Uitslagen van Atletiekwedstrijden in 2012

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 1997, Apeldoorn, 7 januari (.xls)

Indoorkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Oost-Vlaanderen, en West-Vlaanderen, Gent, 7 januari (.xls)

LCC-cross, Tessenderlo, 7 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 1997, Dortmund, 8 januari (.xls)

Indoorkampioenschappen van Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 8 januari (.xls)

Donckcross, Limbracircuit, Someren, 8 januari (.xls)

Halve marathon, Egmond, 8 januari (zoekfunctie)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 15 januari (.xls)

LCC-cross, Alken, 15 januari (.xls)

Dieprijtcross, Kempencircuit, Eersel, 15 januari (.xls)

Bossencross, Limbracircuit, Helden, 15 januari (.xls)

Annendaalloop 21.1 km, Posterholt, 15 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen voor atleten van 1995-1998, Gent, 21 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1992, Dortmund, 22 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor atleten van 1995-1998, Gent, 22 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 1997, Sittard, 22 januari (.xls)

Lotto Crosscup, nationaal circuit België, Hannut, 22 januari (.xls)

Abdijcross, nationaal crosscircuit NL, Kerkrade-Rolduc, 22 januari (.xls)

Sparta-cross, Bornem, 22 januari (.xls)

LCC-cross, Lommel, 22 januari (.xls)

Thor-cross, Roosendaal, 22 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen, Gent, 28 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 1997, Düsseldorf, 29 januari (.pdf)

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 29 januari (.xls)

Schietbergencross, Kempencircuit, Geldrop, 29 januari (.xls)

Spiridoncross, circuit centraal Noord-Brabant, Rijen, 29 januari (.xls)

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray, 29 januari (.xls)


Februari

Mastboscross, nationaal crosscircuit NL, Breda, 4-5 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen meerkamp, Gent, 4-5 februari (.xls)

Provinciale crosskampioenschappen van Vlaams België, diverse plaatsen, 4-5 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 5 februari (.xls)

Europacup cross country voor nationale clubkampioenen (ECCC), Castellón, 5 februari (.xls)

Don Kirby Elite indoor invitational, Albuquerque, 10 februari (.xls)

Amerikaanse veldloopkampioenschappen, Saint-Louis, 11 februari (.xls)

Britse indoorkampioenschappen, Sheffield, 11-12 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 1993-1996, Apeldoorn, 11-12 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 12 februari (.xls)

Atledocross, circuit centraal Noord-Brabant, Dongen, 12 februari (.xls)

Leudalcross, Limbracircuit, Haelen, 12 februari (.xls)

Lotto Crosscup, nationaal circuit België, Hulshout, 12 februari (.xls)

LCC-cross, Sint-Truiden, 12 februari (.xls)

Wedertcross, Kempencircuit, Valkenswaard, 12 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen meerkamp, Apeldoorn, 18-19 februari (.xls)

Russische indoorkampioenschappen voor studenten, Moskou, 18-19 februari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 19 februari (.xls)

(.xls)Lotto Crosscup, nationaal circuit België, Dour, 19 februari

Russische indoorkampioenschappen, Moskou, 22-24 februari

Amerikaanse indoorkampioenschappen, Albuquerque, 25-26 februari

Duitse indoorkampioenschappen, Karlsruhe, 25-26 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 25-26 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 26 februari (.xls)

(.xls)Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Dortmund, 26 februari (.xls)

NL-Limburgse indoorkampioenschappen voor atleten geboren na 2000, Sittard, 26 februari

Commanderije-cross, Gemert, 26 februari

LCC-cross, Lanaken, 26 februari


Maart

Indoorwedstrijden voor atleten geboren voor 2000, Roermond-Oost, 3 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1990-1993, Gent, 3 maart (.xls)

IAAF World Challenge, Melbourne, 3 maart (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Apeldoorn, 4 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Dortmund, 4 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1994-1997, Gent, 4 maart (.xls)

Joe Mann cross, Kempencircuit, Best, 4 maart (.xls)

Camer 20 van Alphen aan den Rijn, 4 maart (zoekfunctie)

NCAA indoorkampioenschappen, Boise, 9-10 maart

IAAF WK indoor, Istanboel, 9-11 maart (zoekfunctie)

Britse veldloopkampioenschappen, Birmingham, 10 maart

Duitse veldloopkampioenschappen, Ohrdruf, 10 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Dortmund, 11 maart (.xls)

Lotto Crosscupfinale, tevens nationaal kampioenschap van België, Oostende, 11 maart (.xls)

Karpencross, Kempencircuit, Eindhoven, 11 maart (.xls)

ABNAMRO CPC-loop 21.1 km, Den Haag, 11 maart (zoekfunctie)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 18 maart (.xls)

Hel van Bakel, Bakel, 18 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1992, Dortmund, 25 maart (.xls)

ING Bank Venloop 21.1 km, tevens NK, Venlo, 25 maart (zoekfunctie)


April

Texas relays, Austin, 28-31 maart (.pdf)

Parelloop 10 km, Brunssum, 1 april

Don Kirby invitational, Albuquerque, 6-7 april

Stanford invitational, Palo Alto, 6-7 april (live)

Openingswedstrijden voor alle leeftijden, Stiphout, 9 april

Jaarbeurs marathon, Utrecht, 9 april

Nederlandse clubcompetitie atleten 1995-1996, diverse plaatsen, 15 april (.xls)

Nederlandse clubcompetitie 35-plussers, diverse plaatsen, 15 april

ABNAMRO marathon, Rotterdam, 15 april

Baancircuit regio Eindhoven, Veldhoven, 18 april

Mount SAC relays, Walnut, 19-21 april

Openingswedstrijden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 20 april (.pdf)

Nederlandse clubcompetitie atleten van 1997-2000, diverse plaatsen, 21 april

Vlaamse bekerwedstrijden clubteams voor meisjes van 1999-2002, diverse plaatsen, 21 april

Openingswedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 21 april (.pdf)

Nederlandse clubcompetitie 1e/2e/3e divisie, diverse plaatsen, 22 april

Vlaamse bekerwedstrijden clubteams voor jongens van 1999-2002, diverse plaatsen, 22 april

Marathon, Enschede, 22 april

Openingswedstrijden voor alle leeftijden, Oedt, 25 april

Drake relays, Des Moines, 25-28 april

Penn relays, Philadelphia, 26-28 april

Voorjaarswedstrijden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Rath, 28 april (.pdf)

Kampioenschappen Vlaamstalige provincies, diverse plaatsen, 28-29 april

Payton Jordan invitational, Palo Alto, 29 april


Mei

Werpwedstrijden voor 30-plussers, Erkelenz, 1 mei (.pdf)

Openingswedstrijden voor alle leeftijden, Kaarst, 1 mei (.pdf)

Lopersdag voor alle leeftijden, Süchteln, 1 mei (.pdf)

Vlaamse B-meeting, Herentals, 1 mei

Baanwedstrijdenreeks, Utrecht-Oost, 4 mei (.xls)

Voorjaarswedstrijden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Rath, 5 mei (.pdf)

IAAF World Challenge, Kingston, 5 mei

Ter Specke Bokaal, NBC Nederland, Lisse, 5 mei

Belgische kampioenschappen 10.000 m, La Louvière, 5 mei

Vlaamse bekerwedstrijden clubteams voor meisjes van 1995-1998, diverse plaatsen, 5 mei

IAAF World Challenge, Kawasaki, 6 mei

Nederlandse clubcompetitie atleten 1993-1994, diverse plaatsen, 6 mei

Vlaamse bekerwedstrijden clubteams voor jongens van 1995-1998, diverse plaatsen, 6 mei

Snelwandelkampioenschappen van NRW, Süchteln, 6 mei (.pdf)

Baancircuit regio Eindhoven, Valkenswaard, 8 mei

Samsung IAAF Diamond League, Doha, 11 mei

Wedstrijden voor alle leeftijden, Kaarst, 11 mei (.pdf)

Open kampioenschappen van de kring Heinsberg, voor alle leeftijden, Erkelenz, 11-12 mei (.pdf)

IAAF World Challenge, Ponce, 12 mei

Flynth Recordwedstrijden, Lotto.NL circuit, Hoorn, 12 mei (.xls)

Belgische kampioenschappen clubteams vrouwen, Saint-Mard, 12 mei

Nederlandse clubcompetitie atleten 1995-1996, diverse plaatsen, 13 mei

Nederlandse clubcompetitie 35-plussers, diverse plaatsen, 13 mei

Belgische kampioenschappen clubteams mannen, Beveren, 13 mei

IAAF World Challenge, Daegu, 16 mei

Flanders Cup, Sint-Niklaas, 17 mei

Nederlandse kampioenschappen 10.000 m, Emmeloord, 17 mei

Nederlandse kampioenschappen meerkamp, Emmeloord, 17-18 mei

Nederlandse studentenkampioenschappen, Hengelo, 17-18 mei

Baanwedstrijdenreeks, Wageningen-Noord, 18 mei

Samsung IAAF Diamond League, Sjanghai, 19 mei

Wedstrijden voor atleten geboren na 1996, Erkelenz, 19 mei (.pdf)

Vlaamse kampioenschappen, Kessel-Lo, 19 mei

British Milers Club GP, Manchester-NO, 19 mei

IAAF World Challenge, Rio de Janeiro, 20 mei

Nederlandse kampioenschappen clubteams (eredivisie), Assen, 20 mei

Nederlandse clubcompetitie 1e/2e/3e divisie, diverse plaatsen, 20 mei

Sparkassencup voor alle leeftijden, Oedt, 23 mei

IAAF World Challenge, Ostrava, 25 mei

German meeting, Dessau, 25 mei

Lopersavond, Tilburg-Zuid, 25 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks, Utrecht-Oost, 25 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie atleten 1997-2000, diverse plaatsen, 26 mei

Wedstrijden voor 30-plussers, Düsseldorf-Lierenfeld, 26 mei (.pdf)

Flanders Cup, Oordegem, 26 mei

IAAF Combined Events Challenge, Götzis, 26-27 mei

Flanders Cup meerkamp, Herentals, 26-27 mei

IAAF World Challenge, Hengelo, 27 mei

IAAF World Challenge, Rabat, 27 mei

Wedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 28 mei (.pdf)

German meeting, Rehlingen, 28 mei

Pinksterwedstrijden, Hulst, 28 mei

Wedstrijden voor atleten geboren na 1996, Mönchengladbach, 28 mei

Tartlétos loopgala, met IOC- en EAA-kwalificatierace over 10.000 m, Wageningen, 30 mei

Samsung IAAF Diamond League, Rome, 31 mei


Juni

Samsung IAAF Diamond League, Eugene, 1-2 juni

Nederlandse kampioenschappen atleten 1993-1996, Breda, 1-3 juni (.xls)

German meeting, Regensburg, 2 juni

Atletieknacht voor atleten geboren voor 1999, Lommel, 2 juni

Flanders Cup, Oordegem, 2 juni (.xls)

Europacup 10.000 m, Bilbao, 3 juni

Vlaamse bekerwedstrijden clubteams voor 35-plussers, diverse plaatsen, 3 juni

Baancircuit regio Eindhoven, Best, 5 juni

Wedstrijden voor atleten geboren voor 2001, Weert, 5 juni

NCAA divsion I kampioenschappen, Des Moines, 6-9 juni

Samsung IAAF Diamond League, Oslo, 7 juni

German meeting, Rhede, 7 juni

GP Marcel Caenen, Lanaken, 8 juni

Samsung IAAF Diamond League, New York, 9 juni

Asics Gouden Spike, Lotto NBC, Leiden, 9 juni

British Milers Club GP, Watford, 9 juni

Belgische kampioenschappen voor 35-plussers, Beveren, 9-10 juni

Nederlandse kampioenschappen voor 35-plussers, Terneuzen, 9-10 juni

Maastrichts Mooiste, met invitatieloop over 15 km, Maastricht, 9-10 juni

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1993-1994, diverse plaatsen, 10 juni

NL-Limburgse kampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Venlo-Zuid, 10 juni

IAAF World Challenge, Zjoekovski, 11 juni

IAAF Combined Events Challenge, Ratingen, 14-15 juni

Baanwedstrijdenreeks, Utrecht-Oost, 15 juni

Nederlandse kampioenschappen, Amsterdam-ZW, 16-17 juni (.xls)

Belgische kampioenschappen, Brussel, 16-17 juni

Duitse kampioenschappen, Wattenscheid, 16-17 juni

Baanwedstrijden voor alle leeftijden (Großes Bergsportfest), Süchteln, 17 juni (.pdf)

Avondwedstrijden voor atleten geboren voor 1997, Stiphout, 19 juni

Avondwedstrijden voor atleten geboren voor 1997, Kerkrade, 20 juni

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Oedt, 20 juni

Olympische trials van de Verenigde Staten, Eugene, 21 juni-1 juli

Open kampioenschappen voor atleten geboren voor 1999, Alken, 22 juni

EAP meeting, Nivelles, 23 juni

Kampioenschappen Vlaamstalige provincies, voor atleten geboren na 1998, diverse plaatsen, 23 juni

Nederlandse clubcompetitie atleten 1997-2000, diverse plaatsen, 23 juni

Baanwedstrijden atleten geboren na 1998, Tessenderlo, 23 juni

Nederlandse clubcompetitie 1e/2e/3e divisie, diverse plaatsen, 24 juni

Baancircuit regio Eindhoven, Eindhoven, 27 juni

Europese kampioenschappen, Helsinki, 27 juni-1 juli

Memorial Frans Timmermans, atleten geboren voor 1999, Tessenderlo, 29 juni

Wedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 30 juni (.pdf)

Vlaamse B-meeting, Lier, 30 juni

Kermismeerkampen voor atleten geboren vóór 2001, Best, 30 juni-1 juli


Juli

Open meeting voor atleten geboren voor 1999, Herentals, 1 juli

Avondwedstrijden voor alle leeftijden, Ubach-Palenberg, 4 juli

EAA-meeting van de provincie Luik, Naimette-Xhovémont, 5 juli

Samsung IAAF Diamond League, Parijs Saint-Dénis, 6 juli

IAAF World Challenge, Madrid, 7 juli

KBC EAA Nacht van de Atletiek, Heusden-Zolder, 7 juli

British Milers Club GP, Manchester-ZW, 7 juli

Arena Games, Lotto NBC Nederland, Hilversum, 8 juli

Geboers meeting voor alle leeftijden, Neerpelt, 8 juli

IAAF Wereldkampioenschappen atleten 1993-1994, Barcelona, 10-15 juli

Baanwedstrijdenreeks, Utrecht-Oost, 13 juli

Samsung IAAF Diamond League, Londen, 13-14 juli

Wedstrijden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 14 juli (.pdf)

Flanders Cup, Kortrijk, 14 juli

Eef Kamerbeek Games, Lotto NBC Nederland, Eindhoven, 15 juli

Flanders Cup, Gentbrugge, 18 juli

Samsung IAAF Diamond League, Monte Carlo, 20 juli

Open wedstrijden voor atleten geboren voor 1999, Tongeren, 20 juli

Baanwedstrijdenreeks, Wageningen-Noord, 20 juli

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1993-1996, Mönchengladbach-Rheydt, 20-22 juli

EAP Open, Amsterdam-ZW, 21 juli

Wedstrijden voor alle leeftijden, Heusden-Zolder, 21 juli

Flanders Cup, Ninove, 21 juli

British Milers Club GP, Solihull, 21 juli

Atletieknacht voor atleten geboren na 1998, Alken, 27 juli

Atletieknacht voor atleten geboren voor 1999, Alken, 28 juli

Vlaamse B-meeting, Huizingen, 28 juli

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1990-1992, Kandel, 28-29 juli


Augustus

Olympische Spelen, atletiekwedstrijden, Londen, 3-12 augustus

Vlaamse B-meeting, Mol, 4 augustus

Flanders Cup meerkamp, tevens kampioenschappen Vlaamstalig België, Dilbeek, 4-5 augustus

Wedstrijden voor alle leeftijden, Heusden-Zolder, 5 augustus (AC Bree)

Memorial René Thomas, atleten geboren voor 1999, Tessenderlo, 8 augustus

Baanwedstrijdenreeks, Utrecht-Oost, 10 augustus (.xls)

Baanwedstrijden atleten geboren na 1998, Tessenderlo, 11 augustus

Baanwedstrijden atleten geboren voor 1999, Verviers, 11 augustus

Vlaamse B-meeting, Vilvoorde, 11 augustus

Vlaamse kampioenschappen voor atleten van 1995-1998, Huizingen, 15 augustus

Lopersavondenreeks, Bergisch-Gladbach/Paffrath, 16 augustus

Samsung IAAF Diamond League, Stockholm, 17 augustus

Wedstrijden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 18 augustus (.pdf)

Flanders Cup, Kessel-Lo, 18 augustus

Europese kampioenschappen 35-plussers (rekening mán), Duitsland/Polen/Tsjechië, 16-25 augustus

Open meeting voor atleten geboren voor 1999, Westerlo, 22 augustus

Samsung IAAF Diamond League, Lausanne, 23 augustus

Lopersavondenreeks, Bergisch-Gladbach/Paffrath, 23 augustus

Baanwedstrijden atleten geboren voor 2001, Roermond, 24 augustus

Baanwedstrijden atleten geboren voor 1999, Tessenderlo, 24 augustus

British Milers Club GP, Bedford, 25 augustus

3e Polsstokhoogspringgala, Leverkusen, 25 augustus

Flanders Cup, Merksem, 25 augustus

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1997-1998 (officieus), Amsterdam-West, 25-26 augustus (.xls)

Belgische kampioenschappen meerkamp, Verviers, 25-26 augustus

Samsung IAAF Diamond League, Birmingham, 26 augustus

Wilhelm Ungerwedstrijden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Rath, 26 augustus (.pdf)

Avondwedstrijden voor atleten geboren voor 1997, Kerkrade, 29 augustus

Samsung IAAF Diamond League, Zürich, 30 augustus

Lopersavondenreeks, Bergisch-Gladbach/Paffrath, 30 augustus

Baanwedstrijden atleten geboren na 1998, Tessenderlo, 30 augustus

Baanwedstrijdenreeks, Utrecht-Oost, 31 augustus


September

Wedstrijden voor atleten geboren na 1996, Kaarst, 1 september (.pdf)

Zuid-Nederlandse (= Noord-Brabantse + NL-Limburgse) kampioenschappen voor atleten geboren vóór 1995, Weert, 1 september

Belgische kampioenschappen atleten van 1995-1998, plus estafettes atleten 1993-1994, Oordegem, 1-2 september

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1999-2000 (officieus), Amsterdam-ZW, 2 september

IAAF World Challenge, Berlijn, 2 september

Brabants Dagblad 10 mijl, Tilburg, 2 september

IAAF World Challenge, Zagreb, 4 september

Baanwedstrijden voor atleten geboren vóór 2001, Weert, 4 september

Lopersavond voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 5 september (.pdf)

Samsung IAAF Diamond League, Brussel, 7 september

Werpwedstrijden en 3x800 meter voor atleten geboren na 1996, Süchteln, 7 september (.pdf)

Belgische kampioenschappen voor provinciale teams van atleten van 1995-1998, Braine l'Alleud, 8 september

Open kampioenschappen voor atleten geboren na 1992, Eindhoven, 8 september

Westfalen-Nederland voor atleten van 1997-1998, Gladbeck, 8 september (.xls)

Medaillewedstrijden voor atleten geboren na 1996, Kerkrade, 8 september

Vlaamse bekerfinale voor atleten van 1999-2002, Lier, 8 september

IAAF World Challenge, Rieti, 9 september

Belgische kampioenschappen atleten van 1990-1994, Mouscron, 9 september

Nederlandse clubkampioenschappen atleten 1993-1994, Best, 9 september

Marathon, Meerssen, 9 september

Lopersavond voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 12 september (.pdf)

Baanwedstrijden atleten geboren voor 1999, Tessenderlo, 14 september

Finale Nederlandse clubcompetitie atleten 1997-2000, Krommenie, 15 september

Belgische kampioenschappen estafette, Luik, 16 september

Finale Nederlandse clubcompetitie atleten 1995-1996, Zoetermeer, 16 september

Finale Nederlandse clubcompetitie 35-plussers, Drachten, 16 september

Lopersavond voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 19 september (.pdf)

Baanwedstrijdenreeks, Wageningen-Noord, 21 september

Slotwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Stiphout, 22 september

Nederlandse kampioenschappen meerkamp voor atleten van 1997-2000 (officieus), Apeldoorn, 22-23 september

Nederlandse clubcompetitie ere/1e divisie (nacompetitie), Utrecht-Noord, 23 september

Nederlandse clubcompetitie 1e/2e divisie (nacompetitie), Tilburg, 23 september

Nederlandse clubcompetitie 2e/3e divisie (nacompetitie), Etten-Leur, 23 september

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 1998 (Kleines Bergsportfest), Süchteln, 23 september (.pdf)

Dam-tot-Damloop 10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 23 september

Wedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 28 september (.pdf)

Baanwedstrijden atleten geboren na 1998, Tessenderlo, 28 september

Werp- en springwedstrijden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Rath, 29 september (.pdf)

Nederlandse kampioenschappen estafette, alle leeftijdsklassen, Amstelveen, 29-30 september

Maastrichts Mooiste Sint-Pietersbergloopweekend, Maastricht, 29-30 september

BMW marathon, Berlijn, 30 september

ABNAMRO Open Nederlandse kampioenschappen 10 km, Utrecht, 30 september


Oktober

Baanwedstrijden voor atleten geboren vóór 2001, Weert, 2 oktober

Belgische kampioenschappen halve marathon, Kuurne, 5 oktober

Bank of America marathon, Chicago, 7 oktober

Woutersbergjecross, Oranjewoud, 13 oktober

Lage Landen Marathon, Eindhoven, 14 oktober

RWE marathon, Essen, 14 oktober

RheinEnergie marathon, Keulen, 14 oktober

Oldemeijercross, Hardenberg, 20 oktober

Athloscross, Harderwijk, 20 oktober (.xls)

TCS marathon, Amsterdam, 21 oktober

Lotto Crosscup relays, Gent, 21 oktober

Blauwe Meercross, circuit centraal Noord-Brabant, Kaatsheuvel, 21 oktober

Douwe Smit trofee werpen, Roermond, 27 oktober

AVD-cross, Dwingeloo, 27 oktober

Snertcross, circuit centraal Noord-Brabant, Tilburg, 27 oktober

Don Quichotte Sparrenbosloop, Boxtel, 28 oktober

IJzeren Mancross, Limbracircuit, Weert-ZW, 28 oktober (.xls)

Brabant marathon, Etten-Leur, 28 oktober

BMW marathon, Frankfurt, 28 oktober


November

Floracross, Boskoop, 3 november

ADD-veldloop, circuit Belgisch-Limburg, Tongeren, 3 november (.xls)

Lotto Crosscup, Mol, 4 november (.xls)

Tipmastcross, Kempencircuit NL, Bladel, 4 november (.xls)

Duinencross, circuit centraal Noord-Brabant, Drunen, 4 november

Maple Leafcross, Hilversum, 4 november

Encibergloop, Maastricht, 4 november

Klein-Zwitserlandcross, Limbracircuit, Venlo-ZO, 4 november (.xls)

Northeast Regionals XC, NCAA Divsion I, Madison, CT, 9 november

Mid-Atlantic Regionals XC, NCAA Divsion I, University Park, PA, 9 november

Great Lakes Regionals XC, NCAA Divsion I, Madison, WI, 9 november

Southeast Regionals XC, NCAA Divsion I, Charlotte, NC, 9 november

South Regionals XC, NCAA Divsion I, Tallahassee, 9 november

Midwest Regionals XC, NCAA Divsion I, Springfield, MO, 9 november

South Central Regionals XC, NCAA Divsion I, Fayetteville, 9 november

Mountain Regionals XC, NCAA Divsion I, Fort Collins, CO, 9 november

West Regionals XC, NCAA Divsion I, Seattle, 9 november

Pallascross, Papendal, 10 november (.xls)

Maresiacross, circuit centraal Noord-Brabant, Kaatsheuvel, 11 november

Dommelveldloop, circuit Belgisch-Limburg, Neerpelt, 11 november (.xls)

Molenvencross, Limbracircuit, Stiphout, 11 november (.xls)

NCAA-kampioenschappen cross country, 1e divisie, Louisville, 17 november

ABNAMRO Zevenheuvelenloop 15 km, Nijmegen, 18 november

Scorpiocross, circuit centraal Noord-Brabant, Oosterhout, 18 november

Sprankelcross, Kempencircuit NL, Veldhoven, 18 november (.xls)

Lotto Crosscup, Roeselare, 25 november (.xls)

Warandecross, nationaal circuit NL, Tilburg-West, 24-25 november ((.xls).zip)

Sint-Barbaraveldloop, circuit Belgisch-Limburg, Genk, 25 november (.xls)


December

Enclavecross, circuit centraal Noord-Brabant, Baarle-Nassau, 2 december

Sint-Nicolaasveldloop, circuit Belgisch-Limburg, Bree, 2 december (.xls)

Kapellerbosloop, Landgraaf, 2 december

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1999 (KAAG), Gent, 8 december (.pdf)

Spar Europese kampioenschappen cross country, Boedapest, 9 december (.xls)

Zandboscross, Limbracircuit, Deurne-West, 9 december (.xls)

Avant Sylvestrecross, Kempencircuit NL, Reusel, 9 december (.xls)

3-Dorpencross, Kempencircuit NL, Veghel-West, 16 december (.xls)

Lidocross, circuit centraal Noord-Brabant, Waalwijk, 16 december

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1992, Dortmund, 16 december

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Düsseldorf, 16 december (.pdf)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vóór 2004, Luxemburg, 21 december

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1999 (Vita), Gent, 22 december (.pdf)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vóór 2000 (Vita), Gent, 22 december (.pdf)

IAAF Lotto Crosscup, Brussel, 23 december (.xls)

Parkloop, veldloopcircuit Belgisch-Limburg, Dilsen, 23 december (.xls)

Meinwegcross, Limbracircuit, Herkenbosch, 23 december (.xls)

Kerstcross, Heerlen, 26 december

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden (RCG), Gent, 26 december (.pdf)

Cédric van Brantegem indoormeeting voor alle leeftijden (STAX), Gent, 29 december (.pdf)

Auwjoarscross, Kempencircuit NL, Oirschot, 30 december (.xls)

Indoorwedstrijden polsstokhoogspringen voor atleten geboren vóór 2002, Sittard, 30 december

Sylvestercross, nationaal circuit NL, Soest, 31 december ((.xls).zip)


Terug naar frontpage van Tracklion