark Jaspers 29.03.65 Unitas Keulen 27.08.89
14.32.97 Colin Bekers 21.09.79 LTES Heusden-Zolder 28.07.07
14.33.05 Tom Hoogeboom 08.09.01 Hylas Lisse 08.05.21
14.33.0h Henk Snepvangers 27.02.39 MOC'17 Maastricht 19.09.65
14.33.10 Pablo van Hoorn 2005 Altis Oordegem 28.05.23
14.33.2h Melchert Kok 20.09.58 Zaanland Lisse 20.09.83
14.33.40 David Hemstede 17.04.79 Atletico'73 Tilburg 08.07.01
14.33.5h Ruud Onland 07.01.55 MPM Drachten 26.09.82
14.33.7h William Slotboom 29.12.57 PAC Hengelo 11.07.83
14.33.7h Dick Tesselaar 02.07.57 Hollandia Vlaardingen 17.06.92
14.33.83 Emiel Berghout 1989 PAC Utrecht 04.08.23
14.33.84 Per Velraeds 2002 Caesar Utrecht 04.08.23
14.33.86 Abdi Hassan 1999 Cifla Brussel 26.05.24
14.33.89 Duncan Steenbakker 17.10.01 Castricum Utrecht 06.08.21
14.33.96 Bernard te Boekhorst 18.02.72 Phoenix Papendal 11.06.03
14.33.99 Tom Koetsenruijter 12.08.93 Thor Wageningen 06.06.14
14.34.02 Geart Jorritsma 03.05.96 Lichtlopen Breda 26.06.21
14.34.03 Bas Stigter 22.07.86 Aalsmeer Apeldoorn 02.07.22
14.34.12 Raymond vd Wel 04.04.70 PSV Hechtel 19.07.97
14.34.17 Remco Grasman 21.09.72 Almere'81 Gorinchem 06.05.97
14.34.1h Jos Scheyen 1940 Unitas Leiden 16.06.63
14.34.1h Jacques Valentin 06.09.55 Olympus'70 Den Haag 14.08.81
14.34.2h Lubbert Mulder 15.05.60 AV'34 Apeldoorn Papendal 19.05.91
14.34.4h Wim van Miltenburg 14.02.57 Hellas Utrecht 01.08.81
14.34.5h Jan Verloop 16.03.59 Bataven Amsterdam 17.07.87
14.34.67 Abraham Zewdie 22.08.64 Hellas Utrecht 06.05.94
14.34.6h Jan Fekkes 1929 DOS Duisburg 1956
14.34.6h Frans Verberne 20.09.56 Tartlétos Den Haag 12.08.83
14.34.6h Wycher Wiggemans 21.02.61 Ciko'66 Zwolle 01.06.86
14.34.75 René Bouwmeester 08.06.61 Zaanland Santpoort 27.06.90
14.34.88 Jody Tesselaar 13.09.74 Hera Heusden-Zolder 23.07.05
14.34.8h Bert Hillen 1951 Tion Papendal 04.06.75
14.34.90 Mike Barsaiyan 26.12.87 Hylas Heiloo 03.06.07
14.34.95 Neals Strik 10.12.73 BAV Ninove 03.08.96
14.34.95 Adnan Naanaa 23.03.80 AAC Amsterdam 06.06.04
14.35.18 Peter van Marrewijk 05.06.63 Olympus'70 Hilversum 08.06.87
14.35.1h Marco Soeteman 01.01.63 GVAV Nijgemen 12.10.85
14.35.20 Mark Pacqué 26.04.82 Sparta Tilburg 08.07.01
14.35.26 Cas Lutz 27.10.93 GAC Hilversum Oordegem 28.05.17
14.35.27 Michel Basemans 07.04.87 DES/DCLA Heusden-Zolder 18.07.09
14.35.30 Tjerk Conijn 17.01.87 Lycurgus Utrecht 29.08.14
14.35.3h Léon Classen 01.08.60 Swift Sittard 05.08.83
14.35.4h Wim van Gerven 22.12.41 De Spartaan Papendal 10.06.73
14.35.4h Jacques Denis 06.02.48 Sprint Papendal 16.06.73
14.35.4h Piet de Peuter 05.11.58 Phoenix Dormagen 17.07.77
14.35.56 Wilbert Touw 18.12.69 Achilles Etten-Leur Gorinchem 06.06.97
14.35.68 Achmed Aboebakar 04.04.97 Triathlon Nijmegen 17.06.23
14.35.6h Piet de Vries 1947 AV'55 Papendal 04.06.75
14.35.6h Bernard Hogeslag 1955 Daventria Sittard 08.07.77
14.35.7h Auke Postma 1949 AV'55 Groningen 27.04.80
14.35.7h Simon Blom 1955 Delta Sport Lebbeke 20.05.81
14.35.80 Ronald Klomp 08.03.62 Sprint Koblenz 29.06.91
14.36.14 Gerben IJpelaar 20.03.72 Attila Tilburg 11.09.94
14.36.21 Saïd Serifi Kenfaoui 15.02.73 Gouda Uden 25.06.05
14.36.3h John Boogaard 02.06.63 SAV Papendal 07.06.95
14.36.44 Roger Smeets 23.08.73 Caesar Kerkrade 04.07.04
14.36.4h Cor vd Burgt 1950 HAC Helmond Papendal 09.06.71
14.36.72 Ivo Bijl 28.06.93 Passaat Oordegem 27.05.18
14.36.8h Frank Assmann 15.12.66 Prins Hendrik Stiphout 21.06.88
14.36.9h Johan de Koning 07.06.74 Sprint Apeldoorn 10.09.93
14.37.01 Henry Tibben 02.08.62 GVAV Rapiditas Apeldoorn 05.07.96
14.37.11 Mark Hilberts 11.04.73 GAC Hilversum Papendal 01.07.95
14.37.2h Bert van Exsel 1954 Sprint Papendal 04.06.75
14.37.2h Menno Groenendal 1960 Liemers Zwolle 01.06.86
14.37.30 Ephrem Kuiper 1995 AAC Heusden-Zolder 15.06.24
14.37.46 Jan Klein-Douwel 02.12.66 PEC Zwolle 26.05.91
14.37.4h Frans Smit 22.08.58 Liemers Papendal 07.09.88
14.37.4h Jeffrey Himpers 21.09.70 Sprint Apeldoorn 10.09.93
14.37.5h Steven Sloof 06.03.65 GVAV Rapiditas Amsterdam 11.06.93
14.37.64 Joost la Lau 11.07.70 Bataven Gisingen 25.09.93
14.37.71 Freek vd Weerd 02.06.97 Sprint Oordegem 26.05.19
14.37.73 Marco van Erp 23.01.93 Leiden Atletiek Nijmegen 18.05.24
14.37.74 Ryan Oosting 09.05.01 Alington High, MA Greensboro 15.06.18
14.37.77 Hilbert de Vries 1978 Groningen Utrecht 09.05.03
14.38.04 Wouter Jansen 17.06.87 Cifla Heusden-Zolder 16.07.16
14.38.15 Milco Driessen 1988 Hellas/URT Ninove 21.07.12
14.38.1h Richard Litjens 17.02.55 Sprint Roosendaal 20.09.78
14.38.1h Joost Wessels 30.10.63 GVAV Rapiditas Amsterdam 25.06.93
14.38.20 Maurits vd Veen 12.09.67 CMS Boston 31.05.97
14.38.2h Kees Langelaan 15.06.56 AV'40 Lisse 29.05.83
14.38.43 Ralph van Houwelingen 26.07.94 Prins Hendrik Wageningen 21.07.23
14.38.47 Mart-Ruben Nijhuis 20.08.00 Triathlon Heusden-Zolder 15.07.23
14.38.4h Piet Wink 22.09.49 Phoenix Papendal 01.06.74
14.38.50 Dirk van Sijpveld 1995 VAV Ninove 16.07.22
14.38.54 Koos Verweij 05.04.71 OSS/Volo Valkenswaard 26.08.95
14.38.5h Ron Vlenterie 01.02.59 AAC Vught 13.05.84
14.38.5h John Vaessen 27.05.55 Unitas Stiphout 03.07.84
14.38.5h Stefan Beumer 28.04.81 AV'34 Apeldoorn Apeldoorn 08.04.00
14.38.75 Johnny Nagelhout 09.06.70 GAC Hilversum Tilburg 11.09.94
14.38.85 Jeroen Beumer 02.12.78 AV'34 Apeldoorn Utrecht 29.08.98
14.38.8h Albert-Jan Cohen Tervaart 1959 GVAV Rapiditas Groningen 29.06.83
14.39.02 Nabil Karimi 25.12.79 Typhoon Papendal 25.06.03
14.39.03 Marco Glastra 18.07.72 Vitalis Utrecht 25.07.97
14.39.0h Marinus de Schipper 1941 Ciko'66 1971
14.39.0h Peter Schouw 23.03.65 V&LTC Den Haag 01.05.88
14.39.0h Wim Paardekoper 15.09.65 Hague RR Leiden 27.09.90
14.39.0h Titus Mulder 15.05.61 AV'34 Apeldoorn Apeldoorn 10.09.93
14.39.22 Ronnie Overgaauw                        18.03.85 Dynamica Ninove 21.07.12
14.39.28 Reinier Burgemeester 14.05.73 Parthenon Utrecht 29.08.02
14.39.2h Wim Berendsen 1947 Ciko'66 Papendal 17.08.74
14.39.2h Martin Beck 1953 AAC Luik 18.05.75
14.39.2h Gert Tromp 13.03.62 Gemzen Papendal 07.09.88
14.39.2h Jan Koorevaar 11.12.61 Avantri Leiden 06.09.92
14.39.30 Wouter Timmer 14.10.71 Hellas Kerkrade 24.05.97
14.39.36 Frank Blikslager 26.12.92 Groningen Atletiek Tilburg 25.05.12
14.39.41 Simon Beemsterboer 11.11.81 Cialfo Wageningen 13.06.07
14.39.43 Paavo de Leng 2001 Groningen Atletiek Heusden-Zolder 15.07.23
14.39.48 Jeroen Zeinstra 06.02.75 LGPK Heusden-Zolder 31.07.04
14.39.4h Paul van Diepen 1954 AAC Heiloo 18.06.75
14.39.4h John Houter 1961 SAV Leiden 01.09.82
14.39.52 Benjamin Romkes 15.02.65 Zaanland Utrecht 22.07.94
14.39.5h Henk vd Oever 1965 Bataven Leiden 24.07.85
14.39.5h Michael Meyler 12.12.70 AAC Amsterdam 25.06.93
14.39.63 Jim Rothweiler 16.04.93 Holland Haarlem Nijmegen 15.08.20
14.39.68 Ries van Zon 29.11.85 Climax Wageningen 30.05.12
14.39.85 Yassine Loukili 05.03.96 Hellas Utrecht 31.08.18
14.40.0h Huib Dalebout 1955 AV'56 Merksem 02.09.82
14.40.1h Kees van Westerop 12.06.54 Phoenix Sittard 17.07.81
14.40.28 Wesley Mols 18.01.96 Cifla Nijmegen 08.06.18
14.40.2h Bert van Sijtveld 1944 AV'23 Papendal 09.06.71
14.40.2h Hamady el Hossiny 05.05.67 AV'34 Apeldoorn Deventer 26.06.92
14.40.3h Menno Lievers 20.08.59 SOS Utrecht 15.05.83
14.40.3h Max van Wersch 15.03.58 Achilles-Top Nijmegen 16.08.85
14.40.3h Sip Stal 17.05.54 Hellas Amsterdam 25.06.93
14.40.60 David Lightfoot 12.09.65 Sprint Eindhoven 27.05.90
14.40.61 Aden Joessoef Fara 03.04.77 AV'34 Apeldoorn Amsterdam 12.05.02
14.40.62 Reijer Klopman 16.11.63 GVAV Rapiditas Utrecht 02.06.95
14.40.64 Willem van Eeken 1994 ACO/Van Elderen Utrecht 03.05.24
14.40.6h Martin Daniëls 1952 HAC Nijmegen 04.07.79
14.40.6h Kor Louws 16.10.55 De Gemzen Papendal 31.08.79
14.40.76 Jeroen Maas 29.11.82 Sprint Nijmegen 25.05.11
14.40.7h Wim Ogink 1951 Hellas Utrecht 19.06.81
14.40.98 Stijn van Geene 1998 Phanos Oordegem 26.05.19
14.40.9h Ton Teepe 1954 V&LTC Haarlem 20.06.82
14.41.06 Timothy Vergauwen 25.03.92 Velocitas Heusden-Zolder 13.07.13
14.41.09 Karsten Kruck 12.06.78 Pegasus Papendal 13.06.01
14.41.0h Johan ten Kate 08.05.64 Sprinter Papendal 30.06.89
14.41.0h Domien Brandsma 19.09.61 Waterweg Vlaardingen 17.06.92
14.41.13 Marco Ramaekers 02.08.75 Weert Utrecht 29.08.98
14.41.21 Roman Vinken 02.10.72 STAP Utrecht 19.08.00
14.41.34 Michael Meijer 12.12.70 AAC Utrecht 02.06.95
14.41.3h Jan van Laarhoven 1948 Hulst Kessel-Lo 30.08.79
14.41.43 Wil Pepels 14.07.58 Caesar Sittard 23.05.93
14.41.44 Michael Tesfahiwet 2002 Unitas Heusden-Zolder 20.07.19
14.41.4h Abel Knol 1956 GVAV Rapiditas Nijmegen 04.07.79
14.41.56 Mark Kwakernaak 11.09.84 Parthenon Heusden-Zolder 31.07.04
14.41.5h Wil Rindt 1953 PSV Stiphout 03.07.84
14.41.62 Nico Hamers 20.05.63 Heythuysen Sittard 05.08.95
14.41.63 Jonathan Venema 2001 GAC Hilversum Zwolle 12.05.23
14.41.6h Harry Driessen 21.04.56 PSV Stiphout 22.06.82
14.41.6h Dick van Zalinge 01.01.59 Edam Den Haag 29.06.84
14.41.86 Peter Jansen 23.03.64 Sprint Utrecht 16.06.91
14.41.8h Lou Simons 1950 Keien Papendal 16.06.82
14.41.8h Paul Kraakman 17.03.63 Edam Den Haag 29.06.84
14.41.97 Mochtar Chrifi 19.03.73 Stap Vooruit  Papendal 13.06.01
14.41.97 Patrick Franken 16.01.74 Unitas Papendal 09.06.04
14.41.99 Pepijn Greeven 1992 Phanos Utrecht 03.05.24
14.42.00 Michiel van Nispen 14.10.82 Sprint Nijmegen 25.05.11
14.42.1h Ad Diederen 15.09.60 Unitas Sittard 23.08.86
14.42.29 Nick van Tol 04.05.90 GAC Hilversum Nijmegen 29.05.21
14.42.2h Arie Meeuwissen De Spartaan 1966
14.42.2h Jan Zijderlaan 1941 Gouda Amsterdam 24.08.66
14.42.2h Jaap van Duijvenvoorde 27.02.63 Bataven Leiden 22.08.90
14.42.3h Paul Kolb 1954 Ciko'66 Nijmegen 01.06.81
14.42.41 Jaouad el Bouazzaoui 02.04.80 Rotterdam Santpoort 25.04.04
14.42.41 Thom Reynders 02.07.99 SE Louisiana/Unitas Lisse 08.05.21
14.42.47 Ilias el Khattabi 16.07.01 Rotterdam Atletiek Amersfoort 13.09.20
14.42.4h Arjen Guikema 1947 Ciko'66 Papendal 17.08.74
14.42.4h Rien van Haperen 10.01.52 Prins Hendrik Lebbeke 31.05.78
14.42.66 Rens Dekkers 29.11.81 Hera Heusden-Zolder 31.07.04
14.42.74 Jan Kortekaas 16.09.63 Leiden Hechtel 19.07.97
14.42.8h Han Kulker 15.08.59 Bataven Leiden 22.04.90
14.42.92 Ronald Groot 21.03.66 AAC Utrecht 20.08.93
14.43.11 Mohammed Raggani 09.10.76 Phanos Papendal 13.06.01
14.43.1h Hein Veld 1943 Avon Dormagen 17.07.77
14.43.20 Jasper Boot 03.12.93 Leiden Atletiek Ninove 16.07.22
14.43.2h Koen Dudink 20.11.62 SAV Amsterdam 17.07.87
14.43.2h Don Jassies 08.04.62 AVR Leiden 24.09.87
14.43.4h Jan Schooltink 1941 Cialfo 1964
14.43.4h Theo van Kouteren 1951 Suomi Haarlem 14.05.78
14.43.4h Herman Jolink 1959 Liemers Utrecht 25.05.86
14.43.64 Tsega Kifle 2000 AV'23 Heusden-Zolder 15.06.24
14.43.68 Han Wolsing 17.01.65 Altis Utrecht 30.07.93
14.43.6h Edwin Kok 04.11.71 Keien Amsterdam 11.06.93
14.43.75 Hessel Posthuma 30.08.82 Castricum Heusden-Zolder 31.07.04
14.43.7h Wil Kortenray 07.11.39 Kimbria Sittard 21.07.78
14.43.8h Hisjem Frey 16.10.70 Sagitta Santpoort 21.05.95
14.44.08 Arjen vd Logt 07.06.90 Phoenix Oordegem 27.05.18
14.44.0h Jo vd Hoogen 1943 HAC Helmond 1971
14.44.0h Frans Visser 1954 Liemers Zevenaar 16.06.82
14.44.0h Ger Zwartendijk 04.04.69 Sprint Leiden 18.09.91
14.44.17 Rasjid Mohammadi 07.07.67 Atos Utrecht 07.08.98
14.44.18 Kees Hordijk 1956 Haarlem Amsterdam 23.06.85
14.44.26 Tim Temmink 29.11.54 Startbaan Utrecht 16.06.91
14.44.2h Addoella Boechmala 1951 PEC Nijrnegen 27.06.80
14.44.46 Maureen Koster 03.07.92 AAV'36 Rome 07.06.24
14.44.4h Jan Oosterman 1933 Suomi Wassenaar 15.05.58
14.44.4h Vincent ter Laak 01.01.60 Olympus'70 Lisse 20.09.83
14.44.4h Vincent Terlaak 1960 Olympus'70 Lisse 20.09.83
14.44.4h Louis Dam jr 23.10.62 Lycurgus Leiden 18.09.91
14.44.52 Cas Wille 2001 Phoenix Nijmegen 17.06.23
14.44.57 Alex van Tilburg 15.02.71 Thor Uden 30.06.01
14.44.5h Erwin Nederlof 1962 Sliedrecht Sport Roosendaal 16.07.87
14.44.5h Benny Verstege 03.07.68 Hanzesport Apeldoorn 10.09.93
14.44.76 Benjamin Romkes 15.02.65 Zaanland Amsterdam 05.06.05
14.44.80 Guus Huls 21.09.70 Atos Amsterdam 08.08.97
14.44.8h Jos vd Boer 1948 Sprint Sittard 21.07.78
14.44.8h Hans Vrolijk 1953 Sparta Den Haag 01.07.83
14.44.92 Ronald Cockx 03.09.94 DJA Breda 26.06.21
14.45.0h Lou Polak 1946 Metro 1974
14.45.2h Jan Honcoop 1943 Hellas Papendal 04.06.75
14.45.2h Remco Peetoom 08.03.55 AAC Amsterdam 18.09.92
14.45.3h Walter van Rossum 1951 ROVS Den Haag 22.07.81
14.45.42 Fabian ten Kate 28.07.92 Vitalis Nijmegen 29.05.21
14.45.4h Hans Spitzen 1952 Start'78 Sittard 21.07.78
14.45.6h Fred Kooiman 07.02.66 Sliedrecht Sport Amsterdam 28.07.89
14.45.70 René van Dijke 25.01.74 Parthenon Uden 03.07.99
14.45.8h Fred Oudshoorn 1951 Haag'68 Den Haag 07.09.75
14.45.8h Aarnoud Huisman 11.05.68 Horror Lommel 06.07.86
14.45.91 Jos Faber 01.02.66 Nijkerk Nijmegen 21.08.87
14.45.96 Gadisa Abebe 09.05.82 PSV Utrecht 16.07.04
14.45.9h Ronald Goossens 1955 PSV Stiphout 01.07.86
14.45.9h Merlijn Trouw 13.01.71 AAC Amsterdam 18.09.92
14.46.00 Jan van Ommen 21.09.69 Cialfo Uden 30.06.01
14.46.00 Gerard van Hezik Prins Hendrik Utrecht 10.09.04
14.46.04 Vincent Mensen 28.10.90 Leiden Atletiek Amsterdam 02.08.15
14.46.0h Jan Timmermans 1951 AV'34 Apeldoorn Nijmegen 27.06.80
14.46.0h Henk Cysouw 1959 Sprint Stiphout 03.07.84
14.46.0h Ron Kalisvaart 03.03.60 Sparta Amsterdam 27.07.90
14.46.16 Niels Verhagen 1998 Oss'78 Utrecht 03.05.24
14.46.23 Michel Brons 11.02.83 Almere'81 Papendal 09.06.04
14.46.2h Johan Smet 20.07.59 AAC Amsterdam 17.07.87
14.46.33 Michiel Meulemans 13.08.84 Run-Inn Heusden-Zolder 02.07.20
14.46.3h Jack Spijkerboer 1953 GM Best Nijmegen 04.07.79
14.46.3h Luuk Steenbergen 08.12.62 Bataven Leiden 22.08.90
14.46.41 Alex Mutsaars 24.11.62 Sliedrecht Utrecht 25.07.97
14.46.4h Peter Appelman 29.06.56 DEM Roosendaal 23.08.77
14.46.4h Ruud van Weerden 1963 Prins Hendrik Nijmegen 14.06.85
14.46.4h Johan Kuijpers 06.03.65 Festina Sittard 13.09.85
14.46.51 Niels te Pas 1996 LAAC Nijmegen 15.06.19
14.46.65 Tecle Mekonnen 24.05.82 Nijmegen Atletiek Nijmegen 27.05.15
14.46.6h Henk Salentijn 1958 Swift Neerpelt 31.08.83
14.46.6h Ad Coolbergen 30.08.63 Haarlem Amsterdam 19.08.89
14.46.7h Rian Arends 05.06.63 Argo'77 Zwolle 19.07.88
14.46.8h Jack vd Broek 29.04.66 GVAC Weert 17.05.87
14.46.94 Daan Kers 03.04.68 Ciko'66 Eindhoven 24.07.99
14.46.9h Dave Cameron 01.01.58 AV'40 Leiden 01.06.86
14.46.9h Clemens Vollenbergh 27.08.63 Keien Groningen 02.06.91
14.47.0h Hein Daams 1949 PSV Papendal 16.06.73
14.47.0h Jan Reynders 09.10.50 Kimbria Sittard 28.04.78
14.47.0h Maarten Wakelkamp 1954 V&LTC Den Haag 18.08.85
14.47.0h Gerard van Lent 03.12.56 AAC Leiden 26.09.89
14.47.0h Paul Römkens 08.08.67 GVAV Rapiditas Nijmegen 07.05.93
14.47.11 Lars Cazander 29.11.92 Hellas Wageningen 05.07.19
14.47.21 Casper vd Putten 20.05.95 Asterix Uden 01.05.22
14.47.2h Hans vd Mortel 11.07.61 Deurne Papendal 10.06.92
14.47.30 Casper Ravensbergen 19.04.66 Bataven Leiden 29.05.94
14.47.34 Illian Martens 08.08.00 Cifla Nijmegen 15.06.19
14.47.45 Jahala Awal Aman 1999 Argo Gaanderen Utrecht 30.08.19
14.47.4h Hans van Kasteren 17.11.42 Fortuna Vlaardingen Papendal 10.06.73
14.47.4h Bert Jacobse 1952 Kirnbria Sittard 03.06.77
14.47.4h Hans Wubben 08.06.63 AAV'36 Leiden 04.07.97
14.47.54 Mohammed Labquira 1976 Haag Atletiek Apeldoorn 14.06.06
14.47.69 Peter Wielaard 14.12.67 Hellas Utrecht 12.08.94
14.47.6h Bert Klop Horror Oirschot 06.06.75
14.47.95 Zachary Freudenberg 07.07.78 Vitalis Papendal 11.06.03
14.47.9h Paul de Greef 1961 Weert Nijmegen 14.06.85
14.48.0h Wim Hol 1941 Hercules Haarlem 20.06.79
14.48.18 Abdala Elmi Rafle 1974 Castricum Tilburg 08.07.01
14.48.1h Stef Harweg 05.12.64 Haasje Uden 10.09.97
14.48.20 Sepp Vermeulen 17.11.59 Scheldesport Terneuzen 21.06.92
14.48.27 Pieter Luijendijk 17.10.71 Energie Gorinchem 25.06.96
14.48.2h Johan de Vlieger 12.12.58 Atletica Den Haag 21.06.85
14.48.42 Edwin de Leeuw 06.01.74 AV'56 Merksem 16.06.93
14.48.4h Jef Lataster 27.02.22 Avon Brussel 01.06.52
14.48.4h Paul Chardon 01.01.54 Sprint Breda 24.05.87
14.48.55 Wil Goessens 27.06.62 Unitas Sittard 27.06.92
14.48.58 Jorik van Egdom 16.05.95 VAV Nijmegen 18.05.16
14.48.5h Wibo Lelieveld 07.05.57 Bataven Leiden 25.09.86
14.48.5h Gavin Dalton 01.01.53 Afcent Sittard 18.08.87
14.48.6h Jack van Eekelen 27.01.35 Thor 1969
14.48.6h Rini Marijnissen Thor 1969
14.48.6h Jan de Bart 09.12.58 AV'56 Roosendaal 23.08.77
14.48.6h Marcel Tesselaar 26.06.69 Hera Heiloo 10.08.01
14.48.71 Camille Neeter 19.01.68 Hellas Utrecht 16.06.91
14.48.73 Tom Disveld 01.09.84 AAC Rotterdam 17.09.20
14.48.76 Rob Bravenboer 19.12.70 Prins Hendrik Heusden-Zolder 02.08.03
14.48.7h Frans Burger 18.02.57 Spado Roosendaal 02.07.80
14.48.8h Ad vd Heijning Volt 1969
14.48.8h Paul Peeters 1948 Achilles-Top 1972
14.48.8h Hans Bader 07.06.65 Phoenix Amsterdam 11.06.93
14.48.9h Maarten van Maanen 1961 Bataven Hengelo 13.06.87
14.49.0h Han Jansen 1958 Argo'77 Groningen 17.05.81
14.49.0h Henk van Leeuwen 1952 Bataven Den Haag 22.07.81
14.49.1h Arne Evers 1947 AAC Den Haag 26.07.79
14.49.1h Corné Peters 21.01.66 Spado Eindhoven 11.06.89
14.49.27 Michel Doeser 05.02.69 Typhoon Hechtel 19.07.97
14.49.2h Meindert Koopman 1957 Daventria Zevenaar 23.06.85
14.49.32 Edwin Slijkhuis 17.12.87 Groningen Atletiek Wageningen 16.06.17
14.49.33 Erik Niemeijer 15.07.79 Sprint Wageningen 02.06.10
14.49.34 Paul Verkley 03.05.73 Gouda Alphen 08.09.96
14.49.35 Sten Stoltenborg 10.10.96 Haarlemmermeer Oordegem 26.05.19
14.49.39 Jack Hopmans 28.12.67 Spado Uden 28.06.97
14.49.40 Fred van Zoest 03.07.60 AV'47 Lisse 26.05.91
14.49.51 Robert Boer 22.06.65 Rotterdam Hoorn 24.09.89
14.49.58 John Philipsen 21.09.74 Deurne Uden 30.06.01
14.49.7h Remy van Oosterhout 1957 Nijrnegen Nijrnegen 03.09.80
14.49.7h Angelo Timas 04.09.67 AAC Amsterdam 06.08.93
14.49.7h Ferdy vd Heide 28.10.85 Hera Amersfoort 21.06.09
14.49.84 Hakim Najib 10.08.77 Haag Atletiek Uden 01.07.00
14.49.9h Thomas Pieper 29.09.63 Hague RR Leiden 04.07.97
14.50.0h Harry Honselaar 1948 Blauw Wit Nijrnegen 03.09.80
14.50.15 Arne Mulder 20.06.90 BB-lopers Oordegem 29.05.16
14.50.17 Taco Wehrung 31.12.71 Unitas Venlo 09.06.94
14.50.18 Ad Verwey 07.11.78 Typhoon Utrecht 21.06.02
14.50.1h Jos Kaptein 15.03.65 Trias Leiden 25.09.86
14.50.2h Fred Rademaker 1961 V&LTC Utrecht 01.08.86
14.50.37 Arne vd Linde 2001 PAC Apeldoorn 21.04.23
14.50.45 Peter Janssen 08.07.85 Prins Hendrik Heusden-Zolder 22.07.06
14.50.4h Hans vd Griendt 17.07.67 Atletica Terneuzen 27.08.95
14.50.50 Peter van Egdom 15.08.61 LGPK Emmeloord 28.05.94
14.50.5h Willy te Marvelde 1952 ASV Papendal 04.06.79
14.50.5h Erik Sier 18.12.63 Edam Leiden 28.09.89
14.50.5h Willem van Veenendaal 31.01.62 Phoenix Uden 10.07.91
14.50.66 Job Dusch 16.12.81 Scopias Kerkrade 08.07.00
14.50.67 Lauran Beijens 16.09.92 Attila Uden 01.05.22
14.50.8h Hans Vugts 01.01.60 AAV'36 Leiden 02.09.87
14.50.8h Patrick Weijers 09.01.70 Haasje Uden 30.08.95
14.50.92 Peter-Jan Hardenbol 03.11.91 Hellas Heusden-Zolder 22.07.17
14.50.93 Christiaan Hemstede 17.04.79 Sisu Uden 01.07.00
14.51.05 Ian Murdoch 10.07.80 Hylas Amersfoort 21.06.09
14.51.0h Henk Ravensbergen 12.10.56 Bataven Leiden 17.06.90
14.51.13 Joost Blokland 07.02.82 Gouda Amsterdam 25.04.04
14.51.1h Peter Havermans 1952 Marathon Haarlem 20.06.79
14.51.1h Erik Schurink 11.07.56 AAC Lisse 18.06.85
14.51.23 Godfrey Ramokoné 12.05.85 Haarlem Heusden-Zolder 28.07.07
14.51.25 Susan Kuijken-Krumins 08.07.86 Seven Hills/Cifla Brussel 01.09.17
14.51.26 Richard Smulders 13.03.75 PSV Oordegem 09.07.94
14.51.2h Rob van Schooten 28.07.55 AAV'36 Utrecht 01.08.86
14.51.37 Harm Sengers 27.08.82 Eindhoven Atletiek Wageningen 15.06.11
14.51.37 Erwin Harmes 30.10.81 Dynamica Utrecht 29.08.14
14.51.3h Richard Beumer 20.12.68 Ciko'66 Nijmegen 18.09.87
14.51.3h Wilfred Kiplagat Samoei 25.09.65 Keien Oss 05.06.96
14.51.4h Ruud Sleper 1950 AV'34 Apeldoorn Zevenaar 17.06.81
14.51.4h Dick ten Bruggencate 30.04.52 Trias Lisse 15.05.83
14.51.5h Herman de Jong 17.02.46 Phoenix Utrecht 1960
14.51.60 Dennis Klasen 23.02.69 Thor Roosendaal 06.09.93
14.51.63 Patrick de Vos 1996 AV'56 Ninove 16.07.22
14.51.73 Pepijn vd Westerlo 28.06.94 Eindhoven Atletiek Utrecht 05.08.22
14.51.7h Paul Bekers 1959 GVAC Stiphout 28.06.83
14.51.7h Jos Mols 26.11.62 Nijmegen Vught 15.07.93
14.51.86 Christiaan Bosselaar 31.05.82 Holland Haarlem Wageningen 16.06.17
14.51.8h André Kolders 1955 Sliedrecht Sport Leiden 08.05.82
14.51.8h Nico van Lent 29.10.54 Oss'78 Amsterdam 30.06.89
14.51.94 Kris van Leeuwen 1996 AV'23 Wageningen 24.06.22
14.51.95 Lornah Kiplagat 20.03.74 Hylas Utrecht 21.06.02
14.51.97 Herman Couperus 11.04.65 Altis Utrecht 24.07.98
14.52.0h Arno Schout 1952 Hulst Papendal 12.06.74
14.52.0h Ton Rovers 1953 Valkenswaard Stiphout 21.06.88
14.52.14 Rick van Laarhoven 28.07.78 Hulst Papendal 13.06.01
14.52.15 Frans Thuys 1955 AAC Amsterdam 04.09.83
14.52.17 Rob Adriaens 15.12.74 Climax Papendal 11.06.03
14.52.18 Koen van Dijk 1991 Triathlon Utrecht 04.08.23
14.52.19 Jos Sukel 14.06.75 Prins Hendrik Uden 04.07.98
14.52.20 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek Utrecht 30.08.19
14.52.2h Tom Fairley Quick Papendal 25.05.75
14.52.2h Robert Strik 14.01.48 BAV Amstelveen 26.08.79
14.52.37 Gert van Bergen 01.08.64 AAC Amsterdam 26.05.91
14.52.3h Guust Bours 1950 Hulst Merksem 18.08.77
14.52.3h Ronald de Koster 1958 Attila Stiphout 28.06.83
14.52.62 Jan Korevaar 11.12.61 Avantri Leiden 15.09.91
14.52.74 Guus Winkelmolen 1998 Feniks Amsterdam 26.05.23
14.52.76 Alexander vd Vooren 04.12.85 Atverni Wageningen 13.06.07
14.52.7h Ronald de Graaf 13.08.70 AAV'36 Leiden 04.07.97
14.52.8h Hans vd Voorden 04.11.62 Bataven Leiden 22.09.88
14.52.98 Wil Does 01.03.65 Hylas Santpoort 25.06.97
14.52.9h Fons Siemonsma 1957 AV'55 Nijmegen 03.09.80
14.53.0h Ad Rooijmans 1957 Thor Papendal 10.06.79
14.53.0h Leon vd Velden 1957 AV'56 Vught 28.06.88
14.53.12 Ronald Bassa 11.02.75 Keien Utrecht 01.09.01
14.53.1h Ed Blacha 12.11.67 Avon Sittard 22.09.90
14.53.2h Robin Bijsterveld 19.12.69 Kronos Nijmegen 14.08.92
14.53.35 WiI Goessens 27.06.62 Unitas Den Haag 17.06.90
14.53.3h Henk Klop 18.04.62 Fortuna Vlaardingen Lisse 30.08.88
14.53.41 Daniël Rewijk 26.06.75 SAV Heusden-Zolder 23.07.05
14.53.44 Rick Paffen 13.04.96 Atletiek Maastricht Roermond 04.07.21
14.53.4h Ralph van Kasteren 1949 Metro Papendal 16.06.73
14.53.4h Dave Warrens 01.01.62 Blauw-Wit Amsterdam 01.07.88
14.53.4h Rian vd Broeke 23.02.61 Atletica Middelburg 21.08.90
14.53.4h Keesjan Schuurman 27.07.63 Unitas Leiden 18.09.91
14.53.67 Erik Bolding 1983 Start'78 Zwolle 10.05.19
14.53.6h NN Evers Trekvogels 1961
14.53.6h Viktor Bezelev 05.06.63 Athlos Emmeloord 05.05.96
14.53.7h NN de Haas Holland Leiden 1961
14.53.8h Zeger de Ruyter 17.01.52 Typhoon Utrecht 20.05.86
14.53.90 Nick Marsman 21.12.97 ACO/Van Elderen Heerde 18.05.18
14.53.99 Pim Bijl 1992 PAC Rotterdam 02.09.22
14.53.9h Gerard van Bergen 01.08.64 AAC Amsterdam 14.07.89
14.54.04 Harald van Doorn 03.09.64 Lycurgus Heusden-Zolder 23.07.05
14.54.0h Léon Verheyen 1957 Tartlétos Nijmegen 24.08.84
14.54.1h Rob Kleine 1952 DEM Roosendaal 20.09.78
14.54.27 Martijn Oonk 1993 LAAC Utrecht 04.08.23
14.54.2h A Jansen 1939 De Keien 1970
14.54.2h Steven Wijker 06.02.67 Trias Krommenie 19.05.86
14.54.2h Piet Kuys 25.11.59 Castricum Leiden 27.09.90
14.54.32 Jochem Wiersma 2006 Passaat Nijmegen 18.05.24
14.54.34 Rasjid Ben Meziane 25.06.68 Delta Sport Leiden 29.05.94
14.54.39 Sybren Mulder 17.02.83 Groningen Atletiek Steenwijk 03.04.10
14.54.3h Jan Bouman 1958 Hercules Haarlem 20.06.79
14.54.3h Elbert Voogt 23.08.56 Veluwe Papendal 07.09.88
14.54.42 Bas ten Dam 24.07.91 AV'23 Oordegem 23.05.15
14.54.49 Sam Kraaijeveld 1999 Passaat Utrecht 07.08.20
14.54.78 Sibren Lochs 1994 Hellas Wageningen 24.06.22
14.54.7h Henk Nugteren 1952 AAC Den Haag 13.05.79
14.54.7h Sjaak van Schie 1958 Bataven Leiden 09.09.88
14.54.82 Erwin Harmes 30.10.81 González Amsterdam 02.08.15
14.54.8h Gerrit van Essen 1948 Edam Haarlem 09.05.82
14.54.8h Fridtjof Koomen 15.10.62 Trias Krommenie 04.07.86
14.54.95 Adriaan Fransen 18.06.90 AAC'61 Tilburg 25.05.12
14.54.96 Rudi vd Lelie 23.09.72 AV'55 Emmeloord 05.05.96
14.54.9h Ruud Moelands 1977 Sprint Papendal 11.06.98
14.55.01 Koen van Haaster 1988 Hera Utrecht 05.08.22
14.55.02 Remco Snippe 19.06.93 Unitas Heusden-Zolder 18.07.15
14.55.0h WJ van Zeeland 1954
14.55.0h Buck Schroots 1959 Sliedrecht Sport Dordrecht 29.08.87
14.55.1h Peer vd Ven 1948 Prins Hendrik Nijmegen 09.07.80
14.55.24 Casper Dirks 31.03.73 Argo'77 Rotterdam 05.09.97
14.55.27 Susan Chepkemei 25.06.75 Deurne Oslo 13.07.01
14.55.2h Jan Sinnige 1958 DEM Krommenie 14.07.81
14.55.2h Michel Ziekman 16.09.66 Valkenswaard Nijmegen 19.09.86
14.55.3h Paul Grimbergen 28.04.57 De Spartaan Lisse 20.09.83
14.55.42 Pim Gouw 27.12.85 Zuidwal Amersfoort 11.05.05
14.55.4h Wilbert vd Bosch 1961 Achilles EL Vught 29.05.83
14.55.4h Gerard Huynen 13.09.53 AAC Amsterdam 25.04.86
14.55.4h Wessel Koopmans 01.04.62 DOS Kampen Amersfoort 14.06.89
14.55.51 Henk Raassens 23.12.70 Venray 26.05.91
14.55.52 Joost Vollaard 28.01.72 Nijmegen Sittard 08.09.91
14.55.54 Rob Hoevenaars 11.06.74 Keien Uden 04.07.98
14.55.56 Vincent Stolp 14.11.71 Lycurgus Utrecht 16.06.91
14.55.56 Ruben Garretsen 1999 Argo Gaanderen Nijmegen 18.05.24
14.55.59 Erik Hopman 12.05.60 Trias Leiden 15.09.85
14.55.5h Okke-Jan Bosker 09.10.65 GVAV Groningen 23.05.87
14.55.66 Marco Otten 13.03.94 Het Haasje Wageningen 19.08.22
14.55.68 Christian Bakker 27.07.69 PSV Uden 03.07.99
14.55.6h Henk van Eck 14.10.56 GAC Gemert Uden 30.08.95
14.55.79 Roland Coray 23.11.66 Attila Weert 08.09.91
14.55.81 Jaco Luijendijk 18.03.76 Leiden Utrecht 10.08.01
14.55.88 Rlchard vd Weijden 06.06.64 LAAC Apeldoorn 17.06.95
14.55.8h Johan Brands 1951 Attila Papendal 30.04.74
14.55.8h Rinus van Blankers 1958 Ciko'66 Lisse 20.09.83
14.55.99 Rachid el Abouchi 16.08.69 AVR Lisse 26.05.91
14.56.24 Ali el Jarlifi 23.10.75 Sparta Dordrecht 21.05.95
14.56.27 Henk van Velzen 16.09.52 Bataven Leiden 29.05.94
14.56.28 Wilbert van Vliet 03.01.89 Venloop Wageningen 16.06.17
14.56.2h Cees Verhoef 1950 Hellas 1972
14.56.2h Alex Vluggen Kimbria 1972
14.56.2h Willem Verriet 1958 Cifla Papendal 31.05.82
14.56.2h Marcel de Kievith 1947 Thor Roosendaal 10.06.82
14.56.2h Bert Wenker 1963 Holland Hoorn 31.08.86
14.56.2h Ed Janssen 30.01.65 Unitas Sittard 24.08.91
14.56.37 Jeroen van Dijke 25.01.74 Leiden Leiden 22.05.05
14.56.3h Mario Eskes 1962 Waterland Amsterdam 24.07.88
14.56.3h Danny Streefkerk 01.05.59 Hellas Nijmegen 08.09.89
14.56.43 Carsten Kok 2005 Fortius Papendrecht 25.03.23
14.56.4h Jos Renne 1957 Holland Leiden Roosendaal 12.07.78
14.56.4h Dick Bakker 1951 Hera Den Haag 28.07.82
14.56.5h Ton van Hoesel 1952 Attila Valkenswaard 11.06.78
14.56.64 Klaas Smit Hechtel 07.08.99
14.56.6h Wouter Hagemeijer 1950 Hellas Krommenie 08.08.86
14.56.79 Harry Weians 12.04.60 Nijmegen Krommenie 25.06.89
14.56.79 Leonard van Putten 10.07.76 AVR Heusden-Zolder 05.08.00
14.56.7h Toine van Leent 24.10.60 Sprint Breda 28.07.85
14.56.87 Simon Bell 06.05.66 LAAC Apeldoorn 05.07.96
14.56.8h Ger Ettes 26.11.58 AAC Krommenie 31.08.86
14.56.8h Gerard Hendriks 28.05.55 PEC Amsterdam 28.07.89
14.56.93 Angelo Obrie 29.03.68 Schelde Sport Terneuzen 26.09.89
14.56.96 Wouter Kegge 10.02.84 Clytoneüs Amsterdam 25.04.10
14.56.9h Lesley Wood 1946 Afcent Striders Sittard 25.06.80
14.56.9h Bert van Delden 1953 Rotterdam Lille 26.05.81
14.56.9h Bert van Nunen 1957 Keien Veldhoven 23.06.85
14.56.9h Huub Kurvers 01.11.61 Caesar Sittard 24.08.91
14.57.05 Dennis Tilburg 20.04.66 Almere'81 Amsterdam 08.06.01
14.57.0h Rob de Neef 1959 Thor Nijmegen 08.08.86
14.57.0h Wim de Heij 1962 Tion Hengelo 13.06.87
14.57.18 Arthur Schramade 21.09.69 Cifla Nijmegen 25.05.02
14.57.1h Veron Lust 12.01.63 Nea Volharding Santpoort 17.06.90
14.57.21 Kees van Dommele 15.09.49 Haarlem Andenne 09.05.91
14.57.2h William Augustinus 04.04.67 Sparta Leiden 25.09.86
14.57.2h Gery van Huisstede 13.12.64 GAC Hilversum Santpoort 23.06.88
14.57.2h Gert de Ruijgt 26.02.58 Pijnenburg Amstelveen 16.06.91
14.57.2h Danny Hendrix 04.06.70 Unitas Valkenswaard 30.06.94
14.57.32 Charles Khazoom 1993 Kronos Wageningen 22.07.16
14.57.32 Rens Smeets 1997 Weert Heusden-Zolder 15.06.24
14.57.3h Mike Hurd 1945 Afcent Striders Hengelo 23.06.83
14.57.48 Danny in 't Veen 29.08.72 Ilion Vught 17.06.01
14.57.4h Willem de Weerdt 1955 Hattem Zwolle 10.09.87
14.57.6h J van Rijn Pegasus 1969
14.57.6h Kees de Munck 10.10.53 Ilion Zoetermeer 05.06.91
14.57.79 Matt de Haas 2000 Saint-Louis/Olympus'70 Utrecht 04.08.23
14.57.7h Huub Zitsen Achilles-Top 1967
14.57.7h Piet Wagemakers 02.12.68 Thor Roosendaal 10.08.93
14.57.81 Nout Jansen 04.10.89 Tartlétos Utrecht 31.08.12
14.57.82 Melvin Franken 1991 DJA Rotterdam 17.09.20
14.57.85 Thijmen vd Loop 1992 Vitalis Nijmegen 17.06.22
14.57.87 Eduard Grob 09.01.93 GAC Hilversum Oordegem 28.05.17
14.57.92 Noal Berite 22.01.91 AV'23 Amsterdam 26.07.14
14.57.9h Johan van Wieringen 1963 Bataven Leiden 02.09.87
14.58.02 Khalid Mokhtari 09.07.93 PAC Rotterdam 17.09.20
14.58.13 Bob te Lindert 12.10.98 Argo Gaanderen Nijmegen 02.06.17
14.58.19 Yoram Polak 1996 Passaat Utrecht 04.08.23
14.58.1h Siem Boekel 06.09.61 Hera Lisse 20.09.83
14.58.1h René Schepers 25.11.55 Unitas Sittard 12.09.86
14.58.31 Erik Leusink 04.07.89 HAC'63 Utrecht 01.09.17
14.58.44 Folkert vd Krol 01.02.72 Energie Rotterdam 05.09.97
14.58.48 Jaap Witte 11.12.82 TDR Oordegem 01.06.13
14.58.4h Peter Marsh 1950 Afcent Striders Sittard 20.07.84
14.58.4h Nick Doorn 25.07.60 Zaanland Amsterdam 06.08.93
14.58.54 Kamiel Jacobs 1992 Haasje Nijmegen 28.05.22
14.58.5h Peter vd Broek 1967 Marathon Vlissingen 18.06.86
14.58.5h Martin Jansen 24.08.56 Hanze Sport Papendal 07.09.88
14.58.5h Dave Roberts Heiloo 21.06.98
14.58.66 Taco Schaaf 1987 Berthold Berger Utrecht 03.05.24
14.58.6h Remko Riebeek 07.04.69 PSV Vught 15.07.93
14.58.7h Marinus Schoonen 1957 Thor Roosendaal 09.07.86
14.58.83 Seppe vt Westende 09.10.95 Leiden Atletiek Heerhugowaard 22.05.22
14.58.87 André van Kesteren 28.02.62 Altis Amersfoort 25.08.95
14.58.89 Jacob Vos 01.02.64 Argo'77 Utrecht 16.06.91
14.58.8h Jos Verbeek 09.11.62 Olympus'70 Den Haag 22.07.81
14.58.8h Wim Koevoets 18.12.71 Parcival Vught 15.07.93
14.59.05 Jan Winters 16.07.64 Gemzen Zevenaar 27.05.90
14.59.06 Wim Padmos 11.07.66 Voorne Rotterdam 05.09.97
14.59.0h Peter Bierens 1962 GVAC Stiphout 03.07.84
14.59.0h Toine van Erp 1959 Oss'78 Nijmegen 24.08.84
14.59.13 Remi de Olde 22.07.81 Sisu Papendal 12.06.02
14.59.2h Anton Jonkers 1928 Sprint 1959
14.59.2h Sascha Mühlebach 10.08.77 Monnickendam Heiloo 17.06.01
14.59.34 Jesse van Burg 09.03.88 Ilion Sittard 06.06.10
14.59.34 Michiel de Ruiter 23.07.86 Nova Uithoorn 07.06.15
14.59.35 Koen Vossers 06.05.89 Hanzesport Wageningen 22.07.11
14.59.3h Aart vd Waard 1962 Typhoon Amsterdam 26.07.85
14.59.3h Jaap Flötman 1964 Zaanland Amsterdam 29.05.87
14.59.4h Erik van Amstel 27.11.54 Kimbria Sittard 14.09.79
14.59.4h Frank van Wijngaarden 1959 Rijnsoever Den Haag 03.06.88
14.59.4h Ulrich Vreede 26.10.61 Rotterdam Leiden 06.09.92
14.59.50 Ralf Courage 01.05.76 Caesar Uden 29.06.02
14.59.66 Jente Faber 2004 GAC Hilversum Nijmegen 18.05.24
14.59.75 Robertjan de Graaf 04.02.73 PEC Breda 28.06.92
14.59.7h Paul Kruithof 16.02.65 Energie Uden 17.08.90
14.59.84 Woldeslassa Milkessa 10.11.66 PSV Kerkrade 06.08.94
14.59.8h Paul Verra Haarlem 1957
14.59.96 Corné Timmer 1998 Aalsmeer Utrecht 04.08.23

 


Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar homepage Atletiek

Back to home page of Track & Field