Uitslagen van Atletiekwedstrijden in 2018

Januari Februari Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Oktober November December

Januari

IAAF cross country permit, Antrim, 6 januari

IAAF cross country permit, San Giorgio su Legnano, 6 januari

Indoorkampioenschappen van West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen, en Belgisch-Limburg, Gent, 6 januari ((.xls).zip)

Jaspercross, Limbracircuit, Asten, 7 januari ((.xls).zip)

LCC-cross, Lanaken, 7 januari ((.xls).zip)

Nieuwjaarsloop 10 km, Nijmegen, 7 januari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vóór 2005, Apeldoorn, 7 januari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren vóór 2005, Dortmund, 7 januari ((.xls).zip)

Indoorkampioenschappen van Antwerpen en Vlaams-Brabant, Gent, 7 januari ((.xls).zip)

Indoorkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Heusden-Zolder, 7 januari ((.xls).zip)

Great North cross country, Edinburgh, 13 januari ((.xls).zip)

Ted Nelson indoorgala, College Station, 13 januari ((.xls).zip)

Indoor preview, Seattle, 13 januari ((.xls).zip)

IAAF cross country permit, Elgoibar, 14 januari ((.xls).zip)

LCC-cross, Alken, 14 januari ((.xls).zip)

Witvencross, Kempencircuit, Veldhoven, 14 januari ((.xls).zip)

21.1 km, Egmond, 14 januari ((.xls).zip)

Martin Luther King junior indoorgala, Albuquerque, 19-20 januari ((.xls).zip)

Indoorkampioenschappen van Wallonië, voor atleten van 2001-2004, Gent, 20 januari ((.xls).zip)

IAAF cross country permit, Sevilla, 21 januari ((.xls).zip)

EAA Abdijcross, nationaal crosscircuit Nederland, Kerkrade-Rolduc, 21 januari ((.xls).zip)

Nationaal crosscircuit België, Hannut, 21 januari ((.xls).zip)

Bossencross, Limbracircuit, Helden, 21 januari ((.xls).zip)

Indoorkampioenschappen van Vlaams-België, voor atleten van 2001-2004, Gent, 21 januari ((.xls).zip)

Indoorgala, Dortmund, 21 januari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten van 2003-2006, Apeldoorn, 21 januari ((.xls).zip)

Annendaalloop 21.1 en 10.55 km, Posterholt, 21 januari ((.xls).zip)

UW indoorgala, Seattle, 26-27 januari ((.xls).zip)

LCC-avondcross, Sint-Truiden, 27 januari ((.xls).zip)

New Mexico teamindoorgala, Albuquerque, 27 januari ((.xls).zip)

Indoorgala, Boston, 27 januari ((.xls).zip)

Waalse indoorkampioenschappen, Gent, 27 januari ((.xls).zip

Mastboscross, nationaal crosscircuit Nederland, Breda, 28 januari ((.xls).zip)

Joe Manncross, Kempencircuit, Best, 28 januari ((.xls).zip)

Vlakwatercross, Limbracircuit, Venray, 28 januari ((.xls).zip)

Vlaamse indoorkampioenschappen, Gent, 28 januari ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Dortmund, 28 januari ((.xls).zip)


Februari

New Mexico classic indoorgala, Albuquerque, 2-3 februari ((.xls).zip)

Charlie Thomas indoor invitational, College Station, 2-3 februari ((.xls).zip)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor 35-plussers en meerkampers, Apeldoorn, 2-4 februari ((.xls).zip)

Indoorgala, Luxemburg, 3 februari ((.xls).zip)

Millrose indoorgala, New York, 3 februari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van de Verenigde Staten, Tallahassee, 3 februari ((.xls).zip)

IAAF indoor tour, Karlsruhe, 3 februari ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen voor meerkampers, Gent, 3-4 februari ((.xls).zip)

Europacup cross country voor clubteams, Mira, 4 februari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van West-Vlaanderen, Beernem, 4 februari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van Antwerpen, Bornem, 4 februari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van Belgisch-Limburg, Genk, 4 februari ((.xls).zip)

Leudalcross, Limbracircuit, Haelen, 4 februari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van Vlaams-Brabant, Lennik, 4 februari ((.xls).zip)

Veldloopkampioenschappen van Oost-Vlaanderen, Lokeren, 4 februari ((.xls).zip)

Midwinterlopen 8000 m, 10 mijl en 25 km, Apeldoorn, 4 februari ((.xls).zip)

IAAF indoor tour, Düsseldorf, 6 februari ((.xls).zip)

IAAF indoor tour, Madrid, 8 februari ((.xls).zip)

Iowa State classic, Ames, 9 februari ((.xls).zip)

Don Kirby indoorgala, Albuquerque, 9-10 februari ((.xls).zip)

Huskey indoorgala, Seattle, 9-10 februari ((.xls).zip)

IAAF indoor tour, Boston, 9-10 februari ((.xls).zip)

IFAM indoorgala, Gent, 10 februari ((.xls).zip)

Nederlandse indoorkampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Apeldoorn, 10-11 februari ((.xls).zip)

IAAF cross country permit, San Vittore Olano, 11 februari ((.xls).zip)

Nationaal crosscircuit België, Rotselaar, 11 februari ((.xls).zip)

EAA indoor tour, Metz, 11 februari ((.xls).zip)

Groet uit Schoorl 10 km, Schoorl, 11 februari ((.xls).zip)

IAAF indoor tour, Torun, 15 februari

Indoorkampioenschappen van de Verenigde Staten, Albuquerque, 16-18 februari

Belgische indoorkampioenschappen, Gent, 17 februari ((.xls).zip)

Britse indoorkampioenschappen en WK-trials, Birmingham, 17-18 februari

Nederlandse indoorkampioenschappen, Apeldoorn, 17-18 februari ((.xls).zip)

Duitse indoorkampioenschappen, Dortmund, 17-18 februari ((.xls).zip)

IAAF cross country permit, Albufeira, 18 februari ((.xls).zip)

LCC-cross, Lommel, 18 februari ((.xls).zip)

Wedertcross, Kempencircuit, Valkenswaard, 18 februari ((.xls).zip)

Danikerbosloop, Geleen, 18 februari ((.xls).zip)

AIT indoor grand prix, Athlone, 21 februari ((.xls).zip)

NCAA D1 Mountain West indoorkampioenschappen, Albuquerque, 22-24 februari ((.xls).zip)

NCAA D1 Big South indoorkampioenschappen, Lynchburg, 23-24 februari

NCAA D1 Mountain Pacific indoorkampioenschappen, Seattle, 23-24 februari ((.xls).zip)

NCAA D1 South Eastern Conference indoorkampioenschappen, College Station, 24-25 februari

Duitse indoorkampioenschappen voor atleten van 1999-2000, Halle, 24-25 februari ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen cross country, Brussel, 25 februari ((.xls).zip)

Karpencross, Kempencircuit, Eindhoven, 25 februari ((.xls).zip)

IAAF indoor tour, Glasgow, 25 februari

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Dortmund, 25 februari ((.xls).zip)

Marathon, Sevilla, 25 februari ((.xls).zip)


Maart

IAAF wereldkampioenschappen indoor, Birmingham, GB, 1-4 maart ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 1996-2000, Gent, 3 maart

LCC-cross, Tessenderlo, 4 maart ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen voor atleten van 2001-2004, Gent, 4 maart

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 2002, Dortmund, 4 maart ((.xls).zip)

20 km, Alphen aan den Rijn, 4 maart

6-uursloop, Stein, 4 maart

NCAA Division 1 indoorkampioenschappen, College Station, 9-10 maart ((.xls).zip)

Duitse kampioenschappen cross country, Ohrdruf, 10 maart ((.xls).zip)

Belgische indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Gent, 10 maart

Nederlandse kampioenschappen cross country, Amstelveen, 10-11 maart ((.xls).zip)

CPC-loop 21.1 km, Den Haag, 11 maart

Indoorwedstrijden voor atleten geboren na 1998, Dortmund, 11 maart ((.xls).zip)

Afrikaanse kampioenschappen cross country, Chlef, 17 maart (.xls)

Belgische kampioenschappen cross country voor 35-plussers, Gesves, 18 maart

Parelloop 10 km, Brunssum, 18 maart (.xls)

Stevensloop 21.1 km, Nijmegen, 18 maart ((.xls).zip)

Indoorwedstrijden voor alle leetijdsklassen, Dortmund, 18 maart ((.xls).zip)

Europese indoorkampioenschappen voor 35-plussers, Madrid, 19-24 maart

IAAF Wereldkampioenschappen 21.1 km, Valencia, 24 maart

Open NK 21.1 km, Venlo, 25 maart ((.xls).zip)

Texas relays, Austin, 28-31 maart

Florida relays, Gainesville, 29-31 maart

Raleigh relays, Raleigh, 30-31 maart

Stanford invitational, Palo Alto/Stanford, 30-31 maart

Paasrace 10 km, Paderborn, 31 maart


April

Kempisch baancircuit, Veldhoven, 6 april

Don Kirby tailwind invitational, Albuquerque, 7 april

Leudal avondloop 10 km, MLAC, Heythuysen, 7 april

Marathon, Rotterdam, 8 april

Commonwealth games (atletiek), Gold Coast, 8-15 april

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2003-2006, diverse plaatsen, 14 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1999-2000, diverse plaatsen, 15 april ((.xls).zip)

Cityloop, Korschenbroich, 15 april

Marathon, Boston, 16 april

Mount SAC relays, Torrance, 19-21 april

Brian Clay invitational, Azusa, 20 april

Cardinal classic, Stanford, 20-21 april

Marathon, Londen, 22 april

Marathon, Enschede, 22 april

Cityloop 10 mijl, Roermond, 22 april ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 22 april ((.xls).zip)

Drake relays, Des Moines, 25-28 april

Penn relays, Philadelphia, 26-28 april

Avondloop MLAC, Horst, 28 april

Marathon, Hamburg, 29 april

Treechloop 11.5 km, Maastricht, 29 april


Mei

Vlaams B-circuit, Herentals, 1 mei ((.xls).zip)

Payton Jordan invitational, Stanford, 3 mei (.xls)

IAAF Diamond League, Doha, 4 mei (.xls)

Oregon Twilight invitational, Eugene, 4 mei (.xls)

Belgische kampioenschappen 3000 m steeple vrouwen, en 10000 m, Naimette, 5 mei (.xls)

Keistad baancompetitie, 1500 m, Amersfoort, 8 mei (.xls)

Limbracircuit, Stiphout, 8 mei (.xls)

Harry Schulting Games, Vught, 10 mei ((.xls).zip)

Track Series, Utrecht-ZO, 11 mei ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Sjanghai, 12 mei (.xls)

Italiaanse kampioenschappen 10000 m, Ferrara, 12 mei (.xls)

Duitse kampioenschappen 10000 m, Pliezhausen, 12 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitiefinale "eredivisie", Amsterdam-ZW, 12 mei (.xls)

Avondloop 10 km, MLAC, Panningen, 12 mei (.xls)

German meeting, Pliezhausen, 13 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 13 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2002, diverse plaatsen, 13 mei ((.xls).zip)

Marathon, Visé-Maastricht-Visé, 13 mei ((.xls).zip)

Kempisch baancircuit, Valkenswaard, 15 mei (.xls)

Incourante middenafstanden, Barendrecht, 17 mei ((.xls).zip)

Track Series, Wageningen, 18 mei ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Kingston, 19 mei (.xls)

Europacup 10000 m, Noord-Londen, 19 mei ((.xls).zip)

German meeting, Karlsruhe, 19 mei ((.xls).zip)

Ter Specke bokaal, Lisse, 19 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2003-2006, diverse plaatsen, 19 mei ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Osaka, 20 mei (.xls)

Internationale pinkstermeeting, Rehlingen, 20 mei ((.xls).zip)

Vlaams B-circuit, Duffel, 21 mei ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Mönchengladbach-Rheydt, 21 mei ((.xls).zip)

T-meeting, Tilburg, 21 mei ((.xls).zip)

NCAA Division 1 West Regionals, Sacramento, 24-26 mei ((.xls).zip)

NCAA Division 1 East Regionals, Tampa, 24-26 mei ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Eugene, 25-26 mei ((.xls).zip)

German meeting, Hannover, 26 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 1999-2000, diverse plaatsen, 26 mei ((.xls).zip)

Flanders Cup, Oordegem, 26-27 mei ((.xls).zip)

Run op Velden MLAC, Velden, 26 mei ((.xls).zip)

IAAF Combined Events, Götzis, 26-27 mei ((.xls).zip)

Flanders Cup meerkampen, Herentals, 26-27 mei ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 27 mei ((.xls).zip)

EAA meeting, Bydgoszcz, 29 mei ((.xls).zip)

Open kampioenschappen steeple chase van NRW, Mönchengladbach-Rheydt, 30 mei ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Rome, 31 mei ((.xls).zip)

Open kampioenschappen van NRW voor 35-plussers, Mönchengladbach-Rheydt, 31 mei ((.xls).zip)


Juni

EAA meeting, Andújar, 1 juni ((.xls).zip)

Kempisch baancircuit, Best, 1 juni ((.xls).zip)

Track Series, Utrecht-ZO, 1 juni ((.xls).zip)

German meeting, Osterode, 1-2 juni ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen voor 35-plussers, Gouda, 1-3 juni ((.xls).zip)

Flanders Cup, Oordegem, 2 juni ((.xls).zip)

German meeting, Regensburg, 2-3 juni ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen 7- en 10-kamp voor atleten van 1999-2002, Den Haag, 2-3 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Hengelo, 3 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Praag, 4 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Turku, 5 juni ((.xls).zip)

NCAA Division 1 outdoorkampioenschappen, Eugene, 6-9 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Oslo, 7 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Chorzow, 8 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Huelva, 8 juni ((.xls).zip)

German meeting, Dessau, 8 juni ((.xls).zip)

Next Generation Athletics, Nijmegen, 8 juni ((.xls).zip)

Flanders Cup, Huizingen, 9 juni ((.xls).zip)

Gouden Spike, Leiden, 9 juni ((.xls).zip)

Open Noord-Brabantse meerkampkampioenschappen, Gemert, 9-10 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Stockholm, 10 juni ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor 35-plussers, diverse plaatsen, 10 juni ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2001-2002, diverse plaatsen, 10 juni ((.xls).zip)

Kempisch baancircuit, Best, 12 juni ((.xls).zip)

Limbracircuit, Weert, 12 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Ostrava, 13 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden, Koblenz, 13 juni ((.xls).zip)

Tartlétos loopavond, Wageningen, 15 juni ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Emmeloord, 15-17 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Marseille, 16 juni ((.xls).zip)

German meeting, Rhede, 16 juni ((.xls).zip)

German meeting, Tübingen, 16 juni ((.xls).zip)

Avondloop MLAC, Herten, 16 juni ((.xls).zip)

IAAF combined events challenge, Ratingen, 16-17 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Montreuil, 19 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Oedt, 20 juni ((.xls).zip)

Kampioenschappen van de Verenigde Staten, Des Moines, 21-24 juni ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen, Utrecht-ZO, 21-24 juni ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Madrid, 22 juni ((.xls).zip)

Singelloop MLAC, Weert, 22 juni ((.xls).zip)

Flanders Cup, Lokeren, 24 juni ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Süchteln, 24 juni (.pdf)

EAA meeting, Kopenhagen, 26 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Nancy, 27 juni ((.xls).zip)

EAA meeting, Sollentüna, 28 juni ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Parijs, 30 juni ((.xls).zip)

Grand Prix, Brussel, 30 juni ((.xls).zip)

Eef Kamerbeekgala, Eindhoven, 30 juni ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie voor atleten van 2003-2006, diverse plaatsen, 30 juni ((.xls).zip)


Juli

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1996-1998, Heilbronn, 30 juni-1 juli ((.xls).zip)

Flanders Cup meerkampen, Nieuwpoort, 30 juni-1 juli ((.xls).zip)

EAA meeting, La Chaud-de-Fonds, 1 juli ((.xls).zip)

Flanders Cup, Merksem, 1 juli ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitie divisies 1-2-3, diverse plaatsen, 1 juli ((.xls).zip)

EAA meeting, Székesfehérvár, 1-2 juli ((.xls).zip)

Limbracircuit, Venray, 3 juli ((.xls).zip)

Baanwedstrijden voor alle leeftijden, Oedt, 4 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Lausanne, 5 juli ((.xls).zip)

Rotterdams circuit, Rotterdam-Blijdorp, 5 juli ((.xls).zip)

EAA Europese kampioenschappen voor atleten van 2001-2002, Györ, 5-8 juli ((.xls).zip)

EAA meeting, Guadalajara, 6 juli ((.xls).zip)

Limbracircuit, Roermond, 6 juli ((.xls).zip)

Track Series, Wageningen, 6 juli ((.xls).zip)

Meerkampen na de kermis, Best, 6-8 juli ((.xls).zip)

Arena Games, Hilversum, 7 juli ((.xls).zip)

Avondloop MLAC, Baarlo, 7 juli ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen, Brussel-Noord, 7-8 juli ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Bragança Paulista, 8 juli ((.xls).zip)

EAA meeting, Luzern, 9 juli ((.xls).zip)

IAAF Wereldkampioenschappen voor atleten van 1999-2000, Tampere, 10-15 juli ((.xls).zip)

Vlaams B-circuit, Ertevelde, 11 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Rabat, 13 juli ((.xls).zip)

Track series, Utrecht-ZO, 13 juli ((.xls).zip)

Flanders Cup, Kortrijk, 14 juli ((.xls).zip)

IAAF Wereldbeker voor landenteams, Londen, 14-15 juli ((.xls).zip)

Nederlandse studentenkampioenschappen, Eindhoven, 14-15 juli ((.xls).zip)

EAA meeting, Sotteville-les-Rouen, 17 juli ((.xls).zip)

EAA Meeting de Liège, Naimette-Xhovémont, 18 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Monte Carlo, 20 juli ((.xls).zip)

EAA Nacht van de Atletiek, Heusden-Zolder, 21 juli ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Londen, 21-22 juli ((.xls).zip)

Duitse kampioenschappen, Nürnberg, 21-22 juli ((.xls).zip)

Vlaams B-circuit, Gent, 22 juli ((.xls).zip)

EAA meeting, Karlstad, 25 juli ((.xls).zip)

Duitse kampioenschappen voor atleten van 1999-2002, Rostock, 27-29 juli ((.xls).zip)

Flanders Cup, Ninove, 28 juli ((.xls).zip)

Flanders Cup meerkampen, Dilbeek, 28-29 juli ((.xls).zip)


Augustus

Track Series, Utrecht-ZO, 3 augustus ((.xls).zip)

Flanders Cup, Kessel-Lo, 4 augustus ((.xls).zip)

EAA Europese kampioenschappen, Berlijn, 6-12 augustus ((.xls).zip)

Open wedstrijden, Herentals, 8 augustus ((.xls).zip)

Vlaams B-circuit, Sint-Niklaas, 8 augustus

Vlaams B-circuit, Mol, 11 augustus ((.xls).zip)

Midden- en lange afstanden voor alle leeftijden, Paffrath, 16 augustus ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Birmingham, 18 augustus ((.xls).zip)

EAA meeting, Göteborg, 18 augustus ((.xls).zip)

Vlaams B-circuit, Lier, 18 augustus ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen meerkamp, Hervé, 18-19 augustus ((.xls).zip)

EAA meeting, Chorzow, 22 augustus ((.xls).zip)

Midden- en lange afstanden voor alle leeftijden, Paffrath, 23 augustus ((.xls).zip)

Midden- en lange afstanden, Rotterdam-Oost, 23 augustus ((.xls).zip)

EAA meeting, Cles, Trentino, 25 augustus ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2003-2004 (officieus), Amsterdam-Ookmeer, 25-26 augustus ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 1996-2000, Mouscron, 26 augustus ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Zürich, 30 augustus ((.xls).zip)

Midden- en lange afstanden voor alle leeftijden, Paffrath, 30 augustus ((.xls).zip)

Opening van het NCAA cross countryseizoen, Elon, NC, 31 augustus ((.xls).zip)

IAAF Diamond League, Brussel, 31 augustus ((.xls).zip)

Track Series, Utrecht-ZO, 31 augustus ((.xls).zip)


September

Portland State Uni cross country, Portland, 1 september ((.xls).zip)

Interland NRW-Nederland voor atleten van 2003-2004, Münster, 1 september ((.xls).zip)

Zuid-Nederlandse kampioenschappen, Best, 1 september ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Berlijn, 2 september ((.xls).zip)

EAA meeting, Padua, 2 september ((.xls).zip)

Nederlandse kampioenschappen voor atleten van 2005-2006 (officieus), Amsterdam-ZW, 2 september ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitiefinale voor atleten van 1999-2000, Lisse, 2 september ((.xls).zip)

10 mijl, Tilburg, 2 september ((.xls).zip)

IAAF World Challenge, Zagreb, 4 september ((.xls).zip)

Midden- en lange afstanden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 5 september

Uni of Oregon cross country preview, Eugene, 6 september ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitiefinale voor atleten van 2003-2006, Gorinchem, 8 september ((.xls).zip)

IAAF Wereldbeker voor contintentale teams, Ostrava, 8-9 september ((.xls).zip)

Belgische kampioenschappen voor atleten van 2001-2004, Kessel-Lo, 8-9 september ((.xls).zip)

Playoffs/playouts Nederlandse clubcompetitie eredivisie en 1e divisie, Zoetermeer, 9 september ((.xls).zip)

Playoffs/playouts Nederlandse clubcompetitie divisies 1 en 2, Amersfoort, 9 september ((.xls).zip)

Playoffs/playouts Nederlandse clubcompetitie divisies 2 en 3, Grootebroek, 9 september ((.xls).zip)

IAAF Wereldkampioenschappen voor 35-plussers, Málaga, 4-16 september ((.xls).zip)

Midden- en lange afstanden voor alle leeftijden, Düsseldorf-Lierenfeld, 12 september ((.xls).zip)

Wedstrijden voor atleten geboren vóór 2005, Tessenderlo, 14 september ((.xls).zip)

IAAF Combined Events, Talence, 15-16 september ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitiefinale voor atleten van 2001-2002, Eindhoven, 16 september ((.xls).zip)

Marathon, Berlijn, 16 september ((.xls).zip)

Track Series, Wageningen, 21 september ((.xls).zip)

Dellinger cross country, Springfield, OR, 21 September ((.xls).zip)

Staploop 10 km, Brunssum, 22 september ((.xls).zip)

Nederlandse clubcompetitiefinale voor 35-plussers, Breda, 23 september ((.xls).zip)

Trailrun 23 km, Sittard-ZO, 23 september ((.xls).zip)

10 mijl, Amsterdam-Zaandam, 23 september ((.xls).zip)

Nuttycombe cross country, Verona, WI, 28 september ((.xls).zip)

Paul Short cross country, Bethlehem, PA, 29 september ((.xls).zip)

Willamette cross country, Salem, 29 september ((.xls).zip)

Nederlandse estafettekampioenschappen, Amstelveen, 29-30 september

Trailrun 24 km, Schinnen-Thull, 30 september ((.xls).zip)

Posbankloop 6000 m, Velp, 30 september ((.xls).zip)


Oktober

Trailrun 36 km, Doorn, 7 oktober ((.xls).zip)

Singelloop 21.1 km, Breda, 7 oktober ((.xls).zip)

Singelloop 10 km, Utrecht, 7 oktober ((.xls).zip)

VertCross invitational, Kernersville, 12 oktober ((.xls).zip)

NCAA Division 1 cross country nationals "dress rehearsel", Madison, 13 oktober ((.xls).zip)

Trailrun 33 km, Drunen, 14 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Eindhoven, 14 oktober ((.xls).zip)

4 mijl, Haren-Groningen, 14 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Meerssen, 14 oktober ((.xls).zip)

Crosscup relays, Gent, 21 oktober ((.xls).zip)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Kaatsheuvel, 21 oktober ((.xls).zip)

Hybride trailrun 15 km, Molenhoek, 21 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Amsterdam, 21 oktober ((.xls).zip)

Bruggenloop 10 km, Blerick, 21 oktober ((.xls).zip)

Stadsloop 10 km, Kerkrade, 21 oktober ((.xls).zip)

Asterixcross, Eindhoven, 24 oktober ((.xls).zip)

NCAA Big South conferencekampioenschappen cross country, Kernersville, 26 oktober ((.xls).zip)

NCAA Mountain West conferencekampioenschappen cross country, San Diego, 26 oktober ((.xls).zip)

NCAA Atlantic 10 conferencekampioenschappen cross country, Mechanicsville, 27 oktober ((.xls).zip)

NCAA West Coast conferencekampioenschappen cross country, Provo, 27 oktober ((.xls).zip)

NCAA Big Sky conferencekampioenschappen cross country, Sacramento, 27 oktober ((.xls).zip)

DOS-cross, Dwingeloo, 27 oktober ((.xls).zip)

Athloscross, Harderwijk, 27 oktober ((.xls).zip)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Tilburg, 27 oktober ((.xls).zip)

Douwe Smit Trofee werpen, Roermond, 27 oktober ((.xls).zip)

Veldloop, Bonheiden, 28 oktober ((.xls).zip)

Sparrenbosloop, Boxtel, 28 oktober ((.xls).zip)

Veldloop, Heverlee, 28 oktober ((.xls).zip)

Veldloop, Moorslede, 28 oktober ((.xls).zip)

IJzeren Mancross, Limbracircuit, Weert, 28 oktober ((.xls).zip)

Trailrun 42 km, Nijmegen, 28 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Etten-Leur, 28 oktober ((.xls).zip)

Marathon, Frankfurt, 28 oktober ((.xls).zip)

Halve marathon, Valencia, 28 oktober ((.xls).zip)


November

Veldloop, Zwijnaarde, 3 november ((.xls).zip)

Crosscup Antwerpen, Mol, 4 november ((.xls).zip)

Maalbeekcross, Limbracircuit, Belfeld, 4 november ((.xls).zip)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Drunen, 4 november ((.xls).zip)

Maple Leaf cross, Hilversum, 4 november ((.xls).zip)

Bosloop, Malden, 4 november ((.xls).zip)

Veldloop, Opwijk, 4 november ((.xls).zip)

Crosscircuit Belgisch-Limburg (LCC), Tongeren, 4 november ((.xls).zip)

Veldloop, Waregem, 4 november ((.xls).zip)

Encibergloop, Maastricht, 4 november ((.xls).zip)

Valkenloop 21.1 km, Valkenswaard, 4 november ((.xls).zip)

Veldloop, Vorden, 4 november ((.xls).zip)

Marathon, New York, 4 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 Northeast XC regionals, Buffalo, 9 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 South Central XC regionals, College Station, 9 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 Midwest XC regionals, Peoria, 9 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 Mountain XC regionals, Provo, 9 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 Southeast XC regionals, Rock Hill, 9 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 West XC regionals, Sacramento, 9 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 Mid-Atlantic regionals, State College, 9 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 South XC regionals, Tallahassee, 9 november ((.xls).zip)

NCAA Division 1 Great Lakes regionals, Terre Haute, 9 november ((.xls).zip)

Trailrun 30 km, Schiermonnikoog, 10 november ((.xls).zip)

Veldloop, Aalter, 11 november ((.xls).zip)

Crosscircuit centraal Noord-Brabant, Kaatsheuvel, 11 november ((.xls).zip)

Veldloop, Mechelen, 11 november ((.xls).zip)

Crosscircuit Belgisch-Limburg (LCC), Neerpelt, 11 november ((.xls).zip)

Molenvencross, Limbracircuit, Stiphout, 11 november ((.xls).zip)

Witvencross, Kempencircuit, Veldhoven, 11 november ((.xls).zip)

Trailrun 30 km, Nederweert, 11 november ((.xls).zip)


December


Terug naar Tracklion

Terug naar Sportslion