Nederlandse database aller tijden 800 meter mannen
(binnen 1.55.00)

Dutch alltime database 800 metres men
(within 1:55:00)



Copyright © 2001-2017 by Michel Franssen

Laatste update: 19 februari 2017, 16.50 uur

Last update:
February 19, 2017, 16:50 hours CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
1.42.98 Patrick Konchella 20.04.68 Haag Atletiek Keulen 24.08.97
1.43.06 Billy Konchella 20.10.61 Haag Atletiek Rome 01.09.87
1.43.45 Bram Som 20.02.80 Atletico'73 Zürich 18.08.06
1.43.56 Rob Druppers 29.04.62 Hellas Sevilla 29.08.85
1.44.01 Marko Koers 03.11.72 Nijmegen Oslo 10.07.97
1.44.61 Robert Lathouwers 08.07.83 Rotterdam Hengelo 27.05.12
1.45.17 Robin van Helden 06.02.65 Haag Atletiek Hengelo 14.08.88
1.45.23 Thijmen Kupers 10.04.91 Groningen Atletiek Londen 22.07.16
1.45.45 Joël Marwa 01.01.74 Haag Atletiek Leiden 13.06.98
1.45.47 Gertjan Liefers 26.09.78 AV'34 Apeldoorn Leiden 13.06.98
1.45.50 Ton Baltus 28.12.65 Lycurgus West-Berlijn 18.08.89
1.45.63 Arnoud Okken 20.04.82 Atletico'73 Heusden-Zolder 31.07.04
1.45.78 Francis Marwa 01.01.76 Haag Atletiek Rehlingen 24.05.99
1.45.90 Marc Corstjens 31.08.65 Pegasus/Toekomst Brussel 05.09.86
1.46.07 Léon Haan 01.08.68 AV'34 Apeldoorn Lausanne 08.07.92
1.46.45 Oliver Poeschl 05.01.72 Pegasus Nürnberg 07.06.96
1.46.4h Jef Hensgens 27.01.48 Achilles-Top Papendal 16.06.71
1.46.57 Stefan Beumer 28.04.81 Nijmegen Heusden-Zolder 20.07.02
1.46.67 Arno Körmeling 25.08.56 Sisu Hengelo 27.07.82
1.46.69 Bob Dielis 31.12.65 Unitas Koblenz 14.06.89
1.46.85 Han Kulker 15.08.59 Bataven Essen 21.06.85
1.46.86 Bob vd Ham 06.07.90 UNCW/TDR Oordegem 23.05.15
1.46.8h Koen Gijsbers 22.08.58 Bataven Papendal 27.09.79
1.47.11 Evert Hoving 14.01.53 NOP Sittard 10.07.77
1.47.11 Michiel Löschner 09.11.76 Hellas Papendal 18.07.98
1.47.21 Eddy Kiemel 04.02.71 Argo'77 Bergen op Zoom 16.07.95
1.47.22 Dennis van Tongeren 12.03.72 Hellas Duffel 17.05.97
1.47.2h Frank Nusse 23.03.53 AAC Papendal 16.07.75
1.47.33 Paul Mwangi 19.11.73 Haag Atletiek Utrecht 01.09.01
1.47.34 Marco Leenders 30.11.64 Nijmegen Hechtel 30.07.88
1.47.45 Fransua Woldemariam 20.10.70 PSV Sao Paulo 22.05.88
1.47.46 Gerald Pawirodikromo 20.01.58 AAC Medellin 18.07.78
1.47.5h Bram Wassenaar 30.03.44 AV'23 Papendal 16.06.71
1.47.63 Jaap van Treyen 05.01.64 Nijmegen Aken 30.05.86
1.47.69 Jaap Gerben Vellinga 28.07.94 Horror Ninove 23.07.16
1.47.6h Toine vd Goolberg 20.04.50 Ciko'66 Papendal 16.07.75
1.47.6h Wibo Lelieveld 07.05.57 Bataven Roosendaal 04.09.77
1.47.74 Hugo de Haan 06.11.84 Zaanland Breda 18.08.07
1.47.88 Wouter de Boer 03.06.85 Tion Ninove 21.07.12
1.47.9y Ray van Asten 13.02.42 KNAU Walnut 28.04.62
1.48.01 Wilfred van Holst 01.07.88 Groningen Atletiek Ninove 23.07.16
1.48.02 Vincent Hoek 14.04.71 Avantri Arnsberg 09.06.93
1.48.28 Richard Douma 17.04.93 Castricum Oslo 09.06.16
1.48.2h Henk Tiebosch 06.06.46 Metro Papendal 16.06.71
1.48.32 Martin Delleman 28.10.68 Typhoon Kerkrade 29.05.93
1.48.32 Jorian Damen 25.03.92 Lycurgus Gwangju 11.07.15
1.48.36 Arjen Visserman 20.08.65 Impala Hengelo 27.07.82
1.48.37 Sebastién Schletterer 21.12.72 AAC Brasschaat 13.08.03
1.48.39 Martijn Klaus 23.05.67 Tion Hengelo 25.06.91
1.48.3h Hugo Kusters 30.12.62 Unitas Nijmegen 06.05.88
1.48.40 Kees-Jan Bongaertz 14.06.71 Haag Atletiek Nijvel 15.08.97
1.48.45 Frido Verschoor 14.08.84 Rotterdam Leiden 10.06.06
1.48.48 Nils Pennekamp 29.05.87 Haarlemmermeer Ninove 21.07.12
1.48.4h Peter Poppe 22.04.66 AAC Amsterdam 05.05.95
1.48.51 Tony van Diepen 17.04.96 AV'34 Zürich 01.09.16
1.48.5h Rijn vd Heuvel 28.09.47 AVR Bonn 08.07.72
1.48.5h Martin Moser 19.04.49 Coubertin Papendal 26.07.72
1.48.63 Maarten van Baardwijk 13.02.85 Nijmegen Atletiek Oordegem 05.06.10
1.48.67 Steven Sloof 06.03.65 GVAV Rapiditas Hengelo 19.07.87
1.48.69 Maarten vd Heuvel 15.04.81 Hanzesport Zevenaar 13.06.99
1.48.72 Bob Winter 01.12.77 Phanos Neerpelt 05.06.06
1.48.7h Erik van Amstel 27.11.54 Kimbria Sittard 10.07.77
1.48.82 Simon Vroemen 11.05.69 Schuurmans Uden 28.06.95
1.48.83 Corné Peeters 21.01.66 Spado Hechtel 08.08.87
1.48.83 Jasmin Salihovic 18.02.80 Suomi Hoorn 17.05.03
1.48.84 Yassin Mahamoud 01.07.73 Achilles-Top Nijmegen 24.05.03
1.48.86 Bouke Onstenk 28.01.81 Hollandia Heusden-Zolder 28.07.07
1.48.88 Titus Fierkens 17.10.66 Nijmegen Sittard 25.08.90
1.48.88 Johan de Koning 07.06.74 Sprint Utrecht 29.08.98
1.48.90 Ad Verwey 07.11.78 Typhoon Leiden 10.06.00
1.48.91 Luc Bakker 09.03.61 Phoenix Leiden 19.05.86
1.48.91 Wouter Ploeger 10.10.92 AAC'61 Rhede 07.06.12
1.48.94 Robert Spoek 11.09.69 Prins Hendrik Leiden 14.06.97
1.48.94 Mark van Dijk 17.05.74 Pegasus Hengelo 01.06.98
1.48.96 Remko Ymker 05.03.77 AV'34 Apeldoorn Hengelo 01.06.98
1.48.97 Gerben IJpelaar 20.03.72 Attila Uden 02.07.94
1.48.97 Jeroen van Dijke 06.04.76 Typhoon Leiden 13.06.98
1.48.97 Bas Eefting 16.05.82 Ciko'66 Breda 18.08.07
1.48.9h Reinaldo Mercelina 18.04.46 AAC Roosendaal 08.08.79
1.49.00 Sjaak van Zuijlen 16.07.62 Nijmegen Koblenz 23.08.89
1.49.05i Vincent Hazeleger 21.08.95 Trias Apeldoorn 28.01.17
1.49.06 Marijn vd Putten  01.10.75 Haarlemmermeer    Hengelo 31.05.04
1.49.06 Youssef el Rhalfioui 06.09.83 Phanos Leiden 13.06.09
1.49.09 Arno Hoevink 22.03.83 AV'34 Apeldoorn Uden 03.07.04
1.49.0h Anton Blok 07.10.44 Suomi Klagenfurt 16.07.67
1.49.11 Frank Wiegman 17.12.64 Tartlétos Sittard 25.08.90
1.49.18 Ton Luycks 28.08.64 Thor Hechtel 30.07.88
1.49.1h Rik Snoep 15.02.55 AVR Papendal 28.06.78
1.49.21 Joeri Voltman 27.10.74 Atletico'73 Papendal 26.06.02
1.49.27 Hans Bloemendaal 20.04.66 Zaanland Sittard 25.08.90
1.49.28 Oscar Terol 22.04.67 AAC Amsterdam 14.06.92
1.49.29 Roel de Haan 20.02.74 Attila Keulen 20.06.98
1.49.31 Frank Geuzebroek 05.08.63 AAC Vught 24.07.83
1.49.32 Ate vd Burgt 17.03.78 Sprint Oordegem 26.05.12
1.49.38 Jan Willem Boogman 08.02.52 Hellas El Paso 19.04.80
1.49.3h Kor Louws 16.10.55 Gemzen Papendal 28.06.78
1.49.3h Luc Krotwaar 25.01.68 PSV Kevelaer 15.06.88
1.49.41 Patrick vd Rijdt 18.01.71 De Keien Sittard 06.06.93
1.49.43 Mark Hollander 02.03.62 DEM Breda 08.06.86
1.49.4h Marcel Laros 10.10.71 Sprint Nijmegen 14.08.92
1.49.5h Arie Ruyter 19.05.58 NOP Papendal 30.05.77
1.49.60 Lucien van Zandvoort 22.05.85 Almere'81 Papendal 13.06.07
1.49.61 Jan Raaphorst 11.12.68 Olympus'70 Leiden 24.06.95
1.49.64 Rein-Jan Kroes 31.01.80 Ilion Utrecht 29.08.98
1.49.68 Roelant Verbeek 28.04.69 Haag Atletiek Rotterdam 15.07.90
1.49.69 Sjors Kampen 21.08.84 Groningen Breda 18.08.07
1.49.6h Geert Udding 01.01.47 GVAV Rapiditas Den Haag 02.06.68
1.49.6h Jan Gerrits 07.06.49 Metro Papendal 26.07.72
1.49.6h Armando Houtveen 21.04.59 Altis 01.01.80
1.49.73 Victor Bouwman 18.09.86 Groningen Atletiek Amsterdam 31.07.11
1.49.74 Michel de Looze 11.02.62 AAC Vught 24.07.83
1.49.7h Paul vd Brink 28.08.65 Pijnenburg Nijmegen 06.05.88
1.49.82 Michael Visser 16.08.68 AAC Hengelo 09.07.89
1.49.84 Geurt Rozendaal 27.08.69 GAC Hilversum Leiden 25.06.94
1.49.85 Roy Bottse 14.01.51 Phoenix Montréal 23.07.76
1.49.86 Didier Nibbering 12.12.91 Rotterdam Atletiek Oordegem 28.05.16
1.49.8h Henk Heida 09.11.32 AV'23 Londen 30.08.60
1.49.8h Kees Ruyter 30.11.56 NOP Papendal 30.05.77
1.49.8h Haico Scharn 18.06.45 Ciko'66 Papendal 30.05.77
1.49.90 Mark vd Koelen 03.10.83 Nijmegen Leiden 07.06.03
1.49.91 Bram Buigel 12.05.95 Groningen Atletiek Lokeren 03.07.16
1.49.96 Jeroen Pals 04.12.80 Sprint Ninove 31.07.99
1.49.97 René Zanderink 14.08.59 PSV Papendal 15.08.84
1.49.98 Frans Witpeerd 18.11.62 Startbaan Amsterdam 29.08.82
1.49.9h Wijnand Bladt 28.02.47 Haag Atletiek Den Haag 02.06.68
1.49.9h Theo Middelkoop 28.06.47 AV'23 Papendal 16.06.71
1.49.9h Mike Drenth 26.12.46 Unitas Drachten 09.07.71
1.50.00 Stephan Kreykamp 14.04.76 De Keien Fresno 18.05.94
1.50.03 Jeffrey vd Park 23.06.91 Hera Cella Ligure 23.06.09
1.50.04 René Jacobs 20.09.69 Prins Hendrik Uden 04.07.98
1.50.09 Joost la Lau 11.07.70 Bataven Leiden 25.06.94
1.50.0h Chris Konings 09.01.40 Zaanland Zabrze 22.08.63
1.50.0h Bob Boverman 04.11.44 Tempo Amsterdam 30.07.69
1.50.0h Jan Reynders 09.10.50 Kimbria Papendal 16.06.71
1.50.0h Marinus Rosbergen 06.02.66 AV'40 Nijmegen 08.09.89
1.50.15i Robin Ruyter 01.04.93 Prins Hendrik Apeldoorn 22.02.15
1.50.16 Sjoerd Weijers 02.10.95 Nijmegen Atletiek Kessel-Lo 30.07.16
1.50.17 Coen Stoker 09.03.68 AV'34 Apeldoorn Amsterdam 14.06.92
1.50.1h Henk Snepvangers 27.02.39 MOC'17 Wenen 15.07.66
1.50.1h Wim Huizinga 01.01.41 Nurmi Kopenhagen 24.06.67
1.50.1h Menno Lievers 20.08.59 SOS Nijmegen 30.09.80
1.50.25 Menno Schouten 03.09.91 Lycurgus Lier 28.06.15
1.50.28 Paul Boon 21.04.88 Hollandia Hoorn 21.05.11
1.50.29 Persijn Berende 12.06.82 Zaanland Leiden 10.06.06
1.50.29 Jurjen Polderman 21.04.91 Clytoneüs Amsterdam 02.08.15
1.50.2h Henny Smit 01.01.42 Fortuna Vlaardingen Lisse 27.05.65
1.50.2h Wim Braaksma 02.04.46 AAC Papendal 11.08.73
1.50.2h John Sloot 05.03.69 Haag Atletiek Zwolle 16.08.91
1.50.30 Ed van Gemeren 30.01.61 AAV'36 Vught 28.06.87
1.50.30 Michel Kerkdijk 18.02.87 Daventria Gent 16.07.06
1.50.31 Siem Boekel 05.09.61 Hera Zwolle 07.07.85
1.50.31 Niels Verwer 10.07.89 Castricum Hoorn 21.05.11
1.50.32 Ted Smit 25.11.72 AAC Hengelo 25.06.91
1.50.38 Herman Hofstee 17.07.63 DOS Dwingeloo Maastricht 02.02.85
1.50.39 Arjan Bloem 08.01.90 AAC'61 Hoorn 21.05.11
1.50.3h Wiljan Loomans 06.11.59 Thor Amsterdam 03.06.84
1.50.46 Wessel van Veenen 27.10.95 AAC'61 Uden 08.07.16
1.50.4h Aad Steylen 01.08.35 AVR Amsterdam 03.08.60
1.50.4h Piet Kortleve 01.01.38 Minerva Basel 03.09.61
1.50.4h Klaas Lok 12.01.55 Phoenix Papendal 30.05.77
1.50.51 Herns Agyemang-Duah 01.01.90 Phanos Gainesville 03.04.15
1.50.52 Jiri Kemper 01.02.77 Waterland Oordegem 17.07.04
1.50.53 Kristof van Malderen 30.05.83 VAC/TDR Hoorn 22.05.10
1.50.55 Michiel de Jong 12.07.73 Impala Leiden 25.06.94
1.50.56 Gert vd Weele 06.12.64 AV'56 Hechtel 15.08.86
1.50.59 Hans Chr van Nijkerk 01.03.82 Almere'81 Oslo 01.01.01
1.50.5h Kees van Loon 31.12.42 Achilles-Top Leiden 14.06.62
1.50.5h Jan van Uden 06.03.42 Schaesberg Leiden 14.06.62
1.50.5h Casper van Daalen 24.07.54 Sparta Sittard 28.05.78
1.50.5h Rasjid Fadis 18.07.64 Spark Vlissingen 17.09.88
1.50.63 Sander de Korte 13.12.78 Hellas Utrecht 19.08.00
1.50.65 Martijn Arnoldussen 22.02.82 Achilles-Top Heverlee 07.06.03
1.50.67 Rens Eising 12.07.69 Zaanland Vught 28.06.87
1.50.69 Valentijn Weinans 29.12.95 Nijmegen Kessel-Lo 30.07.16
1.50.6h Jan van Leuveren 02.11.55 Startbaan Nijmegen 24.08.83
1.50.73 Jeroen Losekoot 09.06.67 Lycurgus Krommenie 09.09.90
1.50.75 Mark Nouws 20.08.90 Thor Ninove 07.08.10
1.50.75 Willem Dudink 27.11.90 SAV Heusden-Zolder 07.07.12
1.50.76 Robert-Jan Kokshoorn 20.04.69 Sparta Kerkrade 07.06.89
1.50.76 Sander vd Vlugt 20.02.70 Lycurgus Uden 06.07.96
1.50.77 Wim Cools 11.08.61 Thor Papendal 21.08.85
1.50.77 Ronald vd Blink 04.03.79 Nijmegen Tessenderlo 30.08.98
1.50.78 Maarten Plaum 01.03.96 Unitas Ninove 23.07.16
1.50.7h Mijndert Blankenstein 03.01.30 Haag Atletiek Amsterdam 30.06.57
1.50.7h Henk Haus 01.01.38 PSV Glasgow 10.08.58
1.50.7h Siegfried Esajas 01.01.35 AAC 01.01.59
1.50.7h Niek Flipse 08.12.50 AV'56 Hechtel 30.07.76
1.50.7h Jan de Waard 22.10.52 Zeeland Sport Nijmegen 03.09.80
1.50.7h René Peeters 03.05.67 Attila Vught 09.07.92
1.50.80 Henk Harbers 01.01.66 AVA'70 Essen 02.09.88
1.50.85 Guus Janssen 22.08.81 Nijmegen Utrecht 01.05.09
1.50.86 Erwin de Jong 23.01.90 Rotterdam Atletiek Leiden 09.06.12
1.50.89 Björn Blauwhof 10.12.90 Hera Nijmegen 25.05.11
1.50.8h André Fenneman 01.01.57 Ciko'66 Papendal 15.06.77
1.50.8h Joost  Borm 08.08.56 Phoenix Hechtel 31.05.78
1.50.8h Jan Eversdijk 01.01.53 AV'56 Roosendaal 08.09.79
1.50.8h Dick Bartelson 19.10.60 Nea Volharding Amsterdam 15.09.82
1.50.8h Marcel Spaans 01.01.61 AAC Den Haag 06.07.83
1.50.8h Jos Verbeek 09.11.62 Metro Stiphout 04.06.85
1.50.91 Mark Borghans 01.04.60 Unitas Tel Aviv 25.06.87
1.50.92 Paul vd Sluijs 30.01.95 Haag Atletiek Leiden 11.06.16
1.50.93 Laurens Vlaar 02.04.68 Hellas Beverwijk 28.06.86
1.50.98 Addis Riet 27.11.91 SAV Oordegem 04.07.09
1.50.99 Xander van Rijen 14.10.68 Sprint Uden 18.06.95
1.50.9h Richard Litjens 17.02.55 Sprint Brussel 02.07.77
1.50.9h Roel Raymakers 01.01.57 HAC Helmond Roosendaal 08.09.79
1.51.01 Olof Buelens 23.09.70 HAC Helmond 01.01.94
1.51.05 Gijs Jacobs 06.04.87 HAC Helmond Heusden-Zolder 07.07.12
1.51.08 Guido van Weeren 10.03.80 Groningen Brasschaat 24.07.05
1.51.0h Rob Mast 30.03.68 AAC Heerhugowaard 23.09.87
1.51.0h Stephan Nieuwenhuis 01.03.71 Sprint Vught 09.07.92
1.51.11 Remy Fieret 23.02.73 Olympus'70 Leiden 25.06.94
1.51.13 Jelle Harpenau 25.05.89 Hera Hoorn 22.05.10
1.51.16 Geb Rignalda 01.01.67 Haag Atletiek Arnhem 12.08.87
1.51.16 Ronald Droppert 13.02.88 AV'40 Papendal 13.06.07
1.51.18 Lars Paardekooper 10.08.92 Cifla Wageningen 05.06.13
1.51.1h Hans Koeleman 05.10.57 AAC Leiden 16.08.81
1.51.1h Ernst Veldhuis 01.01.66 Argo'77 Drachten 18.06.86
1.51.20 Peter Wolters 07.04.81 Phanos Palo Alto 30.04.04
1.51.22 Bart Takkenkamp 26.02.68 Sprint Vught 28.06.87
1.51.22 Wijnand Rijkenberg 30.10.84 Lycurgus Oordegem 02.07.05
1.51.23 Norbert Groenewegen 07.05.59 Sparta Papendal 15.08.84
1.51.23 Jos Faber 01.02.66 Nijmegen Essen 12.06.87
1.51.24 Roy van Eekelen 04.05.95 Sprint Amsterdam 05.07.14
1.51.27 Steven Tito 10.05.77 Leiden Utrecht 31.08.02
1.51.27 Pascal Noort 31.08.83 Haag Atletiek Heusden-Zolder 07.07.12
1.51.27 Luuk Wagenaar 11.03.94 Phanos Oordegem 31.05.14
1.51.2h Philip Smits 13.03.50 V&LTC Papendal 01.09.74
1.51.2h Peter Jansen 01.01.59 Metro Leiden 08.05.82
1.51.2h Jaap Flötman 01.01.64 Zaanland Amsterdam 04.07.86
1.51.2h Erik Roeske 26.09.60 Hellas Amsterdam 10.07.88
1.51.30 Jan Jansen 03.04.64 Bataven Den Haag 20.08.89
1.51.30 Saitotoi Konchella 14.06.76 Haag Atletiek Hoorn 16.05.98
1.51.33 Léon Donners 19.10.64 Unitas Sittard 01.06.86
1.51.34 Barend Derriks 02.08.81 Castricum Leiden 08.06.02
1.51.36 Jeroen Beumer 02.12.78 AV'34 Apeldoorn Uden 28.06.97
1.51.3h Harrie Janssen 01.01.35 AAC 01.01.62
1.51.3h Peter Appelman 29.06.56 DEM 01.01.76
1.51.3h Stijn Jaspers 23.06.61 HAV Sittard 10.08.80
1.51.3h Stijn vd Krogt 06.01.66 Ilion Haarlem 10.06.87
1.51.3h Jeffrey Himpers 21.09.70 Sprint Nijmegen 14.08.92
1.51.44 Robert Schuwer 22.11.55 Nijmegen Utrecht 09.08.81
1.51.44 Thomas van Laar 13.09.95 PEC Amsterdam 27.07.14
1.51.46 Jurre Laven 24.03.80 Hellas 01.01.99
1.51.4h Wim de Koning 31.01.62 Hellas Amsterdam 06.05.83
1.51.4h Menno Iedema 03.07.63 GVAV Rapiditas Drachten 10.07.94
1.51.50 Jeroen Prent 26.03.65 Hellas Arnsberg 12.05.96
1.51.52 Fred van Kaam 11.05.63 DEM Beverwijk 10.07.88
1.51.54 Mark Vierveijzer 20.07.76 OSS-Volo Leiden 10.06.00
1.51.55 René Stokvis 25.01.87 Tion Hoorn 23.05.09
1.51.56 Ronald Bal 09.05.68 Haag Atletiek Duffel 29.06.91
1.51.58 Gijs Groen 16.01.87 Haag Atletiek Leiden 12.06.10
1.51.5h Pascal van Herp 01.01.64 Unitas Amsterdam 03.06.84
1.51.60 Gerard Cornelissen 20.06.71 Phoenix Hengelo 27.05.96
1.51.62 Richard Riley 22.03.53 AVR Santo Domingo 06.03.74
1.51.62i Thomas van Laar 13.09.95 PEC Apeldoorn 25.01.14
1.51.63 Wouter Verdurmen 08.03.83 RKHAV Papendal 13.06.01
1.51.65 Léon Ineke 05.10.83 Nova Zutphen 11.09.05
1.51.65i Jelmer Lenstra 02.10.93 MPM Apeldoorn 06.02.16
1.51.68 Arthur van Dijk 09.01.71 Olympus'70 Hengelo 27.05.96
1.51.68 Paul Verkley 03.05.73 GAC Hilversum Leiden 14.06.97
1.51.6h André Hermsen 25.03.64 Hellas Nijmegen 08.09.89
1.51.70 Rob Detert 11.12.78 AV'34 Apeldoorn Breda 16.06.02
1.51.72 Casper Dirks 31.03.73 Phanos Brasschaat 21.07.07
1.51.73 Edgar Minks 07.12.85 AV'34 Apeldoorn Heusden-Zolder 31.07.04
1.51.74i Ewald van Suntermaartensdijk 19.11.71 AV'34 Apeldoorn Den Haag 27.01.91
1.51.7h André Stroo 23.04.56 Marathon Vught 28.08.84
1.51.7h Frank Assmann 15.12.66 PH Vught 04.05.89
1.51.7h Willem vd Worp 23.02.62 Argo'77 Nijmegen 08.09.89
1.51.7h Casper Vroemen 11.05.69 Tartlétos Nijmegen 14.08.92
1.51.82 Michael Stiemer 31.01.67 Altis Amersfoort 21.05.92
1.51.82 Nout Jansen 04.10.89 Tartlétos Oordegem 04.07.09
1.51.87 Richard Janssens 12.09.68 DEM Rotterdam 04.07.93
1.51.8h Frits de Ruijter 05.04.17 AV'23 Basel 17.08.47
1.51.8h Jeroen Kramer 02.06.63 AAC Haarlem 29.05.82
1.51.8h Edwin vd Berg 13.05.62 Phoenix Papendal 13.08.86
1.51.8h Stefan Beerepoot 27.04.71 Hollandia Heerhugowaard 29.08.92
1.51.91 Marcel Versteeg 20.08.65 V&LTC Leiden 08.05.86
1.51.91 Maxim Moinat 20.03.91 Phanos Hoorn 16.05.15
1.51.95 Brian Smith 01.01.97 Startbaan Leiden 14.06.14
1.51.96 Hassan Abdoel 01.01.75 Leiden Santpoort 26.06.96
1.51.97i Louis Gerards 06.03.61 Tegelen Den Haag 15.02.92
1.51.98 Robert Engelen 13.04.67 AV'34 Apeldoorn Bergen op Zoom 15.07.95
1.51.99 Jeroen de Korte         31.08.74 Holland Haarlem  Tilburg 14.07.01
1.51.99 Sybren Mulder 17.02.83 Groningen Atletiek Leiden 12.06.10
1.51.9h Harry de Kroon AAC Amsterdam 22.07.51
1.51.9h Stephan Praet 01.03.71 AAC Vught 09.07.92
1.52.00 Ralph Uenk 12.06.88 Climax Utrecht 01.05.09
1.52.03 Peter Jansse 10.08.59 Haag Atletiek Rehlingen 31.05.85
1.52.04 Bart Uiterwijk 12.10.84 Arena Hengelo 29.05.05
1.52.04 Tijs Groen 11.12.85 Liemers Groningen 18.06.10
1.52.05 Kees vd Berge 28.04.67 Lycurgus Amsterdam 17.06.90
1.52.05 Dennis Licht 30.05.84 AV'34 Apeldoorn Leiden 11.06.05
1.52.07 Mike de Vries 01.01.63 Impala Leiden 11.07.87
1.52.08 Marco Grillo 27.07.67 AAC Amsterdam 25.07.93
1.52.0h Henk Lindner 06.06.56 Marathon Roosendaal 18.07.79
1.52.0h Wieger Wiggemans 21.02.61 Daventria Papendal 08.07.81
1.52.0h Theo Musch 01.01.57 Argo'77 Haarlem 16.05.82
1.52.0h Lucien Baert 06.06.58 Valkenswaard Neerpelt 11.08.82
1.52.10 Tjerk Conijn 17.01.87 Lycurgus Alphen ad Rijn 09.06.13
1.52.11 Niek Blikslager 13.06.95 Groningen Atletiek Groningen 07.06.14
1.52.12 Mark van Bel 19.06.72 Bataven Hengelo 05.06.95
1.52.18 Ron Bijleveld 11.11.57 PAC Den Haag 20.08.89
1.52.18 Martijn Bartelson 03.02.87 Nea Volharding Heiloo 20.05.04
1.52.19 Thomas Lewis 11.03.94 Phanos Ninove 23.07.16
1.52.1h Imco Brouwer 01.01.60 Zaanland Dortmund 15.06.80
1.52.1h Cor Pelgrim 01.01.58 Hera Heerhugowaard 17.06.84
1.52.1h Jan Verloop 16.03.59 Bataven Amsterdam 09.08.85
1.52.1h Arjen Schaafsma 25.03.62 Argo'77 Den Haag 17.08.85
1.52.1h Menno Zuidema 07.01.87 Olympus'70 Gendringen 26.06.11
1.52.20 Sven Grundeken 16.10.79 Leiden Atletiek Hoorn 21.05.11
1.52.24 Han Bauw 02.12.63 Haarlem Uden 10.06.90
1.52.24 Gert Jan Reus 22.01.79 SAV Leiden 10.05.98
1.52.27 Sander Rietveld 10.04.59 Atos Santpoort 03.07.91
1.52.27 Ronald Bassa 11.02.75 De Keien Hoorn 15.05.04
1.52.28 Maarten Verheul 01.01.61 Reeuwijk Vught 17.06.86
1.52.28 Jack van Avendonk 09.04.67 Attila Uden 26.08.90
1.52.28 Ryan Clarke 17.11.97 Castricum/TDR Breda 02.07.16
1.52.29 Remko Kortenoeven 22.06.72 Hellas Stiphout 17.06.97
1.52.29 Boyd Declerq 10.11.82 Almere'81 Nieuwegein 17.06.06
1.52.2h Melchert Kok 20.09.58 Zaanland Amsterdam 17.08.84
1.52.2h Erik Stigter 01.01.66 AV'56 Vlissingen 20.09.86
1.52.2h Patrick Karlas 01.01.68 AVA'64 Heerhugowaard 23.09.87
1.52.2h Jan Abrra 12.11.66 RKDOS Zwolle 16.08.91
1.52.30 Steven de Hon 07.11.66 AAC Uden 06.07.96
1.52.31 Rob Sluypers 05.03.68 Avon Sittard 28.05.89
1.52.31 Rick Bisschop 25.04.67 AV'40 Amsterdam 14.06.92
1.52.31 Ruben Scheurwater 19.02.80 Parthenon Utrecht 09.08.03
1.52.31 Stefan Wessel 03.05.87 Sperwers Groningen 18.06.10
1.52.31 Tommy Staal 18.08.94 AV'56 Wageningen 06.06.14
1.52.34 Adil el Azzouzi 07.05.93 Phanos Oordegem 31.05.14
1.52.35 Danny Nelen 28.03.71 AAC Amsterdam 17.06.90
1.52.3h Sjabbe Bouman 01.01.15 AAC Parijs 04.09.38
1.52.3h Gijs de Bode 25.07.41 Metro 01.01.63
1.52.3h Jek Persoons 17.04.62 Holland Leiden Leiden 02.06.82
1.52.3h Gerard van Santen 01.01.57 Typhoon Den Haag 19.08.83
1.52.3h Peter Tweehuijsen 26.04.56 Nijmegen Nijmegen 13.09.85
1.52.3h Bert Bouma 18.07.59 Edam Krommenie 23.08.87
1.52.3h Dick van Driest 01.01.64 Atos Lisse 10.08.88
1.52.40 Yunis Abu Stitan 04.09.89 Noordkop Leiden 11.06.16
1.52.41 Raymond Koen 19.02.81 Noordkop Hengelo 29.05.05
1.52.43 Jan de Ruiter 15.04.65 Haarlem Krommenie 04.07.93
1.52.43 Geert-Jan Wassink 31.08.82 Rotterdam Uden 29.06.02
1.52.43 Pieter van Langen 25.07.82 Spartaan Papendal 25.06.03
1.52.43 Riccardo Sprong 01.06.93 Clytoneüs Utrecht 13.07.12
1.52.46 Patrick Willems 04.06.76 AAC Uden 28.06.97
1.52.46 Peter Res 16.08.78 Castricum Oordegem 21.07.01
1.52.46 Jeroen Vochteloo 15.11.93 Invictus Leiden 11.06.11
1.52.47 Stijn Boek 31.01.75 Hellas Utrecht 22.06.97
1.52.49 Wouter Jansen 17.06.87 Cifla Hoorn 21.05.11
1.52.4h Kees Eigenhuis 01.01.53 AVA'64 Den Haag 20.05.79
1.52.4h John Vermeule 04.12.61 Dynamo'70 Vlissingen 17.09.83
1.52.4h Jan Zethof 09.05.60 AVA'64 Amsterdam 17.05.84
1.52.4h Mark Soelaart 01.01.64 AV'23 Amsterdam 12.06.87
1.52.4h Gert Tromp 13.03.62 Gemzen Nijmegen 03.06.88
1.52.4h Gerrit Doornwaard 22.01.64 Gemzen Papendal 30.06.89
1.52.4h Berthold Berger 20.10.68 Start'78 Zwolle 16.08.91
1.52.4h Abdelghani Zarhouni 11.03.70 Ciko'66 Nijmegen 14.08.92
1.52.4h Michel Versteegen 23.07.68 Bataven Amsterdam 26.06.96
1.52.51 Jesper Arts 02.04.92 Lopersgroep Deurne Oordegem 05.06.10
1.52.54 Peter Stolk 21.05.67 AAC Amsterdam 14.06.92
1.52.54 Ivan Feitsma 28.12.97 Athlos Amsterdam 27.07.14
1.52.56 Arnoud Liefers 15.07.81 AV'34 Apeldoorn Hengelo 04.07.01
1.52.57 Mark Soeteman 01.01.63 GVAV Papendal 17.05.86
1.52.58 Remco Barbier 01.07.79 Attila Uden 04.07.98
1.52.5h Cees Koppelaar 01.01.39 AAC 01.01.62
1.52.5h Paul Hagedoren 25.12.67 Unitas Sittard 10.09.88
1.52.5h René Roos 30.11.65 GAC Hilversum Den Haag 14.07.91
1.52.5h Hans Klootwijk 01.01.69 Nea Volharding Alphen ad Rijn 13.08.92
1.52.5h Rutger Spier 25.07.74 GAC Hilversum Santpoort 23.06.95
1.52.61 Neal Bouterse 11.08.93 Castricum Hoorn 16.05.15
1.52.62 Remco Ammerlaan 30.12.83 Olympus'70 Utrecht 31.08.02
1.52.62 Erik Niemeijer 15.07.79 Vitalis Hoorn 15.05.04
1.52.63 Dennis van Esch 04.01.86 GAC Gemert Nijmegen 23.05.07
1.52.65 Cor Datema 19.09.71 GVAV Drachten 27.08.97
1.52.67 Roel van Opdorp 03.02.87 Leiden Leiden 10.06.06
1.52.69 Vincent Hermes 13.04.83 Achilles-Top Oordegem 02.07.05
1.52.6h Herman de Jong Phoenix Papendal 16.06.71
1.52.6h Leonard Frederiks 07.08.50 Lycurgus Papendal 01.01.74
1.52.6h Corné Haast 01.11.59 Spado Veldhoven 16.09.81
1.52.6h Michel Moll 01.01.62 Holland Leiden Amsterdam 03.06.84
1.52.6h Peter Jansen 01.01.64 Sprint Stiphout 04.06.85
1.52.70 Mike Franken 01.12.73 Spado Uden 18.06.95
1.52.70 Marnix Hebly 01.01.87 Phoenix Leiden 23.06.09
1.52.72 Jimmy Schulten 13.11.70 Prins Hendrik Uden 04.07.98
1.52.72 Bilal Anrar 12.08.90 Prins Hendrik Groningen 31.05.08
1.52.73 George Lobe 01.01.61 Metro Papendal 17.05.86
1.52.73 Yorben Ruiter 19.08.95 PAC Lokeren 03.07.16
1.52.75 Sjaak Hoogstraten 11.07.93 AV'23 Oordegem 06.07.13
1.52.75 Ivar Moinat 01.04.97 Haarlemmermeer Breda 02.07.16
1.52.7h Mark van Rooy 06.11.60 DAK Nijmegen 03.06.83
1.52.7h Erik Schurink 11.07.56 AAC Amsterdam 09.08.85
1.52.7h Hans Wijnen 01.01.65 Unitas Sittard 09.08.86
1.52.7h Corné Koopmans 01.01.66 Ciko'66 Arnhem 09.09.87
1.52.7h Jürgen Martens 31.03.66 Sprint Stiphout 23.05.89
1.52.7h Stan Rijken 18.04.73 Prins Hendrik Vught 09.07.92
1.52.7h Frans Jorna 15.03.68 Tartlétos Nijmegen 14.08.92
1.52.82 Jim Svenøy 22.04.72 Fræna FIK Lillehammer 28.06.92
1.52.83 Marcel de Jager 20.08.69 Groene Ster Vught 16.05.95
1.52.83 Jurgen de Haan 15.03.73 Attila Bergen op Zoom 15.07.95
1.52.84 Paul Jaspers 10.08.65 Haarlem Leiden 14.05.86
1.52.85 Wouter Hoogkamer 24.02.82 Spartaan Wageningen 13.06.07
1.52.87 Frank Mos 01.01.61 Sparta Utrecht 09.08.81
1.52.88 Harold van Eerde 12.11.69 Haag Atletiek Brasschaat 07.08.04
1.52.8h Piet van Leeuwen 25.09.33 Tempo Soest 01.01.57
1.52.8h Peter Wezel 01.01.55 Bataven Den Haag 30.05.81
1.52.8h Edwin Overbeeke 01.01.60 Fortuna Vlaardingen Den Haag 03.06.84
1.52.8h Gertjan Faas 15.05.65 Bataven Haarlem 10.06.87
1.52.8h Han Baauw 02.12.63 Haarlem Krommenie 23.08.87
1.52.8h Ronald Schut 10.09.66 PSV Vught 09.07.92
1.52.8h Floris de Hon 07.11.66 AAC Heiloo 25.05.95
1.52.91 Michiel Boonstra 21.06.65 AV'40 Rotterdam 04.07.93
1.52.91 Tom Disveld 01.01.84 AAC Amsterdam 18.06.16
1.52.93 Dick van Ravenhorst 01.01.64 Fortis Papendal 17.05.86
1.52.93i Ralf Nieuwenhuizen 27.03.94 Spirit Oud-Beijerland Apeldoorn 17.02.13
1.52.96 Marcel Wouters 14.07.86 Nijmegen Nieuwegein 17.06.06
1.52.98 Erik Negerman 15.01.75 Phanos Vught 29.05.03
1.52.99 Jesse Kayser 20.11.82 Phoenix Lisse 25.06.06
1.52.99 Jesse van Burg 09.03.88 Ilion Breda 24.09.06
1.52.9h Carry van Kints 01.01.54 Sparta Sittard 28.05.78
1.52.9h Jaap Kuipers 01.01.62 AVR Den Haag 06.05.83
1.52.9h Sytze Maat 01.01.62 Thor Breda 12.06.83
1.52.9h Jan Schenkman 17.04.64 Ciko'66 Nijmegen 27.08.86
1.52.9h Xander Duynisveld 28.07.68 Prins Hendrik Nijmegen 05.06.87
1.52.9h Ronald Maatman 30.03.63 Nijmegen Vught 28.06.88
1.53.00 Bram Anderiessen 01.08.99 AKU Leiden 11.06.16
1.53.05 Jeroen vd Biggelaar 07.12.76 GAC Gemert Oordegem 13.07.02
1.53.05 Remco Beckers 25.10.80 Asterix Leiden 14.06.08
1.53.05 Jordy Dikkers 24.10.95 Tion Leiden 11.06.16
1.53.08 Dimitri Kemper 21.06.73 Waterland Amsterdam 02.07.95
1.53.09 Ron vd Linde 01.01.62 AVR Papendal 21.08.85
1.53.09 Hans Dekker 15.05.69 Olympus'70 Amstelveen 25.06.95
1.53.0h Fred van Herpen 18.11.43 Spartaan 01.01.70
1.53.0h Rob Nieuwenhuyzen 08.11.52 Lycurgus Haarlem 20.06.79
1.53.0h Honoré Hoedt 13.08.59 Ciko'66 Roosendaal 06.09.86
1.53.0h Erik vd Veen 19.07.66 AVR Hechtel 30.07.88
1.53.0h Hans vd Mortel 11.07.61 LG Deurne Vught 04.05.89
1.53.0h Arno van Heyst 20.07.60 Nijmegen Nijmegen 08.09.90
1.53.12 Roman Rossman Hengelo 04.07.01
1.53.12 Ronald Weevers 31.10.69 Prins Hendrik Breda 16.06.02
1.53.13 Edwin Voogd 27.08.80 Ilion Hengelo 30.05.99
1.53.16 Ruud Boom 03.01.91 Daventria Leiden 12.06.10
1.53.17 Joep van Oorschot 26.12.86 Seven Hills Oordegem 04.07.09
1.53.17 Jelmer vd Linden 15.10.96 Statina Hoorn 14.05.16
1.53.19 Ron van Diepen 19.06.70 Hera Oordegem 13.07.02
1.53.1h Michel Hulsman 01.01.56 Haarlem Sittard 28.05.78
1.53.1h Rudy Verriet 29.12.58 Nijmegen Essen 20.06.78
1.53.1h John Janssen 04.10.63 Caesar Neerpelt 11.08.82
1.53.1h Nico Ruiter 21.08.64 Trias Beverwijk 12.06.87
1.53.1h Paul Straathof 09.10.63 Spartaan Amsterdam 10.08.90
1.53.1h Freddy Jaarsma 04.02.69 Atletics Hengelo 22.08.90
1.53.1h René Baas 01.09.65 Startbaan Amsterdam 22.08.91
1.53.1h Ron Beyleveld 11.11.57 PAC Amsterdam 22.08.91
1.53.1h Kees Elgershuizen 02.03.63 AV'40 Leiden 27.08.92
1.53.1h Peter Roedolf 04.01.76 Rotterdam Barendrecht 28.05.95
1.53.20 Marco Peters 01.01.61 Asterix Papendal 17.05.86
1.53.21 Jürgen Wielart 17.01.92 Haarlem Gouda 26.08.16
1.53.22 Ad Peeters 26.02.66 PSV Uden 06.07.96
1.53.26 Timo Beemster 06.10.85 SAV Leiden 10.06.06
1.53.27 Peter Tytgat 01.01.62 HCO 15.05.88
1.53.28 Geert Geytenbeek 23.09.87 Hellas Leiden 13.06.09
1.53.2h Léon Helgers 01.01.57 Caesar Sittard 20.07.79
1.53.2h Jan Ruiter 16.07.54 NOP Nijmegen 11.08.79
1.53.2h Tjeerd Koopman 01.01.51 AV'55 Roosendaal 08.09.79
1.53.2h Marcel Fonhof 01.01.58 Haag Atletiek Leiden 29.05.85
1.53.2h Joost vd Laar 01.01.60 Olympia Eindhoven Rotterdam 22.06.86
1.53.2h Nico van Diepen 06.09.58 Haarlem Lisse 19.08.86
1.53.2h Kees van Pelt 30.05.59 Attila Sittard 08.09.86
1.53.2h Jan van Heel 14.06.64 PAC Nijmegen 26.08.88
1.53.2h Vincent Telgen 08.11.72 Cialfo Nijmegen 16.06.89
1.53.2h Arno Bracco Gartner 28.05.70 AV'40 Rotterdam 13.06.90
1.53.2h John Duinmeyer 11.03.68 DEM Beverwijk 24.08.90
1.53.2h Abdes Belarbi 26.03.73 Pijnenburg Breda 18.08.91
1.53.2h Abdal Hassan Zarhouni 01.12.71 Climax Utrecht 25.07.97
1.53.30 Hans vd Eeden 26.06.65 PSV Breda 12.05.91
1.53.30 Mathieu Spekkers 15.02.82 Kronos Hengelo 31.05.04
1.53.30 Joeri Slagter 28.07.95 Hera Hoorn 14.05.16
1.53.31 Erik Kramer 28.11.66 AAC Utrecht 05.08.88
1.53.32i Tom de Gelder 07.10.98 Olympus'70 Apeldoorn 19.02.17
1.53.33 Björn Rekelhof 20.01.74 Argo'77 Gorinchem 01.09.95
1.53.34 Erik van Leeuwen 29.06.70 Hellas Leiden 29.05.92
1.53.36 Sam Millet Hengelo 04.07.01
1.53.36 Marco Glastra 18.07.72 GVAV Uden 13.06.98
1.53.36 Niels Zebregts 01.10.79 Attila Heverlee 18.05.02
1.53.38 Lou vd Put 09.09.62 Kimbria Sittard 26.05.91
1.53.39 Luc Schout 05.05.87 Attila Lier 17.06.07
1.53.3h BC Verwey 01.01.25 Trekvogels 01.01.56
1.53.3h Arend de Boer 07.05.37 Lycurgus 01.01.66
1.53.3h Dave Elderenbosch 18.08.69 AAC Amsterdam 08.09.89
1.53.3h Ruud Kuipers 30.03.66 AVR Rotterdam 13.06.90
1.53.40 Jan Konijnenburg 04.12.65 Unitas Sittard 17.05.92
1.53.41 Jordy Smilde 28.05.86 Attila? Duffel 24.05.08
1.53.42 Bert Thiems 01.01.59 Hellas Amsterdam 25.05.86
1.53.43 Dennis Boelen 18.05.82 AAC'61 Leiden 08.06.02
1.53.44 Stef Harweg 05.12.64 t Haasje Uden 06.07.96
1.53.45 Marco Vermond 08.05.86 Seven Hills Papendal 09.06.04
1.53.47 Pip Tesselaar 26.06.69 Hera Oordegem 13.07.02
1.53.4h Wim Slijkhuis 13.01.23 AAC 01.01.47
1.53.4h D Jansen 01.01.36 Thor Den Bosch 14.09.58
1.53.4h Mario Westbroek 11.03.61 Haarlem Amsterdam 04.09.83
1.53.4h Hans Kemper 01.01.64 Olympus'70 Den Haag 04.09.87
1.53.4h Henk van Eck 14.10.56 GAC Gemert Eindhoven 02.05.91
1.53.4h Jimmy Wind 02.03.68 Altis Den Haag 05.07.91
1.53.4h Folkert vd Krol 01.02.72 Energie EttenLeur 15.06.93
1.53.50 Bastiaan Heus 11.01.74 AAV'36 Leiden 24.06.95
1.53.51 Wouter Timmer 14.10.71 Hellas Hengelo 27.06.98
1.53.52i Bram van Buggenum 28.02.87 AVON Dortmund 08.01.06
1.53.54 Arwin Moerman 04.06.74 PAC Rotterdam 04.07.93
1.53.55 Olivier Heimel 04.01.77 GAC Hilversum Leiden 10.06.06
1.53.56 Tom Doesburg Smits 02.05.83 AAC'61 Uden 29.06.02
1.53.5h Kees Seeuwen 07.11.31 AAC 01.01.54
1.53.5h A van Dorst 01.01.38 PSV 01.01.57
1.53.5h Wim Wurster 01.01.39 AAC 01.01.65
1.53.5h Wim van Miltenburg 14.02.57 Hellas Den Haag 05.07.78
1.53.5h Marcel den Hartigh 30.07.65 Ciko'66 Arnhem 12.08.87
1.53.5h Erik Witpeerd 11.05.68 Startbaan Santpoort 23.06.88
1.53.5h Arno vd Heyden Nijmegen Papendal 13.09.89
1.53.5h Jon Rushman 10.09.63 Sparta Den Haag 14.07.91
1.53.60 Erwin Nederlof 26.06.62 Sliedrecht Sport Nijmegen 15.05.90
1.53.62 Tom Koetsenruiter 12.08.93 Thor Heiloo 15.08.14
1.53.63 Andrew Larasen 23.09.70 Impala Groningen 20.06.08
1.53.65 Erwin Treebusch 30.08.73 Sparta Zoetermeer 09.10.94
1.53.67 Edward Appelman 01.10.90 Trias Heiloo 02.06.11
1.53.6h NJM vd Broek 01.01.34 PSV 01.01.59
1.53.6h H Groothuis 01.01.37 Vlug en Lenig 01.01.61
1.53.6h Adri Schaper 01.01.43 Haarlem 01.01.65
1.53.6h Rinus de Schipper 03.10.41 Memphis 01.01.66
1.53.6h Jan Benus 01.01.50 Impala Papendal 17.08.74
1.53.6h Sjaak Boekhout 01.01.51 Metro Papendal 01.09.74
1.53.6h Jan Jeen Seppen 01.01.55 GAC Hilversum Den Haag 14.06.77
1.53.6h Bram Kok 16.03.50 Lycurgus Den Haag 25.06.77
1.53.6h Wil Sparreboom 08.09.47 PAC Den Haag 17.08.77
1.53.6h Martin vd Ven 23.10.52 Attila Roosendaal 02.09.78
1.53.6h Martin ten Kate 16.12.58 DOS Dwingeloo Leiden 16.08.81
1.53.6h Edwin Fey 13.03.63 Zaanland Nijmegen 12.07.85
1.53.6h Dirkjan Hoogstraten 24.04.59 Sparta Lisse 19.08.86
1.53.6h Ton Verbaandert 09.04.69 GVAC Hechtel 01.06.88
1.53.6h Peter vd Velden 29.11.68 AVR Amsterdam 14.07.89
1.53.6h Edwin Aardenburg 05.08.62 DEM Amsterdam 10.08.90
1.53.70 Wim Bergisch 12.12.67 Haarlem Haarlem 24.07.92
1.53.70 Edwin van Gurp 06.05.89 Sprint Sydney 13.04.12
1.53.71 Bastiaan Boschker 09.01.74 Rotterdam Leiden 09.06.01
1.53.72 Eduard Offerhaus 26.06.67 Hera Krommenie 20.06.89
1.53.72 Stefan Hulisz 22.08.74 Leiden Leiden 13.06.98
1.53.72 Peer Pulles 04.04.82 Atletico'73 Papendal 12.06.02
1.53.72 Jeroen Engels 07.05.83 Prins Hendrik Wageningen 30.05.12
1.53.75 Dirk de Heer 08.04.81 AAC'61 Papendal 12.06.02
1.53.76 Joris Goossens 27.09.67 PSV Venlo 25.05.95
1.53.76 Laurens den Ouden 25.08.87 Nijmegen Atletiek Utrecht 14.08.15
1.53.77 Marcel Kuipers 24.06.57 PSV Santpoort 03.07.91
1.53.77 Cor Olieman 12.12.71 AAC Amsterdam 02.07.95
1.53.79 Martin Oude Alink 08.11.85 Groningen Groningen 22.06.07
1.53.7h G Speelman 01.01.66 GVAV 01.01.66
1.53.7h John vd Wansem 05.07.50 Sparta Papendal 25.08.74
1.53.7h Peter Hurkmans 01.01.55 AAC Den Haag 14.06.77
1.53.7h Martien vd Hoorn 18.03.53 Holland Leiden Leiden 25.06.80
1.53.7h Kees Lepoeter 14.08.58 Asterix Roosendaal 10.07.80
1.53.7h Robert de Brouwer 23.11.62 Unitas Stiphout 11.09.82
1.53.7h Theo Schonewille 01.01.59 Zaanland Heerhugowaard 17.06.84
1.53.7h Nico Langbroek 01.01.58 Suomi Amsterdam 20.07.84
1.53.7h Hans van Engelen 01.01.65 Parcival Nijmegen 19.09.86
1.53.7h Ron Kalisvaart 01.01.60 Sparta Nijmegen 03.06.88
1.53.7h Erwin vd Velden 25.01.66 Spark Den Haag 14.07.91
1.53.7h Arnold van Atten 09.04.66 Bataven Amsterdam 26.06.92
1.53.80 Jacob Wagenaar 03.07.69 Horror Krommenie 26.06.88
1.53.80 Wouter Ammeraal 21.08.83 Hera Apeldoorn 15.06.05
1.53.80 Coos van Buuren 08.09.85 Leiden Leiden 09.06.07
1.53.80 Kevin Viezee 01.01.97 AAC Oordegem 04.06.16
1.53.82 Peter Gisberts 20.01.70 Achilles-Top Leiden 29.05.92
1.53.83 Ron Kuper 05.01.83 Sperwers Hengelo 02.06.02
1.53.83 Thijs Doornwaard 21.03.97 Gemzen Utrecht 20.05.16
1.53.84 Fausto Sassen 14.02.73 Pegasus Roermond 24.05.96
1.53.85 Reinout Wiggers 04.02.94 De Liemers Vught 14.05.15
1.53.88 Henk Gommer 17.11.62 Tartlétos Utrecht 05.08.88
1.53.88 Stephen Muldrow 17.03.87 Nijmegen Gent 16.07.06
1.53.88 Mike Foppen 29.11.96 Cifla Vught 14.05.14
1.53.89 Michiel de Ruiter 21.08.64 Hera Heiloo 02.06.11
1.53.8h D Borst 01.01.38 Bataven 01.01.63
1.53.8h Piet Deelstra 21.08.40 Trekvogels 01.01.63
1.53.8h Maarten Gijsbers 01.01.55 Bataven Leiden 23.09.79
1.53.8h Bert van Hamersveld 01.01.54 AAC Nijmegen 03.09.80
1.53.8h Kees Verkerk 19.06.49 Delta Sport Den Haag 10.05.81
1.53.8h René van Stralen 11.07.59 Hellas Breda 15.07.84
1.53.8h Erik Hopman 12.05.60 AAC Amsterdam 10.07.88
1.53.8h Robert Boer 22.06.65 AVR Amsterdam 19.08.89
1.53.91 Marius Kranendonk 08.01.88 AAC Tilburg 22.04.12
1.53.92 Eduard Talstra 20.06.70 Argo'77 Utrecht 11.08.95
1.53.93 Willem Luyckx 12.02.58 Castricum Tel Aviv 20.06.93
1.53.94 Eelco Voogd 04.11.69 Ilion Den Haag 20.08.89
1.53.95 Martin Lauret 27.10.71 Typhoon Nijmegen 07.05.93
1.53.96 Vito Verbeek 18.06.90 Hellas Groningen 31.05.08
1.53.96 Raimo Westerhof 12.10.86 Athlos Harderwijk 21.06.09
1.53.97 Vincent Groen 07.07.84 Hera Tessenderlo 20.08.05
1.53.99 Tom de Leeuw 19.12.97 Almere'81 Leiden 11.06.16
1.53.9h Jan Rem 01.01.29 Lycurgus 01.01.53
1.53.9h L Suiker 01.01.37 DOS 01.01.59
1.53.9h Emile Vredenburg 01.01.49 Lycurgus Haarlem 20.06.79
1.53.9h Erik Verschuren 31.05.62 Nijmegen Stiphout 04.06.85
1.53.9h Theo Kuunders 15.08.60 LG Deurne Vught 04.05.89
1.53.9h Maarten ten Ham 22.02.71 Hanzesport Apeldoorn 07.06.91
1.54.00 Roel Huijsmans 12.04.96 Flevo Delta Gemert 22.06.14
1.54.00 Daniël de Looze 14.07.93 Phanos Lokeren 03.07.16
1.54.02 Gillis de Rooij 22.03.60 De Keien Breda 30.06.85
1.54.03 Freek Wilkens 06.11.76 Argo'77 Drachten 10.09.97
1.54.03 Twan Vastenhoven 13.06.89 Haarlemmermeer Nijmegen 23.05.07
1.54.04 Willem Boon 15.10.61 Olympus'70 Haarlem 31.05.80
1.54.05 Michel vd Wall  20.10.79 Unitas   Leiden 08.06.02
1.54.06 Seppe Stax 09.02.86 Nijmegen Nijmegen 24.05.03
1.54.07 Dirk-Jan Demkes 02.02.73 Atletico'73 Utrecht 19.07.02
1.54.08 Ben Geerlings 01.01.60 Tartlétos Papendal 06.07.83
1.54.08 Ruud vd Oetelaar 09.06.80 PSV Vught 09.05.02
1.54.09 Robin van Riel 30.04.00 Attila Utrecht 20.05.16
1.54.0h Frits Wolsink 16.08.24 Parthenon 01.01.51
1.54.0h Gerrit de Graaf Phoenix 01.01.67
1.54.0h Erik van Lieshout 01.01.51 HAC Helmond Ludwigshafen 11.07.70
1.54.0h Wim Berendsen 01.01.47 Ciko'66 Papendal 17.08.74
1.54.0h Hans Mens 01.01.54 HAC Helmond Den Haag 17.09.78
1.54.0h Martin de Pater 26.03.54 V&LTC Den Haag 13.05.79
1.54.0h Graham Thomson 01.01.59 PSV Amsterdam 27.05.84
1.54.0h Kees Haasnoot 28.08.65 Bataven Amsterdam 24.06.88
1.54.0h Jos Kaptein 15.03.65 Trias Krommenie 08.07.88
1.54.0h Ferry ten Hove 10.10.64 Spark Vlissingen 17.09.88
1.54.0h Kees Houtepen 12.10.70 AV'55 Middelburg 06.07.91
1.54.0h Robert Smits 11.08.70 Argo'77 Assen 22.05.93
1.54.11 Leon vd Meijden 30.09.68 AAV'36 Leiden 13.06.98
1.54.18 Mario Vis 01.01.62 AVON Nijmegen 21.06.81
1.54.18 Jelle Heisen 09.05.82 Clytoneüs Utrecht 26.08.06
1.54.19i Najib Hassan 01.07.01 PAC Apeldoorn 11.02.17
1.54.1h MG Ribbens 01.01.48
1.54.1h Martin Simons 20.12.46 PEC Vught 11.07.74
1.54.1h Gerrit van Goor 01.01.55 Lionitas Drachten 16.08.78
1.54.1h Mark Bode 21.05.52 AAC Hengelo 15.05.82
1.54.1h Herman Kromhout 05.02.46 V&LTC Den Haag 04.06.82
1.54.1h Henri ter Braak 01.01.65 Liemers Stiphout 04.06.85
1.54.1h Wouter Hagemeyer 01.01.50 Hellas Nijmegen 13.06.86
1.54.1h Louran van Keulen 10.10.68 AAC Amsterdam 13.09.96
1.54.20 Joost Wieleman 15.08.95 Almere'81 Wageningen 05.06.13
1.54.22 Abdul Noureddin 01.01.86 Phanos Leiden 09.06.07
1.54.23 Peter van Dijk 01.01.70 HAC Helmond Den Haag 11.09.88
1.54.23 Frank van Leeuwen 14.02.83 Gouda Utrecht 18.06.04
1.54.25 Leonard Boers 17.02.78 De Sprinter Uden 28.06.97
1.54.25 Marcel de Jong 08.01.86 AKU Uden 27.06.09
1.54.26 Marvin de la Páz 08.07.68 Spirit Lelystad Hilversum 30.06.89
1.54.26 Ingo Rolff 06.04.77 Pegasus Sittard 16.06.96
1.54.27 Ronald de Wit 27.07.70 Haarlemmermeer Krommenie 16.05.96
1.54.28 Wouter Visser 10.08.83 PAC Oordegem 04.07.09
1.54.2h K Knop Stada 01.01.51
1.54.2h Hans Harting EMM Middelburg 01.01.52
1.54.2h No Opdenoordt 13.11.41 Kimbria 01.01.66
1.54.2h Frits Gerlach 17.12.42 Phoenix Utrecht-M 04.06.67
1.54.2h Walter van Rensbergen 01.01.41 Hellas 01.01.68
1.54.2h Hugo Pont 20.07.59 Sisu Groningen 24.09.78
1.54.2h Johan Kuijpers 06.03.65 Festina Neerpelt 31.08.83
1.54.2h Ron vd Sluijs 16.01.62 Unitas Sittard 07.07.84
1.54.2h Gerard Kitslaar 27.04.56 Prins Hendrik Sittard 04.08.84
1.54.2h Jos Sasse 23.10.57 AVA'70 Rhede 05.07.85
1.54.2h Harry Ruitenbeek 17.01.57 AAC Amsterdam 09.08.85
1.54.2h Paul Chardon 01.01.54 Sprint Vught 17.06.86
1.54.2h René Ruiter 01.01.60 Trias Heerhugowaard 24.09.86
1.54.2h Wim Vessies 01.01.64 DEM Krommenie 23.08.87
1.54.2h Karel van Gelder 13.02.65 Olympia Eindhoven Vught 04.05.89
1.54.2h Ewoud vd Brug 25.04.64 Startbaan Amstelveen 20.05.90
1.54.2h Hans Gaertner 20.06.72 Nijmegen Nijmegen 03.05.91
1.54.2h Hilco vd Paard 01.12.71 Sperwers Assen 22.05.93
1.54.2h Ger Wessel 06.03.70 Haarlem Santpoort 24.09.93
1.54.30 Franck Beuriot 28.12.66 Balans'81 Amsterdam 01.07.84
1.54.30 Marco van Drogenbroek 31.12.71 Hellas Utrecht 11.05.93
1.54.30 Arjen Achterkamp 19.09.62 Argo'77 Veendam 15.09.93
1.54.32 Bram Rouwen 04.04.85 Hanzesport Leiden 09.06.07
1.54.32 Pim Molenaar 30.11.87 Hera Heiloo 13.05.10
1.54.33 Rogier Wezeman 06.03.86 Groningen Groningen 25.05.05
1.54.33 Koen Jansen 30.01.96 Tartlétos Vught 14.05.14
1.54.35? Hanno vd Loo 21.03.68 AV'47 Santpoort 03.07.91
1.54.35i Brian Versluis 11.07.99 Atverni Apeldoorn 11.02.17
1.54.37 Mark Knoop 24.06.67 PSV Woluwe 09.07.95
1.54.38 Gijsbert Remmenswaal 22.08.64 Bataven Leiden 20.05.91
1.54.3h J Zoon VIF 01.01.59
1.54.3h Henk Brouwer 01.01.43 Cialfo 01.01.65
1.54.3h Paul Grimbergen 28.04.57 Spartaan Leiden 12.07.84
1.54.3h Pieter Meyer 05.01.64 Lycurgus Heerhugowaard 24.09.86
1.54.3h Aloys Sesink 01.01.66 GVAC Hechtel 01.06.88
1.54.3h Jeroen Linneman 05.12.64 Tion Utrecht 05.08.88
1.54.3h Lex de Wolff 13.04.65 Haarlem Amsterdam 10.08.90
1.54.3h Fred Sluys 27.06.63 Bataven Amsterdam 26.06.92
1.54.3h Pascal Meerman 04.06.75 Atletica Delft 30.06.96
1.54.3h Noël Keijsers 22.05.73 Weert Amsterdam 13.09.96
1.54.40 Stefan Ymker 01.01.82 Argo'77 Breda 25.08.01
1.54.41 Herman Couperus 11.04.65 Hermes Utrecht 11.05.93
1.54.41 Jim Kruiver 14.03.92 Nova Heusden-Zolder 13.07.13
1.54.41 Steve Bakker 09.09.92 Suomi Leiden 14.06.14
1.54.42 Jasper Sinnema 10.01.86 De Sprinter Groningen 24.06.11
1.54.44 Jan-Hendrik Neiser 01.01.71 Hellas 01.01.96
1.54.47 Cock vd Hulst 24.01.60 Hera Beverwijk 10.07.88
1.54.47 René Peters 07.04.69 Kerkrade 29.05.93
1.54.48 Ruud Kuijpers 30.06.66 AV'40 Hengelo 11.06.89
1.54.48 Ferry van Nisselroy 26.01.72 Holland Haarlem Den Haag 06.09.92
1.54.48 Simon Grannetia 20.08.94 De Spartaan Utrecht 12.08.16
1.54.4h Rob Kat 23.11.42 Zaanland Lisse 08.05.65
1.54.4h Frans Kroone 01.01.50 Holland Leiden Sittard 28.05.78
1.54.4h Theo Wentink 16.11.52 V&LTC Sittard 28.05.78
1.54.4h Danny Hoedemakers 01.01.69 Venray Stiphout 31.05.88
1.54.4h Wilfried van Meer 10.04.66 Scorpio Vught 28.06.88
1.54.4h Paul Hopman 04.09.63 Trias Krommenie 08.07.88
1.54.4h Robin Punt 28.04.69 FSTC Leiden 29.05.91
1.54.4h Richard van Eekelen 23.04.70 Groene Ster Zevenbergen 05.07.92
1.54.4h Gerben de Haan 21.07.71 Ilion Leiden 30.05.95
1.54.4h Michiel Otten 26.10.68 Prins Hendrik Papendal 04.09.96
1.54.50 Kees Hillemius 07.01.71 Aalsmeer Leiden 06.06.92
1.54.50 Ramses Bekkenk 20.07.76 Leiden Utrecht 21.07.00
1.54.50 Erik Jongmans 18.05.82 Haasje Vught 16.05.05
1.54.50 Casper vd Putten 20.05.95 Eindhoven Atletiek Utrecht 10.07.15
1.54.50 Rob ter Burg 04.01.95 Groningen Atletiek Amsterdam 01.08.15
1.54.50 Jeroen Rodenburg 27.04.91 Phoenix Oordegem 04.06.16
1.54.52 Abdi Nageeye 02.03.89 Nijmegen Atletiek Emmen 26.06.11
1.54.52 Frank Futselaar 16.07.91 De Liemers Utrecht 15.07.16
1.54.55 Michel van Kruchten 26.11.84 Groningen Nijmegen 20.05.05
1.54.55 Sam de Vor 19.06.91 GAC Hilversum Kessel-Lo 30.07.16
1.54.57 Hugo vd Haak 01.02.93 Sparta Leiden 11.06.11
1.54.58 Rob Janssen 02.08.82 General Michaelis Uden 24.06.01
1.54.58 Mark Jaspers 29.03.65 Unitas Breda 15.06.85
1.54.58 Joeri Moerman 05.07.87 AVON Heusden-Zolder 28.07.07
1.54.58 Stijn Peeters 03.06.88 Sprint Utrecht 28.05.10
1.54.5h P Kits Nurmi 01.01.58
1.54.5h H Steenkist Minerva 01.01.66
1.54.5h Wycher vd Bremen 20.11.54 Daventria Papendal 12.06.74
1.54.5h Mathieu Korpershoek 11.11.50 AV'34 Maastricht Sittard 09.09.78
1.54.5h Henk Kraayenhoff 05.10.55 GVAV Rapiditas Groningen 26.05.82
1.54.5h Cees den Hoedt 14.01.56 V&LTC Roosendaal 20.06.82
1.54.5h Theo Haverkamp 15.10.58 AAV'36 Lisse 18.06.85
1.54.5h Arwin Zijlema 01.01.65 Ciko'66 Nijmegen 03.06.88
1.54.5h Erik Punt 17.07.67 PAC Vlissingen 29.06.88
1.54.5h Wim Sandbrink 08.03.59 GAC Gemert Eindhoven 02.06.91
1.54.5h Ger Zwartendijk 04.04.69 Sprint Nijmegen 23.08.91
1.54.5h Riemer Renkema 21.12.74 Jahn II Amsterdam 05.05.95
1.54.60 Dave Klink 27.06.84 Leiden Atletiek Oordegem 26.05.12
1.54.64 Quinten Hennekam 02.03.90 Passaat Utrecht 24.06.11
1.54.65 Tony Mauritz 19.07.92 Haag Atletiek Oordegem 06.07.13
1.54.67 Rik Hardon 21.07.77 Sisu Utrecht 30.06.95
1.54.68 Werner Themen 10.07.65 AAC Utrecht 26.07.96
1.54.69 Marinus Winters 26.04.87 Holland Haarlem Hoorn 13.05.06
1.54.6h Freek Kerkhoven 01.01.31 Hellas 01.01.57
1.54.6h Ben Veldhoven Metro 01.01.60
1.54.6h Leo Duivenvoorden Spartaan 01.01.73
1.54.6h Peter vd Hoek 01.01.49 Fortuna Vlaardingen Rotterdam 23.06.74
1.54.6h Geert Lamfers 01.01.49 Prins Hendrik Roosendaal 21.08.77
1.54.6h Theo Verwijst 01.01.56 De Keien Groningen 24.05.80
1.54.6h Eddy de Kort 01.01.57 Spado Vlissingen 17.09.83
1.54.6h Ernest Kox 24.08.58 DES Nijmegen 05.06.87
1.54.6h Hans Koenekoop 11.05.65 AAV'36 Lisse 12.08.87
1.54.6h John Counotte 14.03.70 AVON Sittard 26.04.91
1.54.70 Hans vd Voorden 01.01.62 Bataven Leiden 14.05.86
1.54.70 Guus Reijngoud 19.04.88 Hellas Wageningen 20.05.11
1.54.70 Derrick Kazemier 29.11.92 VAV Hoorn 17.05.14
1.54.71 Dennis Weijers 17.06.86 Phoenix Utrecht 01.05.09
1.54.71 Ries van Zon 29.11.85 Clmax Nijmegen 01.06.10
1.54.71 David Vonk 09.08.90 GAC Hilversum Lokeren 03.07.16
1.54.72 René Roos 30.11.65 Hellas 01.01.96
1.54.72 Joshua Koning 01.01.90 Vitalis Oordegem 30.05.15
1.54.73 Bert de Boer 11.08.60 AAV'36 Utrecht 08.06.90
1.54.73 Frank Heyneman 21.10.72 Olympus'70 Amsterdam 14.06.92
1.54.73i Miguel van Tongeren 17.05.71 AVA'81 Den Haag 18.02.90
1.54.74 Bernard te Boekhorst 18.02.72 Phoenix Leiden 09.06.01
1.54.75 Hans van Engelen 05.01.65 Sprint Amsterdam 17.06.90
1.54.75 Rutger Huisman 08.08.75 Astylos Utrecht 16.08.96
1.54.75 Roald Goossen 24.02.92 Rijssen Leiden 11.06.11
1.54.76 Richard Zethof 23.01.67 AVA'64 Hengelo 22.05.88
1.54.77 Anton Huijben 27.07.72 De Keien Uden 11.09.92
1.54.78 Patrick Tas 07.12.81 AV'40 Leiden 09.06.01
1.54.78 John van Sprundel 23.02.68 Sprint Utrecht 11.08.95
1.54.79 Jeffrey Spaltman 29.03.92 Hylas Heiloo 13.05.10
1.54.7h Anton Kist GAC Hilversum Eindhoven 11.07.48
1.54.7h Joep Delnoye 30.08.34 Kimbria Aken 26.05.57
1.54.7h Wim van Gerven 22.12.41 Spartaan 01.01.65
1.54.7h Richard Spierenburg 01.01.34 Memphis 01.01.65
1.54.7h Eelke de Boer 01.01.54 AV'40 Papendal 12.06.74
1.54.7h Hans Beentjes 23.06.52 Castricum Sittard 09.07.77
1.54.7h Wim Zwikker 27.12.49 Ciko'66 Nijmegen 21.05.78
1.54.7h Michel Visschers 10.03.51 Unitas Dülken 20.06.79
1.54.7h Jan Blaauw 05.08.55 Argo'77 Drachten 05.06.85
1.54.7h Richard Kooyman 26.12.63 AVR Rotterdam 05.06.85
1.54.7h Jan Laan 17.05.51 Spartaan Hengelo 21.06.87
1.54.7h Hans Minnee 01.01.58 Bataven Lisse 12.08.87
1.54.7h Wim Scheffer 01.01.67 Pallas Vught 28.06.88
1.54.7h Ronald Heymans 10.03.67 AV'40 Heerhugowaard 22.09.89
1.54.7h Ralf Musters 16.12.71 AV'34 Apeldoorn Hengelo 24.06.90
1.54.7h Greg van Hest 03.06.73 Schuurmans Tilburg 12.09.92
1.54.81 Mike Lust 24.01.72 Lycurgus Vught 16.05.95
1.54.81 Bas Wehrung 03.07.76 Unitas Tessenderlo 19.08.95
1.54.82 Jaouad el Bouazzaoui 02.04.80 Rotterdam Heusden-Zolder 20.07.02
1.54.84 René Zweedijk 01.09.60 AV'56 Vught 08.07.84
1.54.84 Robert Sparrow 12.12.71 AAC Utrecht 09.08.96
1.54.85 Olfert Molenhuis 25.01.87 Groningen Groningen 25.05.05
1.54.87 René Kuijpers 16.03.67 Unitas Breda 24.05.87
1.54.87 Robin Verlegh 18.05.66 Nijmegen Nijmegen 21.05.99
1.54.88 Ruthsel Martina 01.01.56 Swift Leiden 28.06.80
1.54.88 Edwin Stehouwer 09.07.73 Parthenon Gorinchem 01.09.95
1.54.89 A. van Atten 09.04.66 Bataven Rotterdam 23.06.91
1.54.89 Gunther Lauret 20.03.73 AV'34 Apeldoorn Utrecht 21.07.95
1.54.89 Thom Heijen 19.06.90 Unitas Vught 17.05.07
1.54.8h JC Meyborg 01.01.48 Hellas 01.01.48
1.54.8h J Evers Celebes 01.01.60
1.54.8h Gijs van Ham AVON Heerlen 01.01.65
1.54.8h Tonnie van Uden HAC Helmond 01.01.68
1.54.8h Kees vd Heul 12.07.51 Avantri Papendal 12.06.74
1.54.8h Menno Melker 01.01.51 Trias Papendal 25.08.74
1.54.8h Gabriël Kok 01.01.60 Prins Hendrik Roosendaal 18.07.79
1.54.8h Harry Ketelaar 01.01.57 SOS Recklinghausen 05.08.79
1.54.8h Charley Foster 01.01.59 Afcent Striders Sittard 10.05.81
1.54.8h Jan van Heteren 27.05.58 Sliedrecht 01.01.84
1.54.8h Roger Klingestijn 13.03.64 Unitas Sittard 07.07.84
1.54.8h Rob Kamps 19.11.62 Metro Leiden 12.07.84
1.54.8h Dick van Zalinge 27.10.59 Edam Amsterdam 17.08.84
1.54.8h Edwin Veenstra 09.09.67 Tion Utrecht 23.06.85
1.54.8h Eelco van Wieringen 01.01.67 Nijmegen Beverwijk 28.06.86
1.54.8h Bert Wenker 01.01.63 Hollandia Heerhugowaard 24.09.86
1.54.8h Patrick Aris 05.10.56 Haag Atletiek Haarlem 05.08.87
1.54.8h Erik Edelman 29.10.62 AVR Leiden 03.08.88
1.54.8h Ron Vlenterie 01.12.59 Unitas Sittard 20.08.88
1.54.8h Edwin Kok 04.11.71 De Keien Vught 09.07.92
1.54.8h Remko vd Waal 14.07.76 Parthenon Vlissingen 21.09.96
1.54.90 Abdel Illah 01.01.75 Stap Vooruit Nijmegen 24.07.96
1.54.92 Jarno van Miltenburg 09.04.88 Hellas Utrecht 13.07.12
1.54.93 Richard Versteeg 22.10.71 VAV Uden 01.07.95
1.54.93 Brian Kamstra 05.07.93 AAC'61 Hengelo 27.05.12
1.54.94 Dirk-Job Vrijenhoek 20.09.80 Rotterdam Duffel 25.05.02
1.54.95 Job Dusch 16.12.81 Scopias 01.01.00
1.54.96 Peter van Gorp 18.12.78 Attila Hoorn 15.06.03
1.54.97 Wilko Zuidema 12.05.89 Olympus'70 Reeuwijk 21.06.09
1.54.9h Ruud Nijland 01.01.39 Hellas 01.01.63
1.54.9h Jaap Bouwen 16.10.48 Trias Papendal 25.08.74
1.54.9h Arjan Roth 01.01.62 Energie Den Haag 25.09.81
1.54.9h Jacques Scholte 02.04.65 Nijmegen Zevenaar 20.06.84
1.54.9h Ferry van Doesburg 01.01.55 TEC Nijmegen 04.07.84
1.54.9h Henri Kleine Koerkamp 01.01.65 Spirit Lelystad Sittard 23.06.85
1.54.9h Rob Zuidwijk 04.08.66 Bataven Amstelveen 16.06.89
1.54.9h Henry Wagenaar 22.01.75 Gemzen Nijmegen 14.08.92
1.54.9h André Klappe 27.01.74 Start'78 Assen 22.05.93

 



Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar homepage Atletiek

Back to home page of Track & Field