Uitslagen van Atletiekwedstrijden in 2014

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari

Indoorkampioenschappen van West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, en Belgisch-Limburg, Gent, 4 januari (.xls)

Jaspercross, Limbracircuit, Asten, 5 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dortmund, 5 januari (.xls)

Indoorkampioenschappen van Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 5 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 11 januari ((.xls).zip)

LCC-veldloop, Alken, 12 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dortmund, 12 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Gent, 18 januari (.xls)

Abdijcross, veldloopcircuit NL, Kerkrade-Rolduc, 18-19 januari (.xls)

Dieprijtcross, Kempencircuit NL, Eersel, 19 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Gent, 19 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dortmund, 19 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Apeldoorn, 25 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen, Gent, 25 januari (.xls)

Vijflanden-indoorstrijd meerkamp, Sheffield, 25-26 januari (.xls)

Lotto Crosscup, Hannut, 26 januari (.xls)

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray, 26 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 26 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 1999, Dortmund, 26 januari (.xls)

EAA indoor permit meet, Dsseldorf, 30 januari (.xls)


Februari

Belgische indoorkampioenschappen meerkamp, Gent, 1-2 februari (.xls)

Almond Blossom cross country, IAAF Challenge, Albufeira, 2 februari (.xls)

BN/De Stem Mastboscross, veldloopcircuit NL, Breda, 2 februari (.xls)

Veldloopkampioenschppen van West-Vlaanderen, Torhout, 2 februari (.xls)

Veldloopkampioenschppen van Oost-Vlaanderen, Schellebelle, 2 februari (.xls)

Veldloopkampioenschppen van de provincie Antwerpen, Hulshout, 2 februari (.xls)

Veldloopkampioenschppen van Vlaams-Brabant, Vilvoorde, 2 februari (.xls)

LCC-veldloop, tevens kampioenschappen van Belgisch-Limburg, Hasselt-Kiewit, 2 februari (.xls)

Heldense Bossencross, Limbracircuit, Helden, 2 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 2 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 1995-1998, Apeldoorn, 8-9 februari (.xls)

ING Eurocross, IAAF XC Challenge, Diekirch, 9 februari (.xls)

Leudalcross, Limbracircuit, Haelen, 9 februari (.xls)

Wedertcross, Kempencircuit NL, Valkenswaard, 9 februari (.xls)

Record Bank Flanders Indoor, Gent, 9 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 9 februari (.xls)

Nederlandse wegkampioenschappen 10 km, Schoorl, 9 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van de Verenigde Staten, Boulder, 15 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 15 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen meerkamp en 35-plussers, Apeldoorn, 15-16 februari (.xls)

Lotto Crosscup, Rotselaar, 16 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Noord-Brabant, Oss, 16 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 16 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Gent, 16 februari (.xls)

Indoorkampioenschappen van de Verenigde Staten, Albuquerque, 21-23 februari

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 22 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 22-23 februari (.xls)

Duitse indoorkampioenschappen, Leipzig, 22-23 februari (.xls)

Lotto Crosscup, Dour, 23 februari (.xls)

Jo Mannbosloop, Kempencircuit NL, Best, 23 februari (.xls)

LCC-veldloop, Rekem, 23 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 23 februari (.xls)


Maart

VAC-cross, Opwijk, 1 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1992-1996, Gent, 1 maart (.xls)

Zandheuvelscross, Amersfoort, 2 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Gent, 2 maart (.xls)

20 km, Alpen aan den Rijn, 2 maart (zoekfunctie)

IAAF Wereldkampioenschappen indoor, Sopot, 7-9 maart (.xls)

Duitse veldloopkampioenschappen, Lningen, 8 maart (.xls)

Open veldloopkampioenschappen van NW Nederland, voor atleten geboren na 1994, Warmenhuizen, 8 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Gent, 8 maart (.xls)

Belgische veldloopkampioenschappen, tevens Lotto Crosscupfinale, Wachtebeke, 9 maart (.xls)

Karpencross, Kempencircuit NL, Eindhoven, 9 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1994, Dortmund, 9 maart (.xls)

CPC-loop 21.1 km, Den Haag, 9 maart (zoekfunctie)

NCAA Division I indoorkampioenschappen, Albuquerque, 14-15 maart (.xls)

Hel van Bakel, Bakel, 16 maart (.xls)

Emmacross, Treebeek, 16 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dortmund, 16 maart (.xls)

Voorjaarsloop 15 km, Venlo, 16 maart (zoekfunctie)

IAAF World Challenge, Melbourne, 22 maart

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1996, Gent, 22 maart

Texas relays, Austin, 26-29 maart

Portugese en Spaanse kampioenschappen 10000 m, Lissabon, 29 maart (.xls)

IAAF Wereldkampioenschappen halve marathon, Kopenhagen, 29 maart

Venloop 21.1 km, Venlo, 30 maart (zoekfunctie)


April

Stanford invitational, Stanford, 4-5 april ((.xls).zip)

Parelloop 10 km, Brunssum, 6 april (zoekfunctie)

Marathon, Parijs, 6 april (zoekfunctie)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Tessenderlo, 11 april (.xls)

Avondloopcircuit Midden-Limburg, Stramproy, 12 april (.xls)

Marathon, Londen, 13 april (zoekfunctie)

Marathon, Rotterdam, 13 april ((.xls).zip)

Baancircuit regio Eindhoven, Veldhoven, 15 april (.xls)

Mount SAC relays, Walnut, 17-19 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Tessenderlo, 18 april (.xls)

Vlaamse clubteamwedstrijden voor atletes van 2001-2002, diverse plaatsen, 19 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Treebeek, 19 april

Vlaamse clubteamwedstrijden voor atleten van 2001-2002, diverse plaatsen, 20 april ((.xls).zip)

Openingswedstrijden, Stiphout, 21 april (.xls)

Marathon, Boston, 21 april (zoekfunctie)

Peter Rusmanloop 10 mijl, Oirsbeek, 21 april (.xls)

Drake relays, Des Moines, 23-26 april ((.xls).zip)

Penn relays, Philadelphia, 24-26 april (zoekpagina)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Wijchen, 25 april (.xls)

Aprilwedstrijden, Erkelenz, 26 april (.xls)

VAL provinciale kampioenschappen, diverse plaatsen, 26-27 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten van vr 2003, Hilversum, 27 april (.xls)

Marathon, Antwerpen, 27 april (zoekfunctie)

Marathon, Dsseldorf, 27 april (zoekfunctie)

Marathon, Enschede, 27 april (zoekfunctie)

Marathon, Hannover, 27 april (zoekfunctie)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Tessenderlo, 30 april (.xls)


Mei

Vlaamse B-meeting, Herentals, 1 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Heusden-Zolder, 1 mei (.xls)

Lopersdag, Schteln, 1 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Kingston, 3 mei

Belgische kampioenschappen 10000 meter, plus 3000 meter steeple chase vrouwen, Naimette, 3 mei (.xls)

Duitse kampioenschappen 10000 meter, plus 5000 meter W95-96, Aichnach, 3 mei (.xls)

Vlaamse clubteamwedstrijden voor atletes van 1997-2000, diverse plaatsen, 3 mei (.xls)

Payton Jordan invitational, Stanford, 4 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 4 mei ((.xls).zip)

Vlaamse clubteamwedstrijden voor atleten van 1997-2000, diverse plaatsen, 4 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Hechtel, 4 mei (.pdf)

Marathon, Hamburg, 4 mei (zoekfunctie)

Baancircuit regio Eindhoven, Best, 6 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Doha, 9 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, ZO-Utrecht, 9 mei (.xls)

Belgische clubteamkampioenschappen voor vrouwen, Saint-Mard, 10 mei (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Lisse, 10 mei (.xls)

Vlaamse clubteamwedstrijden vrouwen, diverse plaatsen, 10 mei (.xls)

Waalse clubteamwedstrijden vrouwen, diverse plaatsen, 10 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1999-2002, diverse plaatsen, 10 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Lommel, 10 mei (.xls)

Avondloopcircuit Midden-Limburg, Panningen, 10 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Tokio, 11 mei

Belgische clubteamkampioenschappen voor mannen, Lier, 11 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 11 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1997-1998, diverse plaatsen, 11 mei ((.xls).zip)

Vlaamse clubteamwedstrijden mannen, diverse plaatsen, 11 mei (.xls)

Waalse clubteamwedstrijden mannen, diverse plaatsen, 11 mei (.xls)

Openingswedstrijden, Siegburg, 11 mei (.xls)

Open marathonkampioenschappen van Belgi, Vis-Maastricht-Vis, 11 mei (.xls)

Open wedstrijden, Dortmund, 14 mei (.xls)

Lopersavondenreeks, Oedt, 14 mei (.xls)

Avondwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Stiphout, 15 mei (.xls)

USATF Oxy invitational, Los Angeles, 16 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Apeldoorn, 16 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Breda, 16 mei (.xls)

Driekampen voor atleten van 1999-2002, Heiloo, 16 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Ponce, 17 mei

Nationaal baancircuit Nederland, Hoorn, 17 mei (.xls)

Vlaamse kampioenschappen, Gent, 17 mei (.xls)

Waalse kampioenschappen, La Louvire, 17 mei (.xls)

Open kampioenschappen van Oost-Nederland, voor atleten van 1999-2000, Almelo, 17 mei (.xls)

German meeting werpen, Halle, 17-18 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Shanghai, 18 mei (.xls)

Rens Blom invitatiewedstrijd polsstokhoogspringen, Sittard, 18 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1995-1996, diverse plaatsen, 18 mei (.xls)

Marikenloop 5000 m, alleen voor vrouwen, Niimegen, 18 mei ((.xls).zip)

Baanloopserie, 1500 m, Amersfoort, 20 mei (.xls)

Baancircuit regio Eindhoven, Valkenswaard, 20 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Beijing, 21 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, Wageningen, 23 mei (.xls)

Avondloopcircuit Midden-Limburg, Weert, 23 mei (.xls)

Flanders Cup, Lokeren, 24 mei (.xls)

Waalse kampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Braine l'Alleud, 24 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1999-2002, diverse plaatsen, 24 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 25 mei ((.xls).zip)

EAA Atletissima alle leeftijden, Jambes, 28 mei (.xls)

Internationale lopersavond, Koblenz, 28 mei (.xls)

Flanders Cup, Sint-Niklaas, 29 mei (.xls)

Harry Schulting games, Vught, 29 mei (.xls)

Nederlandse studentenkampioenschappen, Amsterdam-ZW, 29-30 mei

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, ZO-Utrecht, 30 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Eugene, 31 mei (.xls)

Flanders Cup, Oordegem, 31 mei (.xls)


Juni

EAA Olympisch kwalicatietoernooi voor atleten van 1997-1998, Bakoe, 30 mei-1 juni (.xls)

IAAF Challenge meerkamp, Gtzis, 31 mei-1 juni (.xls)

Flanders Cup meerkamp, Herentals, 31 mei-1 juni (.xls)

Open Noord-Brabantse kampioenschappen meerkamp, Gemert, 31 mei-1 juni (.xls)

EAA Permit meeting, Bottrop, 1 juni (.xls)

Memorial Gaston Reiff voor alle leeftijden, Braine l'Alleud, 1 juni (.xls)

IAAF Diamond League, Rome, 5 juni (.xls)

Incourante lopersavond, Barendrecht, 5 juni (.xls)

EAA Permit meeting speerwerpen, Leverkusen, 6 juni (.xls)

German meeting, lopersnacht, Regensburg, 6 juni (.xls)

Tartltos loopgala, Wageningen, 6 juni (.xls)

EAA Europacup 10000 meter, Skopje, 7 juni (.xls)

Vlaamse B-meeting, Duffel, 7 juni (.xls)

German meeting, voor- en hoofdprogramma, Regensburg, 7 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Tessenderlo, 7 juni

IAAF World Challenge, Hengelo, 8 juni (.xls)

IAAF World Challenge, Marrakech, 8 juni (.xls)

Nederlandse kampioenschappen meerkamp, Apeldoorn, 8-9 juni (.xls)

German meeting, Rehlingen, 9 juni (.xls)

Vlaamse B-meeting, Vilvoorde, 9 juni (.xls)

Regionale kampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Best, 9 juni (.xls)

Pinksterwedstrijden, Siegburg, 9 juni (.xls)

T-meeting, Tilburg, 9 juni (.xls)

Baancircuit regio Eindhoven, Eindhoven, 10 juni (.xls)

IAAF Diamond League, Oslo, 11 juni (.xls)

German meeting, Dessau, 11 juni (.xls)

EAA Global Athletics, Nijmegen, 11 juni (.xls)

NCAA Division I kampioenschappen, Eugene, 11-14 juni ((.xls).zip, inclusief voorwedstrijden)

Ibero-Amerikaans Festival, Huelva, 12 juni (.xls)

Moskou Challenge, Moskou, 12 juni (.xls)

Lopersavond, Troisdorf, 13 juni (.xls)

IAAF Diamond League, New York, 14 juni (.xls)

EAP Festival, Genve, 14 juni (.xls)

EAA Grand Prix, Gotenburg, 14 juni (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Leiden, 14 juni (.xls)

Internationele wedstrijden, Sotteville-les-Rouen, 14 juni (.xls)

Avondloopcircuit Midden-Limburg, Herten, 14 juni (.xls)

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1992-1994, Wesel, 14-15 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1997-1998, diverse plaatsen, 15 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Ostrava, 17 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Weert, 17 juni

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Alken, 20 juni (.xls)

Asterix baanwedstrijden, Eindhoven, 20 juni (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, ZO-Utrecht, 20 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1999-2002, diverse plaatsen, 21 juni ((.xls).zip)

German meeting polsstokhoogspringen, Hof, 21 juni (.xls)

Vlaamse B-meeting, Lier, 21 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Hasselt-Kiewit, 21 juni (.xls)

Avondloopcircuit Midden-Limburg, Horst, 21 juni (.xls)

EAA Europacup landenteams, superliga, Braunschweig, 21-22 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 22 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1995-1996, diverse plaatsen, 22 juni (.xls)

Kampioenschappen van de Verenigde Staten, voor atleten geboren na 1996, Bloomington, IN, 24-29 juni

Lopersavondenreeks, Oedt, 25 juni

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Tessenderlo, 25 juni (.xls)

Meerkampkampioenschappen van de Verenigde Staten, voor atleten van 1995-1996, Sacramento, 25-26 juni

Kampioenschappen van de Verenigde Staten, Sacramento, 26-29 juni

Britse kampioenschappen, Birmingham, 27-29 juni

Nederlandse kampioenschappen clubteams (eredivisie), Breda, 28 juni (.xls)

EAA EAP Permit meeting, Nivelles, 28 juni (.xls)

IAAF Challenge meerkamp, Ratingen, 28-29 juni

Flanders Cup, Huizingen, 29 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 29 juni ((.xls).zip)


Juli

IAAF Diamond League, Lausanne, 3 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Tessenderlo, 3 juli

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Alken, 4 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Roermond, 4 juli (.xls)

Peach Tree 10 km, tevens kampioenschappen van de Verenigde Staten, Atlanta, 4 juli

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1995-1998, Amsterdam-Ookmeer, 4-6 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Parijs Saint-Dnis, 5 juli (.xls)

Flanders Cup, Oordegem, 5 juli (.xls)

Avondloopcircuit Midden-Limburg, Baarlo, 5 juli (.xls)

Kampioenschappen van de Verenigde Staten, voor atleten van 1995-1996, Eugene, 5-6 juli

Europacup meerkamp voor landenteams, superliga, Torun, 5-6 juli (.xls)

Bauhaus Gala, Mannheim, 5-6 juli (.xls)

Flanders Cup meerkamp, Nieuwpoort, 5-6 juli (.xls)

Kermismeerkampen, Best, 5-6 juli (.xls)

EAA Permit meeting voor alle leeftijden, Brussel, 6 juli (.xls)

NL-Limburgse kampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Venlo, 6 juli (.xls)

EAA Permit meet, Montreuil, 7 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Hasselt-Kiewit, 9 juli (.xls)

German meeting, Rhede, 11 juli (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, ZO-Utrecht, 11 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Glasgow, 11-12 juli (.xls)

Flanders Cup, Kortrijk, 12 juli (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Hilversum, 13 juli (.xls)

EAA meeting, Naimette-Xhovmont, 16 juli (.xls)

EAA meeting, Mannheim, 17 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Monte Carlo, 18 juli (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, Wageningen, 18 juli (.xls)

IAAF World Challenge, Madrid, 19 juli (.xls)

EAA KBC Nacht, Heusden-Zolder, 19 juli (.xls)

Flanders Cup, Gent-Centrum (Gentbrugge), 21 juli (.xls)

IAAF Wereldkampioenschappen voor atleten van 1995-1996, Eugene, 22-27 juli ((.xls).zip)

Duitse kampioenschappen, Ulm, 25-27 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Heusden-Zolder, 26 juli (.xls)

Nederlandse kampioenschappen, Amsterdam-ZW, 26-27 juli (.xls)

Belgische kampioenschappen, Brussel-NW, 26-27 juli (.xls)


Augustus

Britse Gemenebestspelen, Glasgow, 27 juli-2 augustus ((.xls).zip)

Flanders Cup, Ninove, 2 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Lommel, 2 augustus

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Tessenderlo, 8 augustus (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, ZO-Utrecht, 8 augustus (.xls)

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1995-1998, Wattenscheid, 8-10 augustus ((.xls).zip)

Flanders Cup, Kessel-Lo, 9 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Alken, 9 augustus (.xls)

IAAF World Challenge, Belm, 10 augustus

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Peer, 10 augustus (.xls)

EAA Europese kampioenschappen, Zrich, 12-17 augustus ((.xls).zip)

Lopersavondenreeks, Paffrath, 14 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Heusden-Zolder, 15 augustus (.xls)

IAAF Diamond League, Stockholm, 21 augustus (.xls)

Lopersavondenreeks, Paffrath, 21 augustus (.xls)

EAA Flame Games, Amsterdam-ZW, 22 augustus (.xls)

Instuifwedstrijden BNO-circuit, Uden, 22 augustus (.xls)

German meeting hoogspringen, Eberstadt, 22-24 augustus (.xls)

Flanders Cup, Merksem, 23 augustus (.xls)

Euregiowedstrijden voor alle leeftijden, Lanaken, 23 augustus (.xls)

IAAF Diamond League, Birmingham (GB), 24 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Treebeek, 24 augustus (.xls)

IOC Olympische spelen voor atleten van 1997-1998, Nanjing, 20-26 augustus (.xls)

Lopersavondenreeks, Oedt, 27 augustus (.xls)

IAAF Diamond League, Zrich, 28 augustus (.xls)

Lopersavondenreeks, Paffrath, 28 augustus (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, ZO-Utrecht, 29 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Tessenderlo, 30 augustus (.xls)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1997-2000, Oordegem, 30-31 augustus (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1999-2000 (officieus), Amsterdam-Ookmeer, 30-31 augustus (.xls)

EAA permit meet meerkamp, Woerden, 30-31 augustus (.xls)

IAAF World Challenge, Berlijn, 31 augustus (.xls)

Zuid-Nederlandse kampioenschappen (Noord-Brabant en NL-Limburg), Weert, 31 augustus (.xls)


September

IAAF World Challenge, Zagreb, 2 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Tessenderlo, 3 september (.xls)

IAAF Diamond League, Brussel-NW, 5 september (.xls)

Instuifwedstrijden BNO-circuit, Den Bosch, 5 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Someren, 5 september (.xls)

Lopersavond, Troisdorf, 5 september (.xls)

Westfalen-Nederland voor atleten van 1999-2000, Rheine, 6 september (.xls)

Wedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Kerkrade, 6 september (.xls)

Vlaamse B-meeting, Mol, 6 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Hechtel, 7 september (.xls)

IAAF World Challenge, Rieti, 7 september (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2001-2002 (officieus), Amsterdam-ZW, 7 september (.xls)

Nederlandse clubkampioenschappen voor atleten van 1995-1996, Rotterdam-Oost, 7 september (.xls)

Nederlandse clubkampioenschappen voor 35-plussers (officieus), Enschede, 7 september (.xls)

Duitse kampioenschappen 10 km, Dsseldorf, 7 september (.xls)

Brabants Dagblad 10 mijl, Tilburg, 7 september ((.xls).zip)

Lopersavondenreeks, Dsseldorf-Lierenfeld, 10 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Tessenderlo, 10 september (.xls)

Instuifwedstrijden BNO-circuit, Gemert, 12 september (.xls)

Belgische kampioenschappen interprovinciale teams voor atleten van 1997-2000 (officieus), Mouscron, 13 september (.xls)

Nederlandse clubkampioenschappen voor atleten van 1999-2002 (officieus), Amersfoort, 13 september (.xls)

Vlaamse clubkampioenschappen voor atleten van 2001-2004 (officieus), Oordegem, 13 september (.xls)

Open NK 100 km, Winschoten, 13 september (.xls)

Avondloopcircuit Midden-Limburg, Heythuysen, 13 september (.xls)

IAAF Continental Cup, Marrakech, 13-14 september (.xls)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1992-1996, Mouscron, 14 september (.xls)

Playouts/playoffs Nederlandse clubcompetitie ere/eerste divisie, Alphen aan den Rijn, 14 september (.xls)

Playouts/playoffs Nederlandse clubcompetitie eerste/tweede divisie, Eindhoven, 14 september (.xls)

Playouts/playoffs Nederlandse clubcompetitie tweede/derde divisie, Heerhugowaard, 14 september (.xls)

NL-Limburgse kampioenschappen voor atleten geboren na 2002, Kerkrade, 14 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Stiphout, 14 september

Marathon, Keulen, 14 september ((.xls).zip)

Marathon, Meerssen, 14 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Epe, 16 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Weert, 16 september (.xls)

Lopersavondenreeks, Dsseldorf-Lierenfeld, 17 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Tessenderlo, 19 september (.xls)

Instuifwedstrijden BNO-circuit, Vught, 19 september (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2001, Wageningen, 19 september (.xls)

EAA Europacup clubteams voor atleten van 1995-1998, groep A, Castelln, 20 september (.xls)

EAA Europacup clubteams voor atleten van 1995-1998, groep B, Leiria, 20 september (.xls)

IAAF Challenge meerkamp, Talence, 20-21 september (.xls)

Nederlandse clubkampioenschappen voor atleten van 1997-1998 (officieus), Amsterdam-Oost, 21 september (.xls)

Belgische kampioenschappen estafette, Jambes, 21 september (.pdf)

Dam-tot-Damloop 10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 21 september (.xls)

Lopersavondenreeks, Dsseldorf-Lierenfeld, 24 september (.pdf)

Avondwedstrijden, Erkelenz, 26 september (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Spa, 27 september (.xls)

Nederlandse kampioenschappen estafette, Amstelveen, 27-28 september (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Braine l'Alleud, 28 september (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Hannut, 28 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2000, Lommel, 28 september (.xls)

Marathon, Berlijn, 28 september ((.xls).zip) [voornaamste uitslagen]

Singelloop 10 km, Utrecht, 28 september (.xls) [voornaamste uitslagen]


Oktober

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Arlon, 4 oktober

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Bruxelles-Roi Baudouin, 4 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Jambes, 4 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Naimette, 4 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Andenne, 5 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, La Louvire, 5 oktober (.xls)

Singelloop 21.1 km, Breda, 5 oktober (.xls) [voornaamste uitslagen]

Nederlandse kampioenschappen snelwandelen 50 km, Tilburg, 5 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Weert, 7 oktober (.xls)

Werp- en springwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Alken, 11 oktober (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Bad Neuenahr, 11 oktober (.pdf)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Bruxelles-Stade des 3 Tilleuls, 11 oktober (.xls)

Marathon, Chicago, 12 oktober ((.xls).zip) [voornaamste uitslagen]

Marathon, Eindhoven, 12 oktober ((.xls).zip) [voornaamste uitslagen]

Marathon, Essen, 12 oktober (.xls)

Marathon, Mnchen, 12 oktober (.xls)

4 mijl, Haren-Groningen, 12 oktober (.xls) [voornaamste uitslagen]

Athloscross, Harderwijk, 18 oktober (.xls)

Douwe Smit Trofee werpen, voor atleten geboren vr 2001, Roermond, 18 oktober (.xls)

Blauwe Meercross, circuit van centraal Noord-Brabant, Loon op Zand, 19 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Barvaux, 19 oktober

Open NK marathon, Amsterdam, 19 oktober (.xls) [voornaamste uitslagen]

Marathon, Dresden, 19 oktober (.xls) [voornaamste uitslagen]

Stadsloop 10 km, Kerkrade, 19 oktober (.xls)

Molenhoek's Makkie 15 km, Molenhoek, 19 oktober (.xls)

Asterixcross, Eindhoven, 22 oktober (.xls)

DOS-cross, Dwingeloo, 25 oktober (.xls)

Snertcross, circuit van centraal Noord-Brabant, Tilburg, 25 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Bruxelles-Stade Bertelson, 25 oktober

Lotto Crosscup Relays, Gent, 26 oktober

Sparrenbosloop, Boxtel, 26 oktober (.xls)

IJzeren Mancross, Limbracircuit, Weert, 26 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Bruxelles-Anderlecht, 26 oktober

Marathon, Etten-Leur, 26 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Frankfurt, 26 oktober

Marathon, Washington DC, 26 oktober


November

Floracross, Boskoop, 1 november (.xls)

Duinencross, circuit van centraal Noord-Brabant, Drunen, 2 november (.xls)

Maple Leaf cross, Hilversum, 2 november (.xls)

Klein-Zwitserlandcross, Limbracircuit, Tegelen, 2 november (.xls)

Veldloop, circuit van Belgisch-Limburg (LCC), Tongeren, 2 november (.xls)

Encibergloop, Maastricht, 2 november (.xls)

Marathon, New York City, 2 november

Valkenloop 21.1 km, Valkenswaard, 2 november (.xls)

Lotto Crosscup, Mol, 9 november (.xls)

Maresiacross, circuit van centraal Noord-Brabant, Kaatsheuvel, 9 november (.xls)

Molenvencross, Limbracircuit, Stiphout, 9 november (.xls)

Cross-GP van de stad Mechelen, 11 november [Wapenstilstand van 1918] (.xls)

Northeast cross country regionals, NCAA Division I, Bronx, NY, 14 november (.xls)

Mid-Atlantic cross country regionals, NCAA Division I, University Park, PA, 14 november (.xls)

Southeast cross country regionals, NCAA Division I, Louisville, KY, 14 november (.xls)

Southern cross country regionals, NCAA Division I, Tallahassee, FL, 14 november (.xls)

South Central cross country regionals, NCAA Division I, Fayetteville, AR, 14 november (.xls)

Midwest cross country regionals, NCAA Division I, Peoria, IL, 14 november (.xls)

Great Lakes cross country regionals, NCAA Division I, Madison, WI, 14 november (.xls)

Mountain cross country regionals, NCAA Division I, Albuquerque, NM, 14 november (.xls)

Western cross country regionals, NCAA Division I, Stanford, CA, 14 november (.xls)

GP-stadscross, Deinze, 16 november (.xls)

GP-stadscross, Duffel, 16 november (.xls)

Jeff Bogaertscross, Kortenberg, 16 november (.xls)

Dommelloop, veldloopcircuit van Belgisch-Limburg (LCC), Neerpelt, 16 november (.xls)

Scorpiocross, circuit van centraal Noord-Brabant, Oosterhout, 16 november (.xls)

Witvencross, Kempencircuit, Veldhoven, 16 november (.xls)

Zevenheuvelenloop 15 km, Nijmegen, 16 november ((.xls).zip) [voornaamste uitslagen]

NCAA Division I championships cross country, Terre Haute, IN, 22 november (.xls)

EAA Warandeloop, nationaal veldloopcircuit Nederland, Tilburg-West, 22-23 november ((.xls).zip)

Sint-Barbaraveldloop, veldloopcircuit van Belgisch-Limburg (LCC), Genk, 23 november (.xls)

Halve marathon, Ell, 23 november (.xls)

Spartacross, Grimbergen, 29 november (.xls)

EAA Lotto Crosscup, Roeselare, 30 november (.xls)

Herfstcross, Arendonk, 30 november (.xls)

Tipmastcross, Kempencircuit, Bladel, 30 november (.xls)


December

Bos- en Valleicross, Wageningen, 6 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Gent, 6 december (.xls)

Open crosskampioenschappen van Noord-Brabant, Bergen op Zoom, 7 december (.xls)

Enclavecross, circuit van centraal Noord-Brabant, Baarle-Nassau, 7 december (.xls)

Sgolaveldloop, Boechout, 7 december (.xls)

Sint-Nicolaasveldloop, circuit van Belgisch-Limburg (LCC), Bree, 7 december (.xls)

Zandboscross, Limbracircuit, Deurne, 7 december (.xls)

Kapellerbosloop, Landgraaf, 7 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Dsseldorf, 7 december (.xls)

Montferlandrun 15 km, 's-Heerenberg, 7 december ((.xls).zip)

EAA Europese kampioenschappen cross country, Samokov, 14 december (.xls)

L'Avant Sylvestrecross, Kempencircuit, Reusel, 14 december (.xls)

Wijhercross, Limbracircuit, Roermond, 14 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dortmund, 14 december (.xls)

Mescher Bergloop 15 km, Eijsden, 14 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 20 december (.xls)

IAAF Iris Lotto Crosscup, Brussel, 21 december (.xls)

Parkloop, veldloopcircuit van Belgisch-Limburg (LCC), Dilsen, 21 december (.xls)

3-Dorpencross, Kempencircuit, Veghel, 21 december (.xls)

Lidocross, circuit van centraal Noord-Brabant, Waalwijk, 21 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Dortmund, 21 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dsseldorf, 21 december (.xls)

Kerstcross, Heerlerheide, 26 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Gent, 26 december (.xls)

Auwjaorscross, Kempencircuit, Oirschot, 28 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 28 december (.xls)

Sylvestercross, nationaal veldloopcircuit Nederland, Soest, 31 december ((.xls).zip)

Oliebollenloop, Weert, 31 december (.xls)

Sylvesterloop, Elsloo, 31 december (.xls)


Terug naar frontpage van Tracklion