Nederlandse database aller tijden 800 meter vrouwen
(binnen 2.15.00)

Dutch alltime database 800 metres women
(within 2:15:00)



Copyright © 2003-2017 by Michel Franssen


Laatste update: 18 februari 2017, 14.40 uur

Last update:
February 18, 2017, 14:40 hours CET


Mark First Last Birthday Track Club Site Date
1.55.54 Ellen van Langen 09.02.66 ADA Barcelona 03.08.92
1.56.68 Letitia Vriesde 05.10.64 Rotterdam Göteborg 13.08.95
1.58.31 Sandra Stals 05.06.75 Unitas Hechtel 01.08.98
1.58.50 Sifan Hassan 01.01.93 Eindhoven Atletiek Beijing 27.08.15
1.58.61 Stella Jongmans 17.05.71 AVR Hengelo 28.06.92
1.58.85 Yvonne Hak 30.06.86 Hera Barcelona 30.07.10
1.59.24 Ester Goossens 21.02.72 AV'34 Apeldoorn Hechtel 01.08.98
1.59.29 Sanne Verstegen 10.11.85 Rotterdam Atletiek Hilversum 01.09.16
1.59.62 Elly van Hulst 09.06.59 Olympia'48 Pescara 02.08.81
2.00.82 Yvonne vd Kolk 07.01.69 AVR Hengelo 25.06.91
2.00.96 Lotte Visschers 02.08.79 Unitas Hengelo 31.05.04
2.01.18 Heidi vd Plas 09.01.64 Gemzen Hengelo 25.06.91
2.01.43 Najla Jaber 12.05.84 Seven Hills Rome 02.07.04
2.01.55 Laura Bosman 08.10.67 AAV'36 Hechtel 10.08.91
2.01.6h Olga Commandeur 30.10.58 Suomi Aalst 07.09.75
2.01.86 Kathy Harris 01.01.64 Lycurgus Indianapolis 16.07.86
2.02.01 Hillary Stellingwerf 07.08.81 Unitas Solihull 21.07.12
2.02.15 Maureen Koster 03.07.92 Phanos Ninove 02.08.14
2.02.24 Susan Kuijken 08.07.86 Seven Hills Atlanta 16.05.09
2.02.2h Ilja Keizer 26.02.44 De Spartaan Osnabrück 30.06.68
2.02.4h Anneke Schutte 17.07.66 Gemzen Nijmegen 08.09.89
2.02.54 Carina van Dorp 11.09.71 Hellas Oordegem 26.08.00
2.02.58 Anjolie Wisse 17.09.76 Haag Atletiek Papendal 26.06.02
2.02.63 Maria Gommers 26.09.39 Unitas México Ciudád 19.10.68
2.02.8h Gerda Kraan 30.07.33 Bataven Belgrado 16.09.62
2.02.99 Krista Aukema 20.09.67 Sparta Kerkrade 30.05.92
2.03.16 Jacky Winkelman 27.05.63 HAC Helmond Sittard 28.08.83
2.03.56 Christine Toonstra 22.06.66 ADA Hechtel 22.07.89
2.03.63 Ina Blaauw 01.12.47 AVG'26 Zürich 28.08.75
2.03.67 Josée vd Veen 26.03.80 Haag Atletiek Papendal 13.06.07
2.03.72 Machteld Mulder 21.02.89 Hollandia Hengelo 22.07.07
2.03.76 Saskia Brouwer 14.08.60 Ciko'66 Brussel 28.08.81
2.03.93 Manon Kruiver 03.01.88 Nova Amsterdam 19.06.16
2.04.01 Sylvia Kruijer 06.09.74 Castricum Heiloo 21.05.98
2.04.04 Suzanne Voorrips 11.10.93 Groningen Atletiek Ninove 23.07.16
2.04.1h Anneke de Lange 23.07.46 Sparta Potsdam 31.07.72
2.04.20i Marjolein de Jong 12.06.81 Phanos Gent 19.02.05
2.04.29 Desirée de Leeuw 01.01.59 AVR Rhede 03.07.87
2.04.4h Tilly vd Made 18.01.38 Sagitta Leiden 15.06.68
2.04.51 Anne vd Hurk 07.10.80 Prins Hendrik Oordegem 01.07.06
2.04.54 Stella Kubasch 07.01.92 Aart Stigter Nürnberg 26.07.15
2.04.5h Marjan de Schipper 30.12.48 AVR Brussel 30.06.74
2.04.6h Karin de Nijs 30.07.59 RKHAV Roosendaal 12.07.78
2.04.93 Juanée Pekelharing 08.03.82 Prins Hendrik Brasschaat 11.07.10
2.04.9h Berny Boxem 12.05.48 Marathon Bratislava 03.06.72
2.04.9h Myrna vd Hoeven 08.05.48 Olympia'48 Londen 10.06.72
2.05.02 Monique Jansen 01.06.60 Olympia'48 Sittard 09.07.77
2.05.22 Ineke Dieperink 26.03.65 AAC Kerkrade 27.05.95
2.05.2h Riet Kruiswijk 26.12.49 AV'40 Papendal 04.08.74
2.05.39 Lisanne de Witte 10.09.92 Castricum Merksem 24.08.13
2.05.47 Raika Lenaarts 02.03.88 Hera Hoorn 21.05.11
2.05.4h Ingrid Stoot 29.07.64 Sprint Vught 25.06.82
2.05.54 Ali Monsma 24.06.60 Lionitas Utrecht 09.08.81
2.05.56 Marlies Manders 18.09.91 Hellas Hoorn 21.05.11
2.05.5h Monique Steennis 02.09.69 Altis Amsterdam 31.07.92
2.05.6h Joke vd Stelt 18.05.49 De Spartaan Uden 11.07.71
2.05.7h Janny van Eyk 19.01.36 GAC Hilversum Tokio 19.10.64
2.05.83 Renata Haring 08.02.74 Rotterdam Heusden-Zolder 02.08.03
2.05.85 Marije te Raa 22.06.84 AAC Hoorn 23.05.09
2.05.8h Tineke van Wonderen 05.04.45 Trias Bergamo 23.06.68
2.06.03 Femke Schuurman 21.05.79 Holland Haarlem Nijmegen 25.05.02
2.06.12 Adriënne Herzog 30.09.85 Groningen Hoorn 10.05.08
2.06.1h Tineke Kluft 28.05.56 Thor RoosendaaI 17.09.78
2.06.39 Danaďd Prinsen 20.08.97 Lycurgus Gouda 26.08.16
2.06.41 Heidi de Ridder 03.02.75 Leiden Atletiek Heusden-Zolder 02.08.03
2.06.46 Evelien Ruijters 10.08.85 Unitas Kessel-Lo 18.08.12
2.06.52 Rona Keller 02.12.58 AVR Sittard 24.06.84
2.06.52 Brechje de Ruyck 20.10.84 RKHAV Papendal 25.06.03
2.06.57 Thelma Joziasse 19.01.79 AV'34 Apeldoorn Arnhem 10.07.99
2.06.5h Fieke Kamps 22.05.58 Sagitta Drachten 30.08.75
2.06.72 Helen Hofstede 31.12.80 Atverni Hoorn 22.05.10
2.06.7h Anneloes Bosman 12.03.47 UNC Zurich 03.07.70
2.06.81 Margriet de Graaf 06.11.54 ADA Sittard 24.06.84
2.06.8h Elly Ernest 17.04.47 THOR Papendal 02.09.70
2.06.91 Annet Bezemer 23.03.69 Keien Leiden 10.06.00
2.07.00 Lio Hogenbosch 09.03.81 Nijmegen Utrecht 20.06.03
2.07.07 Margreet Verbeek 14.06.51 Olympia'48 Vught 21.06.85
2.07.12 Anja Smolders 02.06.73 Prins Hendrik ? 01.01.99
2.07.1h Elke Spierenburg 06.09.63 Fortis Hengelo 30.06.82
2.07.23 Grete Koens 26.05.67 Ciko'66 Utrecht 01.09.01
2.07.42 Liesbeth Vanmaris 20.10.64 Tegelen Rhede 03.07.87
2.07.45 Marlies Huigen 22.08.94 Groningen Atletiek Heusden-Zolder 18.07.15
2.07.46 Lonneke Derriks 22.04.87 De Spartaan Amsterdam 27.07.14
2.07.4h Marga Wiegman 08.08.57 AV'55 Nijmegen 09.07.78
2.07.5h Els Gommers 14.01.42 Unitas Papendal 09.06.71
2.07.70 Britt Ummels 24.08.93 Atletiek Maastricht Amsterdam 27.07.14
2.07.74 Christine Bosch 15.08.85 GAC Hilversum Hoorn 17.05.14
2.07.7h Karen Glerum 06.04.70 Dynamo'70 Ames 04.05.90
2.07.7h Maaike Persoons 24.07.63 ADA Hechtel 14.08.82
2.07.7h Petra van Liempt 10.01.54 Prins Hendrik Vught 28.06.88
2.07.8h Carla Grimbergen 18.04.53 De Spartaan Papendal 09.06.71
2.07.8h Ans Hofstede 21.01.47 Fortis Papendal 09.06.71
2.07.92 Katja Broers 07.03.80 Seven Hills Leiden 12.06.99
2.07.98 Majken van Reeken 04.04.83 Argo'77 Nijmegen 21.05.99
2.07.9h Marian Kortmann 23.12.71 AAV'36 Pamplona 02.07.88
2.07.9h Annie vd Kerkhof 30.09.52 HAC Helmond Papendal 09.06.71
2.08.00 Majelle Laman 17.03.72 Castricum Assen 17.07.94
2.08.04 Ashley Melcherts 17.04.98 Energie Oordegem 30.05.15
2.08.15 Corine van Beek 21.02.82 Groningen Ninove 27.07.03
2.08.20 Wendy Detert 27.02.77 AV'34 Apeldoorn Hengelo 01.06.98
2.08.21 Karin Gomarus 23.04.72 Argo'77 Leiden 08.06.02
2.08.24 Joke Spikman 27.01.65 Argo'77 Leiden 25.06.94
2.08.34 Suzanne Wiertsema 06.10.71 Castricum Leiden 09.06.01
2.08.41 Truus van AmsteI 22.02.56 Olympia'48 Utrecht 09.08.81
2.08.43 Monique Burger 11.04.80 Olympus'70 Leiden 08.06.02
2.08.47 Lara Nicod 23.03.85 Phanos Sydney 27.03.10
2.08.48 Irmgard Goud 02.04.63 PSV Stiphout 05.07.92
2.08.50i Marije Wever 22.07.93 Phanos Apeldoorn 22.02.15
2.08.57 Nisrine Masrhalmi 17.11.96 Energie Hoorn 16.05.15
2.08.59 Dafne Schippers 15.06.92 Hellas Götzis 01.06.14
2.08.59 Inga Michejenko 19.07.83 Olympus'70 Utrecht 02.09.16
2.08.5h Betty Kok 22.02.46 Sagitta Leiden 15.06.68
2.08.5h Annie Moedt 09.11.61 Woldstreek HaarIem 09.06.79
2.08.64 Joke Kleyweg 29.01.62 Sparta Vught 28.05.90
2.08.73 Ingrid Grutters 28.08.74 Atverni Oordegem 02.06.12
2.08.79 Astrid Joziasse 19.01.79 AV'34 Apeldoorn Kerkrade 27.05.01
2.08.7h Dina Jansen 09.06.52 Ciko'66 Papendal 08.06.77
2.08.80 Karin Wijbenga 08.05.69 Atletics Nijverdal Breda 05.07.87
2.08.86 Loes Delleman 04.08.66 Keien Hengelo 01.06.98
2.08.90 Karla vd Bogaard 02.10.78 Ciko'66 Hengelo 01.06.98
2.08.90 Jill Holterman 11.09.91 Zaanland Hoorn 21.05.11
2.08.90 Karin Nieuwenhuijsen 02.01.87 Hellas Heusden-Zolder 19.07.14
2.08.9hi Wilma Hillen 26.10.51 Tion Papendal 08.08.72
2.09.06 Maddie Duhon 21.02.89 Uni of Stanford/Olympus'70 Berkeley 24.04.11
2.09.0h Wilma Rusman 14.05.58 Unitas Den Haag 25.07.80
2.09.10 Elsbeth Greven 01.01.65 ADA Groningen 16.07.88
2.09.13 Femke Rietveld 12.04.80 AAV'36 Papendal 12.07.97
2.09.16 Yvonne Wisse 06.06.82 De Spartaan Götzis 01.06.08
2.09.19 Marlies Overbeeke 25.06.80 PAC Leiden 08.06.02
2.09.1h Astrid Oskam 13.11.61 De Bataven Roosendaal 28.08.79
2.09.21 Lorraine van Summeren 08.07.74 Haasje Heusden-Zolder 20.07.02
2.09.2h Aida Boogmans 08.11.59 Prins Hendrik Den Haag 22.09.91
2.09.2h Tanja Tjepkema 28.01.63 Startbaan Leiden 23.09.81
2.09.36 Lotte Krause 29.11.92 AKU Utrecht 12.08.16
2.09.3h Fridy Meulendijks 19.09.54 HAC Helmond Stiphout 08.08.76
2.09.3h Erna Bosch 19.04.63 Daventria Nijmegen 19.09.79
2.09.45 Bo Ummels 24.08.93 Atletiek Maastricht Oordegem 05.07.14
2.09.55 Haike Lemmink 11.02.63 Argo'77 Leiden 24.06.95
2.09.60 Marjon Wijnsma 18.07.65 Lionitas Mannheim 08.06.84
2.09.72 Sabine Rutten 04.05.97 VAV Wageningen 12.06.15
2.09.77 Nicole van Amstel 11.05.88 Nijmegen Atletiek Oordegem 03.07.10
2.09.87i Laura Boekel 04.11.97 Nova Apeldoorn 11.02.17
2.09.89 Bianca Vermond 01.10.73 Leiden Atletiek Emmeloord 06.07.97
2.09.91 Rachel Boddy 29.07.88 Holland Haarlem Vught 25.05.06
2.09.94 Nicole Taalman 08.05.76 Pegasus Hechtel 06.07.96
2.09.96 Karlijn van Es 02.08.95 PAC Utrecht 10.07.15
2.09.98i Dagmar Smid 26.01.97 AAV'36 Apeldoorn 11.02.17
2.10.02 Corinde van Es 11.02.97 PAC Bergen op Zoom 16.07.16
2.10.04 Elke Molenaar 11.03.98 Spirit Lelystad Oordegem 31.05.14
2.10.06 Anoeschka Daans 10.03.65 PAC Kopenhagen 23.07.88
2.10.07 Annemarie Schulte 13.02.85 De Sperwers Woerden 21.05.06
2.10.07 Jamie van Lieshout 11.07.91 Attila Hoorn 21.05.11
2.10.0h Josée Renders 30.01.58 PSV Vught 29.05.83
2.10.0h Liliane Mandema 12.02.59 Olympia'48 Den Haag 04.06.82
2.10.0h Gré Pels 21.11.52 ADA Papendal 16.06.74
2.10.12 Nannet Karenbeld 04.06.69 Argo'77 Utrecht 29.08.98
2.10.1h Thea de Waard 23.07.48 Holland Haarlem Papendal 09.09.70
2.10.1h Ineke Hussaarts 04.04.58 AVR Papendal 15.06.77
2.10.1h Marjan Freriks 13.12.61 Daventria Zwolle 18.05.89
2.10.1h Liesbeth vd Heuvel 21.01.66 Haag Naaldwijk 11.09.97
2.10.20 Mireille Hesper 05.02.70 PAC Ninove 03.08.96
2.10.29 Nicole van Grieken 20.10.73 De Spartaan Papendal 18.07.98
2.10.2h Greet Negerman 23.11.45 AV'55 Papendal 07.07.71
2.10.30 Monique Timmermans 22.02.70 Oss'78 Uden 26.08.90
2.10.32 Daisy Hombergen 22.01.63 Hellas Amsterdam 25.06.89
2.10.35 Marjan Achterkamp 01.01.64 GVAV Leiden 11.07.87
2.10.36 Ine ter Laak 02.01.31 RKEAV Rome 06.09.60
2.10.39 Karin Dekkers 03.05.76 Prins Hendrik Assen 17.07.94
2.10.3h Siego vd Gijp 02.12.58 Parthenon Utrecht 25.09.92
2.10.43 Yvonne Schreuder 13.11.62 Attila Hengelo 25.05.91
2.10.48 Charissa Czech 21.04.86 Noordkop Hengelo 29.05.05
2.10.48 Liesbeth Voorthuijsen 13.10.83 Haag Atletiek Leiden 11.06.11
2.10.4h Lilian Veerman 05.05.63 Edam Breda 10.07.88
2.10.55 Esther Vermuë 18.02.88 Rotterdam Oordegem 04.07.09
2.10.58 Lotte vd Boom 11.03.87 Thor Hoorn 22.05.10
2.10.5h Lidwien vd Valk 12.11.48 Olympia'48 Papendal 04.08.74
2.10.61 Reina Roona 26.05.64 GVAV Papendal 06.07.84
2.10.61 Marjolein van Marrewijk 18.11.92 Olympus'70 Hoorn 22.05.10
2.10.73 Vivian Ruijters 31.08.71 Prins Hendrik Tilburg 21.06.98
2.10.79 Sandra Hofmans 29.09.71 Sprint Papendal 08.07.95
2.10.81 Carlien Harms 13.02.68 Sparta Leverkusen 04.07.86
2.10.8h Anja Matakena 24.06.59 TEC Papendal 22.05.76
2.10.8h Rita Delnoye 20.06.65 Kimbria Kerkrade 06.08.88
2.10.92 Irene Wentzel 23.06.45 Hellas Vught 08.07.84
2.10.94 Tineke Hidding 28.07.59 Hera Eindhoven 22.05.88
2.10.98 Maureen Freelink 16.09.65 ADA Papendal 06.07.83
2.11.01 Karin Vintges 18.10.89 Attila Heusden-Zolder 17.07.11
2.11.05 Isabel Sticker 10.12.85 De Liemers Nijmegen 23.05.07
2.11.06 Simone Bouwman 17.01.72 GVAV Rapiditas Uden 26.06.02
2.11.06 Elsbeth Ciesluk 28.06.86 Atletico'73 Zwolle 22.06.03
2.11.11 Nadine Broersen 29.04.90 Sprint Götzis 01.06.14
2.11.16 Remona Fransen 25.11.85 De Spartaan Torun 03.07.11
2.11.17 Bieneke Bauling 18.09.68 PSV Den Haag 02.06.96
2.11.19 Susan Dammingh 09.06.73 Nijmegen Papendal 14.07.91
2.11.1h Jacqueline Spaans 02.02.61 Waterland HaarIem 03.06.78
2.11.1h Marjo van Agt 13.05.58 PSV Nijmegen 14.09.84
2.11.23 Arien Bosch 10.08.78 Phoenix Leiden 07.06.03
2.11.23 Annemarie Slangewal 12.09.98 Triathlon Breda 02.07.16
2.11.25 Sabine Gols 10.01.71 GVAV Rapiditas Kerkrade 29.05.93
2.11.26 Iris Wullems 16.08.75 Rotterdam Oordegem 21.07.01
2.11.2h Jeanne vd Ven 24.08.54 PSV Zwolle 07.09.80
2.11.31 Bianca Paus 20.07.67 LAAC Papendal 01.06.94
2.11.38 Marjolijn Jongmans 13.12.77 Haasje Oordegem 17.07.04
2.11.39 Roos Hop 17.04.00 Thor Leiden 11.06.16
2.11.43 Donna de Witt 26.10.69 Leiden Atletiek Leiden 10.05.98
2.11.44 Bregje Crolla 31.01.86 Unitas Ghent 03.02.08
2.11.45 Lesley van Miert 10.06.85 Sprint Krommenie 21.05.09
2.11.46 Kommerien Broderick 30.09.78 Attila Tilburg 21.06.98
2.11.47 Esther Schrijvers 18.01.85 Prins Hendrik Uden 26.06.02
2.11.4h Marie-Josée vd Martel 24.03.65 ADA Amsterdam 22.08.91
2.11.55 Merel van der Marel 01.11.99 Haarlemmermeer Leiden 14.06.14
2.11.58 Eva Janssen 10.05.77 GAC Hilversum Oordegem 21.07.01
2.11.59 Shurianty Mathilda 14.04.00 Energie Wageningen 19.09.14
2.11.5h Henny Grimbergen 03.08.54 De Spartaan Papendal 09.06.73
2.11.5h Gretha Tromp 21.02.64 Hera Heerhugowaard 29.09.85
2.11.62 Gabri Heijster 24.09.74 Sparta Papendal 14.07.91
2.11.64 Jasmijn Bakker 11.10.99 Triathlon Leiden 11.06.16
2.11.6h Janneke Bosma 20.09.63 Impala Papendal 31.05.82
2.11.71 Diane van Es 22.03.99 PAC Utrecht 14.08.15
2.11.72 Margret Sandbrink 01.01.60 HAC Helmond Vught 08.07.84
2.11.75 Diana Spaargaren 30.01.90 Castricum Hoorn 23.05.09
2.11.77 Marleen Loman 25.04.92 NOP Hoorn 12.05.12
2.11.77 Suzanne Thierry 17.10.86 Unattached Kessel-Lo 30.07.16
2.11.78 Brigit de Nijs 01.01.58 Sparta Brussel 31.07.81
2.11.79 Sigrid Schellenberg 18.05.71 Spark Leiden 30.06.90
2.11.7h Katja Staartjes 11.03.63 Castricum Papendal 31.05.82
2.11.86 Albertine Visserman 13.05.68 Impala Utrecht 26.08.84
2.11.89 Saskia Engels 29.11.73 Leiden Atletiek Leiden 14.06.97
2.11.8h Liesbeth Gijsen 16.06.65 Haag Den Haag 05.07.91
2.11.93 Femke Morsch 13.09.79 Castricum Uden 01.07.00
2.11.97 Doreth Teunissen 22.01.66 GAC Gemert Uden 25.08.91
2.11.97 Karin Ruckstuhl 02.11.80 Hellas Göteborg 08.08.06
2.12.01 Mariëlle Schiltmans 01.10.72 Astylos Papendal 13.07.91
2.12.02i Jetske van Kampen 28.12.98 Hylas Apeldoorn 18.02.17
2.12.04 Edith Kortekaas 29.11.74 Kimbria Uden 02.06.95
2.12.06 Kirsten Snijder 11.03.77 Sprint Uden 04.07.98
2.12.08i Esmay Vos 17.12.86 Typhoon Dortmund 05.02.06
2.12.0h Judy Broer 01.01.59 Sparta Breda 16.06.84
2.12.11 Natasja Brusik 10.02.83 Nijmegen Uden 26.06.02
2.12.17 Jany van Gerwen 09.02.77 PSV Tulsa 09.05.98
2.12.18 Greet Papegaaij 14.05.58 Isala'96 Utrecht 04.09.98
2.12.1h Thea Martens 01.01.45 Sprint Den Haag 20.08.78
2.12.20 Denise Lewis 27.08.72 AAC Talence 30.07.00
2.12.28 Kim Dillen 15.01.83 Eindhoven Atletiek Stiphout 25.06.13
2.12.2h Joke Kok 10.03.56 GAC Hilversum Wilhelmshaven 17.06.73
2.12.2h Ellen van Grembergen 01.01.60 Sprint Den Haag 27.05.80
2.12.31 Margret Hink 27.06.84 Nova Oordegem 13.07.02
2.12.35 Suzanna Landman 26.05.78 Phoenix Leiden 13.06.09
2.12.36 Kelly Schouten 16.11.88 TAS'82 Utrecht 17.06.05
2.12.36 Lysanne Wilkens 17.09.94 Prins Hendrik Utrecht 09.08.13
2.12.3h Esther Schouten 26.12.63 ADA HaarIem 06.09.80
2.12.3h Wilma Musson 01.01.65 Caesar Breda 12.06.83
2.12.43 Ariëlle van Meurs 16.09.74 Lycurgus Utrecht 26.07.96
2.12.48 Adčle Poelmans 01.01.54 Prins Hendrik Nijmegen 05.06.87
2.12.4h Leida Kamps 01.01.60 Sagitta Haarlem 06.09.80
2.12.53 Wilma van Onna 13.06.65 Olympia'48 Amsterdam 25.06.89
2.12.56 Nicky vd Clundert 26.12.82 Prins Hendrik Sittard 15.06.03
2.12.58 Daphne Panhuijsen 30.07.77 Kimbria Sittard 16.06.96
2.12.6h Greta Jansen 09.10.65 Impala Drachten 13.05.88
2.12.74 Margriet Berkhout 27.08.90 Nova Hoorn 10.05.08
2.12.75 Elise Zijderlaan 28.04.69 Avantri Utrecht 26.07.96
2.12.75 Marijke de Visser 15.01.93 Phoenix Oordegem 05.07.14
2.12.79 Lisette Thomas 21.04.80 DEM Leiden 11.06.11
2.12.7h Elisabeth Graven 01.01.65 ADA Den Haag 16.08.87
2.12.81 Jessie Fairley 25.04.91 LGPK Utrecht 09.06.06
2.12.83 Daniëlle van Cadsand 04.01.74 Atletica Alphen ad Rijn 30.06.91
2.12.84 Chantelle Ann Groenewoud 03.03.89 Vancouver/Unitas Guelph 08.07.14
2.12.8h Janet Looys 01.01.55 Ciko'66 Nijmegen 09.07.78
2.12.8h Ronny Hoekstra 06.04.62 AV'55 Kessel-Lo 03.05.79
2.12.8h Saskia de Boer 30.06.66 Hollandia Amsterdam 21.06.91
2.12.8h Annelieke vd Sluijs 10.02.66 Haag Den Haag 16.07.96
2.12.90 Marita Wouters 01.01.60 Thor Roosendaal 05.09.81
2.12.90 Anouk Trooster 05.06.93 AAC'61 Uden 02.07.11
2.12.92 Ingrid Vel 01.01.65 Trias Leiden 25.06.83
2.12.94 Mirjam Knijn 12.08.66 Sparta Durham 31.05.90
2.12.96 Famke Heinst 30.03.99 Ciko'66 Leiden 11.06.16
2.12.97 Lisanne Wever 21.12.91 Nea-Volharding Heusden-Zolder 10.07.10
2.12.9h Betty Hofmeyer 01.01.60 Gemzen Nijmegen 07.09.77
2.12.9h Carla Hertogh 01.01.65 Thor Breda 16.06.84
2.13.02 Ineke de Jong 12.06.70 Horror Papendal 17.09.89
2.13.05 Roos Blokhuis 05.02.01 Passaat Utrecht 24.06.16
2.13.06 Chantal vd Krogt 14.09.80 Phanos Nijmegen 23.05.07
2.13.08 Nadine Visser 09.02.95 SAV Talence 20.09.15
2.13.08i Inge Drost 15.01.96 Ilion Apeldoorn 06.02.16
2.13.09 Sandra Voesenek 16.04.72 Sprint Uden 29.06.02
2.13.0h Leonne Troisfontaine 01.01.64 Kimbria Sittard 30.07.82
2.13.0h Liesbeth Gijsen 16.06.65 Olympia'48 Den Haag 28.06.86
2.13.0h Leonie Rubens 23.10.85 RKHAV Terneuzen 20.05.02
2.13.10 Lotte van Dinther 15.12.84 Nijmegen Atletiek Heusden-Zolder 10.07.10
2.13.1h Ingrid Albers 04.07.69 AV'34 Apeldoorn Zwolle 01.06.86
2.13.21 Corinne vd Geest 22.02.72 AAC Vught 17.06.01
2.13.25 Dion Kramer 01.01.90 Hylas Heerhugowaard 27.05.05
2.13.26 Lindy Burgman 24.05.83 PEC Uden 26.06.02
2.13.27 Joke de Zeeuw 09.05.49 PAC Leiden 09.06.84
2.13.29 Myrthe Goor 03.04.89 Sprint Notwill 30.06.13
2.13.2h Josée Segers 30.01.58 PSV Den Haag 21.06.75
2.13.2h Anne Nijtmans 01.01.61 TEC Vught 18.06.77
2.13.30 Mascha Kunst 15.05.68 Holland Haarlem Utrecht 19.08.00
2.13.30 Marieke Falkmann 07.01.87 De Sperwers Breda 18.08.07
2.13.32 Tekla Franken 17.10.72 Haag Utrecht 26.07.96
2.13.32 Chantal Oortgiese 14.07.76 Atletico'73 Papendal 12.07.97
2.13.32 Sandra ter Horst 28.04.73 Atletico'73 Uden 01.07.00
2.13.32 Rianne van Dijk 10.09.90 Atverni Nijmegen 27.06.10
2.13.32i Carlijn Wagenaar 27.10.95 Groningen Atletiek Apeldoorn 15.01.17
2.13.33 Marian Peeters 31.10.68 Kimbria Uden 28.06.97
2.13.34 Sanne Reichgelt 07.01.97 Nijmegen Atletiek Nijmegen 01.06.10
2.13.37 Fieke Wolters 07.06.93 Nijmegen Atletiek Ninove 06.08.11
2.13.42 Els Stolk 01.01.57 Sagitta Lisse 17.07.83
2.13.42 Claartje Raedts 03.04.78 Leiden Atletiek Eindhoven 16.06.02
2.13.46 Manon Sillekens 07.07.90 Sprint Utrecht 07.07.07
2.13.4h Tilly Verhoef 19.06.56 Parthenon Dordrecht 17.10.78
2.13.4h Patricia van Griendsven 01.01.63 Achilles EL Vught 29.05.83
2.13.4h Katja van Wijk 15.05.75 GAC Hilversum Amstelveen 23.08.92
2.13.4h Lilian Fennema 05.04.80 Spark Zaandam 27.04.97
2.13.50 Saskia Weinans 12.02.94 AV'34 Wageningen 06.06.14
2.13.57 Lotte van Elst 18.10.95 Waterland Utrecht 30.08.13
2.13.58 Anouk Prop 27.12.99 Spado Bergen op Zoom 16.07.16
2.13.5h Hilde Dix 01.01.49 Hellas ? 01.01.73
2.13.5h Irene Pos 01.01.53 Maraton Den Haag 31.08.77
2.13.62 Kim de Groote 04.04.82 De Sperwers Zevenaar 13.06.99
2.13.63 Josette Schoenmakers 07.12.71 Prins Hendrik Uden 06.07.96
2.13.6h Yvonne Smit 21.06.61 ADA Papendal 03.10.76
2.13.6h Maria Peters 01.01.50 Prins Hendrik Den Haag 17.08.78
2.13.6h Conny Vermazen 19.04.54 Sparta Nijmegen 12.07.81
2.13.6h Karin Boelens 31.10.58 Nijmegen Nijmegen 10.05.89
2.13.70 Corina Dekker 03.12.61 Hera Beverwijk 17.06.90
2.13.71 Jazlin Ruinemans 08.01.78 Start'78 Leiden 10.06.00
2.13.74 Anne Luijten 04.04.94 Olympus'70 Hoorn 12.05.12
2.13.75 Juul Lavrijsen 25.02.93 Seven Hills Vught 21.05.09
2.13.75 Myrthe Fonck 15.12.87 AAC Tilburg 19.04.15
2.13.75 Roos van Elk 14.01.00 Leiden Atletiek Leiden 11.06.16
2.13.7h Mieke van Strien 22.03.58 Nijmegen Nijmegen 08.90.89
2.13.7h Mieke Aanen 07.05.63 Haag Den Haag 25.06.98
2.13.83 Julia van Velthoven 12.03.94 Cifla Wageningen 23.05.14
2.13.85 Menoes Eising 04.09.73 Zaanland Emmeloord 05.07.97
2.13.86 Renée Kruisdijk 01.01.66 Hollandia Zwolle 06.07.85
2.13.87 Hanneke Schipper 29.01.78 Groningen Atletiek Leiden 11.06.05
2.13.87 Kim Hittinger 01.05.95 AKU Utrecht 08.08.14
2.13.88 Anita Looper 21.10.75 Argo'77 Ninove 27.07.02
2.13.88 Veerle Bakker 29.09.97 Triathlon Utrecht 20.06.14
2.13.89 Menoes Geraets 04.09.73 Zaanland Bergen op Zoom 15.07.95
2.13.8h Arwen Juurlink 20.01.75 ACO Vught 09.07.92
2.13.90 Regina Hazeleger 06.09.65 Bataven Dordrecht 04.07.93
2.13.90 Dunja Driessen 02.12.82 Unitas Amsterdam 06.06.04
2.13.92 Marieke vd Wal 24.12.88 Groningen Nijmegen 11.08.06
2.13.9h Marie-Josée Dam 01.01.62 DEM Haarlem 20.05.79
2.13.9h Suus Baggen 01.01.53 Hellas Papendal 03.06.84
2.13.9h Marjon Roefs 01.01.66 Keien Nijmegen 23.09.85
2.13.9h Christien ten Bosch 10.11.73 Gemzen Zwolle 27.05.89
2.14.00 Laura Hoogers 02.01.93 General Michaelis Amsterdam 18.06.16
2.14.01 Miranda Boonstra 29.08.72 Nijmegen Nijmegen 02.09.07
2.14.04 Ingrid vd Voort 18.12.71 Sparta Viry Chatillon 23.09.89
2.14.06 Annemieke vd Pol 10.07.64 Wijchen Utrecht 01.09.01
2.14.0h Sjan Vermeulen ? HAC Helmond ? 01.01.68
2.14.0h Sandra Dorlas 01.01.64 Bataven Leiden 24.06.81
2.14.10 Annelie Bruin 01.01.69 Zaanland Vught 28.06.87
2.14.17 Cécile van Dongen 01.01.63 Scorpio Nijmegen 20.06.81
2.14.1h Simone Herlaar 01.01.62 DEM Zwolle 04.05.78
2.14.1h Inge Rouwenhorst 01.01.64 Fortis Zevenaar 04.07.82
2.14.1h Lisette Stadhouders 01.01.63 Scorpio Sittard 30.07.82
2.14.1h Marion Hoefkens 01.01.59 Kimbria Stiphout 02.06.87
2.14.20 Angelique Borsch 01.01.71 Atos Hoorn 14.06.87
2.14.24 Floor Doornwaard 17.02.00 De Gemzen Wageningen 27.05.16
2.14.29 Petula Ruijs 11.03.67 Metro Vught 21.06.85
2.14.29 Jane Boddy 29.07.88 Holland Haarlem Vught 10.05.08
2.14.2h Adri van Beek 01.01.62 ADA Den Haag 08.06.80
2.14.2h Sandra van Essen 01.01.65 Altis Breda 23.05.87
2.14.32 Judy Middelburg 26.02.89 Olympus'70 Zwolle 26.06.11
2.14.34 Monique Heijnen 01.01.67 Thor Leiden 25.06.83
2.14.38 Olga Muller 11.09.81 Groningen Nijmegen 23.05.07
2.14.39 Wilma van Onna 13.06.65 Olympia'48 Beverwijk 17.06.90
2.14.3h Jopie Pöschen 01.01.47 Solbad Königswinter 18.06.78
2.14.3h Henny Möllers 01.01.54 Spartaan Den Haag 08.06.80
2.14.3h Edith Radder 01.01.63 AV'47 Den Haag 20.07.84
2.14.40 Muriël Grondman 01.01.68 RKHAV Amsterdam 01.07.84
2.14.43 Hanneke vd Velde 12.04.66 Blauw Wit Utrecht 28.05.94
2.14.45 Esther Platteeuw 03.01.92 Scheldesport Hoorn 17.05.14
2.14.48 Nikkie van Willigen 14.10.87 Eindhoven Atletiek Heusden-Zolder 16.07.16
2.14.49 Haitske Daniëls 01.09.80 GAC Gemert Heusden-Zolder 23.07.05
2.14.49i Femke Hooijberg 14.10.97 Edam Apeldoorn 21.02.16
2.14.4h Patricia Stal 01.01.62 Nijmegen Leiden 27.04.80
2.14.4h Gerda Benders 01.01.61 Sperwers Den Haag 22.07.81
2.14.4h Marleen Niesten 01.01.63 DEM Heerhugowaard 17.06.84
2.14.50 Sifra Griesenbrock 05.12.89 Achilles-Top Leiden 09.06.07
2.14.51 Marlin van Hal 05.09.93 De Keien Wageningen 03.06.09
2.14.53 Ruky Abdulai 08.08.82 Haag Atletiek Azusa 15.04.10
2.14.54 Nicole Jetten 23.08.89 Seven Hills Sittard 26.06.04
2.14.55 Anna Hightower 18.07.02 Ciko'66 Leiden 11.06.16
2.14.57 Karin Bastian 22.07.74 Walcheren Kerkrade 29.05.93
2.14.59 Lida Deen 10.02.66 Hera Bergen op Zoom 15.07.95
2.14.5h Afien Toering 01.01.53 NOP Rheine 20.07.77
2.14.5h Carla Beurskens 15.02.52 Festina Dormagen 26.07.79
2.14.5h Elly Fiere 01.01.58 Spado Den Haag 16.07.80
2.14.5h Boukje Hiemstra 01.01.65 Lionitas Drachten 13.06.82
2.14.63 Janine Stutterheim 15.05.79 Impala Hengelo 31.05.97
2.14.64 Esther ter Borg 14.08.81 Lionitas Drachten 10.09.97
2.14.64 Nikita van Lierop 01.01.89 Rotterdam Atletiek Hilversum 08.07.12
2.14.67i Thelma Solleveld 19.03.98 Olympus'70 Apeldoorn 15.01.17
2.14.70 Loes Lavrijsen 09.05.89 Hellas Amsterdam 29.05.16
2.14.74 Geeske Jansen 05.03.59 Athlos Vught 06.07.86
2.14.75 Monique vd Hoeven 01.01.68 Olympia'48 Dordrecht 24.05.87
2.14.76 Ingrid Kuijpers 12.02.84 Seven Hills Hengelo 30.05.99
2.14.76 Loes Jacobs 22.10.82 Unitas Leiden 13.05.01
2.14.77 Fenna van Burg 03.02.95 Prins Hendrik Vught 02.06.11
2.14.7h Leny vd Poel 01.01.56 Spartaan Den Haag 07.05.78
2.14.80 Laura Wientjens 17.08.94 Thor Leiden 12.06.10
2.14.82 Rachel Rozenkamp 29.09.92 Rijssen Alphen ad Rijn 09.07.11
2.14.82 Sharon Trienes 26.08.93 Unitas Lokeren 03.07.16
2.14.83 Mireille van Peet 05.02.70 PAC HaarIem 05.09.93
2.14.85 Sanne Bakker 05.05.81 Castricum Uden 04.07.98
2.14.86 Bianca Gelauff 01.01.69 Sparta Zevenaar 08.09.85
2.14.87 Cathy van Loon 01.01.65 Holland Leiden Lisse 05.05.84
2.14.88 Saskia Sanders 20.05.72 Tion Zevenaar 22.05.93
2.14.90 Karin Gorter 08.07.83 Phoenix Oordegem 06.07.13
2.14.96 Giselle Slotboom 09.03.93 JSU/De Spartaan Birmingham, AL 09.03.12
2.14.96 Suzanne van Wijck 09.09.92 Leiden Atletiek Utrecht 11.07.14
2.14.9h Marian van Schie 01.01.59 Bataven Sittard 28.05.78
2.14.9h Mariken Jaspers AVR Drachten 12.06.88

 



Terug naar startpagina Nederlandse Ranglijsten

Back to frontpage of Dutch Rankings


Terug naar startpagina Atletiek

Back to frontpage of Track & Field


Terug naar Indexpagina Atletiek

Back to Index page of Track & Field