Uitslagen van Atletiekwedstrijden in 2015

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari

Provinciale indoorkampioenschappen van Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 3 januari (.xls)

Jaspercross, Limbracircuit, Asten-ZO, 4 januari (.xls)

Provinciale indoorkampioenschappen van West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, en Belgisch-Limburg, Gent, 4 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Dortmund, 4 januari (.xls)

Veldloopcircuit van Gelderland en Overijssel, Epe, 10 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 10 januari ((.xls).zip)

Veldloopcircuit van Belgisch-Limburg (LCC), Alken, 11 januari (.xls)

Halve marathon, Egmond, 11 januari ((.xls).zip)

Waalse indoorkampioenschappen voor atleten van 1998-2001, Gent, 17 januari (.xls)

Nederlandse veldloopkampioenschappen, tevens nationaal veldloopcircuit NL, Kerkrade-Rolduc, 17-18 januari (.xls)

Dieprijtcross, Kempencircuit, Eersel, 18 januari (.xls)

Leemkuilcross, Berg en Dal, 18 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen voor atleten van 1998-2001, Gent, 18 januari (.xls)

Annendaalloop 21.1 km, Posterholt, 18 januari (.xls)

Holterbergcross, Holten, 24 januari (.xls)

Waalse indoorkampioenschappen, Gent, 24 januari (.xls)

Vijflandentoernooi indoormeerkamp, plus open indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2000, Apeldoorn, 24-25 januari ((.xls).zip)

Lotto Crosscup, Hannut, 25 januari (.xls)

Spiridoncross, circuit van centraal Noord-Brabant, Rijen, 25 januari (.xls)

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray-ZW, 25 januari (.xls)

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 25 januari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1995, Dortmund, 25 januari (.xls)

EAA PSD Bank indoorgala, Dsseldorf, 29 januari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Oost-Vlaanderen, Deinze, 31 januari (.xls)

IAAF indoorgala, Karlsruhe, 31 januari (.xls)


Februari

Belgische indoorkampioenschappen meerkamp, Gent, 31 januari-1 februari (.xls, onvolledig)

Europacup cross country voor nationale kampioenen clubteams, Guadalajara, 1 februari (.xls)

Mastboscross, nationaal veldloopcircuit NL, Breda, 1 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Bree, 1 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van de provincie Antwerpen, Duffel, 1 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van West-Vlaanderen, Jabbeke, 1 februari (.xls)

Veldloopkampioenschappen van Vlaams-Brabant, Lennik, 1 februari (.xls)

Loopgroepcross, circuit van centraal Noord-Brabant, Goirle, 1 februari (.xls)

Bossencross, Limbracircuit, Helden-Oost, 1 februari (.xls)

Indoorkampioenschappen van Rheinland en Nordrhein-Westfalen, Dortmund, 1 februari (.xls)

Midwinterloop 8000 m, Apeldoorn, 1 februari ((.xls).zip)

Amerikaanse kampioenschappen cross country, Boulder, 7 februari (.xls)

Veldloopcircuit van Gelderland en Overijssel, Harderwijk, 7 februari (.xls)

Veldloop voor atleten geboren na 1995, Zeewolde, 7 februari (.xls)

New Balance indoor grand prix, Boston, 7 februari (.xls)

IFAM indoorgala, Gent, 7 februari (.xls)

Vectis indoorgala, Luxemburg, 7 februari (.xls)

EAA cross, Diekirch, 8 februari (.xls)

Atledocross, circuit van centraal Noord-Brabant, Dongen, 8 februari (.xls)

Av Leudalcross, Limbracircuit, Haelen-ZW, 8 februari (.xls)

Parkloop, veldloopcircuit van Belgisch-Limburg (LCC), Sint-Truiden, 8 februari (.xls)

Wedertcross, Kempencircuit, Valkenswaard, 8 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1999, Dortmund, 8 februari (.xls)

Open NK 10 km, Schoorl, 8 februari ((.xls).zip)

Don Kirby Elite invitational, Albuquerque, 13-14 februari (.pdf)

Tyson invitational, Fayetteville, 13-14 februari (.pdf)

Husky classic, Seattle, 13-14 februari

IAAF cross country, Nairobi, 14 februari

Millrose games, New York, 14 februari

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 14 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen meerkamp en 35-plussers, Apeldoorn, 14-15 februari (.xls)

Lotto Crosscup, Rotselaar, 15 februari (.xls)

IAAF cross country, San Vittore Olano, 15 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1995, Dortmund, 15 februari (.xls)

IAAF indoorgala, Stockholm, 19 februari (.xls)

IAAF indoorgala, Birmingham GB, 21 februari (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 21 februari (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 21-22 februari (.xls)

Duitse indoorkampioenschappen, Karlsruhe, 21-22 februari (.xls)

IAAF cross country, Albufeira, 22 februari (.xls)

Veldloopcircuit van Belgisch-Limburg (LCC), Lommel, 22 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1995, Dortmund, 22 februari (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1997, Gent, 22 februari (langste loopafstand = [4x]200 m) (.pdf)

Amerikaanse indoorkampioenschappen, Boston, 27-28 februari (dagen 1-2)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 1996-1999, Apeldoorn, 28 februari (.xls)


Maart

Lotto Crosscup, Dour, 1 maart (.xls)

Joe Mann cross, Kempencircuit, Best, 1 maart (.xls)

Amerikaanse indoorkampioenschappen, Boston, 1 maart (dag 3)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 1996-1999, Apeldoorn, 1 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1995, Dortmund, 1 maart (.xls)

6-Uursloop, Stein, 1 maart (.xls)

EAA Europese indoorkampioenschappen, Praag, 5-8 maart (.xls)

Duitse veldloopkampioenschappen, Markt Indersdorf, 7 maart (.xls)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor studenten, Apeldoorn, 7 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1991-1995, Gent, 7 maart (.xls)

Karpencross, Kempencircuit, Eindhoven, 8 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1996-1999, Gent, 8 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1995, Dortmund, 8 maart (.xls)

CPC halve marathon, Den Haag, 8 maart ((.xls).zip)

NCAA Division I indoorkampioenschappen, Fayetteville, 13-14 maart (.xls)

IAAF cross country, Antrim, 14 maart (.xls)

Crosskampioenschappen van NW-Nederland, Amersfoort, 14 maart (.xls)

Belgische indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Gent, 14 maart (.xls)

Belgische veldloopkampioenschappen, tevens finale Lotto Crosscup, Wachtebeke, 15 maart (.xls)

Hel van Bakel, "wilde" cross, Bakel, 15 maart (.xls)

Avon/Emmacross, Heerlen-NW, 15 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Dortmund, 15 maart (.xls)

IAAF World Challenge, Melbourne, 21 maart (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Gent, 21 maart

Belgische veldloopkampioenschappen voor 35-plussers, Beernem, 22 maart (.xls)

Venloop 21.1 km, Venlo, 22 maart ((.xls).zip)

Evaci Europese indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Torun, 23-28 maart

Texas relays, Austin, 25-28 maart

IAAF Wereldkampioenschappen cross country, Guiyang, 28 maart (.xls)

Parelloop 10 km, Brunssum, 29 maart ((.xls).zip)


April

Stanford invitational, Stanford, 3-4 april (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Stiphout, 6 april (.xls)

Peter Rusmanloop, 10 mijl, Oirsbeek, 6 april (.xls)

Paasloop, 10 km, Swalmen, 6 april (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Tessenderlo, 10 april (.xls)

Baancircuit regio Eindhoven, Veldhoven, 10 april (.xls)

Open Iberische kampioenschappen 10.000 m, Huelva, 11 april (.xls)

Baancircuit Gooi- en Eemland, Amersfoort, 11 april (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Genk, 12 april (.xls)

Open NK marathon, Rotterdam, 12 april (.xls)

Mount SAC relays, Walnut, 16-18 april

Belgische clubcompetitie voor meisjes van 2002-2005, diverse plaatsen, 18 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2000-2003, diverse plaatsen, 18 april ((.xls).zip)

Midden-Limburgs Avondloopcriterium, 10 km, Heythuysen, 18 april (.xls)

Belgische clubcompetitie voor jongens van 2002-2005, diverse plaatsen, 19 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 19 april ((.xls).zip)

Marathon, Enschede, 19 april (.xls)

Marathon, Boston, 20 april

Drake relays, Des Moines, 22-26 april

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Limbracircuit, Venlo, 23 april (.xls)

Penn relays, Philadelphia, 23-25 april

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Erkelenz, 25 april (.xls)

Midden-Limburgs Avondloopcriterium, 10 km, Horst, 25 april (.xls)

Belgische provinciale kampioenschappen, diverse plaatsen, 25-26 april ((.xls).zip)

Baancircuit Gooi- en Eemland, Hilversum, 26 april (.xls)

Marathon, Dsseldorf, 26 april ((.xls).zip)

Marathon, Hamburg, 26 april ((.xls).zip)

Marathon, Londen, 26 april ((.xls).zip)

Treechloop, 11.5 km, Maastricht, 26 april (.xls)

City run, 10 mijl, Roermond, 26 april ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Weert, 28 april (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Lanaken, 30 april (.xls)


Mei

Vlaams B-circuit, Tongerlo, 1 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004 (singles), Kaarst, 1 mei (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004 (meerkampen), Kaarst, 1 mei (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2006, Schteln, 1 mei (.xls)

Payton Jordan invitational, Stanford, 2 mei (.xls)

Open Belgische kampioenschappen 10000 m en steeple chase, Heusden-Zolder, 2 mei (.xls)

Belgische clubcompetitie voor meisjes van 1998-2001, diverse plaatsen, 2 mei (.xls)

Belgische clubcompetitie voor jongens van 1998-2001, diverse plaatsen, 3 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 3 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Hechtel, 3 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2006, Oedt, 6 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Tessenderlo, 6 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Utrecht-ZO, 8 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Kingston, 9 mei (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Lisse, 9 mei (.xls)

Belgische clubcompetitie voor vrouwen, diverse plaatsen, 9 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Lommel, 9 mei (.xls)

Midden-Limburgs Avondloopcriterium, 10 km, Panningen, 9 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Kawasaki, 10 mei (.xls)

Belgische clubcompetitie voor mannen, diverse plaatsen, 10 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1998-1999, diverse plaatsen, 10 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Lanaken, 13 mei (.xls)

Harry Schulting games, Vught, 14 mei (.xls)

Wedstrijden voor atleten van 1998-2001, Amsterdam-Ookmeer, 14 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Mol, 14 mei (.xls)

Nederlandse studentenkampioenschappen, Eindhoven, 14-15 mei

IAAF Diamond League, Doha, 15 mei (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Hoorn, 16 mei (.xls)

Vlaamse kampioenschappen, Beveren, 16 mei (.xls)

Waalse kampioenschappen, Jambes, 16 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Sjanghai, 17 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 17 mei (.xls)

Baancircuit Gooi- en Eemland, Huizen, 17 mei (.xls)

Heideloop 10 mijl, Landgraaf, 17 mei (.xls)

Marikenloop 10 km (alleen voor vrouwen), Nijmegen, 17 mei (.xls)

Baancircuit regio Eindhoven, Valkenswaard, 19 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Beijing, 20 mei (.xls)

600 m, 1000 m, en steeple chase voor atleten geboren vr 2004, Barendrecht, 21 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Limbracircuit, Someren, 21 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Wageningen, 22 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Dakar, 23 mei

Flanders Cup, Oordegem, 23 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Hengelo, 24 mei (.xls)

Flanders Cup, Lokeren, 25 mei (.xls)

German meeting, Rehlingen, 25 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Hulst, 25 mei

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Lommel, 25 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Tilburg, 25 mei (.xls)

IAAF World Challenge, Ostrava, 26 mei (.xls)

EAP-meeting, Jambes, 27 mei (.xls)

Mini-internationaal loopgala, Koblenz, 27 mei (.xls)

EAA Global Athletics, Nijmegen, 27 mei (.xls)

NCAA Division I outdoorkampioenschappen, westelijk kwalificatietoernooi, Austin, 28-30 mei (.xls)

NCAA Division I outdoorkampioenschappen, oostelijk kwalificatietoernooi, Jacksonville, FL, 28-30 mei (.xls)

German meeting, Dessau, 29 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Kaarst, 29 mei (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Utrecht-ZO, 29 mei (.xls)

Midden-Limburgs Avondloopcriterium, 10 km, Weert, 29 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Eugene, 30 mei (.xls)

Flanders Cup, Oordegem, 30 mei (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Genk, 30 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2000-2003, diverse plaatsen, 30 mei ((.xls).zip)

IAAF World Challenge meerkamp, Gtzis, 30-31 mei (.xls)

Flanders Cup meerkamp, Herentals, 30-31 mei (.xls)

Gaston Reiff memorial, Braine l'Alleud, 31 mei (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1996-1997, diverse plaatsen, 31 mei (.xls)


Juni

Baancircuit regio Eindhoven, Best, 2 juni (.xls)

IAAF Diamond League, Rome, 4 juni (.xls)

Sprintwedstrijden voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 4 juni

German meeting, Regensburg, 5-6 juni (.xls)

Flanders Cup, Huizingen, 6 juni (.xls)

Nederlandse kampioenschappen clubteams, Vught, 6 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Hechtel, 6 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Tessenderlo, 6 juni

IAAF Diamond League, Birmingham, GB, 7 juni (.xls)

Belgische clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 7 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 7 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Lommel, 7 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Sint-Truiden, 7 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2006, Oedt, 10 juni

NCAA Division I outdoorkampioenschappen, Eugene, 10-13 juni (.xls)

IAAF Diamond League, Oslo, 11 juni (.xls)

Asterix baanwedstrijd, Eindhoven, 12 juni (.xls)

Tartltos loopgala, Wageningen, 12 juni (.xls)

IAAF Diamond League, New York, 13 juni (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Leiden, 13 juni (.xls)

Midden-Limburgs Avondloopcriterium, 10 km, Roermond-Herten, 13 juni (.xls)

IAAF World Challenge, Rabat, 14 juni

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1998-1999, diverse plaatsen, 14 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Heusden-Zolder, 14 juni (.xls)

Baancircuit regio Eindhoven, Eindhoven, 16 juni (.xls)

Ethiopische masterclass 10.000 m, Hengelo, 17 juni (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Utrecht-ZO, 19 juni (.xls)

Vlaams B-circuit, Duffel, 20 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2000-2003, diverse plaatsen, 20 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Hasselt-Kiewit, 20 juni (.xls)

Europacup landenteams (single events), diverse plaatsen, 20-21 juni ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 21 juni (.xls)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1996-1997, diverse plaatsen, 21 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2006, Schteln, 21 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Tessenderlo, 24 juni (.xls)

Amerikaanse WK-trials, Eugene, 25-28 juni (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Lanaken, 26 juni (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1996-1999, Breda, 26-28 juni (.xls)

Eef Kamerbeek games, Eindhoven, 27 juni (.xls)

EAP-meeting, Nivelles, 27 juni (.xls)

IAAF World Challenge combined events, Ratingen, 27-28 juni (.xls)

Vlaams B-circuit, Lier, 28 juni (.xls)

Loopwedstrijden voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 28 juni (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Tongeren, 28 juni (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Limbracircuit, Weert, 30 juni (.xls)


Juli

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Tessenderlo, 2 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Alken, 3 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Paris Saint-Dnis, 4 juli (.xls)

Flanders Cup, Sint-Niklaas, 4 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Alken, 4 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 4 juli (.pdf)

Europacup landenteams 7- en 10-kamp, diverse plaatsen, 4-5 juli (.xls)

Kermismeerkampen, Best, 4-5 juli (.xls)

German meeting, Rhede, 4-5 juli (.xls)

Nationaal baancircuit Nederland, Hilversum, 5 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 5 juli (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Mol, 5 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Tongeren, 5 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Limbracircuit, Venray, 7 juli (.xls)

Universiade, Gwangju, 8-12 juli

IAAF Diamond League, Lausanne, 9 juli (.xls)

Sprintwedstrijden voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 9 juli (.xls)

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 1993-1995, Tallinn, 9-12 juli ((.xls).zip)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Utrecht-ZO, 10 juli (.xls)

IAAF World Challenge, Madrid, 11 juli

Flanders Cup, Kortrijk, 11 juli (.xls)

Flanders Cup meerkamp, Ieper, 11-12 juli (.xls)

Zuidnederlandse kampioenschappen voor atleten van 1998-2001, Vught, 12 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Genk, 12 juli (.xls)

EAA-meeting van de provincie Luik, Naimette-Xhovmont, 15 juli (.xls)

IAAF Wereldkampioenschappen voor atleten van 1998-1999, Cali, 15-19 juli ((.xls).zip)

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 1996-1997, Eskilstna, 16-19 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Monte Carlo, 17 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Limbracircuit, Roermond, 17 juli (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Wageningen, 17 juli (.xls)

EAA Nacht van de Atletiek, Heusden-Zolder, 18 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Mol, 19 juli (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Alken, 21 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Londen, 24-25 juli (.xls)

Duitse kampioenschappen, Neurenberg, 24-26 juli (.xls)

Belgische kampioenschappen, Brussel, 25-26 juli (.xls)

IAAF Diamond League, Stockholm, 30 juli (.xls)


Augustus

EOC EJOF voor atleten van 1999-2000, Tbilisi, 27 juli-1 augustus (.xls)

Flanders Cup, Ninove, 1 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Lommel, 1 augustus

Nederlandse kampioenschappen, Amsterdam-ZW, 30 juli-2 augustus ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Peer, 2 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Mol, 2 augustus

Wereldkampioenschappen voor 35-plussers, Lyon, 4-16 augustus

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 1999, Neerpelt, 5 augustus

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Hasselt-Kiewit, 7 augustus

Flanders Cup, Kessel-Lo, 8 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 8 augustus (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Tessenderlo, 12 augustus (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Utrecht-ZO, 14 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Alken, 19 augustus (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2006, Oedt, 19 augustus (.pdf)

Lopersavond voor alle leeftijden, Paffrath, 20 augustus (.xls)

Flanders Cup, Merksem, 22 augustus (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Lanaken, 22 augustus (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2002-2003 (officieus), Amsterdam-ZW, 23 augustus (.xls)

IAAF Wereldkampioenschappen, Beijing, 22-30 augustus ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Tongeren, 26 augustus

Lopersavond voor alle leeftijden, Paffrath, 27 augustus (.xls)

Vlaams B-circuit, Mol, 29 augustus (.xls)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2000-2001 (officieus), Amsterdam-Ookmeer, 29-30 augustus (.xls)

Zuidnederlandse kampioenschappen, Weert, 30 augustus (.xls)


September

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Tessenderlo, 2 september (.xls)

IAAF Diamond League, Zrich, 3 september (.xls)

Lopersavond voor alle leeftijden, Paffrath, 3 september (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Utrecht-ZO, 4 september (.xls)

Twilight Classic cross country, Memphis, 5 september (.xls)

Nederland-Westfalen voor atleten van 2000-2001, Amsterdam-Ookmeer, 5 september (.xls)

EAP-meeting, Amsterdam-ZW, 5 september (.xls)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1998-2001, Mouscron, 5-6 september (.xls)

IAAF World Challenge, Berlijn, 6 september (.xls)

Nederlandse kampioenschappen clubteams voor atleten van 1996-1997, Leiden, 6 september (.xls)

Finale Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, Beverwijk, 6 september (.xls)

Ten Miles, Tilburg, 6 september (.xls)

IAAF World Challenge, Zagreb, 8 september (.xls)

Lopersavond voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 9 september (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Tessenderlo, 9 september (.xls)

IAAF Diamond League, Brussel, 11 september (.xls)

Belgische kampioenschappen voor provinciale teams voor atleten van 1998-2001, Ninove, 12 september (.xls)

Finale Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2000-2003, Breda, 12 september (.xls)

Baancircuit Gooi- en Eemland, Soest, 12 september (.xls)

IAAF World Challenge, Rieti, 13 september (.xls)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1993-1997, Brugge, 13 september (.xls)

Nederlandse nacompetitie clubteams ere/1e divisie, Alphen aan den Rijn, 13 september (.xls)

Nederlandse nacompetitie clubteams divisies 1/2, Bergen op Zoom, 13 september (.xls)

Nederlandse nacompetitie clubteams divisies 2/3, Uden, 13 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Mol, 13 september (.xls)

Lopersavond voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 16 september (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren na 2001, Tessenderlo, 18 september (.xls)

Baanwedstrijdenreeks voor atleten geboren vr 2002, Wageningen, 18 september (.xls)

Montana State cross country invitational, Bozeman, 19 september (.xls)

Commodore Classic cross country, Nashville, 19 september (.xls)

West Coast Conference cross country preview, Spokane, 19 september (.xls)

Europacup clubteams voor atleten van 1996-1997, Groep A, Istanboel, 19 september (.xls)

Europacup clubteams voor atleten van 1996-1997, Groep B, Leiria, 19 september (.xls)

IAAF Combined Events Challenge, Talence, 19-20 september (.xls)

Belgische estafettekampioenschappen, Ertevelde, 20 september (.xls)

Finale Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1998-1999, Den Haag-West, 20 september (.xls)

Dam-tot-Damloop 10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 20 september (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Weert, 22 september (.xls)

Lopersavond voor alle leeftijden, Dsseldorf-Lierenfeld, 23 september (.pdf)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Bitburg, 25 september (.pdf)

Baanwedstrijden voor 30-plussers, Dsseldorf-Lierenfeld, 25 september (.pdf)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Gieen, 26 september (.pdf)

STAP-loop 10 km, Brunssum, 26 september (.xls)

Nederlandse estafettekampioenschappen, Amstelveen, 26-27 september (.xls)

Open meerkampkampioenschappen, Brussel-Oost/Schaerbeek (stade Terdelt), 26-27 september (.pdf)

Belgische kampioenschappen kogelslingeren, Saint-Mard, 27 september (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Andenne, 27 september (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Braine l'Alleud, 27 september (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Marche-en-Famenne, 27 september (.xls)

Marathon, Berlijn, 27 september (.xls)

Singelloop 10 km, Utrecht, 27 september (.xls)


Oktober

Washington cross country invitational, Seattle, 2 oktober (.xls)

Notre Dame cross country invitational, South Bend, IN, 2 oktober (.xls)

Greater Louisville Classic cross country, Louisville, 3 oktober (.xls)

Charles Bowles Willamette cross country invitational, Salem, OR, 3 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Barvaux, 4 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Rixensart, 4 oktober (.xls)

Singelloop 21.1 km, Breda, 4 oktober (.xls)

Open NK en BK snelwandelen, 20 en 50 km, Tilburg, 4 oktober

CISM Olympische Spelen voor militairen, Mungyeong, 2-11 oktober

Sprint-, werp-, en springwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Brussel-ZW (stade Bertelson), 9 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor atleten geboren vr 2004, Bad Neuenahr, 10 oktober (.pdf)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Brussel-ZO (stade des 3 Tilleuls), 10 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Nivelles, 10 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Chtelineau, 10 oktober (.xls)

Werpwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Saint-Mard, 10 oktober (.xls)

Stadioncross voor atleten geboren na 2003, Bad Neuenahr, 10 oktober (.pdf)

Werpwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Brussel-West (stade Communal), 11 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Naimette, 11 oktober (.xls)

Spring- en werpwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Tongeren, 11 oktober (.xls)

Marathon, Eindhoven, 11 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Essen, 11 oktober (.xls)

Four Miles, Haren-Groningen, 11 oktober (.xls)

Crimson Classic cross country, Tuscaloosa, 16 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Perwez, 16 oktober (.xls)

NCAA pre nationals cross country, Louisville, 17 oktober (.xls)

Athloscross, Harderwijk, 17 oktober (.xls)

Spring- en werpwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Alken, 17 oktober (.xls)

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Brussel-ZW (stade Bertelson), 18 oktober (.xls)

Marathon, Amsterdam, 18 oktober (.xls)

Stadsloop 10 km, Kerkrade, 18 oktober (.xls)

Molenhoeks Makkie 15 km, Molenhoek, 18 oktober (.xls)

Snertcross, circuit centraal Noord-Brabant, Tilburg, 24 oktober (.xls)

Lotto Crosscup relays, nationaal veldloopcircuit Belgi, Gent, 25 oktober

Baanwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Brussel-West (stade Communal), 25 oktober

Sparrenbosloop, Boxtel, 25 oktober (.xls)

IJzeren Mancross, Limbracircuit, Weert, 25 oktober (.xls)

Marathon, Etten-Leur, 25 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Frankfurt, 25 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Washington DC, 25 oktober

PAC 12 Conference crosskampioenschappen, Colfax, WA, 30 oktober (.xls)

Southeast Conference crosskampioenschappen, College Station, 30 oktober (.xls)

Mountain West Conference crosskampioenschappen, Reno, 30 oktober (.xls)

Werpwedstrijden voor alle leeftijdsklassen, Brussel-Oost (stade Terdelt), 31 oktober (.xls)

Douwe Smit Trofee werpen, Roermond, 31 oktober (.xls)

DOS-cross, Dwingeloo, 31 oktober (.xls)

Bos- en Valleicrosscircuit, Veenendaal, 31 oktober (.xls)


November

Lotto Crosscup, nationaal veldloopcircuit Belgi, Mol, 1 november (.xls)

Maple Leafcross, Hilversum, 1 november (.xls)

Blauwe Meercross, circuit centraal Noord-Brabant, Loon op Zand, 1 november (.xls)

Klein Zwitserlandcross, Limbracircuit, Tegelen, 1 november (.xls)

Encibergloop, Maastricht, 1 november (.xls)

Bosloop, Malden, 1 november (.xls)

Marathon, New York, 1 november

Valkenloop 21.1 km, Valkenswaard, 1 november (.xls)

Floracross, Boskoop, 7 november (.xls)

Molenvencross, Limbracircuit, Stiphout, 8 november

ADD-cross, LCC, Tongeren, 8 november

Witvencross, Kempencircuit, Veldhoven, 8 november

Trailrun 35 km, Nederweert/Maarheeze/Budel, 8 november

Memorial Diederik van Ooteghem, Aalter, 8 november (.xls)

Cross van de Haute-Meuse, Ciney, 8 november (.xls)

Maresiacross, circuit centraal Noord-Brabant, Kaatsheuvel, 8 november (.xls)

Cross van de stad Charleroi, Monceau-sur-Sambre, 8 november (.xls)

Cross voor mannen en vrouwen, Opwijk, 8 november (.xls)

Molenvencross, Limbracircuit, Stiphout, 8 november (.xls)

ADD-cross, LCC, Tongeren, 8 november (.xls)

Witvencross, Kempencircuit, Veldhoven, 8 november (.xls)

Jeugdcross, Waregem, 8 november (.xls)

Booser cup cross, Zwijnaarde, 8 november (.xls)

Trailrun 35 km, Nederweert/Maarheeze/Budel, 8 november (.xls)

GP van de stad Mechelen, herdenking Wapenstilstand 1918, Mechelen, 11 november (.xls)

NCAA Division I Great Lakes cross country regionals, Madison WI, 13 november (.xls)

NCAA Division I Mid-Atlantic cross country regionals, Princeton NJ, 13 november (.xls)

NCAA Division I Midwest cross country regionals, Lawrence KS, 13 november (.xls)

NCAA Division I Mountain cross country regionals, Albuquerque, 13 november (.xls)

NCAA Division I Northeast cross country regionals, Boston, 13 november (.xls)

NCAA Division I South cross country regionals, Tuscaloosa, 13 november (.xls)

NCAA Division I South Central cross country regionals, College Station TX, 13 november (.xls)

NCAA Division I Southeast cross country regionals, Earlysville VA, 13 november (.xls)

NCAA Division I West cross country regionals, Seattle, 13 november (.xls)

Memorial Gaston Reiff, Braine l'Alleud, 14 november (.xls)

IJsseldelta crosscompetitie, Dronten, 14 november (.xls)

Vioscross, Hollandscheveld, 14 november (.xls)

IAAF cross country permit, Atapuerca, 15 november (.xls)

GP van de stad Deinze, Deinze, 15 november (.xls)

GP van de stad Duffel, Duffel, 15 november (.xls)

Streekboscross, Bovenkarspel, 15 november (.xls)

Memorial Jeff Bogaerts, Kortenberg, 15 november (.xls)

Dommelloop, LCC, Neerpelt, 15 november (.xls)

Scorpiocross, circuit centraal Noord-Brabant, Oosterhout, 15 november (.xls)

Cross van Dampicourt, Saint-Mard, 15 november (.xls)

Zevenheuvelenloop 15 km, Nijmegen, 15 november (.xls)

NCAA Division I cross country kampioenschappen, Louisville, 21 november (.xls)

Warandeloop, nationaal veldloopcircuit Nederland, Tilburg-West, dag 1, 21 november (.xls)

Parc de la Dodainecross, Nivelles, 21 november (.xls)

Vechtdalcrosscompetitie, Ommen, 21 november (.xls)

Sallandcrosscircuit, Rijssen, 21 november (.xls)

Warandeloop, nationaal veldloopcircuit Nederland, Tilburg-West, dag 2, 22 november (.xls)

... Belangrijkste uitslagen mannen A-Race, Tilburg-West, 1975-2015

GP Ardennencross, Bertrix, 22 november (.xls)

Ocancross, Gesves, 22 november (.xls)

GP Bruno Marchetti, Saint-Vaast, 22 november (.xls)

Driedorpencross, Kempencircuit, Veghel-West, 22 november (.xls)

Boscross, Standdaarbuiten, 22 november (.xls)

Aces veldloop, Wichelen, 22 november (.xls)

Memorial Falco Christiaens, Zele, 22 november (.xls)

Halve marathon, Ell, 22 november (.xls)

Rob Prooi memorial cross, Barendrecht, 28 november (.xls)

Rustacross, Gaurain, 28 november (.xls)

Herfstcross, Norg, 28 november (.xls)

Vechtdalcrosscompetitie, Vroomshoop, 28 november (.xls)

Nationaal veldloopcircuit Belgi, Roeselare, 29 november (.xls)

Vlasakkerloop, Amersfoort, 29 november (.xls)

Herfstcross, Arendonk, 29 november (.xls)

Enclavecross, circuit centraal Noord-Brabant, Baarle-Nassau, 29 november (.xls)

Neptunecross, Couvin, 29 november (.xls)

Duinstrandloop, Den Haag, 29 november (.xls)

Zandboscross, Limbracircuit, Deurne, 29 november (.xls)

Sint Barbaraveldloop, LCC, Genk, 29 november (.xls)

Twentse crosscompetitie, Markelo, 29 november (.xls)

Dickie Klooscross, Rotterdam, 29 november (.xls)

Keiencross, Uden, 29 november (.xls)


December

Osgacross, Baudour, 5 december (.xls)

Nienoordcross, Leek, 5 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Gent, 5 december (.xls)

Sgolaveldloop, Boechout, 6 december

Sinterklaasveldloop, LCC, Bree, 6 december (.xls)

Duincross, Den Helder, 6 december (.xls)

Twentse crosscompetitie, Eibergen, 6 december (.xls)

Oosterboscross, Klazienaveen, 6 december (.xls)

Memorial Valentien De Smet, Oudenaarde, 6 december (.xls)

Riwacross, Rixensart, 6 december (.xls)

Roba veldloop, Wespelaar, 6 december (.xls)

Robbenoordbosloop, Wieringerwerf, 6 december (.xls)

Trailrun 33 km, Bladel, 6 december (.xls)

Duin- en strandloop 15 km, Castricum, 6 december (.xls)

Kapellerbosloop, Landgraaf, 6 december (.xls)

Montferlandrun 15 km, 's-Heerenberg, 6 december ((.xls).zip)

Marathon, Spijkenisse, 6 december (.xls)

IJsseldelta crosscompetitie, Epe, 12 december (.xls)

Sallandcrosscircuit, Nijverdal, 12 december (.xls)

Bos- en Valleicrosscircuit, Wageningen, 12 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Gent, 12 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leeftijden, Heusden-Zolder, 12 december (.xls)

EAA Europese kampioenschappen cross country, Toulon-Hyres, 13 december (.xls)

Almeerderstrandcross, Almere, 13 december (.xls)

Spadocross, Bergen op Zoom, 13 december (.xls)

Zuiderkempenveldloop, Booischot, 13 december (.xls)

Engelermeercross, Den Bosch, 13 december (.xls)

Haarlemmermeercross, Hoofddorp, 13 december (.xls)

Scharenborgcross, Lievelde, 13 december (.xls)

Smac-cross, Malonne, 13 december (.xls)

L'Avant Sylvestrecross, Kempencircuit, Reusel, 13 december (.xls)

Cees Clementcross, Sneek, 13 december (.xls)

Saint-Georgecross, Spierdijk, 13 december (.xls)

Volhardingveldloop, Stekene, 13 december (.xls)

Wanzecross, Wanze, 13 december (.xls)

Vechtdalcrosscompetitie, Ommen, 19 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leefijden, Gent, 19 december (.xls)

Halve marathon, Dronten, 19 december (.xls)

IAAF cross country permit, nationaal veldloopcircuit Belgi, Brussel, 20 december (.xls)

Parkloop, LCC, Dilsen, 20 december (.xls)

Vossencross, Lille (bij Turnhout), 20 december (.xls)

Neelder (= Maasnielder) veldloop, Limbracircuit, Roermond, 20 december (.xls)

Lidocross, circuit centraal Noord-Brabant, Waalwijk, 20 december (.xls)

Mescherbergloop, Eijsden, 20 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2001, Apeldoorn, 20 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2002, Dortmund, 20 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren in 2001-2004, Sittard, 20 december (.xls)

Kerstcross, Breda, 26 december (.xls)

Kerstcross, Den Haag, 26 december (.xls)

Kerstcross, Heerlen, 26 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor alle leefijden, Gent, 26 december (.xls)

Memorial Tom Compernolle, Ertevelde, 27 december (.xls)

Auwjaorscross, Kempencircuit, Oirschot, 27 december (.xls)

Avondveldoop (kunstlicht), Tessenderlo, 27 december (.xls)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vr 2003, Heusden-Zolder, 28 december (.xls)

Oudejaarscross, Vorden, 30 december (.xls)

Sylvestercross, nationaal veldloopcircuit Nederland, Soest, 31 december ((.xls).zip)

Sylvesterloop 10 km, Elsloo, 31 december (.xls)


Terug naar frontpage van Tracklion